Автовокзал Щастя

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Республіканська, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0642-960134

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:56Верхньобогданівка — Луганськ
06:13Луганськ — Старобільськ
06:17Нижньотепле — Луганськ
06:26Луганськ — Троїцьке
06:27Петрівка — Луганськ
06:28Новоайдар — Луганськ
06:30Ц. Рынок — Луганськ
06:35Луганськ — Харків
06:36Луганськ — Новоайдар
06:39Передільське — Луганськ
06:47Луганськ — Передільське
06:48Луганськ — Передільське
06:50Луганськ — Старобільськ
06:53Новоайдар — Луганськ
06:55Нижній Мінченок — Луганськ
06:55Вовкодаєво — Луганськ
06:56Луганськ — Білокуракине
07:00Луганськ — Передільське
07:01Старий Айдар — Луганськ
07:02Луганськ — Войтове
07:04Передільське — Луганськ
07:04Луганськ — Передільське
07:05Луганськ — Нижньотепле
07:14Велика Чернігівка — Луганськ
07:15Луганськ — Передільське
07:16Луганськ — Передільське
07:17Передільське — Луганськ
07:17Новобіла — Луганськ
07:19Петрівка — Луганськ
07:20Луганськ — Новопсков
07:20Луганськ — Крепи
07:25Білокуракине — Луганськ
07:26Луганськ — Передільське
07:30Луганськ — Нижньотепле
07:32Сватове — Луганськ
07:32Передільське — Луганськ
07:36Передільське — Луганськ
07:37Луганськ — Передільське
07:40Луганськ — Слов'янськ
07:40Луганськ — Троїцьке
07:42Луганськ — Передільське
07:43Передільське — Луганськ
07:45Михайлюки — Луганськ
07:46Луганськ — Передільське
07:50Біловодськ — Луганськ
07:50Райгородка — Луганськ
07:52Нижня Дуванка — Луганськ
07:53Передільське — Луганськ
08:00Луганськ — Старобільськ
08:00Артема — Луганськ
08:02Луганськ — Верхньобогданівка
08:02Передільське — Луганськ
08:06Луганськ — Передільське
08:07Луганськ — Райгородка
08:07Передільське — Луганськ
08:11Троїцьке — Луганськ
08:17Передільське — Луганськ
08:20Ганусівка — Луганськ
08:20Білокуракине — Луганськ
08:21Луганськ — Петрівка
08:23Передільське — Луганськ
08:24Луганськ — Старий Айдар
08:26Троїцьке — Луганськ
08:28Брянка — Білолуцьк
08:33Передільське — Луганськ
08:35Нижньотепле — Луганськ
08:35Верхньобогданівка — Луганськ
08:37Передільське — Луганськ
08:40Луганськ — Передільське
08:40Щастя — Донецьк
08:40Луганськ — Харків
08:46Луганськ — Передільське
08:47Нижньотепле — Луганськ
08:47Войтове — Луганськ
08:51Троїцьке — Луганськ
08:52Луганськ — Новоайдар
08:56Луганськ — Новопсков
08:56Луганськ — Передільське
08:59Марківка — Луганськ
09:01Березівка — Луганськ
09:01Луганськ — Передільське
09:02Луганськ — Передільське
09:08Луганськ — Петрівка
09:09Новоайдар — Луганськ
09:15Кам'янка — Луганськ
09:15Луганськ — Верхньобогданівка
09:17Луганськ — Передільське
09:20Петрівка — Луганськ
09:20Луганськ — Старобільськ
09:22Передільське — Луганськ
09:35Луганськ — Передільське
09:35Луганськ — Нижній Мінченок
09:40Луганськ — Харків
09:40Крепи — Ц. Рынок
09:40Сєвєродонецьк — Таганрог
09:42Передільське — Луганськ
09:49Старий Айдар — Луганськ
09:50Луганськ — Михайлюки
09:51Передільське — Луганськ
09:53Коноплянівка — Луганськ
09:56Райгородка — Луганськ
09:57Луганськ — Передільське
10:03Луганськ — Артема
10:05Луганськ — Тевяшеве
10:06Передільське — Луганськ
10:10Старобільськ — Луганськ
10:12Луганськ — Передільське
10:12Передільське — Луганськ
10:15Передільське — Луганськ
10:19Петрівка — Луганськ
10:28Луганськ — Новоайдар
10:30Луганськ — Нижньотепле
10:36Луганськ — Верхньобогданівка
10:43Передільське — Луганськ
10:48Луганськ — Передільське
11:00Артема — Луганськ
11:03Передільське — Луганськ
11:06Верхньобогданівка — Луганськ
11:13Луганськ — Білокуракине
11:19Луганськ — Передільське
11:22Луганськ — Райгородка
11:25Нижній Мінченок — Луганськ
