Автовокзал Скадовськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Пасічника, 3 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05537-52319

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Скадовськ — Комсомольське
05:25Скадовськ — Херсон
05:40Скадовськ — Херсон
05:55Скадовськ — Херсон
06:00Скадовськ — Херсон
06:00Скадовськ — Херсон
06:15Скадовськ — Хатки
06:30Скадовськ — Генічеськ
06:35Антонівка — Херсон
06:40Скадовськ — Каховка
06:45Приморське — Херсон
06:55Скадовськ — Херсон
07:00Скадовськ — Херсон
07:00Скадовськ — Херсон
07:10Шевченко — Херсон
07:30Скадовськ — Херсон
07:50Лазурне — Кривий Ріг
07:50Лазурне — Кривий Ріг
08:05Красне — Херсон
08:15Кишинів (Мол) — Лазурне
08:30Скадовськ — Херсон
08:45Скадовськ — Миколаїв
08:55Скадовськ — Херсон
09:00Скадовськ — Херсон
09:20Скадовськ — Херсон
09:30Скадовськ — Херсон
10:00Скадовськ — Херсон
10:10Скадовськ — Херсон
10:30Скадовськ — Лазурне
10:40Скадовськ — Херсон
11:20Скадовськ — Херсон
11:30Скадовськ — Херсон
11:30Скадовськ — Лазурне
11:50Скадовськ — Херсон
12:00Скадовськ — Херсон
12:11Херсон — Антонівка
12:20Скадовськ — Херсон
12:35Скадовськ — Біленьке
12:40Скадовськ — Херсон
13:20Скадовськ — Херсон
13:25Скадовськ — Лазурне
13:30Скадовськ — Хатки
13:45Скадовськ — Комсомольське
13:45Лазурне — Кишинів (Мол)
14:00Скадовськ — Херсон
14:15Кривий Ріг — Лазурне
14:15Херсон — Красне
14:15Кривий Ріг — Лазурне
14:40Скадовськ — Херсон
15:00Скадовськ — Херсон
15:15Скадовськ — Херсон
16:00Скадовськ — Херсон
16:45Херсон — Лазурне
16:50Скадовськ — Херсон
17:10Херсон — Красне
17:30Скадовськ — Херсон
17:41Херсон — Шевченко

за маршрутами автобусів

Антонівка — Херсон
06:35

Кишинів (Мол) — Лазурне
08:15

Красне — Херсон
08:05

Кривий Ріг — Лазурне
14:15 14:15

Лазурне — Кишинів (Мол)
13:45

Лазурне — Кривий Ріг
07:50 07:50

Приморське — Херсон
06:45

Скадовськ — Біленьке
12:35

Скадовськ — Генічеськ
06:30

Скадовськ — Каховка
06:40

Скадовськ — Комсомольське
05:10 13:45

Скадовськ — Лазурне
10:30 11:30 13:25

Скадовськ — Миколаїв
08:45

Скадовськ — Хатки
06:15 13:30

Скадовськ — Херсон
05:25 05:40 05:55 06:00 06:00 06:55 07:00 07:00 07:30 08:30 08:55 09:00 09:20 09:30 10:00 10:10 10:40 11:20 11:30 11:50 12:00 12:20 12:40 13:20 14:00 14:40 15:00 15:15 16:00 16:50 17:30

Херсон — Антонівка
12:11

Херсон — Красне
14:15 17:10

Херсон — Лазурне
16:45

Херсон — Шевченко
17:41

Шевченко — Херсон
07:10

Інформація оновлена: 06.02.2017