Автовокзал Тернопіль

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Живова, 7 (приховати карту)

Телефон довідки: 0352-236356

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

--Авелліно (Іт) — Тернопіль
00:35Херсон — Варшава (Пол)
00:35Херсон — Варшава (Пол)
00:40Пінськ (Біл) — Чернівці
01:10Чернівці — Пінськ (Біл)
01:55Познань (Пол) — Могилів-Подільський
02:00Познань (Пол) — Скадовськ
02:00Познань (Пол) — Скадовськ
02:00Познань (Пол) — Скадовськ
02:00Познань (Пол) — Скадовськ
02:00Варшава (Пол) — Скадовськ
02:20Херсон — Познань (Пол)
02:35Щецин (Пол) — Дніпро
02:40Варшава (Пол) — Могилів-Подільський
03:00Київ — Івано-Франківськ
03:20Варшава (Пол) — Вінниця
03:25Познань (Пол) — Херсон
03:45Познань (Пол) — Кам'янець-Подільський
04:00Єленя-Гура (Пол) — Вінниця
04:00Щецин (Пол) — Нова Каховка
04:15Київ — Городенка
04:20Прага (Чех) — Запоріжжя
04:20Прага (Чех) — Запоріжжя
04:30Тернопіль — Варшава (Пол)
04:40Прага (Чех) — Херсон
04:50Гданськ (Пол) — Херсон
05:00Вінниця — Варшава (Пол)
05:00Тернопіль — Жабиня
05:10Тернопіль — Монастириська
05:10Слупськ (Пол) — Чернівці
05:10Тернопіль — Годів
05:10Слупськ (Пол) — Запоріжжя
05:15Тернопіль — Івано-Франківськ
05:15Плзень (Чех) — Житомир
05:15Плзень (Чех) — Житомир
05:20Тернопіль — Поручин
05:25Тернопіль — Зелене
05:30Тернопіль — Велика Плавуча
05:30Прага (Чех) — Херсон
05:30Каліш (Пол) — Умань
05:45Тернопіль — Луцьк
05:45Тернопіль — Підгайці
05:45Тернопіль — Оліїв
05:50Тернопіль — Мельниця-Подільська
05:55Валбжих (Пол) — Вінниця
06:00Тернопіль — Вибудів
06:00Тернопіль — Калагарівка
06:00Тернопіль — Вербовець
06:00Тернопіль — Львів
06:05Тернопіль — Магдалівка
06:10Тернопіль — Підгайці
06:10Тернопіль — Таурів
06:15Тернопіль — Дмухівці
06:15Тернопіль — Золотий Потік
06:20Тернопіль — Чортків
06:20Тернопіль — Остап'є
06:20Тернопіль — Долина
06:20Тернопіль — Івано-Франківськ
06:20Тернопіль — Мильне
06:20Тернопіль — Луцьк
06:20Тернопіль — Підволочиськ
06:25Одеса — Плоцьк (Пол)
06:30Тернопіль — Варшава (Пол)
06:30Карлові Вари — Херсон
06:35Тернопіль — Бучач
06:35Тернопіль — Чернівці
06:40Прага (Чех) — Хмільник
06:45Тернопіль — Владиславово (Пол)
06:45Тернопіль — Нетішин
06:50Зелена Гура (Пол) — Запоріжжя
06:50Тернопіль — Гусятин
06:55Збараж — Хмельницький
07:00Збараж — Поляниця (Буковель)
07:00Щецин (Пол) — Херсон
07:00Тернопіль — Почаїв
07:00Тернопіль — Борщів
07:00Щецин (Пол) — Херсон
07:00Тернопіль — Рим (Іт)
07:00Тернопіль — Кременець
07:00Щецин (Пол) — Херсон
07:05Тернопіль — Шумськ
07:05Лодзь (Пол) — Чернівці
07:05Тернопіль — Хатки
07:05Тернопіль — Трускавець
07:10Тернопіль — Кошилівці
