Автовокзал Світловодськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Єгорова, 39 (приховати карту)

Телефон довідки: 05236-24218, 05236-72580

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:45Світловодськ — Київ
05:00Світловодськ — Кропивницький
05:00Світловодськ — Калантаїв
05:10Світловодськ — Золотарівка
05:15Світловодськ — Талова Балка
05:20Світловодськ — Подорожнє
05:25Світловодськ — Іванівка
05:25Світловодськ — Захарівка
05:30Світловодськ — Семигір'я
05:40Світловодськ — Кременчук
05:40Світловодськ — Павлівка
05:55Світловодськ — Київ
06:00Світловодськ — Кропивницький
06:00Світловодськ — Кривий Ріг
06:00Світловодськ — Нагірне
06:05Світловодськ — Сніжкове
06:05Світловодськ — Кременчук
06:15Світловодськ — Подорожнє
06:25Світловодськ — Кременчук
06:25Світловодськ — Арсенівка
06:30Світловодськ — Кременчук
06:35Світловодськ — Подорожнє
06:50Світловодськ — Кропивницький
06:50Світловодськ — Кременчук
07:10Світловодськ — Калантаїв
07:10Світловодськ — Кременчук
07:20Світловодськ — Кременчук
07:35Світловодськ — Кременчук
07:35Світловодськ — Подорожнє
07:35Світловодськ — Павлівка
07:35Світловодськ — Вінниця
07:45Світловодськ — Кропивницький
08:00Світловодськ — Олександрівка
08:15Світловодськ — Подорожнє
08:20Світловодськ — Кременчук
08:40Світловодськ — Кременчук
08:40Світловодськ — Кропивницький
08:50Світловодськ — Кременчук
08:55Світловодськ — Кременчук
09:00Світловодськ — Подорожнє
09:10Світловодськ — Кременчук
09:30Світловодськ — Павлівка
09:30Світловодськ — Кременчук
09:30Світловодськ — Золотарівка
09:30Світловодськ — Петрове
09:35Світловодськ — Кременчук
09:55Світловодськ — Кременчук
10:00Світловодськ — Кропивницький
10:00Світловодськ — Подорожнє
10:10Світловодськ — Глинськ
10:15Світловодськ — Кременчук
10:25Світловодськ — Калантаїв
10:30Світловодськ — Кропивницький
10:30Світловодськ — Кременчук
10:40Світловодськ — Федірки
10:50Полтава — Черкаси
10:50Світловодськ — Кременчук
11:00Світловодськ — Кременчук
11:15Світловодськ — Подорожнє
11:25Дніпро — Канів
11:30Світловодськ — Павлівка
11:40Світловодськ — Кременчук
12:10Світловодськ — Кременчук
12:20Світловодськ — Кременчук
12:25Світловодськ — Калантаїв
12:30Канів — Дніпро
12:35Світловодськ — Кременчук
13:05Світловодськ — Подорожнє
13:10Світловодськ — Захарівка
13:10Світловодськ — Іванівка
13:20Світловодськ — Кременчук
13:25Світловодськ — Кременчук
13:30Світловодськ — Золотарівка
13:30Світловодськ — Кропивницький
13:40Світловодськ — Кременчук
13:45Світловодськ — Подорожнє
13:50Світловодськ — Семигір'я
14:00Світловодськ — Нагірне
14:00Світловодськ — Кременчук
14:10Світловодськ — Павлівка
14:15Світловодськ — Кременчук
14:25Світловодськ — Калантаїв
14:30Світловодськ — Сніжкове
14:40Світловодськ — Кременчук
14:50Світловодськ — Талова Балка
14:50Світловодськ — Кременчук
15:00Світловодськ — Подорожнє
15:10Світловодськ — Кременчук
15:15Світловодськ — Кропивницький
15:20Світловодськ — Кременчук
15:30Світловодськ — Подорожнє
15:30Світловодськ — Кременчук
15:35Світловодськ — Кременчук
15:50Світловодськ — Кропивницький
16:20Світловодськ — Кременчук
16:25Світловодськ — Кременчук
16:30Світловодськ — Кременчук
16:30Світловодськ — Подорожнє
16:50Світловодськ — Кременчук
16:55Світловодськ — Арсенівка
17:05Світловодськ — Калантаїв
17:10Світловодськ — Кременчук
17:10Світловодськ — Глинськ
17:15Світловодськ — Нагірне
17:15Світловодськ — Кременчук
17:30Світловодськ — Павлівка
17:30Світловодськ — Подорожнє
17:30Світловодськ — Золотарівка
17:40Світловодськ — Кременчук
17:50Світловодськ — Федірки
18:10Світловодськ — Кременчук
18:10Світловодськ — Подорожнє
18:20Світловодськ — Кременчук
19:00Світловодськ — Подорожнє
19:13Світловодськ — Кременчук
19:20Світловодськ — Кременчук
19:30Черкаси — Полтава

за маршрутами автобусів

Дніпро — Канів
11:25

Канів — Дніпро
12:30

Полтава — Черкаси
10:50

Світловодськ — Іванівка
05:25 13:10

Світловодськ — Арсенівка
06:25 16:55

Світловодськ — Вінниця
07:35

Світловодськ — Глинськ
10:10 17:10

Світловодськ — Захарівка
05:25 13:10

Світловодськ — Золотарівка
05:10 09:30 13:30 17:30

Світловодськ — Калантаїв
05:00 07:10 10:25 12:25 14:25 17:05

Світловодськ — Київ
04:45 05:55

Світловодськ — Кременчук
05:40 06:05 06:25 06:30 06:50 07:10 07:20 07:35 08:20 08:40 08:50 08:55 09:10 09:30 09:35 09:55 10:15 10:30 10:50 11:00 11:40 12:10 12:20 12:35 13:20 13:25 13:40 14:00 14:15 14:40 14:50 15:10 15:20 15:30 15:35 16:20 16:25 16:30 16:50 17:10 17:15 17:40 18:10 18:20 19:13 19:20

Світловодськ — Кривий Ріг
06:00

Світловодськ — Кропивницький
05:00 06:00 06:50 07:45 08:40 10:00 10:30 13:30 15:15 15:50

Світловодськ — Нагірне
06:00 14:00 17:15

Світловодськ — Олександрівка
08:00

Світловодськ — Павлівка
05:40 07:35 09:30 11:30 14:10 17:30

Світловодськ — Петрове
09:30

Світловодськ — Подорожнє
05:20 06:15 06:35 07:35 08:15 09:00 10:00 11:15 13:05 13:45 15:00 15:30 16:30 17:30 18:10 19:00

Світловодськ — Семигір'я
05:30 13:50

Світловодськ — Сніжкове
06:05 14:30

Світловодськ — Талова Балка
05:15 14:50

Світловодськ — Федірки
10:40 17:50

Черкаси — Полтава
19:30

Інформація оновлена: 23.11.2019