Автовокзал Софіївка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Жовтнева, 44 (приховати карту)

Телефон довідки: 05650-28663

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Кривий Ріг — Дніпропетровськ
06:45Кривий Ріг — Дніпропетровськ
07:20Дніпропетровськ — Кривий Ріг
07:20Новоолексіївка — Кривий Ріг
07:35Кривий Ріг — Дніпропетровськ
07:45Кривий Ріг — Полтава
08:00Кривий Ріг — Дніпропетровськ
08:05Кривий Ріг — Харків
08:16Терни — Дніпропетровськ
08:30Кривий Ріг — Бахмут
08:30Дніпропетровськ — Умань
08:35Дніпропетровськ — Кривий Ріг
08:55Кривий Ріг — Дніпропетровськ
09:15Дніпропетровськ — Кривий Ріг
09:15Кривий Ріг — Дніпропетровськ
09:20Дніпродзержинськ — Кривий Ріг
09:35Кривий Ріг — Дніпропетровськ
09:45Дніпропетровськ — Одеса
09:45Дніпропетровськ — Кривий Ріг
09:45Дніпропетровськ — Одеса
10:10Кривий Ріг — Дніпропетровськ
10:10Кривий Ріг — Бердянськ
10:30Дніпропетровськ — Інгулець
10:45Дніпропетровськ — Кривий Ріг
11:05Дніпропетровськ — Кривий Ріг
11:05Кривий Ріг — Дніпропетровськ
11:10Дніпропетровськ — Очаків
11:15Кривий Ріг — Дніпропетровськ
11:30Дніпропетровськ — Кривий Ріг
11:30Кривий Ріг — Дніпродзержинськ
11:35Кривий Ріг — Дніпропетровськ
11:55Дніпропетровськ — Кривий Ріг
12:00Кривий Ріг — Дніпропетровськ
12:20Дніпропетровськ — Кривий Ріг
12:25Кривий Ріг — Дніпропетровськ
12:35Дніпропетровськ — Терни
12:40Дніпропетровськ — Кривий Ріг
12:45Дніпропетровськ — Інгулець
12:50Кривий Ріг — Дніпропетровськ
12:55Кривий Ріг — Харків
12:55Кривий Ріг — Харків
13:15Кривий Ріг — Дніпропетровськ
13:15Дніпропетровськ — Кривий Ріг
13:35Кривий Ріг — Дніпропетровськ
13:50Дніпропетровськ — Кривий Ріг
14:05Кривий Ріг — Дніпропетровськ
14:05Дніпропетровськ — Кривий Ріг
14:10Дніпропетровськ — Зеленодольськ
14:25Кривий Ріг — Дніпропетровськ
14:35Дніпропетровськ — Кривий Ріг
14:50Кривий Ріг — Дніпропетровськ
14:55Дніпропетровськ — Кривий Ріг
15:00Дніпропетровськ — Одеса
15:15Кривий Ріг — Дніпропетровськ
15:15Дніпропетровськ — Кривий Ріг
15:25Дніпродзержинськ — Кривий Ріг
15:30Кривий Ріг — Полтава
15:31Терни — Дніпропетровськ
15:35Кривий Ріг — Дніпропетровськ
15:40Дніпропетровськ — Кривий Ріг
16:00Кривий Ріг — Дніпропетровськ
16:20Кривий Ріг — Дніпропетровськ
16:35Дніпропетровськ — Кривий Ріг
16:50Кривий Ріг — Дніпропетровськ
16:55Дніпропетровськ — Кривий Ріг
17:15Кривий Ріг — Дніпропетровськ
17:35Кривий Ріг — Дніпропетровськ
17:35Дніпропетровськ — Терни
17:40Кривий Ріг — Дніпродзержинськ

за маршрутами автобусів

Дніпродзержинськ — Кривий Ріг
09:20 15:25

Дніпропетровськ — Інгулець
10:30 12:45

Дніпропетровськ — Зеленодольськ
14:10

Дніпропетровськ — Кривий Ріг
07:20 08:35 09:15 09:45 10:45 11:05 11:30 11:55 12:20 12:40 13:15 13:50 14:05 14:35 14:55 15:15 15:40 16:35 16:55

Дніпропетровськ — Одеса
09:45 09:45 15:00

Дніпропетровськ — Очаків
11:10

Дніпропетровськ — Терни
12:35 17:35

Дніпропетровськ — Умань
08:30

Кривий Ріг — Бахмут
08:30

Кривий Ріг — Бердянськ
10:10

Кривий Ріг — Дніпродзержинськ
11:30 17:40

Кривий Ріг — Дніпропетровськ
06:00 06:45 07:35 08:00 08:55 09:15 09:35 10:10 11:05 11:15 11:35 12:00 12:25 12:50 13:15 13:35 14:05 14:25 14:50 15:15 15:35 16:00 16:20 16:50 17:15 17:35

Кривий Ріг — Полтава
07:45 15:30

Кривий Ріг — Харків
08:05 12:55 12:55

Новоолексіївка — Кривий Ріг
07:20

Терни — Дніпропетровськ
08:16 15:31

Інформація оновлена: 26.11.2019