07:15Тернопіль — Чортків
07:20Тернопіль — Львів
07:20Рівне — Чернівці
07:25Тернопіль — Мшанець
07:25Тернопіль — Івано-Франківськ
07:30Устка (Пол) — Генічеськ
07:30Тернопіль — Рівне
07:30Колобжег (Пол) — Білгород-Дністровський
07:35Липкани (Мол) — Луцьк
07:35Тернопіль — Ренів
07:35Тернопіль — Більче-Золоте
07:39Тернопіль — Калуш
07:45Тернопіль — Броди
07:50Тернопіль — Кам'янець-Подільський
07:50Варшава (Пол) — Борщів
07:50Вроцлав (Пол) — Вінниця
07:50Варшава (Пол) — Борщів
07:50Тернопіль — Кременець
07:55Тернопіль — Чортків
08:00Тернопіль — Золочів
08:00Познань (Пол) — Херсон
08:00Тернопіль — Авелліно (Іт)
08:00Тернопіль — Луцьк
08:00Тернопіль — Почаїв
08:00Колобжег (Пол) — Вінниця
08:00Познань (Пол) — Херсон
08:00Тернопіль — Бережани
08:10Чернівці — Пінськ (Біл)
08:10Тернопіль — Підгайці
08:10Тернопіль — Настасів
08:10Чернівці — Пінськ (Біл)
08:10Вроцлав (Пол) — Чернівці
08:10Збараж — Івано-Франківськ
08:20Тернопіль — Бережани
08:20Єленя-Гура (Пол) — Теребовля
08:25Тернопіль — Саджівка
08:25Тернопіль — Чернівці
08:30Тернопіль — Дмухівці
08:30Тернопіль — Київ
08:30Свиноуйсьце (Пол) — Умань
08:30Тернопіль — Курники
08:30Тернопіль — Збараж
08:30Тернопіль — Золотий Потік
08:40Гдиня (Пол) — Херсон
08:40Бучач — Хмельницький
08:40Тернопіль — Чортків
08:40Злоценець (Пол) — Мелітополь
08:40Херсон — Варшава (Пол)
08:40Тернопіль — Кременець
08:40Вроцлав (Пол) — Запоріжжя
08:45Тернопіль — Бережани
08:45Тернопіль — Драганівка
08:50Підволочиськ — Рахів
08:50Підволочиськ — Рахів
08:50Тернопіль — Червоноград
08:55Тернопіль — Гусятин
08:55Плзень (Чех) — Одеса
09:00Тернопіль — Борщів
09:00Тернопіль — Підгайці
09:00Тернопіль — Велика Лука
09:05Тернопіль — Кременець
09:05Гусятин — Львів
09:05Тернопіль — Чортків
09:10Щецин (Пол) — Херсон
09:10Тернопіль — Забойки
09:10Гдиня (Пол) — Херсон
09:15Тернопіль — Збараж
09:15Тернопіль — Бережани
09:15Ліберець (Чех) — Вінниця
09:15Тернопіль — Кам'янець-Подільський
09:20Тернопіль — Кременець
09:25Тернопіль — Золочів
09:25Івано-Франківськ — Рівне
09:25Івано-Франківськ — Рівне
09:30Тернопіль — Мшанець
09:30Скадовськ — Познань (Пол)
09:30Тернопіль — Чортків
09:30Скадовськ — Познань (Пол)
09:30Скадовськ — Познань (Пол)
09:30Скадовськ — Познань (Пол)
09:30Тернопіль — Шумськ
09:30Кобленц (Нім) — Херсон
09:30Скадовськ — Варшава (Пол)
09:35Херсон — Гдиня (Пол)
09:35Тернопіль — Целіїв
09:35Тернопіль — Гусятин
09:40Тернопіль — Бережани
09:40Тернопіль — Михайлівка
09:40Тернопіль — Залізці
09:40Свиноуйсьце (Пол) — Херсон
09:40Клайпеда (Лит) — Херсон
09:45Хеб (Чех) — Чернівці
09:45Нова Каховка — Щецин (Пол)
09:45Вроцлав (Пол) — Кам'янець-Подільський
