Автовокзал Солоне

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Шевченко, 8 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05669-21378

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:05Солоне — Дніпро
06:20Солоне — Дніпро
06:40Солоне — Привільне
06:55Веселе — Дніпро
07:00Солоне — Дніпро
07:00Солоне — Військове
07:04Григорівка — Дніпро
07:15Солоне — Сурсько-Михайлівка
07:30Солоне — Дніпро
08:00Солоне — Привільне
08:00Микільське — Дніпро
08:15Гаркушине — Дніпро
08:30Військове — Дніпро
09:00Солоне — Привільне
09:00Солоне — Дніпро
09:25Солоне — Дніпро
09:35Солоне — Дніпро
09:40Солоне — Дніпро
09:55Солоне — Дніпро
10:00Солоне — Військове
10:10Дніпро — Веселе
10:10Солоне — Дніпро
10:15Солоне — Сурсько-Михайлівка
10:40Солоне — Дніпро
10:55Дніпро — Григорівка
11:00Солоне — Привільне
11:10Солоне — Дніпро
11:15Дніпро — Петриківка
11:30Солоне — Дніпро
11:50Солоне — Дніпро
12:00Солоне — Сурсько-Михайлівка
12:15Солоне — Дніпро
12:35Солоне — Дніпро
12:45Солоне — Микільське-на-Дніпрі
12:50Дніпро — Олександропіль
12:50Солоне — Дніпро
13:00Солоне — Військове
13:00Солоне — Привільне
13:20Солоне — Дніпро
14:00Солоне — Сурсько-Михайлівка
14:00Веселе — Дніпро
14:10Солоне — Дніпро
14:30Солоне — Дніпро
14:45Солоне — Дніпро
15:00Гаркушине — Дніпро
15:20Солоне — Дніпро
15:35Солоне — Дніпро
15:45Григорівка — Дніпро
16:00Солоне — Військове
16:05Олександропіль — Дніпро
16:10Солоне — Привільне
16:30Дніпро — Петриківка
16:40Солоне — Дніпро
16:40Солоне — Дніпро
16:40Дніпро — Красноармійськ
17:10Солоне — Дніпро
17:20Солоне — Микільське-на-Дніпрі
17:40Солоне — Дніпро
17:45Дніпро — Гаркушине
18:00Солоне — Сурсько-Михайлівка
18:30Солоне — Дніпро
18:35Дніпро — Григорівка

за маршрутами автобусів

Веселе — Дніпро
06:55 14:00

Військове — Дніпро
08:30

Гаркушине — Дніпро
08:15 15:00

Григорівка — Дніпро
07:04 15:45

Дніпро — Веселе
10:10

Дніпро — Гаркушине
17:45

Дніпро — Григорівка
10:55 18:35

Дніпро — Красноармійськ
16:40

Дніпро — Олександропіль
12:50

Дніпро — Петриківка
11:15 16:30

Микільське — Дніпро
08:00

Олександропіль — Дніпро
16:05

Солоне — Військове
07:00 10:00 13:00 16:00

Солоне — Дніпро
06:05 06:20 07:00 07:30 09:00 09:25 09:35 09:40 09:55 10:10 10:40 11:10 11:30 11:50 12:15 12:35 12:50 13:20 14:10 14:30 14:45 15:20 15:35 16:40 16:40 17:10 17:40 18:30

Солоне — Микільське-на-Дніпрі
12:45 17:20

Солоне — Привільне
06:40 08:00 09:00 11:00 13:00 16:10

Солоне — Сурсько-Михайлівка
07:15 10:15 12:00 14:00 18:00

Інформація оновлена: 26.11.2019