Автовокзал Старокостянтинів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Князя Острозького, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03854-32054

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Старокостянтинів — Шевченка
05:40Старокостянтинів — Райки
05:45Старокостянтинів — Кам'янець-Подільський
05:50Старокостянтинів — Антоніни
05:55Хмельницький — Рівне
06:00Старокостянтинів — Костянець
06:00Старокостянтинів — Хмельницький
06:00Старокостянтинів — Губин
06:10Старокостянтинів — Загірне
06:10Старокостянтинів — Махаринці
06:15Старокостянтинів — Круглики
06:15Старокостянтинів — Киселі
06:15Хмельницький — Сошне
06:20Старокостянтинів — Ілляшівка
06:20Старокостянтинів — Григорівка
06:25Старокостянтинів — Попівці
06:25Старокостянтинів — Малі Мацевичі
06:30Старокостянтинів — Самчинці
06:30Старокостянтинів — Красилів
06:35Старокостянтинів — Хмельницький
06:40Старокостянтинів — Самчики
06:45Мшанець — Хмельницький
06:50Старокостянтинів — Теофіполь
06:50Пашківці — Хмельницький
06:55Старокостянтинів — Морозівка
06:55Старокостянтинів — Малишівка
07:00Славута — Хмельницький
07:10Ізяслав — Хмельницький
07:10Старокостянтинів — Партинці
07:15Старокостянтинів — Кам'янець-Подільський
07:19Хмельницький — Понінка
07:20Полонне — Хмельницький
07:20Старокостянтинів — Бовкуни
07:25Шепетівка — Хмельницький
07:30Старокостянтинів — Пихтії
07:30Хмельницький — Климентовичі
07:35Старокостянтинів — Хмельницький
07:40Полонне — Хмельницький
07:45Шевченка — Хмельницький
07:50Старокостянтинів — Воронківці
07:50Хмельницький — Славута
08:00Кунів — Хмельницький
08:00Старокостянтинів — Малий Чернятин
08:10Старокостянтинів — Вінниця
08:20Райки — Хмельницький
08:25Хмельницький — Рівне
08:25Хмельницький — Полонне
08:30Старокостянтинів — Григорівка
08:30Нетішин — Хмельницький
08:30Старокостянтинів — Григорівка
08:30Старокостянтинів — Самчики
08:40Шепетівка — Хмельницький
08:55Шепетівка — Чернівці
09:00Хмельницький — Житомир
09:00Махаринці — Хмельницький
09:00Старокостянтинів — Попівці
09:00Хмельницький — Луцьк
09:15Хмельницький — Почаїв
09:15Ямпіль — Хмельницький
09:20Хмельницький — Мшанець
09:20Кам'янець-Подільський — Нетішин
09:20Полонне — Хмельницький
09:35Понінка — Кам'янець-Подільський
09:40Сошне — Хмельницький
09:40Хмельницький — Шепетівка
09:45Старокостянтинів — Самчики
09:45Шепетівка — Київ
09:50Северини — Хмельницький
10:00Хмельницький — Славута
10:00Хмельницький — Київ
10:05Нетішин — Хмельницький
10:10Славута — Кам'янець-Подільський
10:15Старокостянтинів — Губин
10:20Рівне — Хмельницький
10:20Старокостянтинів — Стара Синява
10:25Хмельницький — Славута
10:25Понінка — Хмельницький
10:30Старокостянтинів — Малий Чернятин
10:35Хмельницький — Ізяслав
10:45Старокостянтинів — Кам'янець-Подільський
10:50Старокостянтинів — Кантівка
10:50Житомир — Хмельницький
11:00Старокостянтинів — Миролюбне
11:00Хмельницький — Житомир
11:00Старокостянтинів — Григорівка
11:00Старокостянтинів — Киселі
11:00Плужне — Хмельницький
11:00Хмельницький — Вишнопіль
11:00Хмельницький — Рівне
11:10Старокостянтинів — Волиця-Керекешина
