Автовокзал Тернопіль

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Живова, 7 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0352-236356

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:25Одеса — Хуст
00:25Одеса — Хуст
00:30Неаполь (Іт) — Київ
00:30Неаполь (Іт) — Київ
00:55Рівне — Чернівці
00:55Рівне — Чернівці
00:57Чернівці — Рівне
00:57Чернівці — Рівне
01:00Анже (Фр) — Київ
01:55Генуя (Іт) — Київ
02:20Київ — Івано-Франківськ
02:20Київ — Івано-Франківськ
02:40Краків (Пол) — Вінниця
03:00Київ — Івано-Франківськ
03:00Київ — Івано-Франківськ
03:00Одеса — Неаполь (Іт)
03:10Беневенто (Іт) — Вінниця
03:50Київ — Городенка
04:25Київ — Калуш
04:25Київ — Калуш
04:30Прага (Чех) — Херсон
04:45Тернопіль — Світязь
04:50Карлові Вари (Чех) — Одеса
05:00Тернопіль — Жабиня
05:10Тернопіль — Монастириська
05:10Вінниця — Беневенто (Іт)
05:15Тернопіль — Івано-Франківськ
05:15Тернопіль — Івано-Франківськ
05:15Тернопіль — Рівне
05:20Київ — Яремче
05:20Тернопіль — Поручин
05:20Київ — Яремче
05:25Тернопіль — Зелене
05:30Тернопіль — Велика Плавуча
05:30Бориспіль (Аеропорт) — Івано-Франківськ
05:30Бориспіль (Аеропорт) — Івано-Франківськ
05:40Тернопіль — Болязуби
05:50Тернопіль — Івано-Франківськ
05:50Тернопіль — Підгайці
05:50Тернопіль — Мельниця-Подільська
05:50Тернопіль — Луцьк
06:00Тернопіль — Львів
06:00Тернопіль — Вибудів
06:05Тернопіль — Магдалівка
06:10Тернопіль — Чортків
06:10Тернопіль — Великі Вікнини
06:10Золочів — Чернівці
06:10Тернопіль — Вербовець
06:15Тернопіль — Золотий Потік
06:15Тернопіль — Дмухівці
06:20Тернопіль — Долина
06:20Тернопіль — Луцьк
06:20Тернопіль — Нетерпинці
06:20Тернопіль — Івано-Франківськ
06:20Тернопіль — Долина
06:30Тернопіль — Мильне
06:30Тернопіль — Таурів
06:30Тернопіль — Івано-Франківськ
06:30Тернопіль — Львів
06:35Тернопіль — Бучач
06:35Тернопіль — Чернівці
06:45Тернопіль — Нетішин
06:50Тернопіль — Гусятин
07:00Збараж — Хмельницький
07:00Тернопіль — Кременець
07:00Тернопіль — Борщів
07:00Тернопіль — Почаїв
07:00Збараж — Буковель
07:05Тернопіль — Хатки
07:05Тернопіль — Трускавець
07:05Тернопіль — Підгайці
07:05Тернопіль — Трускавець
07:10Тернопіль — Кошилівці
07:10Прага (Чех) — Кам'янець-Подільський
07:20Тернопіль — Львів
07:20Рівне — Чернівці
07:25Тернопіль — Івано-Франківськ
07:25Тернопіль — Мшанець
07:30Тернопіль — Збараж
07:30Тернопіль — Рівне
07:35Тернопіль — Більче-Золоте
07:40Тернопіль — Калуш
07:45Тернопіль — Броди
07:50Тернопіль — Кам'янець-Подільський
07:50Тернопіль — Кременець
07:55Тернопіль — Чортків
08:00Збараж — Івано-Франківськ
08:00Тернопіль — Луцьк
08:00Чортків — Львів
08:00Тернопіль — Почаїв
08:00Тернопіль — Бережани
08:00Тернопіль — Золочів
08:00Тернопіль — Луцьк
08:05Тернопіль — Козина
08:10Тернопіль — Підгайці
08:20Тернопіль — Бережани
08:20Тернопіль — Гусятин
08:20Чернівці — Рівне
08:25Тернопіль — Чернівці
08:30Тернопіль — Курники
08:30Тернопіль — Саджівка
08:30Тернопіль — Збараж
08:30Тернопіль — Золотий Потік
08:30Тернопіль — Дмухівці
08:40Тернопіль — Кременець
08:40Тернопіль — Чортків
08:40Волочиськ — Львів
08:40Бучач — Хмельницький
08:40Познань — Київ
08:40Познань — Київ
08:45Тернопіль — Драганівка
08:45Тернопіль — Бережани
08:50Підволочиськ — Рахів
08:50Підволочиськ — Рахів
08:55Тернопіль — Стрий
08:55Тернопіль — Гусятин
09:00Тернопіль — Велика Лука