09:50Тернопіль — Мала Лука
09:50Тернопіль — Залізці
09:50Дубно — Івано-Франківськ
09:50Липкани (Мол) — Рівне
09:50Борщів — Неаполь (Іт)
09:50Кременець — Чернівці
09:55Тернопіль — Кременець
09:55Тернопіль — Чортків
10:00Тернопіль — Золочів
10:00Тернопіль — Вінниця
10:05Слупськ (Пол) — Вінниця
10:05Тернопіль — Копичинці
10:05Тернопіль — Луцьк
10:05Прага (Чех) — Кам'янець-Подільський
10:10Тернопіль — Остап'є
10:10Хоростків — Львів
10:10Тернопіль — Почаїв
10:15Тернопіль — Кременець
10:15Тернопіль — Бережани
10:15Тернопіль — Івано-Франківськ
10:20Тернопіль — Драганівка
10:20Тернопіль — Новосілка
10:20Кам'янець-Подільський — Львів
10:25Херсон — Салерно (Іт)
10:25Львів — Кам'янець-Подільський
10:25Тернопіль — Черче
10:30Тернопіль — Гусятин
10:30Щецин (Пол) — Вінниця
10:35Тернопіль — Заліщики
10:35Тернопіль — Рівне
10:40Тернопіль — Окопи
10:40Підволочиськ — Івано-Франківськ
10:40Львів — Хмільник
10:40Зелена Гура (Пол) — Вінниця
10:40Кельн (Нім) — Херсон
10:45Ганновер (Нім) — Мелітополь
10:45Хайльбронн (Нім) — Мелітополь
10:45Заліщики — Львів
10:45Кельн (Нім) — Мелітополь
10:45Карлсруе (Нім) — Мелітополь
10:50Тернопіль — Бережани
10:50Кельн (Нім) — Херсон
10:50Кельн (Нім) — Херсон
10:50Херсон — Кельн (Нім)
10:50Херсон — Кельн (Нім)
10:50Тернопіль — Кременець
10:50Херсон — Кельн (Нім)
10:55Тернопіль — Шумськ
11:00Рівне — Івано-Франківськ
11:00Хмельницький — Яремче
11:00Тернопіль — Чортків
11:00Тернопіль — Дмухівці
11:00Тернопіль — Ланівці
11:00Рівне — Івано-Франківськ
11:00Тернопіль — Козова
11:05Тернопіль — Велика Плавуча
11:05Херсон — Клайпеда (Лит)
11:10Тернопіль — Чортків
11:10Івано-Франківськ — Луцьк
11:10Івано-Франківськ — Луцьк
11:10Тернопіль — Броди
11:10Вінниця — Колобжег (Пол)
11:10Тернопіль — Космирин
11:10Тернопіль — Збараж
11:15Тернопіль — Золочів
11:15Тернопіль — Вибудів
11:15Кам'янець-Подільський — Прага (Чех)
11:20Познань (Пол) — Вінниця
11:20Бонн (Нім) — Херсон
11:20Городок — Львів
11:20Тернопіль — Кременець
11:20Тернопіль — Курники
11:20Тернопіль — Чортків
11:25Тернопіль — Підгайці
11:25Тернопіль — Гусятин
11:25Тернопіль — Шумськ
11:30Тернопіль — Бережани
11:30Тернопіль — Почаїв
11:30Тернопіль — Хмельницький
11:30Тернопіль — Городенка
11:35Херсон — Барі (Іт)
11:35Тернопіль — Самбір
11:40Рівне — Чернівці
11:40Рівне — Чернівці
11:40Тернопіль — Бариш
11:40Тернопіль — Підгайці
11:40Тернопіль — Кременець
11:45Тернопіль — Гусятин
11:45Чортків — Львів
11:45Херсон — Бонн (Нім)
11:45Тернопіль — Сков'ятин
11:50Херсон — Гданськ (Пол)
11:50Тернопіль — Велика Лука
11:50Тернопіль — Збараж
11:50Фрайбург (Нім) — Херсон
12:00Тернопіль — Раковець
12:00Тернопіль — Кременець
