Автовокзал Слов'янськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. К.Маркса, 47 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-4770351

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Слов'янськ — Краматорськ
05:00Слов'янськ — Добропілля
05:05Слов'янськ — Маріуполь
05:30Слов'янськ — Дніпропетровськ
05:30Слов'янськ — Дружківка
05:45Слов'янськ — Святогірськ
05:50Слов'янськ — Краматорськ
05:55Краматорськ — Харків
06:00Слов'янськ — Бахмут (Артемівськ)
06:00Слов'янськ — Краматорськ
06:05Слов’янськ — Костянтинівка
06:10Слов'янськ — Покровськ (Красноармійськ)
06:10Слов'янськ — Білозерське
06:10Слов'янськ — Святогірськ
06:20Слов’янськ — Лиман
06:24Слов'янськ — Краматорськ
06:25Слов'янськ — Святогірськ
06:30Слов'янськ — Бердянськ
06:30Слов'янськ — Сєвєродонецьк
06:30Краматорськ — Кпп Зайцеве
06:35Святогірськ — Запоріжжя
06:35Слов'янськ — Краматорськ
06:40Слов'янськ — Харків
06:45Миколаївка — Кпп Зайцеве
06:49Слов'янськ — Краматорськ
06:55Слов'янськ — Красноармійськ
06:55Слов'янськ — Святогірськ
07:00Бахмут (Артемівськ) — Кривий Ріг
07:05Слов'янськ — Горлівка
07:10Краматорськ — Харків
07:12Слов'янськ — Краматорськ
07:20Костянтинівка — Святогірськ
07:20Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
07:22Слов'янськ — Дружківка
07:25Святогірськ — Урзуф
07:36Слов'янськ — Краматорськ
07:50Слов'янськ — Краматорськ
07:55Святогірськ — Бердянськ
08:00Слов'янськ — Краматорськ
08:00Бахмут (Артемівськ) — Харків
08:00Слов'янськ — Кпп Зайцеве
08:05Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
08:10Слов'янськ — Куп'янськ
08:10Слов'янськ — Харцизьк
08:20Слов'янськ — Святогірськ
08:20Слов'янськ — Дружківка
08:30Святогірськ — Бахмут (Артемівськ)
08:35Торецьк (Дзержинськ) — Лиман
08:40Слов'янськ — Сєвєродонецьк
08:40Слов'янськ — Краматорськ
08:45Слов'янськ — Торецьк (Дзержинськ)
08:45Попасна — Харків
08:50Краматорськ — Сєвєродонецьк
08:50Слов'янськ — Білицьке
08:50Слов'янськ — Дружківка
08:50Слов’янськ — Лиман
09:00Слов'янськ — Бахмут (Артемівськ)
09:00Святогірськ — Костянтинівка
09:00Слов'янськ — Краматорськ
09:10Слов'янськ — Святогірськ
09:10Святогірськ — Урзуф
09:10Красноармійськ — Харків
09:12Слов'янськ — Краматорськ
09:20Донецьк — Старий Оскол
09:20Слов’янськ — Костянтинівка
09:24Слов'янськ — Краматорськ
09:25Торецьк (Дзержинськ) — Яцьківка
09:25Слов'янськ — Добропілля
09:35Слов'янськ — Краматорськ
09:35Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
09:41Сєвєродонецьк — Краматорськ
09:50Слов'янськ — Краматорськ
10:00Слов'янськ — Святогірськ
10:00Слов'янськ — Красноармійськ
10:00Слов'янськ — Сєвєродонецьк
10:05Слов'янськ — Дружківка
10:10Бахмут (Артемівськ) — Санкт-Петербург (РФ)
10:10Бахмут (Артемівськ) — Санкт-Петербург (РФ)
10:15Слов'янськ — Торецьк (Дзержинськ)
10:20Слов'янськ — Святогірськ
10:25Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
10:30Слов'янськ — Селидове
10:30Слов'янськ — Краматорськ
10:40Слов'янськ — Харків
10:45Слов'янськ — Краматорськ
10:50Курахове — Святогірськ
10:55Лиман — Торецьк (Дзержинськ)
11:00Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
11:00Слов'янськ — Мирноград (Димитров)
11:10Слов'янськ — Дружківка
11:15Харків — Бахмут (Артемівськ)
11:20Святогірськ — Маріуполь
11:24Слов'янськ — Краматорськ
11:25Слов'янськ — Святогірськ
11:25Слов’янськ — Лиман
11:30Костянтинівка — Москва (РФ)
11:35Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
11:36Слов'янськ — Краматорськ
11:41Курахове — Святогірськ
11:48Слов'янськ — Краматорськ
11:50Слов'янськ — Новогродівка