11:20Нетішин — Тульчин
11:20Старокостянтинів — Костянець
11:25Тульчин — Нетішин
11:35Берездів — Хмельницький
11:40Хмельницький — Шекеринці
11:45Рівне — Хмельницький
11:45Хмельницький — Шевченка
11:50Кам'янець-Подільський — Новоград-Волинський
11:50Хмельницький — Коржівка
11:55Хмельницький — Шепетівка
12:00Старокостянтинів — Григорівка
12:00Мшанець — Хмельницький
12:00Старокостянтинів — Антоніни
12:05Старокостянтинів — Партинці
12:10Старокостянтинів — Бовкуни
12:10Старокостянтинів — Красилів
12:20Старокостянтинів — Самчики
12:25Шепетівка — Хмельницький
12:25Хмельницький — Нетішин
12:40Старокостянтинів — Партинці
12:45Старокостянтинів — Малишівка
12:45Славута — Хмельницький
12:50Хмельницький — Махаринці
12:50Старокостянтинів — Малі Мацевичі
12:55Полонне — Хмельницький
12:55Кам'янець-Подільський — Рівне
13:00Старокостянтинів — Загірне
13:00Хмельницький — Понінка
13:00Старокостянтинів — Пихтії
13:00Старокостянтинів — Круглики
13:10Старокостянтинів — Ілляшівка
13:15Старокостянтинів — Морозівка
13:15Рівне — Кам'янець-Подільський
13:20Старокостянтинів — Теофіполь
13:25Хмельницький — Пашківці
13:25Хмельницький — Славута
13:30Старокостянтинів — Райки
13:40Чернівці — Шепетівка
13:50Хмельницький — Полонне
13:55Хмельницький — Рівне
13:55Луцьк — Хмельницький
14:00Старокостянтинів — Ілляшівка
14:00Старокостянтинів — Самчинці
14:00Шевченка — Хмельницький
14:05Хмельницький — Полонне
14:05Новоград-Волинський — Кам'янець-Подільський
14:05Хмельницький — Кунів
14:15Коржівка — Хмельницький
14:15Хмельницький — Нетішин
14:20Славута — Хмельницький
14:25Климентовичі — Хмельницький
14:30Хмельницький — Северини
14:35Рівне — Кам'янець-Подільський
14:50Старокостянтинів — Антоніни
15:00Хмельницький — Плужне
15:00Махаринці — Хмельницький
15:00Хмельницький — Житомир
15:10Старокостянтинів — Костянець
15:15Шепетівка — Хмельницький
15:20Кам'янець-Подільський — Рівне
15:20Київ — Шепетівка
15:30Славута — Хмельницький
15:35Хмельницький — Берездів
15:40Хмельницький — Шепетівка
15:45Хмельницький — Полонне
16:00Нетішин — Хмельницький
16:00Хмельницький — Славута
16:15Понінка — Хмельницький
16:15Хмельницький — Шевченка
16:15Хмельницький — Нетішин
16:30Шекеринці — Хмельницький
16:35Хмельницький — Мшанець
16:55Славута — Хмельницький
17:20Старокостянтинів — Киселі
17:25Хмельницький — Махаринці
17:45Нетішин — Кам'янець-Подільський
17:45Хмельницький — Ямпіль
17:55Хмельницький — Шепетівка
18:00Хмельницький — Луцьк
18:05Хмельницький — Полонне
18:10Житомир — Хмельницький
18:10Хмельницький — Славута
18:25Хмельницький — Старий Остропіль
18:25Хмельницький — Нетішин
18:30Почаїв — Хмельницький
18:45Кам'янець-Подільський — Славута
18:50Рівне — Хмельницький
19:00Хмельницький — Рівне
19:10Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
19:20Житомир — Хмельницький
19:40Кам'янець-Подільський — Понінка
19:50Славута — Хмельницький
20:00Нетішин — Хмельницький
20:10Старий Остропіль — Хмельницький
20:15Вінниця — Рівне
20:20Рівне — Хмельницький
20:55Полонне — Хмельницький
21:05Луцьк — Хмельницький
21:20Рівне — Хмельницький

