Автовокзал Солоне

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Шевченко, 8 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05669-21378

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:05Солоне — Дніпропетровськ
06:20Солоне — Дніпропетровськ
06:40Солоне — Привільне
06:55Веселе — Дніпропетровськ
07:00Солоне — Дніпропетровськ
07:00Солоне — Військове
07:04Григорівка — Дніпропетровськ
07:15Солоне — Сурсько-Михайлівка
07:30Солоне — Дніпропетровськ
08:00Солоне — Привільне
08:00Микільське — Дніпропетровськ
08:15Гаркушине — Дніпропетровськ
08:30Військове — Дніпропетровськ
09:00Солоне — Привільне
09:00Солоне — Дніпропетровськ
09:25Солоне — Дніпропетровськ
09:35Солоне — Дніпропетровськ
09:40Солоне — Дніпропетровськ
09:55Солоне — Дніпропетровськ
10:00Солоне — Військове
10:10Дніпропетровськ — Веселе
10:10Солоне — Дніпропетровськ
10:15Солоне — Сурсько-Михайлівка
10:40Солоне — Дніпропетровськ
10:55Дніпропетровськ — Григорівка
11:00Солоне — Привільне
11:10Солоне — Дніпропетровськ
11:15Дніпропетровськ — Петриківка
11:30Солоне — Дніпропетровськ
11:50Солоне — Дніпропетровськ
12:00Солоне — Сурсько-Михайлівка
12:15Солоне — Дніпропетровськ
12:35Солоне — Дніпропетровськ
12:45Солоне — Микільське-на-Дніпрі
12:50Дніпропетровськ — Олександропіль
12:50Солоне — Дніпропетровськ
13:00Солоне — Військове
13:00Солоне — Привільне
13:20Солоне — Дніпропетровськ
14:00Солоне — Сурсько-Михайлівка
14:00Веселе — Дніпропетровськ
14:10Солоне — Дніпропетровськ
14:30Солоне — Дніпропетровськ
14:45Солоне — Дніпропетровськ
15:00Гаркушине — Дніпропетровськ
15:20Солоне — Дніпропетровськ
15:35Солоне — Дніпропетровськ
15:45Григорівка — Дніпропетровськ
16:00Солоне — Військове
16:05Олександропіль — Дніпропетровськ
16:10Солоне — Привільне
16:30Дніпропетровськ — Петриківка
16:40Солоне — Дніпропетровськ
16:40Солоне — Дніпропетровськ
16:40Дніпропетровськ — Красноармійськ
17:10Солоне — Дніпропетровськ
17:20Солоне — Микільське-на-Дніпрі
17:40Солоне — Дніпропетровськ
17:45Дніпропетровськ — Гаркушине
18:00Солоне — Сурсько-Михайлівка
18:30Солоне — Дніпропетровськ
18:35Дніпропетровськ — Григорівка

за маршрутами автобусів

Веселе — Дніпропетровськ
06:55 14:00

Військове — Дніпропетровськ
08:30

Гаркушине — Дніпропетровськ
08:15 15:00

Григорівка — Дніпропетровськ
07:04 15:45

Дніпропетровськ — Веселе
10:10

Дніпропетровськ — Гаркушине
17:45

Дніпропетровськ — Григорівка
10:55 18:35

Дніпропетровськ — Красноармійськ
16:40

Дніпропетровськ — Олександропіль
12:50

Дніпропетровськ — Петриківка
11:15 16:30

Микільське — Дніпропетровськ
08:00

Олександропіль — Дніпропетровськ
16:05

Солоне — Військове
07:00 10:00 13:00 16:00

Солоне — Дніпропетровськ
06:05 06:20 07:00 07:30 09:00 09:25 09:35 09:40 09:55 10:10 10:40 11:10 11:30 11:50 12:15 12:35 12:50 13:20 14:10 14:30 14:45 15:20 15:35 16:40 16:40 17:10 17:40 18:30

Солоне — Микільське-на-Дніпрі
12:45 17:20

Солоне — Привільне
06:40 08:00 09:00 11:00 13:00 16:10

Солоне — Сурсько-Михайлівка
07:15 10:15 12:00 14:00 18:00

Інформація оновлена: 26.11.2019