11:55Слов'янськ — Святогірськ
12:00Слов'янськ — Лозова
12:05Сєвєродонецьк — Бердянськ
12:05Волноваха — Святогірськ
12:10Слов'янськ — Бахмут (Артемівськ)
12:15Краматорськ — Суми
12:15Слов'янськ — Краматорськ
12:15Костянтинівка — Святогірськ
12:20Миколаївка — Урзуф
12:35Слов'янськ — Дружківка
12:40Краматорськ — Сєвєродонецьк
12:45Слов'янськ — Краматорськ
12:45Слов'янськ — Святогірськ
12:50Бахмут (Артемівськ) — Святогірськ
12:50Слов'янськ — Покровськ (Красноармійськ)
12:50Слов'янськ — Білозерське
13:00Слов'янськ — Покровськ (Красноармійськ)
13:00Слов'янськ — Краматорськ
13:15Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
13:15Слов'янськ — Краматорськ
13:23Святогірськ — Курахове
13:30Слов'янськ — Краматорськ
13:30Слов’янськ — Лиман
13:30Краматорськ — Харків
13:40Маріуполь — Краснодар (РФ)
13:40Слов'янськ — Бахмут (Артемівськ)
13:40Бердянськ — Краснодар (РФ)
13:40Маріуполь — Краснодар (РФ)
13:45Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
13:45Святогірськ — Курахове
13:50Слов'янськ — Краматорськ
13:55Слов'янськ — Кпп Зайцеве
13:55Слов'янськ — Дружківка
14:00Слов'янськ — Святогірськ
14:05Слов'янськ — Добропілля
14:05Слов’янськ — Костянтинівка
14:10Маріуполь — Харків
14:10Слов'янськ — Дружківка
14:15Слов'янськ — Красноармійськ
14:15Слов'янськ — Торецьк (Дзержинськ)
14:20Костянтинівка — Москва (РФ)
14:20Слов'янськ — Красноармійськ
14:30Слов'янськ — Красноармійськ
14:30Слов'янськ — Краматорськ
14:35Слов'янськ — Маріуполь
14:35Слов'янськ — Святогірськ
14:40Слов'янськ — Сєвєродонецьк
14:40Маріуполь — Святогірськ
14:40Краматорськ — Харків
14:50Слов'янськ — Краматорськ
14:50Слов'янськ — Бахмут (Артемівськ)
15:00Слов'янськ — Краматорськ
15:12Слов'янськ — Краматорськ
15:15Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
15:24Слов'янськ — Краматорськ
15:25Святогірськ — Волноваха
15:30Слов'янськ — Святогірськ
15:35Слов'янськ — Дружківка
15:35Маріуполь — Москва (РФ)
15:35Слов'янськ — Сєвєродонецьк
15:35Маріуполь — Москва (РФ)
15:40Бахмут (Артемівськ) — Харків
15:45Торецьк (Дзержинськ) — Лиман
15:45Слов'янськ — Красноармійськ
15:45Слов'янськ — Святогірськ
15:50Слов'янськ — Краматорськ
15:55Бердянськ — Сєвєродонецьк
16:05Сєвєродонецьк — Краматорськ
16:05Урзуф — Святогірськ
16:08Слов'янськ — Краматорськ
16:15Слов'янськ — Красноармійськ
16:20Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
16:20Слов'янськ — Краматорськ
16:25Слов'янськ — Святогірськ
16:35Слов'янськ — Краматорськ
16:40Краматорськ — Харків
16:40Слов'янськ — Торецьк (Дзержинськ)
16:40Яцьківка — Торецьк (Дзержинськ)
16:50Слов'янськ — Краматорськ
17:00Слов'янськ — Краматорськ
17:00Слов’янськ — Лиман
17:05Слов'янськ — Мирноград (Димитров)
17:15Слов'янськ — Селидове
17:16Слов'янськ — Краматорськ
17:20Донецьк — Москва (РФ)
17:20Костянтинівка — Москва (РФ)
17:20Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
17:20Слов'янськ — Гришине
17:25Слов'янськ — Дружківка
17:30Лиман — Торецьк (Дзержинськ)
17:30Слов'янськ — Святогірськ
17:30Костянтинівка — Ростов-на-Дону (РФ)
17:30Костянтинівка — Ростов-на-Дону (РФ)
17:45Слов'янськ — Краматорськ
17:50Маріуполь — Воронеж (РФ)
17:50Маріуполь — Воронеж (РФ)
18:00Слов'янськ — Дружківка
18:00Харків — Краматорськ
18:05Харків — Попасна
18:25Кривий Ріг — Бахмут (Артемівськ)
18:35Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
18:55Святогірськ — Костянтинівка
19:00Слов’янськ — Лиман
19:25Харків — Красноармійськ
19:45Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)
19:45Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)