09:00Тернопіль — Борщів
09:00Тернопіль — Підгайці
09:02Гусятин — Львів
09:05Тернопіль — Кременець
09:05Тернопіль — Малі Чорнокінці
09:10Тернопіль — Забойки
09:15Тернопіль — Кам'янець-Подільський
09:15Тернопіль — Бережани
09:15Тернопіль — Збараж
09:20Підволочиськ — Кути
09:20Тернопіль — Кременець
09:20Підволочиськ — Кути
09:25Тернопіль — Золочів
09:25Івано-Франківськ — Рівне
09:30Тернопіль — Шумськ
09:30Тернопіль — Мшанець
09:30Тернопіль — Чортків
09:30Гусятин — Почаїв
09:35Тернопіль — Гусятин
09:35Тернопіль — Целіїв
09:40Тернопіль — Львів
09:40Тернопіль — Бережани
09:50Дубно — Івано-Франківськ
09:50Тернопіль — Мала Лука
09:50Кременець — Чернівці
09:55Кельн (Нім) — Херсон
09:55Тернопіль — Кременець
09:55Тернопіль — Чортків
10:00Тернопіль — Вінниця
10:00Кременець — Кам'янець-Подільський
10:00Тернопіль — Золочів
10:05Тернопіль — Луцьк
10:05Тернопіль — Нетішин
10:05Тернопіль — Копичинці
10:10Тернопіль — Велика Лука
10:10Тернопіль — Почаїв
10:10Хоростків — Львів
10:10Кельн (Нім) — Херсон
10:15Тернопіль — Івано-Франківськ
10:15Тернопіль — Бережани
10:15Тернопіль — Кременець
10:20Кам'янець-Подільський — Львів
10:20Тернопіль — Новосілка
10:25Тернопіль — Черче
10:25Тернопіль — Драганівка
10:25Львів — Могилів-Подільський
10:30Тернопіль — Гусятин
10:30Рочдейл (Вел) — Київ
10:35Тернопіль — Заліщики
10:35Тернопіль — Рівне
10:35Тернопіль — Заліщики
10:40Тернопіль — Окопи
10:40Підволочиськ — Івано-Франківськ
10:40Львів — Хмільник
10:40Львів — Хмільник
10:45Заліщики — Львів
10:50Тернопіль — Кременець
10:50Тернопіль — Бережани
11:00Хмельницький — Яремче
11:00Тернопіль — Ланівці
11:00Тернопіль — Копичинці
11:00Тернопіль — Козова
11:00Тернопіль — Чортків
11:00Рівне — Івано-Франківськ
11:00Хмельницький — Яремче
11:00Тернопіль — Дмухівці
11:05Тернопіль — Велика Плавуча
11:10Тернопіль — Чортків
11:10Тернопіль — Збараж
11:10Івано-Франківськ — Луцьк
11:10Івано-Франківськ — Луцьк
11:10Тернопіль — Броди
11:15Тернопіль — Золочів
11:15Тернопіль — Вибудів
11:15Івано-Франківськ — Москва (РФ)
11:20Тернопіль — Курники
11:20Городок — Львів
11:20Тернопіль — Чортків
11:20Рівне — Івано-Франківськ
11:20Тернопіль — Млинівці
11:20Тернопіль — Кременець
11:25Кельн (Нім) — Херсон
11:25Тернопіль — Шумськ
11:25Тернопіль — Підгайці
11:30Тернопіль — Дзвиняча
11:30Тернопіль — Хмельницький
11:30Тернопіль — Городенка
11:30Тернопіль — Бережани
11:30Тернопіль — Почаїв
11:35Тернопіль — Драганівка
11:35Рівне — Чернівці
11:35Рівне — Чернівці
11:35Тернопіль — Самбір
11:40Тернопіль — Підгайці
11:40Івано-Франківськ — Рівне
11:40Тернопіль — Сков'ятин
11:40Тернопіль — Кременець
11:40Тернопіль — Бариш
11:45Херсон — Кельн (Нім)
11:45Херсон — Кельн (Нім)
11:45Тернопіль — Гусятин
11:45Херсон — Кельн (Нім)
11:45Чортків — Львів
11:50Кам'янець-Подільський — Прага (Чех)
11:50Тернопіль — Збараж
11:50Тернопіль — Велика Лука
12:00Тернопіль — Заліщики
12:00Малага (Ісп) — Донецьк
12:00Тернопіль — Бережани
12:00Тернопіль — Раковець
12:00Миколаїв — Салерно (Іт)
12:00Тернопіль — Нетерпинці
12:00Тернопіль — Кременець
12:00Саламанка (Ісп) — Полтава
12:05Тернопіль — Золочів
12:05Чернівці — Рівне
12:05Тернопіль — Кременець
12:05Чернівці — Рівне
12:10Одеса — Барі (Іт)
12:10Тернопіль — Івано-Франківськ
12:10Тернопіль — Сатанів
12:15Тернопіль — Таурів
12:15Тернопіль — Теофіполь
12:15Тернопіль — Мшанець