12:00Тернопіль — Бережани
12:00Тернопіль — Нетерпинці
12:05Чернівці — Рівне
12:05Тернопіль — Золочів
12:05Чернівці — Рівне
12:05Тернопіль — Кременець
12:10Тернопіль — Драганівка
12:10Тернопіль — Сатанів
12:10Тернопіль — Івано-Франківськ
12:10Кобленц (Нім) — Херсон
12:10Тернопіль — Заліщики
12:15Тернопіль — Мшанець
12:15Тернопіль — Теофіполь
12:15Тернопіль — Таурів
12:20Тернопіль — Кременець
12:20Трускавець — Хмельницький
12:20Тернопіль — Борщів
12:25Мадрид (Іс) — Київ
12:25Гданськ (Пол) — Херсон
12:25Тернопіль — Івано-Франківськ
12:30Почаїв — Чернівці
12:30Тернопіль — Підгайці
12:30Тернопіль — Гусятин
12:30Тернопіль — Почаїв
12:35Тернопіль — Шепетівка
12:35Тернопіль — Забойки
12:40Тернопіль — Золотий Потік
12:40Чернівці — Москва (РФ)
12:40Тернопіль — Кременець
12:40Тернопіль — Чортків
12:40Тернопіль — Опрілівці
12:40Херсон — Карлові Вари
12:45Тернопіль — Козова
12:45Тернопіль — Зелене
12:50Тернопіль — Світязь
12:50Тернопіль — Підгайці
12:50Тернопіль — Івано-Франківськ
12:55Чернівці — Почаїв
12:55Тернопіль — Велика Лука
12:55Тернопіль — Заліщики
13:00Мелітополь — Кельн (Нім)
13:00Тернопіль — Калуш
13:00Мелітополь — Злоценець (Пол)
13:00Тернопіль — Кам'янець-Подільський
13:00Вінниця — Ліберець (Чех)
13:00Мелітополь — Хайльбронн (Нім)
13:00Тернопіль — Вербівка
13:00Тернопіль — Кременець
13:00Мелітополь — Ганновер (Нім)
13:00Мелітополь — Карлсруе (Нім)
13:00Тернопіль — Прага (Чех)
13:05Хмільник — Львів
13:05Тернопіль — Гусятин
13:05Тернопіль — Хмельницький
13:10Київ — Мадрид (Іс)
13:10Тернопіль — Бережани
13:10Тернопіль — Свершківці
13:15Тернопіль — Мельниця-Подільська
13:15Тернопіль — Кременець
13:15Тернопіль — Монастириська
13:20Тернопіль — Рівне
13:20Тернопіль — Городенка
13:20Тернопіль — Золочів
13:25Тернопіль — Монастириська
13:25Тернопіль — Стрий
13:25Херсон — Щецин (Пол)
13:25Тернопіль — Чортків
13:30Тернопіль — Курники
13:30Тернопіль — Шумськ
13:30Тернопіль — Бучач
13:30Тернопіль — Магдалівка
13:30Львів — Кам'янець-Подільський
13:30Тернопіль — Кременець
13:35Тернопіль — Старий Нижбірок
13:35Тернопіль — Литячі
13:40Тернопіль — Решнівка
13:40Тернопіль — Бережани
13:40Тернопіль — Слобідка
13:40Москва (РФ) — Косів
13:45Тернопіль — Кременець
13:45Хмільник — Прага (Чех)
13:45Тернопіль — Почаїв
13:50Львів — Тульчин
13:50Тернопіль — Львів
13:50Тернопіль — Губин
13:50Тернопіль — Більче-Золоте
13:50Тернопіль — Червоноград
13:50Тернопіль — Калуш
13:50Тернопіль — Вербовець
13:55Тернопіль — Драганівка
13:55Тернопіль — Бучач
14:00Тернопіль — Шумськ
14:00Косів — Москва (РФ)
14:00Житомир — Плзень (Чех)
14:00Тернопіль — Рівне
14:00Тернопіль — Хатки
