Автовокзал Софіївка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Жовтнева, 44 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05650-28663

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Кривий Ріг — Дніпропетровськ
06:00Софіївка — Лошкарівка
06:30Братське — Кривий Ріг
06:30Інгулець — Дніпропетровськ
06:45Кривий Ріг — Дніпропетровськ
07:00Софіївка — Нова Зоря
07:15Інгулець — Дніпропетровськ
07:35Кривий Ріг — Шахтарськ
07:35Кривий Ріг — Дніпропетровськ
07:45Кривий Ріг — Полтава
07:45Дніпропетровськ — Кривий Ріг
07:55Софіївка — Кам'янка
08:00Кривий Ріг — Дніпропетровськ
08:05Кривий Ріг — Харків
08:10Дніпропетровськ — Кривий Ріг
08:10Зеленодольськ — Дніпропетровськ
08:16Терни — Дніпропетровськ
08:25Кривий Ріг — Слов'янськ
08:35Дніпропетровськ — Кривий Ріг
08:35Інгулець — Дніпропетровськ
08:40Дніпропетровськ — Умань
08:55Кривий Ріг — Дніпропетровськ
08:55Дніпропетровськ — Кривий Ріг
09:10Дніпропетровськ — Терни
09:15Кривий Ріг — Дніпропетровськ
09:15Дніпропетровськ — Кривий Ріг
09:20Дніпродзержинськ — Кривий Ріг
09:35Кривий Ріг — Дніпропетровськ
09:45Кривий Ріг — Суми
09:45Дніпропетровськ — Кривий Ріг
09:50Дніпропетровськ — Одеса
10:05Дніпропетровськ — Кривий Ріг
10:10Кривий Ріг — Бердянськ
10:10Кривий Ріг — Дніпропетровськ
10:45Дніпропетровськ — Кривий Ріг
10:50Терни — Дніпропетровськ
11:05Кривий Ріг — Дніпропетровськ
11:05Дніпропетровськ — Кривий Ріг
11:10Дніпропетровськ — Очаків
11:15Кривий Ріг — Дніпропетровськ
11:30Дніпропетровськ — Кривий Ріг
11:30Кривий Ріг — Братське
11:35Кривий Ріг — Дніпропетровськ
11:55Дніпропетровськ — Кривий Ріг
12:00Кривий Ріг — Дніпропетровськ
12:20Софіївка — Ізлучисте
12:20Дніпропетровськ — Кривий Ріг
12:22Терни — Дніпропетровськ
12:25Кривий Ріг — Дніпропетровськ
12:30Софіївка — Нова Зоря
12:30Дніпропетровськ — Одеса
12:45Дніпропетровськ — Інгулець
12:50Кривий Ріг — Дніпропетровськ
12:50Дніпропетровськ — Кривий Ріг
13:15Кривий Ріг — Дніпропетровськ
13:15Дніпропетровськ — Кривий Ріг
13:20Кривий Ріг — Лошкарівка
13:25Дніпропетровськ — Кривий Ріг
13:25Кривий Ріг — Харків
13:35Кривий Ріг — Дніпропетровськ
13:50Дніпропетровськ — Кривий Ріг
14:00Інгулець — Дніпропетровськ
14:00Софіївка — Володимирівка
14:05Кривий Ріг — Дніпропетровськ
14:05Дніпропетровськ — Кривий Ріг
14:10Дніпропетровськ — Зеленодольськ
14:15Софіївка — Дніпропетровськ
14:25Кривий Ріг — Дніпропетровськ
14:35Дніпропетровськ — Кривий Ріг
14:50Кривий Ріг — Дніпропетровськ
14:50Дніпропетровськ — Терни
14:55Дніпропетровськ — Кривий Ріг
15:05Дніпропетровськ — Нова Одеса
15:15Кривий Ріг — Дніпропетровськ
15:15Дніпропетровськ — Кривий Ріг
15:25Дніпродзержинськ — Кривий Ріг
15:35Кривий Ріг — Дніпропетровськ
15:40Дніпропетровськ — Кривий Ріг
16:00Кривий Ріг — Дніпропетровськ
16:20Кривий Ріг — Дніпропетровськ
16:35Дніпропетровськ — Кривий Ріг
16:40Інгулець — Дніпропетровськ
16:42Дніпропетровськ — Терни
16:42Дніпропетровськ — Терни
16:50Кривий Ріг — Дніпропетровськ
16:55Дніпропетровськ — Кривий Ріг
17:15Кривий Ріг — Дніпропетровськ
17:20Терни — Дніпропетровськ
17:20Дніпропетровськ — Кривий Ріг
17:20Дніпропетровськ — Вознесенськ
17:35Кривий Ріг — Дніпропетровськ
17:40Дніпропетровськ — Кривий Ріг
18:00Кривий Ріг — Дніпропетровськ
18:10Дніпропетровськ — Кривий Ріг
18:25Кривий Ріг — Дніпропетровськ
18:30Дніпропетровськ — Кривий Ріг
18:45Кривий Ріг — Дніпропетровськ
18:45Терни — Дніпропетровськ

за маршрутами автобусів

Інгулець — Дніпропетровськ
06:30 07:15 08:35 14:00 16:40

Братське — Кривий Ріг
06:30

Дніпродзержинськ — Кривий Ріг
09:20 15:25

Дніпропетровськ — Інгулець
12:45

Дніпропетровськ — Вознесенськ
17:20

Дніпропетровськ — Зеленодольськ
14:10

Дніпропетровськ — Кривий Ріг
07:45 08:10 08:35 08:55 09:15 09:45 10:05 10:45 11:05 11:30 11:55 12:20 12:50 13:15 13:25 13:50 14:05 14:35 14:55 15:15 15:40 16:35 16:55 17:20 17:40 18:10 18:30

Дніпропетровськ — Нова Одеса
15:05

Дніпропетровськ — Одеса
09:50 12:30

Дніпропетровськ — Очаків
11:10

Дніпропетровськ — Терни
09:10 14:50 16:42 16:42

Дніпропетровськ — Умань
08:40

Зеленодольськ — Дніпропетровськ
08:10

Кривий Ріг — Бердянськ
10:10

Кривий Ріг — Братське
11:30

Кривий Ріг — Дніпропетровськ
06:00 06:45 07:35 08:00 08:55 09:15 09:35 10:10 11:05 11:15 11:35 12:00 12:25 12:50 13:15 13:35 14:05 14:25 14:50 15:15 15:35 16:00 16:20 16:50 17:15 17:35 18:00 18:25 18:45

Кривий Ріг — Лошкарівка
13:20

Кривий Ріг — Полтава
07:45

Кривий Ріг — Слов'янськ
08:25

Кривий Ріг — Суми
09:45

Кривий Ріг — Харків
08:05 13:25

Кривий Ріг — Шахтарськ
07:35

Софіївка — Ізлучисте
12:20

Софіївка — Володимирівка
14:00

Софіївка — Дніпропетровськ
14:15

Софіївка — Кам'янка
07:55

Софіївка — Лошкарівка
06:00

Софіївка — Нова Зоря
07:00 12:30

Терни — Дніпропетровськ
08:16 10:50 12:22 17:20 18:45

Інформація оновлена: 14.06.2013