Автовокзал Васильківка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Геся, 9 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-3200243

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Васильківка — Дніпропетровськ
05:30Васильківка — Дніпропетровськ
06:00Покровське — Павлоград
06:05Покровське — Дніпропетровськ
07:00Васильківка — Дніпропетровськ
07:15Покровське — Дніпропетровськ
07:35Великомихайлівка — Дніпропетровськ
07:50Васильківка — Правда
07:55Павлоград — Бердянськ
09:10Покровське — Дніпропетровськ
09:40Дніпропетровськ — Покровське
09:45Гуляйполе — Дніпропетровськ
09:45Васильківка — Правда
10:30Васильківка — Просяна
10:50Покровське — Дніпропетровськ
10:50Павлоград — Покровське
11:00Дніпропетровськ — Великомихайлівка
11:10Васильківка — Великоолександрівка
12:20Дніпропетровськ — Великомихайлівка
12:30Васильківка — Правда
13:00Васильківка — Дніпропетровськ
13:10Дніпропетровськ — Покровське
13:30Васильківка — Дніпропетровськ
13:50Покровське — Павлоград
14:10Покровське — Дніпропетровськ
14:15Дніпропетровськ — Покровське
16:00Дніпропетровськ — Покровське
16:00Дніпропетровськ — Покровське
16:20Великомихайлівка — Дніпропетровськ
16:50Васильківка — Дніпропетровськ
16:55Дніпропетровськ — Покровське
17:10Покровське — Дніпропетровськ
17:30Павлоград — Покровське

за маршрутами автобусів

Васильківка — Великоолександрівка
11:10

Васильківка — Дніпропетровськ
05:00 05:30 07:00 13:00 13:30 16:50

Васильківка — Правда
07:50 09:45 12:30

Васильківка — Просяна
10:30

Великомихайлівка — Дніпропетровськ
07:35 16:20

Гуляйполе — Дніпропетровськ
09:45

Дніпропетровськ — Великомихайлівка
11:00 12:20

Дніпропетровськ — Покровське
09:40 13:10 14:15 16:00 16:00 16:55

Павлоград — Бердянськ
07:55

Павлоград — Покровське
10:50 17:30

Покровське — Дніпропетровськ
06:05 07:15 09:10 10:50 14:10 17:10

Покровське — Павлоград
06:00 13:50

Інформація оновлена: 25.09.2013