11:31Луганськ — Петрівка
11:35Старобільськ — Луганськ
11:38Новоайдар — Луганськ
11:40Луганськ — Старий Айдар
11:46Луганськ — Передільське
11:48Передільське — Луганськ
11:49Луганськ АС-3 — Луганськ
11:50Шарівка — Луганськ
11:50Луганськ — Біловодськ
11:55Нижньотепле — Луганськ
11:55Луганськ — Передільське
11:57Луганськ — Верхньобогданівка
12:00Передільське — Луганськ
12:02Луганськ — Передільське
12:05Луганськ — Нижньотепле
12:15Луганськ — Марківка
12:16Луганськ — Передільське
12:19Передільське — Луганськ
12:20Луганськ — Новоайдар
12:21Луганськ — Передільське
12:28Луганськ — Харків
12:30Передільське — Луганськ
12:35Верхньобогданівка — Луганськ
12:36Передільське — Луганськ
12:36Луганськ — Передільське
12:38Луганськ — Артема
12:48Луганськ — Петрівка
12:50Луганськ — Березівка
12:51Передільське — Луганськ
12:53Білокуракине — Луганськ
12:56Луганськ — Троїцьке
12:57Луганськ — Передільське
12:57Передільське — Луганськ
13:08Луганськ — Старобільськ
13:12Передільське — Луганськ
13:15Петрівка — Луганськ
13:18Старобільськ — Луганськ
13:20Луганськ — Передільське
13:24Новоайдар — Луганськ
13:25Луганськ — Старобільськ
13:32Нижньотепле — Луганськ
13:35Старий Айдар — Луганськ
13:40Луганськ — Ганусівка
13:42Передільське — Луганськ
13:42Луганськ — Нижньотепле
13:46Верхньобогданівка — Луганськ
13:50Луганськ — Нижня Дуванка
13:52Передільське — Луганськ
13:52Луганськ — Войтове
13:55Луганськ — Вовкодаєво
13:56Луганськ — Передільське
13:56Харків — Луганськ
14:00Старобільськ — Луганськ
14:09Луганськ — Білокуракине
14:10Артема — Луганськ
14:10Луганськ — Нижній Мінченок
14:13Луганськ — Передільське
14:15Михайлюки — Луганськ
14:16Луганськ — Передільське
14:19Луганськ — Новобіла
14:27Луганськ — Передільське
14:28Передільське — Луганськ
14:29Петрівка — Луганськ
14:30Таганрог — Сєвєродонецьк
14:31Новопсков — Луганськ
14:32Луганськ — Верхньобогданівка
14:47Передільське — Луганськ
14:48Луганськ — Сватове
14:50Луганськ — Троїцьке
14:54Луганськ — Старий Айдар
14:55Луганськ — Нижньотепле
14:58Передільське — Луганськ
15:02Луганськ — Передільське
15:03Новоайдар — Луганськ
15:04Ц. Рынок (нач) — Ц. Рынок
15:07Передільське — Луганськ
15:09Троїцьке — Луганськ
15:10Новопсков — Луганськ
15:12Луганськ — Передільське
15:13Луганськ — Коноплянівка
15:16Луганськ — Верхньобогданівка
15:20Ц. Рынок — Ц. Рынок (нач)
15:23Передільське — Луганськ
15:26Луганськ — Кам'янка
15:26Нижньотепле — Луганськ
15:33Луганськ — Передільське
15:38Луганськ — Новоайдар
15:41Луганськ — Петрівка
15:53Передільське — Луганськ
15:55Нижній Мінченок — Луганськ
15:56Передільське — Луганськ
15:57Войтове — Луганськ
15:58Луганськ — Петрівка
16:04Луганськ — Райгородка
16:08Луганськ — Шарівка
16:10Луганськ — Передільське
16:11Луганськ — Передільське
16:17Передільське — Луганськ
16:17Луганськ — Передільське
16:18Луганськ — Михайлюки
16:20Луганськ — Передільське
16:20Луганськ — Крепи
16:23Передільське — Луганськ
16:23Старий Айдар — Луганськ
16:26Верхньобогданівка — Луганськ
16:40Луганськ — Троїцьке
16:40Луганськ — Новоайдар
16:43Тевяшеве — Луганськ
16:43Луганськ — Артема
16:45Петрівка — Луганськ
16:52Райгородка — Луганськ
16:54Луганськ — Велика Чернігівка
16:56Передільське — Луганськ
16:56Луганськ — Передільське
17:02Нижньотепле — Луганськ
17:02Передільське — Луганськ
17:08Передільське — Луганськ
17:11Луганськ — Передільське
17:25Передільське — Луганськ
17:26Луганськ — Нижньотепле
17:27Луганськ — Передільське
17:32Луганськ — Передільське
17:34Луганськ — Передільське
17:34Луганськ — Старий Айдар
17:35Старобільськ — Луганськ
17:42Троїцьке — Луганськ
17:45Білолуцьк — Брянка
17:51Луганськ — Передільське
17:56Луганськ — Передільське