14:00Житомир — Плзень (Чех)
14:00Тернопіль — Івано-Франківськ
14:05Тернопіль — Гусятин
14:05Тернопіль — Хмільник
14:05Тернопіль — Золочів
14:05Тернопіль — Бережанка
14:10Тернопіль — Коломия
14:10Тернопіль — Бережани
14:10Тернопіль — Олишківці
14:10Тернопіль — Великі Загайці
14:10Тернопіль — Коломия
14:15Кам'янець-Подільський — Львів
14:20Тернопіль — Кам'янець-Подільський
14:20Тернопіль — Кременець
14:20Тернопіль — Долина
14:20Тернопіль — Чортків
14:25Тернопіль — Шумськ
14:25Тернопіль — Чортків
14:30Тернопіль — Залізці
14:30Тернопіль — Коропець
14:30Яремче — Хмельницький
14:30Тернопіль — Хмельницький
14:30Херсон — Свиноуйсьце (Пол)
14:35Тернопіль — Устечко
14:40Тернопіль — Кременець
14:40Вроцлав (Пол) — Могилів-Подільський
14:40Тернопіль — Бережани
14:40Щецин (Пол) — Херсон
14:40Тернопіль — Збараж
14:40Вінниця — Івано-Франківськ
14:40Тернопіль — Почаїв
14:40Хмельницький — Хуст
14:40Вінниця — Яремче
14:40Тернопіль — Горошова
14:45Тернопіль — Шацьк
14:45Тернопіль — Бережани
14:45Тернопіль — Млинівці
14:45Тернопіль — Чортків
14:45Тернопіль — Сновидів
14:45Тернопіль — Горохів
14:50Тернопіль — Трускавець
14:50Херсон — Щецин (Пол)
14:50Тернопіль — Гусятин
14:50Рівне — Чернівці
14:50Херсон — Щецин (Пол)
14:50Рівне — Чернівці
14:55Тернопіль — Ковель
14:55Тернопіль — Ланівці
15:00Яремче — Вінниця
15:00Гдиня (Пол) — Херсон
15:00Тернопіль — Ліщанці
15:00Тернопіль — Нетішин
15:00Почаїв — Гусятин
15:00Уельва (Іс) — Київ
15:00Тернопіль — Підгайці
15:00Тернопіль — Львів
15:00Плзень (Чех) — Херсон
15:00Яремче — Вінниця
15:00Чернівці — Хеб (Чех)
15:05Тернопіль — Коцюбинці
15:05Тернопіль — Яремче
15:05Тернопіль — Вараш
15:10Тернопіль — Велика Плавуча
15:10Тернопіль — Окопи
15:10Тернопіль — Залізці
15:15Київ — Мадрид (Іс)
15:15Тернопіль — Чортків
15:15Чернівці — Рівне
15:15Тернопіль — Бережани
15:15Чернівці — Рівне
15:15Тернопіль — Саджівка
15:20Тернопіль — Збараж
15:20Тернопіль — Кременець
15:25Тернопіль — Золочів
15:25Тернопіль — Остап'є
15:25Тернопіль — Раковець
15:25Тернопіль — Шумськ
15:25Тернопіль — Підгайці
15:25Тернопіль — Лозівка
15:30Теребовля — Єленя-Гура (Пол)
15:30Тернопіль — Старокостянтинів
15:30Тернопіль — Рівне
15:30Київ — Уельва (Іс)
15:30Тернопіль — Дмухівці
15:35Тернопіль — Борщів
15:35Тернопіль — Велика Лука
15:35Тернопіль — Снятин
15:35Чернівці — Слупськ (Пол)
15:35Тернопіль — Гусятин
15:40Тернопіль — Чортків
15:40Тернопіль — Мильне
15:40Тернопіль — Золотий Потік
15:40Херсон — Щецин (Пол)
15:40Тернопіль — Кременець
15:45Тернопіль — Бережани
15:50Запоріжжя — Слупськ (Пол)
15:50Тернопіль — Броди
15:50Генічеськ — Устка (Пол)
15:50Тернопіль — Городенка
