Автовокзал Славута

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: площа Шевченка, 13 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03842-22552

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Славута — Манятин
05:00Славута — Піддубці
05:10Славута — Гута
05:10Славута — Нетішин
05:20Славута — Хмельницький
05:25Славута — Мухарів
05:25Славута — Улянівка
05:35Славута — Бесідки
05:35Славута — Хмельницький
05:40Славута — Хмельницький
05:45Нетішин — Нараївка
05:50Славута — Жуків
05:50Славута — Нетішин
05:55Славута — Хмельницький
05:55Нетішин — Дятилівка
06:00Славута — Плоска
06:05Славута — Рівне
06:10Славута — Яблунівка
06:10Нетішин — Ізяслав
06:10Славута — Нетішин
06:20Нетішин — Хмельницький
06:25Славута — Улашанівка
06:30Славута — Великий Правутин
06:30Славута — Романіни
06:35Славута — Марачівка
06:35Славута — Ізяслав
06:40Славута — Нетішин
06:40Славута — Сьомаки
06:45Славута — Острог
06:50Славута — Хоросток
06:50Славута — Улашанівка
06:50Славута — Рівне
06:55Славута — Пузирки
07:00Нетішин — Білогородка
07:00Славута — Нетішин
07:00Нетішин — Киликиїв
07:05Славута — Шепетівка
07:10Славута — Нетішин
07:25Славута — Нетішин
07:25Славута — Берездів
07:30Славута — Голики
07:30Шепетівка — Тернопіль
07:40Нетішин — Поліське
07:45Хмельницький — Рівне
07:50Славута — Нараївка
07:55Ізяслав — Нетішин
07:55Нетішин — Хмельницький
08:10Дятилівка — Нетішин
08:20Славута — Улашанівка
08:20Славута — Кам'янець-Подільський
08:25Рівне — Шепетівка
08:25Нетішин — Сьомаки
08:30Голики — Нетішин
08:40Славута — Нетішин
08:45Славута — Нетішин
08:50Нетішин — Красностав
09:10Нетішин — Тульчин
09:10Славута — Нетішин
09:15Нетішин — Волочиськ
09:25Славута — Нетішин
09:30Шумськ — Київ
09:35Берездів — Хмельницький
09:40Рівне — Хмельницький
09:50Острог — Корець
09:50Славута — Нетішин
10:05Білогородка — Нетішин
10:25Нетішин — Голики
10:25Хмельницький — Рівне
10:30Славута — Піддубці
10:35Славута — Нетішин
10:40Славута — Шепетівка
10:40Киликиїв — Нетішин
10:40Славута — Нетішин
10:50Славута — Улянівка
10:50Славута — Хмельницький
10:55Сьомаки — Нетішин
11:00Славута — Нетішин
11:00Славута — Улашанівка
11:00Хмельницький — Луцьк
11:00Славута — Гута
11:00Славута — Рівне
11:00Славута — Романіни
11:10Кам'янець-Подільський — Нетішин
11:15Славута — Ізяслав
11:15Славута — Нетішин
11:20Голики — Нетішин
11:20Рівне — Кам'янець-Подільський
11:30Красностав — Нетішин
11:30Славута — Марачівка
11:30Славута — Хоросток
11:50Славута — Нетішин
11:50Нетішин — Красилів
11:50Луцьк — Хмельницький
11:55Поліське — Нетішин
12:00Шепетівка — Рівне
12:00Славута — Ногачівка
12:10Нетішин — Нараївка
12:10Славута — Хмельницький
12:15Славута — Мухарів
12:25Нетішин — Ізяслав
12:30Славута — Рівне
12:30Славута — Улашанівка
12:30Шумськ — Київ
12:35Славута — Нетішин
12:45Нетішин — Киликиїв
12:50Славута — Нетішин
12:50Рівне — Кам'янець-Подільський
12:55Хмельницький — Рівне
13:00Славута — Великий Правутин
13:10Славута — Яблунівка
13:15Корець — Нетішин
13:15Славута — Пузирки
13:20Славута — Романіни
13:35Тульчин — Нетішин
13:35Славута — Хмельницький
13:40Славута — Плоска
13:40Славута — Волочиськ
13:45Нетішин — Голики
14:00Славута — Улашанівка
14:05Славута — Марачівка
14:05Славута — Нетішин
14:15Нетішин — Дятилівка
14:15Ізяслав — Нетішин
14:20Славута — Манятин
14:25Славута — Улянівка
14:25Нетішин — Хмельницький
14:30Славута — Сьомаки
14:30Хмельницький — Нетішин
14:30Славута — Ізяслав
14:35Славута — Шепетівка
14:40Кам'янець-Подільський — Рівне
14:40Славута — Бесідки
14:40Славута — Нараївка
14:50Славута — Рівне
15:05Славута — Хмельницький
15:10Нетішин — Сьомаки
15:10Славута — Нетішин
15:10Нетішин — Білогородка
15:20Нараївка — Нетішин
15:30Славута — Піддубці
15:40Нетішин — Кам'янець-Подільський
15:45Хмельницький — Нетішин
15:50Нетішин — Красностав
16:15Киликиїв — Нетішин
16:20Славута — Великий Правутин
16:35Дятилівка — Нетішин
16:40Славута — Хоросток
16:45Славута — Яблунівка
16:50Славута — Нетішин
16:55Нетішин — Поліське
17:00Кам'янець-Подільський — Рівне
17:05Славута — Плоска
17:05Рівне — Хмельницький
17:10Славута — Романіни
17:10Славута — Улашанівка
17:15Шумськ — Київ
17:15Славута — Шепетівка
17:20Славута — Нетішин
17:20Нетішин — Нараївка
17:25Нетішин — Ізяслав
17:25Хмельницький — Берездів
17:30Славута — Жуків
17:30Красилів — Нетішин
17:35Рівне — Шепетівка
17:35Славута — Нетішин
17:50Тернопіль — Шепетівка
18:00Славута — Хмельницький
18:00Хмельницький — Нетішин
18:00Славута — Марачівка
18:10Нетішин — Хмельницький
18:10Нетішин — Мухарів
18:10Славута — Пузирки
18:15Білогородка — Нетішин
18:20Рівне — Хмельницький
18:20Славута — Ізяслав
18:20Славута — Рівне
18:25Сьомаки — Нетішин
18:40Красностав — Нетішин
19:00Славута — Берездів
19:05Луцьк — Хмельницький
19:10Ізяслав — Нетішин
19:25Славута — Нетішин
19:35Шепетівка — Рівне
19:40Волочиськ — Нетішин
19:45Рівне — Хмельницький
19:50Хмельницький — Луцьк
20:00Хмельницький — Нетішин

