Автовокзал Сільце

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 60-річчя Жовтня, 56а (показати на мапі)

Телефон довідки: 03144-77492

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:50Довге — Ужгород
06:00Мукачеве — Рахів
06:06Рахів — Ужгород
06:32Лисичево — Ужгород
06:33Драгово — Ужгород
06:40Виноградів — Львів
06:40Виноградів — Львів
06:43Ясіня — Ужгород
06:45Іршава — Хуст
06:45Іршава — Берегове
06:55Копашново — Ужгород
06:55Мукачеве — Івано-Франківськ
06:55Мукачеве — Івано-Франківськ
06:57Іршава — Хмільник
06:59Мукачеве — Кушниця
07:00Іршава — Мукачеве
07:00Ужгород — Косівська Поляна
07:05Синевир — Ужгород
07:25Довге — Мукачеве
07:35Виноградів — Іршава
07:36Великий Раковець — Ужгород
07:36Кричово — Ужгород
07:42Міжгір'я — Ужгород
07:45Хмільник — Іршава
07:45Кушниця — Виноградів
07:48Арданово — Іршава
07:55Іршава — Берегове
08:00Іршава — Ужгород
08:01Берегове — Довге
08:05Ужгород — Рахів
08:15Тарасівка — Ужгород
08:15Довге — Мукачеве
08:16Іршава — Виноградів
08:17Іршава — Хмільник
08:22Іршава — Арданово
08:23Берегове — Іршава
08:30Мукачеве — Іршава
08:30Широкий Луг — Ужгород
08:34Рахів — Ужгород
08:35Липча — Ужгород
08:50Іршава — Берегове
08:55Торунь — Ужгород
09:14Іршава — Ужгород
09:20Хмільник — Іршава
09:23Іршава — Мукачеве
09:25Хуст — Іршава
09:32Свалява — Виноградів
09:37Лопухів — Ужгород
09:40Ясіня — Ужгород
09:47Арданово — Іршава
09:50Мукачеве — Рахів
09:55Свалява — Виноградів
09:55Мукачеве — Довге
09:55Виноградів — Іршава
10:05Міжгір'я — Ужгород
10:05Лисичево — Ужгород
10:19Кушниця — Ужгород
10:21Берегове — Довге
10:42Іршава — Хмільник
10:45Виноградів — Кушниця
10:55Іршава — Мукачеве
11:11Іршава — Виноградів
11:13Берегове — Іршава
11:15Довге — Берегове
11:20Виноградів — Свалява
11:25Ужгород — Шаян (санаторій)
11:31Мукачеве — Довге
11:35Іршава — Ужгород
11:43Мукачеве — Іршава
11:48Рахів — Ужгород
11:55Хмільник — Іршава
11:55Іршава — Хуст
12:05Ільниця — Виноградів
12:07Берегове — Кушниця
12:10Іршава — Берегове
12:15Ільниця — Мукачеве
12:30Косівська Поляна — Ужгород
12:45Ужгород — Довге
12:55Довге — Берегове
12:55Ужгород — Міжгір'я
13:00Мукачеве — Іршава
13:08Довге — Мукачеве
13:12Іршава — Хмільник
13:20Ужгород — Синевир
13:23Берегове — Іршава
13:32Ужгород — Великий Раковець
13:35Виноградів — Іршава
13:50Іршава — Берегове
13:55Довге — Ужгород
14:00Мукачеве — Довге
14:08Ужгород — Іршава
14:10Мукачеве — Івано-Франківськ
14:12Хмільник — Іршава
14:16Іршава — Виноградів
14:25Хуст — Іршава
14:30Виноградів — Ільниця
14:47Ужгород — Драгово
15:50Коломия — Мукачеве
15:53Берегове — Іршава
15:55Виноградів — Іршава
15:56Мукачеве — Ільниця
16:00Ужгород — Лисичево
16:08Кушниця — Берегове
16:30Ужгород — Копашново
16:40Ужгород — Тарасівка
16:45Свалява — Виноградів
16:55Ужгород — Широкий Луг
16:59Ужгород — Кушниця
17:01Іршава — Ужгород
17:03Берегове — Іршава
17:10Івано-Франківськ — Мукачеве
17:10Ужгород — Рахів
17:15Іршава — Берегове
17:17Іршава — Арданово
17:20Рахів — Ужгород
17:23Ужгород — Рахів
17:26Іршава — Виноградів
17:41Мукачеве — Іршава
17:52Ужгород — Липча
17:53Берегове — Іршава
17:55Ужгород — Міжгір'я

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Мукачеве
17:10

Ільниця — Виноградів
12:05

Ільниця — Мукачеве
12:15

Іршава — Арданово
08:22 17:17

Іршава — Берегове
06:45 07:55 08:50 12:10 13:50 17:15

Іршава — Виноградів
08:16 11:11 14:16 17:26

Іршава — Мукачеве
07:00 09:23 10:55

Іршава — Ужгород
08:00 09:14 11:35 17:01

Іршава — Хмільник
06:57 08:17 10:42 13:12

Іршава — Хуст
06:45 11:55

Арданово — Іршава
07:48 09:47

Берегове — Іршава
08:23 11:13 13:23 15:53 17:03 17:53

Берегове — Довге
08:01 10:21

Берегове — Кушниця
12:07

Великий Раковець — Ужгород
07:36

Виноградів — Ільниця
14:30

Виноградів — Іршава
07:35 09:55 13:35 15:55

Виноградів — Кушниця
10:45

Виноградів — Львів
06:40 06:40

Виноградів — Свалява
11:20

Довге — Берегове
11:15 12:55

Довге — Мукачеве
07:25 08:15 13:08

Довге — Ужгород
05:50 13:55

Драгово — Ужгород
06:33

Коломия — Мукачеве
15:50

Копашново — Ужгород
06:55

Косівська Поляна — Ужгород
12:30

Кричово — Ужгород
07:36

Кушниця — Берегове
16:08

Кушниця — Виноградів
07:45

Кушниця — Ужгород
10:19

Липча — Ужгород
08:35

Лисичево — Ужгород
06:32 10:05

Лопухів — Ужгород
09:37

Мукачеве — Івано-Франківськ
06:55 06:55 14:10

Мукачеве — Ільниця
15:56

Мукачеве — Іршава
08:30 11:43 13:00 17:41

Мукачеве — Довге
09:55 11:31 14:00

Мукачеве — Кушниця
06:59

Мукачеве — Рахів
06:00 09:50

Міжгір'я — Ужгород
07:42 10:05

Рахів — Ужгород
06:06 08:34 11:48 17:20

Свалява — Виноградів
09:32 09:55 16:45

Синевир — Ужгород
07:05

Тарасівка — Ужгород
08:15

Торунь — Ужгород
08:55

Ужгород — Іршава
14:08

Ужгород — Великий Раковець
13:32

Ужгород — Довге
12:45

Ужгород — Драгово
14:47

Ужгород — Копашново
16:30

Ужгород — Косівська Поляна
07:00

Ужгород — Кушниця
16:59

Ужгород — Липча
17:52

Ужгород — Лисичево
16:00

Ужгород — Міжгір'я
12:55 17:55

Ужгород — Рахів
08:05 17:10 17:23

Ужгород — Синевир
13:20

Ужгород — Тарасівка
16:40

Ужгород — Шаян (санаторій)
11:25

Ужгород — Широкий Луг
16:55

Хмільник — Іршава
07:45 09:20 11:55 14:12

Хуст — Іршава
09:25 14:25

Широкий Луг — Ужгород
08:30

Ясіня — Ужгород
06:43 09:40

Інформація оновлена: 25.09.2013