за маршрутами автобусів

Артема — Луганськ
08:00 11:00 14:10

Березівка — Луганськ
09:01

Брянка — Білолуцьк
08:28

Біловодськ — Луганськ
07:50

Білокуракине — Луганськ
07:25 08:20 12:53

Білолуцьк — Брянка
17:45

Велика Чернігівка — Луганськ
07:14

Верхньобогданівка — Луганськ
05:56 08:35 11:06 12:35 13:46 16:26

Вовкодаєво — Луганськ
06:55

Войтове — Луганськ
08:47 15:57

Ганусівка — Луганськ
08:20

Кам'янка — Луганськ
09:15

Коноплянівка — Луганськ
09:53

Крепи — Ц. Рынок
09:40

Луганськ — Артема
10:03 12:38 16:43

Луганськ — Березівка
12:50

Луганськ — Біловодськ
11:50

Луганськ — Білокуракине
06:56 11:13 14:09

Луганськ — Велика Чернігівка
16:54

Луганськ — Верхньобогданівка
08:02 09:15 10:36 11:57 14:32 15:16

Луганськ — Вовкодаєво
13:55

Луганськ — Войтове
07:02 13:52

Луганськ — Ганусівка
13:40

Луганськ — Кам'янка
15:26

Луганськ — Коноплянівка
15:13

Луганськ — Крепи
07:20 16:20

Луганськ — Марківка
12:15

Луганськ — Михайлюки
09:50 16:18

Луганськ — Нижньотепле
07:05 07:30 10:30 12:05 13:42 14:55 17:26

Луганськ — Нижня Дуванка
13:50

Луганськ — Нижній Мінченок
09:35 14:10

Луганськ — Новоайдар
06:36 08:52 10:28 12:20 15:38 16:40

Луганськ — Новобіла
14:19

Луганськ — Новопсков
07:20 08:56

Луганськ — Передільське
06:47 06:48 07:00 07:04 07:15 07:16 07:26 07:37 07:42 07:46 08:06 08:40 08:46 08:56 09:01 09:02 09:17 09:35 09:57 10:12 10:48 11:19 11:46 11:55 12:02 12:16 12:21 12:36 12:57 13:20 13:56 14:13 14:16 14:27 15:02 15:12 15:33 16:10 16:11 16:17 16:20 16:56 17:11 17:27 17:32 17:34 17:51 17:56

Луганськ — Петрівка
08:21 09:08 11:31 12:48 15:41 15:58

Луганськ — Райгородка
08:07 11:22 16:04

Луганськ — Сватове
14:48

Луганськ — Слов'янськ
07:40

Луганськ — Старий Айдар
08:24 11:40 14:54 17:34

Луганськ — Старобільськ
06:13 06:50 08:00 09:20 13:08 13:25

Луганськ — Тевяшеве
10:05

Луганськ — Троїцьке
06:26 07:40 12:56 14:50 16:40

Луганськ — Харків
06:35 08:40 09:40 12:28

Луганськ — Шарівка
16:08

Луганськ АС-3 — Луганськ
11:49

Марківка — Луганськ
08:59

Михайлюки — Луганськ
07:45 14:15

Нижньотепле — Луганськ
06:17 08:35 08:47 11:55 13:32 15:26 17:02

Нижня Дуванка — Луганськ
07:52

Нижній Мінченок — Луганськ
06:55 11:25 15:55

Новоайдар — Луганськ
06:28 06:53 09:09 11:38 13:24 15:03

Новобіла — Луганськ
07:17

Новопсков — Луганськ
14:31 15:10

Передільське — Луганськ
06:39 07:04 07:17 07:32 07:36 07:43 07:53 08:02 08:07 08:17 08:23 08:33 08:37 09:22 09:42 09:51 10:06 10:12 10:15 10:43 11:03 11:48 12:00 12:19 12:30 12:36 12:51 12:57 13:12 13:42 13:52 14:28 14:47 14:58 15:07 15:23 15:53 15:56 16:17 16:23 16:56 17:02 17:08 17:25

Петрівка — Луганськ
06:27 07:19 09:20 10:19 13:15 14:29 16:45

Райгородка — Луганськ
07:50 09:56 16:52

Сватове — Луганськ
07:32

Старий Айдар — Луганськ
07:01 09:49 13:35 16:23

Старобільськ — Луганськ
10:10 11:35 13:18 14:00 17:35

Сєвєродонецьк — Таганрог
09:40

Таганрог — Сєвєродонецьк
14:30

Тевяшеве — Луганськ
16:43

Троїцьке — Луганськ
08:11 08:26 08:51 15:09 17:42

Харків — Луганськ
13:56

Ц. Рынок — Луганськ
06:30

Ц. Рынок — Ц. Рынок (нач)
15:20

Ц. Рынок (нач) — Ц. Рынок
15:04

Шарівка — Луганськ
11:50

Щастя — Донецьк
08:40

Інформація оновлена: 25.09.2013