12:20Тернопіль — Борщів
12:20Тернопіль — Кременець
12:25Тернопіль — Івано-Франківськ
12:25Мадрид (Ісп) — Київ
12:25Тернопіль — Коханівка
12:30Тернопіль — Підгайці
12:30Почаїв — Чернівці
12:30Тернопіль — Почаїв
12:30Підволочиськ — Перемишль (Пол)
12:30Сімферополь — Карлсруе (Нім)
12:30Сімферополь — Гайльбронн (Нім)
12:30Тернопіль — Гусятин
12:30Сімферополь — Гамбург (Нім)
12:35Тернопіль — Шепетівка
12:35Тернопіль — Забойки
12:40Тернопіль — Опрілівці
12:40Тернопіль — Чортків
12:40Тернопіль — Золотий Потік
12:40Тернопіль — Кременець
12:40Тернопіль — Козова
12:45Тернопіль — Зелене
12:45Тернопіль — Нетерпинці
12:50Тернопіль — Світязь
12:50Тернопіль — Івано-Франківськ
12:50Мадрид (Ісп) — Київ
12:50Тернопіль — Хмельницький
12:55Тернопіль — Заліщики
12:55Чернівці — Почаїв
12:55Тернопіль — Велика Лука
13:00Тернопіль — Калуш
13:00Тернопіль — Броди
13:00Тернопіль — Болязуби
13:00Тернопіль — Кременець
13:00Тернопіль — Кам'янець-Подільський
13:00Тернопіль — Вербівка
13:00Тернопіль — Прага (Чех)
13:00Тернопіль — Великі Вікнини
13:05Хмільник — Львів
13:05Хмільник — Львів
13:05Тернопіль — Гусятин
13:10Тернопіль — Бережани
13:10Тернопіль — Берем'яни
13:15Тернопіль — Мельниця-Подільська
13:15Тернопіль — Кременець
13:15Тернопіль — Храбузна
13:20Тернопіль — Кам'янець-Подільський
13:20Тернопіль — Городенка
13:20Тернопіль — Золочів
13:20Тернопіль — Рівне
13:25Тернопіль — Стрий
13:25Тернопіль — Чортків
13:25Тернопіль — Монастириська
13:30Тернопіль — Бучач
13:30Тернопіль — Шумськ
13:30Львів — Кам'янець-Подільський
13:30Тернопіль — Магдалівка
13:30Тернопіль — Кременець
13:30Львів — Кам'янець-Подільський
13:30Тернопіль — Курники
13:35Тернопіль — Старий Нижбірок
13:40Тернопіль — Бережани
13:40Тернопіль — Решнівка
13:45Тернопіль — Кременець
13:50Тернопіль — Вербовець
13:50Тернопіль — Калуш
13:50Тернопіль — Червоноград
13:50Тернопіль — Почаїв
13:50Львів — Тульчин
13:50Тернопіль — Львів
13:50Тернопіль — Більче-Золоте
13:50Тернопіль — Губин
13:55Тернопіль — Ковель
13:55Тернопіль — Драганівка
13:55Тернопіль — Бучач
14:00Тернопіль — Хатки
14:00Тернопіль — Рівне
14:00Тернопіль — Шумськ
14:00Тернопіль — Монастириська
14:00Тернопіль — Івано-Франківськ
14:05Тернопіль — Маркова
14:05Тернопіль — Гусятин
14:05Тернопіль — Золочів
14:05Тернопіль — Хмільник
14:05Тернопіль — Бережанка
14:10Тернопіль — Коломия
14:10Тернопіль — Олишківці
14:10Тернопіль — Великі Загайці
14:10Тернопіль — Бережани
14:10Тернопіль — Коломия
14:20Тернопіль — Кам'янець-Подільський
14:20Тернопіль — Долина
14:20Тернопіль — Кременець
14:25Тернопіль — Шумськ
14:25Тернопіль — Чортків
14:30Тернопіль — Хмельницький
14:30Яремче — Хмельницький
14:30Яремче — Хмельницький
14:30Тернопіль — Коропець
14:35Кам'янець-Подільський — Львів
14:35Кам'янець-Подільський — Львів
14:40Тернопіль — Збараж
14:40Вінниця — Яремче
14:40Тернопіль — Кременець
14:40Вінниця — Яремче
14:40Тернопіль — Горошова
14:40Тернопіль — Бережани
14:45Полтава — Саламанка (Ісп)
14:45Донецьк — Малага (Ісп)
14:45Тернопіль — Сновидів
14:45Тернопіль — Чортків
14:45Тернопіль — Шацьк
14:45Тернопіль — Бережани
14:45Тернопіль — Горохів
14:45Тернопіль — Млинівці
14:50Рівне — Чернівці
14:50Тернопіль — Трускавець
14:50Тернопіль — Гусятин
14:50Львів — Чортків
14:50Тернопіль — Почаїв
14:55Тернопіль — Ланівці
14:55Тернопіль — Ковель