15:55Тернопіль — Великі Загайці
15:55Тернопіль — Космирин
15:55Тернопіль — Козова
16:00Тернопіль — Долина
16:00Вінниця — Слупськ (Пол)
16:00Тернопіль — Мшанець
16:00Кам'янець-Подільський — Познань (Пол)
16:00Тернопіль — Курники
16:00Тернопіль — Золочів
16:00Дніпро — Щецин (Пол)
16:00Тернопіль — Кошилівці
16:00Луцьк — Івано-Франківськ
16:00Луцьк — Івано-Франківськ
16:00Вінниця — Зелена Гура (Пол)
16:00Вінниця — Познань (Пол)
16:05Тернопіль — Целіїв
16:05Тернопіль — Гусятин
16:05Тернопіль — Кременець
16:10Тернопіль — Коропець
16:10Тернопіль — Вибудів
16:15Тернопіль — Кременець
16:15Білгород-Дністровський — Колобжег (Пол)
16:15Тульчин — Львів
16:15Тернопіль — Нивра
16:15Тернопіль — Вараш
16:15Львів — Чернівці
16:20Тернопіль — Бережани
16:20Тернопіль — Опрілівці
16:20Тернопіль — Кулаківці
16:20Тернопіль — Білогір'я
16:30Тернопіль — Таурів
16:30Тернопіль — Зелене
16:30Тернопіль — Київ
16:30Хмельницький — Золотий Потік
16:30Тернопіль — Кременець
16:30Тернопіль — Кудринці
16:30Тернопіль — Оліїв
16:35Тернопіль — Мар'янівка
16:35Тернопіль — Велика Лука
16:35Тернопіль — Підгайці
16:40Тернопіль — Шумськ
16:40Тернопіль — Збараж
16:45Тернопіль — Білий Потік
16:45Тернопіль — Кременець
16:45Тернопіль — Хмельницький
16:45Тернопіль — Поручин
16:45Тернопіль — Івано-Франківськ
16:50Вінниця — Єленя-Гура (Пол)
16:50Тернопіль — Мельниця-Подільська
16:55Львів — Гусятин
17:00Тернопіль — Кременець
17:00Херсон — Кобленц (Нім)
17:00Тернопіль — Коломия
17:00Тернопіль — Лучка
17:05Херсон — Фрайбург (Нім)
17:05Херсон — Кобленц (Нім)
17:05Тернопіль — Золочів
17:10Тернопіль — Нетерпинці
17:10Тернопіль — Бережани
17:15Тернопіль — Бучач
17:15Хмельницький — Збараж
17:15Тернопіль — Забойки
17:15Тернопіль — Кременець
17:15Тернопіль — Броди
17:15Тернопіль — Хмельницький
17:15Тернопіль — Настасів
17:20Тернопіль — Чортків
17:20Тернопіль — Ковель
17:20Умань — Каліш (Пол)
17:25Тернопіль — Черче
17:25Барі (Іт) — Херсон
17:28Тернопіль — Збараж
17:30Тернопіль — Підгайці
17:30Чернівці — Вроцлав (Пол)
17:30Тернопіль — Кременець
17:30Тернопіль — Почаїв
17:30Тернопіль — Варшава (Пол)
17:30Тернопіль — Варшава (Пол)
17:30Тернопіль — Дмухівці
17:30Тернопіль — Шумськ
17:35Тернопіль — Золотий Потік
17:35Тернопіль — Нетішин
17:40Хуст — Хмельницький
17:40Тернопіль — Теофіполь
17:45Тернопіль — Бережани
17:45Тернопіль — Залізці
17:45Рівне — Липкани (Мол)
17:50Мадрид (Іс) — Київ
17:50Тернопіль — Ланівці
17:50Херсон — Прага (Чех)
17:55Тернопіль — Івано-Франківськ
18:00Тернопіль — Гусятин
18:00Тернопіль — Курники
18:00Тернопіль — Волочиськ
18:00Тернопіль — Красівка
18:00Тернопіль — Кременець
18:00Тернопіль — Болязуби
