Автовокзал Світловодськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Єгорова, 39 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05236-24218

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:45Світловодськ — Київ
05:00Світловодськ — Калантаїв
05:00Світловодськ — Новомиргород
05:10Світловодськ — Золотарівка
05:15Світловодськ — Талова Балка
05:20Світловодськ — Подорожнє
05:30Світловодськ — Семигір'я
05:40Світловодськ — Кременчук
05:40Світловодськ — Харків
05:55Світловодськ — Київ
06:00Світловодськ — Кривий Ріг
06:00Світловодськ — Кіровоград
06:05Світловодськ — Кременчук
06:05Світловодськ — Сніжкове
06:10Світловодськ — Нагірне
06:25Світловодськ — Арсенівка
06:30Світловодськ — Кременчук
06:40Світловодськ — Подорожнє
06:50Світловодськ — Кіровоград
07:10Світловодськ — Кременчук
07:10Світловодськ — Калантаїв
07:35Світловодськ — Вінниця
08:00Світловодськ — Подорожнє
08:00Світловодськ — Олександрівка
08:40Світловодськ — Кіровоград
08:50Світловодськ — Кременчук
09:10Світловодськ — Кременчук
09:30Світловодськ — Золотарівка
09:30Світловодськ — Петрове
09:35Світловодськ — Кременчук
09:50Світловодськ — Кіровоград
09:55Світловодськ — Кременчук
10:00Світловодськ — Подорожнє
10:00Черкаси — Дніпропетровськ
10:15Світловодськ — Кременчук
10:25Світловодськ — Калантаїв
10:30Світловодськ — Кіровоград
10:40Світловодськ — Федірки
11:00Світловодськ — Арсенівка
11:40Полтава — Черкаси
11:40Світловодськ — Подорожнє
12:05Світловодськ — Іванівка
12:10Світловодськ — Кременчук
12:25Світловодськ — Калантаїв
12:55Дніпропетровськ — Канів
12:55Дніпропетровськ — Канів
13:10Світловодськ — Подорожнє
13:20Світловодськ — Кременчук
13:30Світловодськ — Золотарівка
13:30Світловодськ — Кіровоград
13:35Канів — Дніпропетровськ
13:35Канів — Дніпропетровськ
13:40Світловодськ — Кременчук
14:00Світловодськ — Кременчук
14:00Світловодськ — Нагірне
14:15Світловодськ — Кременчук
14:25Світловодськ — Талова Балка
14:25Світловодськ — Калантаїв
14:30Світловодськ — Сніжкове
15:15Світловодськ — Кіровоград
15:20Кіровоград — Градизьк
15:20Світловодськ — Кременчук
15:40Світловодськ — Подорожнє
15:50Світловодськ — Кіровоград
16:00Світловодськ — Семигір'я
16:20Світловодськ — Нагірне
16:20Світловодськ — Кременчук
16:30Світловодськ — Кременчук
16:45Світловодськ — Калантаїв
16:50Світловодськ — Кременчук
16:55Світловодськ — Арсенівка
17:15Світловодськ — Подорожнє
17:30Градизьк — Кіровоград
17:40Світловодськ — Кременчук
17:50Світловодськ — Федірки
18:35Світловодськ — Іванівка
19:00Черкаси — Полтава

за маршрутами автобусів

Градизьк — Кіровоград
17:30

Дніпропетровськ — Канів
12:55 12:55

Канів — Дніпропетровськ
13:35 13:35

Кіровоград — Градизьк
15:20

Полтава — Черкаси
11:40

Світловодськ — Іванівка
12:05 18:35

Світловодськ — Арсенівка
06:25 11:00 16:55

Світловодськ — Вінниця
07:35

Світловодськ — Золотарівка
05:10 09:30 13:30

Світловодськ — Калантаїв
05:00 07:10 10:25 12:25 14:25 16:45

Світловодськ — Київ
04:45 05:55

Світловодськ — Кременчук
05:40 06:05 06:30 07:10 08:50 09:10 09:35 09:55 10:15 12:10 13:20 13:40 14:00 14:15 15:20 16:20 16:30 16:50 17:40

Світловодськ — Кривий Ріг
06:00

Світловодськ — Кіровоград
06:00 06:50 08:40 09:50 10:30 13:30 15:15 15:50

Світловодськ — Нагірне
06:10 14:00 16:20

Світловодськ — Новомиргород
05:00

Світловодськ — Олександрівка
08:00

Світловодськ — Петрове
09:30

Світловодськ — Подорожнє
05:20 06:40 08:00 10:00 11:40 13:10 15:40 17:15

Світловодськ — Семигір'я
05:30 16:00

Світловодськ — Сніжкове
06:05 14:30

Світловодськ — Талова Балка
05:15 14:25

Світловодськ — Федірки
10:40 17:50

Світловодськ — Харків
05:40

Черкаси — Дніпропетровськ
10:00

Черкаси — Полтава
19:00

Інформація оновлена: 25.09.2013