15:00Тернопіль — Нетішин
15:00Яремче — Вінниця
15:00Тернопіль — Ліщанці
15:00Яремче — Вінниця
15:00Тернопіль — Підгайці
15:00Тернопіль — Львів
15:00Почаїв — Гусятин
15:00Київ — Рим (Іт)
15:05Тернопіль — Кузнецовськ
15:05Тернопіль — Коцюбинці
15:10Тернопіль — Забойки
15:10Тернопіль — Окопи
15:10Тернопіль — Велика Плавуча
15:15Тернопіль — Яремче
15:15Тернопіль — Бережани
15:15Чернівці — Рівне
15:15Тернопіль — Яремче
15:15Тернопіль — Саджівка
15:15Київ — Мадрид (Ісп)
15:15Тернопіль — Чортків
15:20Тернопіль — Збараж
15:20Тернопіль — Кременець
15:25Тернопіль — Золочів
15:25Тернопіль — Чернівці
15:25Тернопіль — Раковець
15:25Тернопіль — Шумськ
15:25Тернопіль — Підгайці
15:25Тернопіль — Чернівці
15:30Тернопіль — Рівне
15:30Київ — Уельва (Ісп)
15:30Тернопіль — Снятин
15:30Тернопіль — Дмухівці
15:30Тернопіль — Почаїв
15:35Тернопіль — Гусятин
15:35Тернопіль — Борщів
15:35Тернопіль — Велика Лука
15:40Тернопіль — Кременець
15:40Тернопіль — Золотий Потік
15:40Тернопіль — Малі Чорнокінці
15:45Тернопіль — Бережани
15:45Тернопіль — Мильне
15:50Тернопіль — Броди
15:50Тернопіль — Дзвиняча
15:50Тернопіль — Городенка
15:50Тернопіль — Мала Лука
15:55Тернопіль — Львів
15:55Тернопіль — Козова
15:55Тернопіль — Великі Загайці
15:55Тернопіль — Поділля
16:00Гайльбронн (Нім) — Сімферополь
16:00Тернопіль — Мшанець
16:00Тернопіль — Золочів
16:00Київ — Мадрид (Ісп)
16:00Київ — Неаполь (Іт)
16:00Тернопіль — Вінниця
16:00Карлсруе (Нім) — Сімферополь
16:00Тернопіль — Курники
16:00Гамбург (Нім) — Сімферополь
16:00Київ — Неаполь (Іт)
16:00Тернопіль — Долина
16:00Тернопіль — Кошилівці
16:00Луцьк — Івано-Франківськ
16:00Вінниця — Краків (Пол)
16:00Київ — Генуя (Іт)
16:00Луцьк — Івано-Франківськ
16:05Тернопіль — Гусятин
16:05Тернопіль — Кременець
16:05Тернопіль — Целіїв
16:10Тернопіль — Вибудів
16:10Тернопіль — Коропець
16:15Тернопіль — Кузнецовськ
16:15Львів — Чернівці
16:15Тульчин — Львів
16:15Тернопіль — Нивра
16:15Тернопіль — Кременець
16:20Тернопіль — Опрілівці
16:20Тернопіль — Млинівці
16:20Тернопіль — Бережани
16:20Тернопіль — Кулаківці
16:25Тернопіль — Котюжини
16:30Тернопіль — Таурів
16:30Тернопіль — Зелене
16:30Тернопіль — Кременець
16:30Хмельницький — Золотий Потік
16:30Тернопіль — Оліїв
16:35Тернопіль — Підгайці
16:35Тернопіль — Велика Лука
16:35Тернопіль — Мар'янівка
16:35Тернопіль — Нововолинськ
16:40Тернопіль — Мала Боровиця
16:40Тернопіль — Збараж
16:45Тернопіль — Хмельницький
16:45Тернопіль — Кременець
16:45Тернопіль — Білий Потік
16:45Тернопіль — Поручин
16:45Тернопіль — Івано-Франківськ
16:45Тернопіль — Хмельницький
16:50Тернопіль — Мельниця-Подільська
16:50Рим (Іт) — Київ
16:50Тернопіль — Гусятин
16:55Львів — Гусятин
17:00Тернопіль — Кременець
17:00Київ — Рочдейл (Вел)
17:00Тернопіль — Бережани
17:00Тернопіль — Лучка
17:00Косів — Москва (РФ)
17:00Тернопіль — Коломия
17:05Тернопіль — Золочів
17:10Тернопіль — Нетерпинці
17:10Тернопіль — Магдалівка
17:10Тернопіль — Бережани
17:15Тернопіль — Бучач
17:15Тернопіль — Настасів
17:15Хмельницький — Збараж
17:15Тернопіль — Хмельницький
17:15Тернопіль — Броди
17:15Тернопіль — Кременець
17:15Тернопіль — Забойки
17:20Тернопіль — Гусятин
17:20Тернопіль — Ковель
17:20Тернопіль — Храбузна
17:25Тернопіль — Львів
17:25Тернопіль — Черче
17:28Тернопіль — Збараж
17:30Кути — Підволочиськ
