Автовокзал Сватове

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пл. Привокзальна, 10 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06427-32370

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:40Нижня Дуванка — Станиця Луганська
05:00Сватове — Софіївка
05:00Сватове — Маньківка
05:00Троїцьке — Станиця Луганська
05:00Сватове — Кругле
05:00Сватове — Верхня Дуванка
05:45Сватове — Свердловка
06:15Сватове — Хомівка
07:30Білокуракине — Харків
07:55Троїцьке — Сєвєродонецьк
08:00Сватове — Хомівка
09:00Сватове — Мілуватка
09:10Новопсков — Харків
09:10Сватове — Сєвєродонецьк
09:41Рубіжне — Нижня Дуванка
10:15Сватове — Хомівка
11:00Сватове — Свердловка
11:00Сватове — Софіївка
11:00Сватове — Верхня Дуванка
11:00Сватове — Маньківка
11:24Харків — Білокуракине
11:30Сватове — Хомівка
11:50Новоайдар — Харків
12:00Сватове — Кругле
12:35Сиротине — Сєвєродонецьк
13:20Сватове — Марківка
13:44Станиця Луганська — Троїцьке
14:00Нижня Дуванка — Рубіжне
14:25Харків — Новоайдар
15:05Сєвєродонецьк — Троїцьке
15:20Сватове — Сєвєродонецьк
16:00Станиця Луганська — Нижня Дуванка
16:00Сватове — Хомівка
17:08Білокуракине — Харків

за маршрутами автобусів

Білокуракине — Харків
07:30 17:08

Нижня Дуванка — Рубіжне
14:00

Нижня Дуванка — Станиця Луганська
04:40

Новоайдар — Харків
11:50

Новопсков — Харків
09:10

Рубіжне — Нижня Дуванка
09:41

Сватове — Верхня Дуванка
05:00 11:00

Сватове — Кругле
05:00 12:00

Сватове — Маньківка
05:00 11:00

Сватове — Марківка
13:20

Сватове — Мілуватка
09:00

Сватове — Свердловка
05:45 11:00

Сватове — Софіївка
05:00 11:00

Сватове — Сєвєродонецьк
09:10 15:20

Сватове — Хомівка
06:15 08:00 10:15 11:30 16:00

Сиротине — Сєвєродонецьк
12:35

Станиця Луганська — Нижня Дуванка
16:00

Станиця Луганська — Троїцьке
13:44

Сєвєродонецьк — Троїцьке
15:05

Троїцьке — Станиця Луганська
05:00

Троїцьке — Сєвєродонецьк
07:55

Харків — Білокуракине
11:24

Харків — Новоайдар
14:25

Інформація оновлена: 07.12.2019