Автовокзал Сватове

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пл. Привокзальна, 10 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06427-32370

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:40Нижня Дуванка — Станиця Луганська
05:00Сватове — Софіївка
05:00Сватове — Верхня Дуванка
05:00Сватове — Кругле
05:00Сватове — Маньківка
05:45Сватове — Свердловка
06:15Сватове — Хомівка
07:30Білокуракине — Харків
07:50Троїцьке — Харків
07:55Троїцьке — Сєвєродонецьк
08:10Сєвєродонецьк — Харків
08:30Старобільськ — Харків
09:00Сватове — Мілуватка
09:10Сватове — Сєвєродонецьк
09:10Новопсков — Харків
10:10Рубіжне — Нижня Дуванка
10:15Сватове — Хомівка
11:00Сватове — Софіївка
11:00Сватове — Свердловка
11:00Сватове — Маньківка
11:00Сватове — Верхня Дуванка
11:24Харків — Білокуракине
12:00Сватове — Кругле
12:40Сватове — Марківка
14:30Нижня Дуванка — Рубіжне
15:05Сєвєродонецьк — Троїцьке
15:20Сватове — Сєвєродонецьк
16:00Станиця Луганська — Нижня Дуванка
17:08Білокуракине — Харків

за маршрутами автобусів

Білокуракине — Харків
07:30 17:08

Нижня Дуванка — Рубіжне
14:30

Нижня Дуванка — Станиця Луганська
04:40

Новопсков — Харків
09:10

Рубіжне — Нижня Дуванка
10:10

Сватове — Верхня Дуванка
05:00 11:00

Сватове — Кругле
05:00 12:00

Сватове — Маньківка
05:00 11:00

Сватове — Марківка
12:40

Сватове — Мілуватка
09:00

Сватове — Свердловка
05:45 11:00

Сватове — Софіївка
05:00 11:00

Сватове — Сєвєродонецьк
09:10 15:20

Сватове — Хомівка
06:15 10:15

Станиця Луганська — Нижня Дуванка
16:00

Старобільськ — Харків
08:30

Сєвєродонецьк — Троїцьке
15:05

Сєвєродонецьк — Харків
08:10

Троїцьке — Сєвєродонецьк
07:55

Троїцьке — Харків
07:50

Харків — Білокуракине
11:24

Інформація оновлена: 20.08.2021