17:30Тернопіль — Варшава (Пол)
17:30Тернопіль — Підгайці
17:30Тернопіль — Кременець
17:30Тернопіль — Варшава (Пол)
17:30Тернопіль — Вербовець
17:30Тернопіль — Почаїв
17:30Кути — Підволочиськ
17:30Тернопіль — Дмухівці
17:35Тернопіль — Велика Лука
17:35Тернопіль — Рівне
17:35Тернопіль — Золотий Потік
17:35Тернопіль — Нетішин
17:40Тернопіль — Теофіполь
17:40Москва (РФ) — Івано-Франківськ
17:40Тернопіль — Івано-Франківськ
17:40Тернопіль — Товстолуг
17:50Тернопіль — Ланівці
17:55Тернопіль — Івано-Франківськ
17:55Тернопіль — Сков'ятин
18:00Тернопіль — Вроцлав (Пол)
18:00Тернопіль — Красівка
18:00Тернопіль — Кременець
18:00Тернопіль — Козова
18:00Тернопіль — Гусятин
18:00Уельва (Ісп) — Київ
18:00Тернопіль — Волочиськ
18:00Тернопіль — Курники
18:05Львів — Заліщики
18:10Тернопіль — Мар'янівка
18:10Тернопіль — Бучач
18:10Тернопіль — Бучач
18:10Івано-Франківськ — Збараж
18:15Тернопіль — Шумськ
18:15Тернопіль — Космирин
18:15Тернопіль — Рівне
18:20Тернопіль — Гніздичне
18:25Чернівці — Львів
18:30Тернопіль — Мшанець
18:30Тернопіль — Ізяслав
18:30Тернопіль — Бережани
18:30Тернопіль — Кременець
18:30Тернопіль — Чортків
18:30Тернопіль — Баворів
18:35Тернопіль — Гусятин
18:35Тернопіль — Хатки
18:35Тернопіль — Теребовля
18:40Тернопіль — Золочів
18:40Рахів — Підволочиськ
18:40Тернопіль — Збараж
18:40Рахів — Підволочиськ
18:40Львів — Хоростків
18:40Тернопіль — Почаїв
18:40Тернопіль — Мельниця-Подільська
18:45Тернопіль — Доброводи
18:50Тернопіль — Кременець
18:50Одеса — Карлові Вари (Чех)
18:50Львів — Волочиськ
18:50Тернопіль — Мар'янівка
18:50Одеса — Карлові Вари (Чех)
18:50Салерно (Іт) — Миколаїв
18:55Львів — Кам'янець-Подільський
19:00Тернопіль — Дичків
19:00Херсон — Прага (Чех)
19:00Неаполь (Іт) — Одеса
19:00Івано-Франківськ — Дубно
19:00Тернопіль — Драганівка
19:00Тернопіль — Бережани
19:00Тернопіль — Чортків
19:05Тернопіль — Кременець
19:10Тернопіль — Козина
19:10Рівне — Івано-Франківськ
19:10Тернопіль — Луцьк
19:20Тернопіль — Золочів
19:20Тернопіль — Михайлівка
19:20Тернопіль — Застав'є
19:25Івано-Франківськ — Рівне
19:30Тернопіль — Дмухівці
19:30Могилів-Подільський — Львів
19:30Тернопіль — Почаїв
19:30Тернопіль — Івано-Франківськ
19:30Тернопіль — Скоморохи
19:30Тернопіль — Теребовля
19:30Тернопіль — Саджівка
19:30Тернопіль — Хмельницький
19:35Тернопіль — Кременець
19:35Тернопіль — Козівка
19:40Тернопіль — Денисів
19:45Львів — Городок
19:45Тернопіль — Маловоди
19:50Тернопіль — Рівне
19:55Чернівці — Золочів
19:55Рівне — Чернівці
20:00Київ — Познань
20:00Городенка — Київ
20:00Київ — Анже (Фр)
20:00Київ — Познань
20:00Івано-Франківськ — Підволочиськ
20:00Москва (РФ) — Косів
20:00Кам'янець-Подільський — Кременець
20:05Тернопіль — Бережани
20:10Тернопіль — Золочів
20:15Львів — Чортків
20:20Чернівці — Рівне
20:25Барі (Іт) — Одеса
20:35Івано-Франківськ — Київ
20:35Івано-Франківськ — Київ
20:40Тернопіль — Броди
20:55Буковель — Збараж
20:55Хуст — Одеса
20:55Хуст — Одеса
21:00Тернопіль — Бережани
21:30Івано-Франківськ — Київ
21:30Івано-Франківськ — Київ
22:00Париж (Фр) — Одеса
22:05Чернівці — Кременець
22:15Закопане (Пол) — Одеса
22:45Калуш — Київ
22:45Калуш — Київ
23:20Івано-Франківськ — Бориспіль (Аеропорт)
23:20Івано-Франківськ — Бориспіль (Аеропорт)
23:30Яремче — Київ
23:30Яремче — Київ
23:45Одеса — Париж (Фр)
23:45Одеса — Закопане (Пол)

