Автовокзал Сватове

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пл. Привокзальна, 10 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06427-32370

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

03:50Сватове — Станиця Луганська
05:00Сватове — Верхня Дуванка
05:00Сватове — Маньківка
05:00Нижня Дуванка — Станиця Луганська
05:00Сватове — Софіївка
05:40Сватове — Свердловка
05:45Сватове — Харків
06:16Троїцьке — Станиця Луганська
07:10Сватове — Стельмахівка
07:30Білокуракине — Харків
07:55Троїцьке — Сєвєродонецьк
08:30Старобільськ — Харків
09:00Сватове — Мілуватка
09:10Новопсков — Харків
09:10Сватове — Сєвєродонецьк
09:41Рубіжне — Тимонове
10:20Сватове — Свердловка
10:36Харків — Щастя
10:56Харків — Сєвєродонецьк
11:00Сватове — Верхня Дуванка
11:00Сватове — Софіївка
11:10Сватове — Маньківка
11:24Харків — Білокуракине
11:50Луганськ — Харків
12:00Сватове — Стельмахівка
12:35Сиротине — Сєвєродонецьк
14:00Тимонове — Рубіжне
14:25Харків — Луганськ
15:05Сєвєродонецьк — Троїцьке
15:20Сватове — Сєвєродонецьк
15:24Станиця Луганська — Нижня Дуванка
15:46Щастя — Харків
17:08Білокуракине — Харків
17:43Сєвєродонецьк — Сиротине

за маршрутами автобусів

Білокуракине — Харків
07:30 17:08

Луганськ — Харків
11:50

Нижня Дуванка — Станиця Луганська
05:00

Новопсков — Харків
09:10

Рубіжне — Тимонове
09:41

Сватове — Верхня Дуванка
05:00 11:00

Сватове — Маньківка
05:00 11:10

Сватове — Мілуватка
09:00

Сватове — Свердловка
05:40 10:20

Сватове — Софіївка
05:00 11:00

Сватове — Станиця Луганська
03:50

Сватове — Стельмахівка
07:10 12:00

Сватове — Сєвєродонецьк
09:10 15:20

Сватове — Харків
05:45

Сиротине — Сєвєродонецьк
12:35

Станиця Луганська — Нижня Дуванка
15:24

Старобільськ — Харків
08:30

Сєвєродонецьк — Сиротине
17:43

Сєвєродонецьк — Троїцьке
15:05

Тимонове — Рубіжне
14:00

Троїцьке — Станиця Луганська
06:16

Троїцьке — Сєвєродонецьк
07:55

Харків — Білокуракине
11:24

Харків — Луганськ
14:25

Харків — Сєвєродонецьк
10:56

Харків — Щастя
10:36

Щастя — Харків
15:46

Інформація оновлена: 31.07.2016