18:00Тернопіль — Вроцлав (Пол)
18:05Львів — Заліщики
18:10Тернопіль — Бучач
18:10Тернопіль — Козова
18:10Тернопіль — Мар'янівка
18:15Тернопіль — Рівне
18:15Тернопіль — Космирин
18:20Тернопіль — Олишківці
18:25Чернівці — Львів
18:30Тернопіль — Кременець
18:30Тернопіль — Мшанець
18:30Тернопіль — Бережани
18:30Тернопіль — Баворів
18:30Тернопіль — Чортків
18:35Тернопіль — Гусятин
18:35Тернопіль — Хатки
18:40Тернопіль — Збараж
18:40Тернопіль — Мельниця-Подільська
18:40Тернопіль — Золочів
18:40Рахів — Підволочиськ
18:40Львів — Хоростків
18:40Рахів — Підволочиськ
18:40Кам'янець-Подільський — Вроцлав (Пол)
18:40Херсон — Гданськ (Пол)
18:45Тернопіль — Теребовля
18:45Тернопіль — Монастириська
18:50Запоріжжя — Прага (Чех)
18:50Запоріжжя — Прага (Чех)
18:50Тернопіль — Мар'янівка
18:50Тернопіль — Кременець
18:55Львів — Кам'янець-Подільський
18:55Одеса — Гданськ (Пол)
19:00Тернопіль — Дичків
19:00Тернопіль — Чортків
19:00Херсон — Прага (Чех)
19:00Тернопіль — Бережани
19:00Вінниця — Щецин (Пол)
19:00Тернопіль — Драганівка
19:00Умань — Свиноуйсьце (Пол)
19:05Івано-Франківськ — Дубно
19:10Тернопіль — Мала Лука
19:10Тернопіль — Луцьк
19:20Тернопіль — Підгайці
19:20Тернопіль — Застав'є
19:20Тернопіль — Михайлівка
19:25Луцьк — Липкани (Мол)
19:30Тернопіль — Теребовля
19:30Тернопіль — Скоморохи
19:30Вінниця — Валбжих (Пол)
19:30Тернопіль — Хмельницький
19:30Тернопіль — Дмухівці
19:30Тернопіль — Денисів
19:30Тернопіль — Саджівка
19:30Тернопіль — Плонськ (Пол)
19:35Тернопіль — Кременець
19:35Тернопіль — Почаїв
19:40Пінськ (Біл) — Чернівці
19:40Кам'янець-Подільський — Львів
19:40Пінськ (Біл) — Чернівці
19:40Чернівці — Лодзь (Пол)
19:45Львів — Городок
19:50Тернопіль — Теребовля
19:50Херсон — Щецин (Пол)
20:00Могилів-Подільський — Познань (Пол)
20:00Борщів — Варшава (Пол)
20:00Борщів — Варшава (Пол)
20:00Івано-Франківськ — Підволочиськ
20:00Могилів-Подільський — Вроцлав (Пол)
20:05Запоріжжя — Зелена Гура (Пол)
20:05Тернопіль — Бережани
20:10Тернопіль — Золочів
20:15Львів — Чортків
20:20Тернопіль — Броди
20:20Чернівці — Рівне
20:20Одеса — Плзень (Чех)
20:25Щецин (Пол) — Київ
20:25Салерно (Іт) — Херсон
20:40Поляниця (Буковель) — Збараж
20:50Варшава (Пол) — Херсон
20:50Городенка — Київ
21:00Херсон — Гдиня (Пол)
21:00Херсон — Плзень (Чех)
21:00Могилів-Подільський — Варшава (Пол)
21:00Тернопіль — Бережани
21:25Запоріжжя — Вроцлав (Пол)
21:30Київ — Щецин (Пол)
21:30Івано-Франківськ — Київ
21:35Херсон — Гдиня (Пол)
22:05Чернівці — Кременець
22:20Тернопіль — Київ
22:30Вінниця — Вроцлав (Пол)
22:40Неаполь (Іт) — Борщів
23:30Варшава (Пол) — Херсон
23:30Варшава (Пол) — Херсон