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Бориспіль (Аеропорт)
23:20 23:20

Івано-Франківськ — Дубно
19:00

Івано-Франківськ — Збараж
18:10

Івано-Франківськ — Київ
20:35 20:35 21:30 21:30

Івано-Франківськ — Луцьк
11:10 11:10

Івано-Франківськ — Москва (РФ)
11:15

Івано-Франківськ — Підволочиськ
20:00

Івано-Франківськ — Рівне
09:25 11:40 19:25

Анже (Фр) — Київ
01:00

Барі (Іт) — Одеса
20:25

Беневенто (Іт) — Вінниця
03:10

Бориспіль (Аеропорт) — Івано-Франківськ
05:30 05:30

Буковель — Збараж
20:55

Бучач — Хмельницький
08:40

Волочиськ — Львів
08:40

Вінниця — Беневенто (Іт)
05:10

Вінниця — Краків (Пол)
16:00

Вінниця — Яремче
14:40 14:40

Гайльбронн (Нім) — Сімферополь
16:00

Гамбург (Нім) — Сімферополь
16:00

Генуя (Іт) — Київ
01:55

Городенка — Київ
20:00

Городок — Львів
11:20

Гусятин — Львів
09:02

Гусятин — Почаїв
09:30

Донецьк — Малага (Ісп)
14:45

Дубно — Івано-Франківськ
09:50

Закопане (Пол) — Одеса
22:15

Заліщики — Львів
10:45

Збараж — Івано-Франківськ
08:00

Збараж — Буковель
07:00

Збараж — Хмельницький
07:00

Золочів — Чернівці
06:10

Калуш — Київ
22:45 22:45

Кам'янець-Подільський — Кременець
20:00

Кам'янець-Подільський — Львів
10:20 14:35 14:35

Кам'янець-Подільський — Прага (Чех)
11:50

Карлові Вари (Чех) — Одеса
04:50

Карлсруе (Нім) — Сімферополь
16:00

Кельн (Нім) — Херсон
09:55 10:10 11:25

Київ — Івано-Франківськ
02:20 02:20 03:00 03:00

Київ — Анже (Фр)
20:00

Київ — Генуя (Іт)
16:00

Київ — Городенка
03:50

Київ — Калуш
04:25 04:25

Київ — Мадрид (Ісп)
15:15 16:00

Київ — Неаполь (Іт)
16:00 16:00

Київ — Познань
20:00 20:00

Київ — Рим (Іт)
15:00

Київ — Рочдейл (Вел)
17:00

Київ — Уельва (Ісп)
15:30

Київ — Яремче
05:20 05:20

Косів — Москва (РФ)
17:00

Краків (Пол) — Вінниця
02:40

Кременець — Кам'янець-Подільський
10:00

Кременець — Чернівці
09:50

Кути — Підволочиськ
17:30 17:30

Луцьк — Івано-Франківськ
16:00 16:00

Львів — Волочиськ
18:50

Львів — Городок
19:45

Львів — Гусятин
16:55

Львів — Заліщики
18:05

Львів — Кам'янець-Подільський
13:30 13:30 18:55

Львів — Могилів-Подільський
10:25

Львів — Тульчин
13:50

Львів — Хмільник
10:40 10:40

Львів — Хоростків
18:40

Львів — Чернівці
16:15

Львів — Чортків
14:50 20:15

Мадрид (Ісп) — Київ
12:25 12:50

Малага (Ісп) — Донецьк
12:00

Миколаїв — Салерно (Іт)
12:00

Могилів-Подільський — Львів
19:30

Москва (РФ) — Івано-Франківськ
17:40

Москва (РФ) — Косів
20:00

Неаполь (Іт) — Київ
00:30 00:30

Неаполь (Іт) — Одеса
19:00

Одеса — Барі (Іт)
12:10

Одеса — Закопане (Пол)
23:45

Одеса — Карлові Вари (Чех)
18:50 18:50

Одеса — Неаполь (Іт)
03:00

Одеса — Париж (Фр)
23:45

Одеса — Хуст
00:25 00:25

Париж (Фр) — Одеса
22:00

Познань — Київ
08:40 08:40

Полтава — Саламанка (Ісп)
14:45

Почаїв — Гусятин
15:00

Почаїв — Чернівці
12:30

Прага (Чех) — Кам'янець-Подільський
07:10

Прага (Чех) — Херсон
04:30

Підволочиськ — Івано-Франківськ
10:40

Підволочиськ — Кути
09:20 09:20

Підволочиськ — Перемишль (Пол)
12:30

Підволочиськ — Рахів
08:50 08:50

Рахів — Підволочиськ
18:40 18:40

Рим (Іт) — Київ
16:50

Рочдейл (Вел) — Київ
10:30

Рівне — Івано-Франківськ
11:00 11:20 19:10

Рівне — Чернівці
00:55 00:55 07:20 11:35 11:35 14:50 19:55

Саламанка (Ісп) — Полтава
12:00

Салерно (Іт) — Миколаїв
18:50

Сімферополь — Гайльбронн (Нім)
12:30

Сімферополь — Гамбург (Нім)
12:30

Сімферополь — Карлсруе (Нім)
12:30

Тернопіль — Івано-Франківськ
05:15 05:15 05:50 06:20 06:30 07:25 10:15 12:10 12:25 12:50 14:00 16:45 17:40 17:55 19:30