за маршрутами автобусів

Ізяслав — Нетішин
07:55 14:15 19:10

Берездів — Хмельницький
09:35

Білогородка — Нетішин
10:05 18:15

Волочиськ — Нетішин
19:40

Голики — Нетішин
08:30 11:20

Дятилівка — Нетішин
08:10 16:35

Кам'янець-Подільський — Нетішин
11:10

Кам'янець-Подільський — Рівне
14:40 17:00

Киликиїв — Нетішин
10:40 16:15

Корець — Нетішин
13:15

Красилів — Нетішин
17:30

Красностав — Нетішин
11:30 18:40

Луцьк — Хмельницький
11:50 19:05

Нараївка — Нетішин
15:20

Нетішин — Ізяслав
06:10 12:25 17:25

Нетішин — Білогородка
07:00 15:10

Нетішин — Волочиськ
09:15

Нетішин — Голики
10:25 13:45

Нетішин — Дятилівка
05:55 14:15

Нетішин — Кам'янець-Подільський
15:40

Нетішин — Киликиїв
07:00 12:45

Нетішин — Красилів
11:50

Нетішин — Красностав
08:50 15:50

Нетішин — Мухарів
18:10

Нетішин — Нараївка
05:45 12:10 17:20

Нетішин — Поліське
07:40 16:55

Нетішин — Сьомаки
08:25 15:10

Нетішин — Тульчин
09:10

Нетішин — Хмельницький
06:20 07:55 14:25 18:10

Острог — Корець
09:50

Поліське — Нетішин
11:55

Рівне — Кам'янець-Подільський
11:20 12:50

Рівне — Хмельницький
09:40 17:05 18:20 19:45

Рівне — Шепетівка
08:25 17:35

Славута — Ізяслав
06:35 11:15 14:30 18:20

Славута — Берездів
07:25 19:00

Славута — Бесідки
05:35 14:40

Славута — Великий Правутин
06:30 13:00 16:20

Славута — Волочиськ
13:40

Славута — Голики
07:30

Славута — Гута
05:10 11:00

Славута — Жуків
05:50 17:30

Славута — Кам'янець-Подільський
08:20

Славута — Манятин
05:00 14:20

Славута — Марачівка
06:35 11:30 14:05 18:00

Славута — Мухарів
05:25 12:15

Славута — Нараївка
07:50 14:40

Славута — Нетішин
05:10 05:50 06:10 06:40 07:00 07:10 07:25 08:40 08:45 09:10 09:25 09:50 10:35 10:40 11:00 11:15 11:50 12:35 12:50 14:05 15:10 16:50 17:20 17:35 19:25

Славута — Ногачівка
12:00

Славута — Острог
06:45

Славута — Плоска
06:00 13:40 17:05

Славута — Пузирки
06:55 13:15 18:10

Славута — Піддубці
05:00 10:30 15:30

Славута — Романіни
06:30 11:00 13:20 17:10

Славута — Рівне
06:05 06:50 11:00 12:30 14:50 18:20

Славута — Сьомаки
06:40 14:30

Славута — Улашанівка
06:25 06:50 08:20 11:00 12:30 14:00 17:10

Славута — Улянівка
05:25 10:50 14:25

Славута — Хмельницький
05:20 05:35 05:40 05:55 10:50 12:10 13:35 15:05 18:00

Славута — Хоросток
06:50 11:30 16:40

Славута — Шепетівка
07:05 10:40 14:35 17:15

Славута — Яблунівка
06:10 13:10 16:45

Сьомаки — Нетішин
10:55 18:25

Тернопіль — Шепетівка
17:50

Тульчин — Нетішин
13:35

Хмельницький — Берездів
17:25

Хмельницький — Луцьк
11:00 19:50

Хмельницький — Нетішин
14:30 15:45 18:00 20:00

Хмельницький — Рівне
07:45 10:25 12:55

Шепетівка — Рівне
12:00 19:35

Шепетівка — Тернопіль
07:30

Шумськ — Київ
09:30 12:30 17:15

Інформація оновлена: 25.09.2013