за маршрутами автобусів

Бахмут (Артемівськ) — Краматорськ
09:35 10:25 13:15 13:45 17:20 18:35

Бахмут (Артемівськ) — Кривий Ріг
07:00

Бахмут (Артемівськ) — Санкт-Петербург (РФ)
10:10 10:10

Бахмут (Артемівськ) — Святогірськ
12:50

Бахмут (Артемівськ) — Харків
08:00 15:40

Бердянськ — Краснодар (РФ)
13:40

Бердянськ — Сєвєродонецьк
15:55

Волноваха — Святогірськ
12:05

Донецьк — Москва (РФ)
17:20

Донецьк — Старий Оскол
09:20

Костянтинівка — Москва (РФ)
11:30 14:20 17:20

Костянтинівка — Ростов-на-Дону (РФ)
17:30 17:30

Костянтинівка — Святогірськ
07:20 12:15

Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
07:20 08:05 11:00 11:35 15:15 16:20

Краматорськ — Кпп Зайцеве
06:30

Краматорськ — Суми
12:15

Краматорськ — Сєвєродонецьк
08:50 12:40

Краматорськ — Харків
05:55 07:10 13:30 14:40 16:40

Красноармійськ — Харків
09:10

Кривий Ріг — Бахмут (Артемівськ)
18:25

Курахове — Святогірськ
10:50 11:41

Лиман — Торецьк (Дзержинськ)
10:55 17:30

Маріуполь — Воронеж (РФ)
17:50 17:50

Маріуполь — Краснодар (РФ)
13:40 13:40

Маріуполь — Москва (РФ)
15:35 15:35

Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)
19:45 19:45

Маріуполь — Святогірськ
14:40

Маріуполь — Харків
14:10

Миколаївка — Кпп Зайцеве
06:45

Миколаївка — Урзуф
12:20

Попасна — Харків
08:45

Святогірськ — Бахмут (Артемівськ)
08:30

Святогірськ — Бердянськ
07:55

Святогірськ — Волноваха
15:25

Святогірськ — Запоріжжя
06:35

Святогірськ — Костянтинівка
09:00 18:55

Святогірськ — Курахове
13:23 13:45

Святогірськ — Маріуполь
11:20

Святогірськ — Урзуф
07:25 09:10

Слов'янськ — Бахмут (Артемівськ)
06:00 09:00 12:10 13:40 14:50

Слов'янськ — Бердянськ
06:30

Слов'янськ — Білицьке
08:50

Слов'янськ — Білозерське
06:10 12:50

Слов'янськ — Горлівка
07:05

Слов'янськ — Гришине
17:20

Слов'янськ — Дніпропетровськ
05:30

Слов'янськ — Добропілля
05:00 09:25 14:05

Слов'янськ — Дружківка
05:30 07:22 08:20 08:50 10:05 11:10 12:35 13:55 14:10 15:35 17:25 18:00

Слов'янськ — Кпп Зайцеве
08:00 13:55

Слов'янськ — Краматорськ
05:00 05:50 06:00 06:24 06:35 06:49 07:12 07:36 07:50 08:00 08:40 09:00 09:12 09:24 09:35 09:50 10:30 10:45 11:24 11:36 11:48 12:15 12:45 13:00 13:15 13:30 13:50 14:30 14:50 15:00 15:12 15:24 15:50 16:08 16:20 16:35 16:50 17:00 17:16 17:45

Слов'янськ — Красноармійськ
06:55 10:00 14:15 14:20 14:30 15:45 16:15

Слов'янськ — Куп'янськ
08:10

Слов'янськ — Лозова
12:00

Слов'янськ — Маріуполь
05:05 14:35

Слов'янськ — Мирноград (Димитров)
11:00 17:05

Слов'янськ — Новогродівка
11:50

Слов'янськ — Покровськ (Красноармійськ)
06:10 12:50 13:00

Слов'янськ — Святогірськ
05:45 06:10 06:25 06:55 08:20 09:10 10:00 10:20 11:25 11:55 12:45 14:00 14:35 15:30 15:45 16:25 17:30

Слов'янськ — Селидове
10:30 17:15

Слов'янськ — Сєвєродонецьк
06:30 08:40 10:00 14:40 15:35

Слов'янськ — Торецьк (Дзержинськ)
08:45 10:15 14:15 16:40

Слов'янськ — Харків
06:40 10:40

Слов'янськ — Харцизьк
08:10

Слов’янськ — Костянтинівка
06:05 09:20 14:05

Слов’янськ — Лиман
06:20 08:50 11:25 13:30 17:00 19:00

Сєвєродонецьк — Бердянськ
12:05

Сєвєродонецьк — Краматорськ
09:41 16:05

Торецьк (Дзержинськ) — Лиман
08:35 15:45

Торецьк (Дзержинськ) — Яцьківка
09:25

Урзуф — Святогірськ
16:05

Харків — Бахмут (Артемівськ)
11:15

Харків — Краматорськ
18:00

Харків — Красноармійськ
19:25

Харків — Попасна
18:05

Яцьківка — Торецьк (Дзержинськ)
16:40

Інформація оновлена: 29.07.2016