Автовокзал Софіївка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Жовтнева, 44 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05650-28663

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Кривий Ріг — Дніпро
06:45Кривий Ріг — Дніпро
07:20Дніпро — Кривий Ріг
07:20Новоолексіївка — Кривий Ріг
07:35Кривий Ріг — Дніпро
07:45Кривий Ріг — Полтава
08:00Кривий Ріг — Дніпро
08:05Кривий Ріг — Харків
08:16Терни — Дніпро
08:30Кривий Ріг — Бахмут
08:30Дніпро — Умань
08:35Дніпро — Кривий Ріг
08:55Кривий Ріг — Дніпро
09:15Дніпро — Кривий Ріг
09:15Кривий Ріг — Дніпро
09:20Кам`янське — Кривий Ріг
09:35Кривий Ріг — Дніпро
09:45Дніпро — Одеса
09:45Дніпро — Кривий Ріг
09:45Дніпро — Одеса
10:10Кривий Ріг — Дніпро
10:10Кривий Ріг — Бердянськ
10:30Дніпро — Інгулець
10:45Дніпро — Кривий Ріг
11:05Дніпро — Кривий Ріг
11:05Кривий Ріг — Дніпро
11:10Дніпро — Очаків
11:15Кривий Ріг — Дніпро
11:30Дніпро — Кривий Ріг
11:30Кривий Ріг — Кам`янське
11:35Кривий Ріг — Дніпро
11:55Дніпро — Кривий Ріг
12:00Кривий Ріг — Дніпро
12:20Дніпро — Кривий Ріг
12:25Кривий Ріг — Дніпро
12:35Дніпро — Терни
12:40Дніпро — Кривий Ріг
12:45Дніпро — Інгулець
12:50Кривий Ріг — Дніпро
12:55Кривий Ріг — Харків
12:55Кривий Ріг — Харків
13:15Кривий Ріг — Дніпро
13:15Дніпро — Кривий Ріг
13:35Кривий Ріг — Дніпро
13:50Дніпро — Кривий Ріг
14:05Кривий Ріг — Дніпро
14:05Дніпро — Кривий Ріг
14:10Дніпро — Зеленодольськ
14:25Кривий Ріг — Дніпро
14:35Дніпро — Кривий Ріг
14:50Кривий Ріг — Дніпро
14:55Дніпро — Кривий Ріг
15:00Дніпро — Одеса
15:15Кривий Ріг — Дніпро
15:15Дніпро — Кривий Ріг
15:25Кам`янське — Кривий Ріг
15:30Кривий Ріг — Полтава
15:31Терни — Дніпро
15:35Кривий Ріг — Дніпро
15:40Дніпро — Кривий Ріг
16:00Кривий Ріг — Дніпро
16:20Кривий Ріг — Дніпро
16:35Дніпро — Кривий Ріг
16:50Кривий Ріг — Дніпро
16:55Дніпро — Кривий Ріг
17:15Кривий Ріг — Дніпро
17:35Кривий Ріг — Дніпро
17:35Дніпро — Терни
17:40Кривий Ріг — Кам`янське

за маршрутами автобусів

Дніпро — Інгулець
10:30 12:45

Дніпро — Зеленодольськ
14:10

Дніпро — Кривий Ріг
07:20 08:35 09:15 09:45 10:45 11:05 11:30 11:55 12:20 12:40 13:15 13:50 14:05 14:35 14:55 15:15 15:40 16:35 16:55

Дніпро — Одеса
09:45 09:45 15:00

Дніпро — Очаків
11:10

Дніпро — Терни
12:35 17:35

Дніпро — Умань
08:30

Кам`янське — Кривий Ріг
09:20 15:25

Кривий Ріг — Бахмут
08:30

Кривий Ріг — Бердянськ
10:10

Кривий Ріг — Дніпро
06:00 06:45 07:35 08:00 08:55 09:15 09:35 10:10 11:05 11:15 11:35 12:00 12:25 12:50 13:15 13:35 14:05 14:25 14:50 15:15 15:35 16:00 16:20 16:50 17:15 17:35

Кривий Ріг — Кам`янське
11:30 17:40

Кривий Ріг — Полтава
07:45 15:30

Кривий Ріг — Харків
08:05 12:55 12:55

Новоолексіївка — Кривий Ріг
07:20

Терни — Дніпро
08:16 15:31

Інформація оновлена: 26.11.2019