Тернопіль — Ізяслав
18:30

Тернопіль — Баворів
18:30

Тернопіль — Бариш
11:40

Тернопіль — Бережани
08:00 08:20 08:45 09:15 09:40 10:15 10:50 11:30 12:00 13:10 13:40 14:10 14:40 14:45 15:15 15:45 16:20 17:00 17:10 18:30 19:00 20:05 21:00

Тернопіль — Бережанка
14:05

Тернопіль — Берем'яни
13:10

Тернопіль — Болязуби
05:40 13:00

Тернопіль — Борщів
07:00 09:00 12:20 15:35

Тернопіль — Броди
07:45 11:10 13:00 15:50 17:15 20:40

Тернопіль — Бучач
06:35 13:30 13:55 17:15 18:10 18:10

Тернопіль — Білий Потік
16:45

Тернопіль — Більче-Золоте
07:35 13:50

Тернопіль — Варшава (Пол)
17:30 17:30

Тернопіль — Велика Лука
09:00 10:10 11:50 12:55 15:35 16:35 17:35

Тернопіль — Велика Плавуча
05:30 11:05 15:10

Тернопіль — Великі Вікнини
06:10 13:00

Тернопіль — Великі Загайці
14:10 15:55

Тернопіль — Вербовець
06:10 13:50 17:30

Тернопіль — Вербівка
13:00

Тернопіль — Вибудів
06:00 11:15 16:10

Тернопіль — Волочиськ
18:00

Тернопіль — Вроцлав (Пол)
18:00

Тернопіль — Вінниця
10:00 16:00

Тернопіль — Гніздичне
18:20

Тернопіль — Городенка
11:30 13:20 15:50

Тернопіль — Горохів
14:45

Тернопіль — Горошова
14:40

Тернопіль — Губин
13:50

Тернопіль — Гусятин
06:50 08:20 08:55 09:35 10:30 11:45 12:30 13:05 14:05 14:50 15:35 16:05 16:50 17:20 18:00 18:35

Тернопіль — Денисів
19:40

Тернопіль — Дзвиняча
11:30 15:50

Тернопіль — Дичків
19:00

Тернопіль — Дмухівці
06:15 08:30 11:00 15:30 17:30 19:30

Тернопіль — Доброводи
18:45

Тернопіль — Долина
06:20 06:20 14:20 16:00

Тернопіль — Драганівка
08:45 10:25 11:35 13:55 19:00

Тернопіль — Жабиня
05:00

Тернопіль — Забойки
09:10 12:35 15:10 17:15

Тернопіль — Заліщики
10:35 10:35 12:00 12:55

Тернопіль — Застав'є
19:20

Тернопіль — Збараж
07:30 08:30 09:15 11:10 11:50 14:40 15:20 16:40 17:28 18:40

Тернопіль — Зелене
05:25 12:45 16:30

Тернопіль — Золотий Потік
06:15 08:30 12:40 15:40 17:35

Тернопіль — Золочів
08:00 09:25 10:00 11:15 12:05 13:20 14:05 15:25 16:00 17:05 18:40 19:20 20:10

Тернопіль — Калуш
07:40 13:00 13:50

Тернопіль — Кам'янець-Подільський
07:50 09:15 13:00 13:20 14:20

Тернопіль — Ковель
13:55 14:55 17:20

Тернопіль — Козина
08:05 19:10

Тернопіль — Козова
11:00 12:40 15:55 18:00

Тернопіль — Козівка
19:35

Тернопіль — Коломия
14:10 14:10 17:00

Тернопіль — Копичинці
10:05 11:00

Тернопіль — Коропець
14:30 16:10

Тернопіль — Космирин
18:15

Тернопіль — Котюжини
16:25

Тернопіль — Коханівка
12:25

Тернопіль — Коцюбинці
15:05

Тернопіль — Кошилівці
07:10 16:00

Тернопіль — Красівка
18:00

Тернопіль — Кременець
07:00 07:50 08:40 09:05 09:20 09:55 10:15 10:50 11:20 11:40 12:00 12:05 12:20 12:40 13:00 13:15 13:30 13:45 14:20 14:40 15:20 15:40 16:05 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 18:00 18:30 18:50 19:05 19:35

