Автовокзал Святогірськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 60 років Жовтня, 19 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-4771332

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Слов'янськ — Лозове
05:45Святогірськ — Запоріжжя
06:30Святогірськ — Урзуф
06:55Святогірськ — Бердянськ
07:15Святогірськ — Слов'янськ
07:20Лозове — Слов'янськ
07:30Святогірськ — Слов'янськ
07:40Святогірськ — Ізюм
07:45Святогірськ — Бахмут (Артемівськ)
08:10Святогірськ — Костянтинівка
08:15Святогірськ — Слов'янськ
08:20Краматорськ — Яцьківка
08:25Святогірськ — Урзуф
09:07Сєвєродонецьк — Харків
09:15Святогірськ — Слов'янськ
09:43Яцьківка — Краматорськ
10:05Святогірськ — Слов'янськ
10:10Святогірськ — Лиман
10:15Торецьк (Дзержинськ) — Яцьківка
10:20Святогірськ — Маріуполь
10:45Харків — Сєвєродонецьк
11:05Святогірськ — Слов'янськ
11:40Святогірськ — Слов'янськ
12:30Святогірськ — Курахове
12:35Сєвєродонецьк — Харків
12:53Слов'янськ — Лозове
13:00Святогірськ — Курахове
13:00Святогірськ — Слов'янськ
13:25Святогірськ — Слов'янськ
13:45Святогірськ — Слов'янськ
14:35Краматорськ — Яцьківка
14:45Святогірськ — Волноваха
15:00Святогірськ — Ізюм
15:00Святогірськ — Слов'янськ
15:00Харків — Сєвєродонецьк
15:35Святогірськ — Слов'янськ
15:45Яцьківка — Торецьк (Дзержинськ)
16:20Лозове — Слов'янськ
16:35Святогірськ — Слов'янськ
16:55Святогірськ — Слов'янськ
17:35Яцьківка — Краматорськ
17:45Святогірськ — Слов'янськ
18:00Святогірськ — Костянтинівка
18:20Сєвєродонецьк — Харків
18:20Костянтинівка — Ростов-на-Дону (РФ)
18:35Харків — Сєвєродонецьк
18:40Святогірськ — Слов'янськ

за маршрутами автобусів

Костянтинівка — Ростов-на-Дону (РФ)
18:20

Краматорськ — Яцьківка
08:20 14:35

Лозове — Слов'янськ
07:20 16:20

Святогірськ — Ізюм
07:40 15:00

Святогірськ — Бахмут (Артемівськ)
07:45

Святогірськ — Бердянськ
06:55

Святогірськ — Волноваха
14:45

Святогірськ — Запоріжжя
05:45

Святогірськ — Костянтинівка
08:10 18:00

Святогірськ — Курахове
12:30 13:00

Святогірськ — Лиман
10:10

Святогірськ — Маріуполь
10:20

Святогірськ — Слов'янськ
07:15 07:30 08:15 09:15 10:05 11:05 11:40 13:00 13:25 13:45 15:00 15:35 16:35 16:55 17:45 18:40

Святогірськ — Урзуф
06:30 08:25

Слов'янськ — Лозове
05:00 12:53

Сєвєродонецьк — Харків
09:07 12:35 18:20

Торецьк (Дзержинськ) — Яцьківка
10:15

Харків — Сєвєродонецьк
10:45 15:00 18:35

Яцьківка — Краматорськ
09:43 17:35

Яцьківка — Торецьк (Дзержинськ)
15:45

Інформація оновлена: 29.07.2016