за маршрутами автобусів

Ізяслав — Хмельницький
07:10

Берездів — Хмельницький
11:35

Вінниця — Рівне
20:15

Житомир — Хмельницький
10:50 18:10 19:20

Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
19:10

Кам'янець-Подільський — Нетішин
09:20

Кам'янець-Подільський — Новоград-Волинський
11:50

Кам'янець-Подільський — Понінка
19:40

Кам'янець-Подільський — Рівне
12:55 15:20

Кам'янець-Подільський — Славута
18:45

Київ — Шепетівка
15:20

Климентовичі — Хмельницький
14:25

Коржівка — Хмельницький
14:15

Кунів — Хмельницький
08:00

Луцьк — Хмельницький
13:55 21:05

Махаринці — Хмельницький
09:00 15:00

Мшанець — Хмельницький
06:45 12:00

Нетішин — Кам'янець-Подільський
17:45

Нетішин — Тульчин
11:20

Нетішин — Хмельницький
08:30 10:05 16:00 20:00

Новоград-Волинський — Кам'янець-Подільський
14:05

Пашківці — Хмельницький
06:50

Плужне — Хмельницький
11:00

Полонне — Хмельницький
07:20 07:40 09:20 12:55 20:55

Понінка — Кам'янець-Подільський
09:35

Понінка — Хмельницький
10:25 16:15

Почаїв — Хмельницький
18:30

Райки — Хмельницький
08:20

Рівне — Кам'янець-Подільський
13:15 14:35

Рівне — Хмельницький
10:20 11:45 18:50 20:20 21:20

Северини — Хмельницький
09:50

Славута — Кам'янець-Подільський
10:10

Славута — Хмельницький
07:00 12:45 14:20 15:30 16:55 19:50

Сошне — Хмельницький
09:40

Старий Остропіль — Хмельницький
20:10

Старокостянтинів — Ілляшівка
06:20 13:10 14:00

Старокостянтинів — Антоніни
05:50 12:00 14:50

Старокостянтинів — Бовкуни
07:20 12:10

Старокостянтинів — Волиця-Керекешина
11:10

Старокостянтинів — Воронківці
07:50

Старокостянтинів — Вінниця
08:10

Старокостянтинів — Григорівка
06:20 08:30 08:30 11:00 12:00

Старокостянтинів — Губин
06:00 10:15

Старокостянтинів — Загірне
06:10 13:00

Старокостянтинів — Кам'янець-Подільський
05:45 07:15 10:45

Старокостянтинів — Кантівка
10:50

Старокостянтинів — Киселі
06:15 11:00 17:20

Старокостянтинів — Костянець
06:00 11:20 15:10

Старокостянтинів — Красилів
06:30 12:10

Старокостянтинів — Круглики
06:15 13:00

Старокостянтинів — Малий Чернятин
08:00 10:30

Старокостянтинів — Малишівка
06:55 12:45

Старокостянтинів — Малі Мацевичі
06:25 12:50

Старокостянтинів — Махаринці
06:10

Старокостянтинів — Миролюбне
11:00

Старокостянтинів — Морозівка
06:55 13:15

Старокостянтинів — Партинці
07:10 12:05 12:40

Старокостянтинів — Пихтії
07:30 13:00

Старокостянтинів — Попівці
06:25 09:00

Старокостянтинів — Райки
05:40 13:30

Старокостянтинів — Самчики
06:40 08:30 09:45 12:20

Старокостянтинів — Самчинці
06:30 14:00

Старокостянтинів — Стара Синява
10:20

Старокостянтинів — Теофіполь
06:50 13:20

Старокостянтинів — Хмельницький
06:00 06:35 07:35

Старокостянтинів — Шевченка
05:40

Тульчин — Нетішин
11:25

Хмельницький — Ізяслав
10:35

Хмельницький — Берездів
15:35

Хмельницький — Вишнопіль
11:00

Хмельницький — Житомир
09:00 11:00 15:00

Хмельницький — Київ
10:00

Хмельницький — Климентовичі
07:30

Хмельницький — Коржівка
11:50

Хмельницький — Кунів
14:05

Хмельницький — Луцьк
09:00 18:00

Хмельницький — Махаринці
12:50 17:25

Хмельницький — Мшанець
09:20 16:35

Хмельницький — Нетішин
12:25 14:15 16:15 18:25

Хмельницький — Пашківці
13:25

Хмельницький — Плужне
15:00

Хмельницький — Полонне
08:25 13:50 14:05 15:45 18:05

Хмельницький — Понінка
07:19 13:00

Хмельницький — Почаїв
09:15

Хмельницький — Рівне
05:55 08:25 11:00 13:55 19:00

Хмельницький — Северини
14:30

Хмельницький — Славута
07:50 10:00 10:25 13:25 16:00 18:10

Хмельницький — Сошне
06:15

Хмельницький — Старий Остропіль
18:25

Хмельницький — Шевченка
11:45 16:15

Хмельницький — Шекеринці
11:40

Хмельницький — Шепетівка
09:40 11:55 15:40 17:55

Хмельницький — Ямпіль
17:45

Чернівці — Шепетівка
13:40

Шевченка — Хмельницький
07:45 14:00

Шекеринці — Хмельницький
16:30

Шепетівка — Київ
09:45

Шепетівка — Хмельницький
07:25 08:40 12:25 15:15

Шепетівка — Чернівці
08:55

Ямпіль — Хмельницький
09:15

Інформація оновлена: 25.09.2013