Тернопіль — Кузнецовськ
15:05 16:15

Тернопіль — Кулаківці
16:20

Тернопіль — Курники
08:30 11:20 13:30 16:00 18:00

Тернопіль — Ланівці
11:00 14:55 17:50

Тернопіль — Луцьк
05:50 06:20 08:00 08:00 10:05 19:10

Тернопіль — Лучка
17:00

Тернопіль — Львів
06:00 06:30 07:20 09:40 13:50 15:00 15:55 17:25

Тернопіль — Ліщанці
15:00

Тернопіль — Магдалівка
06:05 13:30 17:10

Тернопіль — Мала Боровиця
16:40

Тернопіль — Мала Лука
09:50 15:50

Тернопіль — Маловоди
19:45

Тернопіль — Малі Чорнокінці
09:05 15:40

Тернопіль — Мар'янівка
16:35 18:10 18:50

Тернопіль — Маркова
14:05

Тернопіль — Мельниця-Подільська
05:50 13:15 16:50 18:40

Тернопіль — Мильне
06:30 15:45

Тернопіль — Михайлівка
19:20

Тернопіль — Млинівці
11:20 14:45 16:20

Тернопіль — Монастириська
05:10 13:25 14:00

Тернопіль — Мшанець
07:25 09:30 12:15 16:00 18:30

Тернопіль — Настасів
17:15

Тернопіль — Нетерпинці
06:20 12:00 12:45 17:10

Тернопіль — Нетішин
06:45 10:05 15:00 17:35

Тернопіль — Нивра
16:15

Тернопіль — Нововолинськ
16:35

Тернопіль — Новосілка
10:20

Тернопіль — Окопи
10:40 15:10

Тернопіль — Олишківці
14:10

Тернопіль — Оліїв
16:30

Тернопіль — Опрілівці
12:40 16:20

Тернопіль — Поділля
15:55

Тернопіль — Поручин
05:20 16:45

Тернопіль — Почаїв
07:00 08:00 10:10 11:30 12:30 13:50 14:50 15:30 17:30 18:40 19:30

Тернопіль — Прага (Чех)
13:00

Тернопіль — Підгайці
05:50 07:05 08:10 09:00 11:25 11:40 12:30 15:00 15:25 16:35 17:30

Тернопіль — Раковець
12:00 15:25

Тернопіль — Решнівка
13:40

Тернопіль — Рівне
05:15 07:30 10:35 13:20 14:00 15:30 17:35 18:15 19:50

Тернопіль — Саджівка
08:30 15:15 19:30

Тернопіль — Самбір
11:35

Тернопіль — Сатанів
12:10

Тернопіль — Світязь
04:45 12:50

Тернопіль — Сков'ятин
11:40 17:55

Тернопіль — Скоморохи
19:30

Тернопіль — Сновидів
14:45

Тернопіль — Снятин
15:30

Тернопіль — Старий Нижбірок
13:35

Тернопіль — Стрий
08:55 13:25

Тернопіль — Таурів
06:30 12:15 16:30

Тернопіль — Теофіполь
12:15 17:40

Тернопіль — Теребовля
18:35 19:30

Тернопіль — Товстолуг
17:40

Тернопіль — Трускавець
07:05 07:05 14:50

Тернопіль — Хатки
07:05 14:00 18:35

Тернопіль — Хмельницький
11:30 12:50 14:30 16:45 16:45 17:15 19:30

Тернопіль — Хмільник
14:05

Тернопіль — Храбузна
13:15 17:20

Тернопіль — Целіїв
09:35 16:05

Тернопіль — Червоноград
13:50

Тернопіль — Чернівці
06:35 08:25 15:25 15:25

Тернопіль — Черче
10:25 17:25

Тернопіль — Чортків
06:10 07:55 08:40 09:30 09:55 11:00 11:10 11:20 12:40 13:25 14:25 14:45 15:15 18:30 19:00

Тернопіль — Шацьк
14:45

Тернопіль — Шепетівка
12:35

Тернопіль — Шумськ
09:30 11:25 13:30 14:00 14:25 15:25 18:15

Тернопіль — Яремче
15:15 15:15

Тульчин — Львів
16:15

Уельва (Ісп) — Київ
18:00

Херсон — Кельн (Нім)
11:45 11:45 11:45

Херсон — Прага (Чех)
19:00

Хмельницький — Збараж
17:15

Хмельницький — Золотий Потік
16:30

Хмельницький — Яремче
11:00 11:00

Хмільник — Львів
13:05 13:05

Хоростків — Львів
10:10

Хуст — Одеса
20:55 20:55

Чернівці — Золочів
19:55

Чернівці — Кременець
22:05

Чернівці — Львів
18:25

Чернівці — Почаїв
12:55

Чернівці — Рівне
00:57 00:57 08:20 12:05 12:05 15:15 20:20

Чортків — Львів
08:00 11:45

Яремче — Вінниця
15:00 15:00

Яремче — Київ
23:30 23:30

Яремче — Хмельницький
14:30 14:30

Інформація оновлена: 25.09.2013