за маршрутами автобусів

Єленя-Гура (Пол) — Вінниця
04:00

Єленя-Гура (Пол) — Теребовля
08:20

Івано-Франківськ — Дубно
19:05

Івано-Франківськ — Київ
21:30

Івано-Франківськ — Луцьк
11:10 11:10

Івано-Франківськ — Підволочиськ
20:00

Івано-Франківськ — Рівне
09:25 09:25

Авелліно (Іт) — Тернопіль
--

Барі (Іт) — Херсон
17:25

Бонн (Нім) — Херсон
11:20

Борщів — Варшава (Пол)
20:00 20:00

Борщів — Неаполь (Іт)
09:50

Бучач — Хмельницький
08:40

Білгород-Дністровський — Колобжег (Пол)
16:15

Валбжих (Пол) — Вінниця
05:55

Варшава (Пол) — Борщів
07:50 07:50

Варшава (Пол) — Вінниця
03:20

Варшава (Пол) — Могилів-Подільський
02:40

Варшава (Пол) — Скадовськ
02:00

Варшава (Пол) — Херсон
20:50 23:30 23:30

Вроцлав (Пол) — Вінниця
07:50

Вроцлав (Пол) — Запоріжжя
08:40

Вроцлав (Пол) — Кам'янець-Подільський
09:45

Вроцлав (Пол) — Могилів-Подільський
14:40

Вроцлав (Пол) — Чернівці
08:10

Вінниця — Єленя-Гура (Пол)
16:50

Вінниця — Івано-Франківськ
14:40

Вінниця — Валбжих (Пол)
19:30

Вінниця — Варшава (Пол)
05:00

Вінниця — Вроцлав (Пол)
22:30

Вінниця — Зелена Гура (Пол)
16:00

Вінниця — Колобжег (Пол)
11:10

Вінниця — Ліберець (Чех)
13:00

Вінниця — Познань (Пол)
16:00

Вінниця — Слупськ (Пол)
16:00

Вінниця — Щецин (Пол)
19:00

Вінниця — Яремче
14:40

Ганновер (Нім) — Мелітополь
10:45

Гданськ (Пол) — Херсон
04:50 12:25

Гдиня (Пол) — Херсон
08:40 09:10 15:00

Генічеськ — Устка (Пол)
15:50

Городенка — Київ
20:50

Городок — Львів
11:20

Гусятин — Львів
09:05

Дніпро — Щецин (Пол)
16:00

Дубно — Івано-Франківськ
09:50

Житомир — Плзень (Чех)
14:00 14:00

Заліщики — Львів
10:45

Запоріжжя — Вроцлав (Пол)
21:25

Запоріжжя — Зелена Гура (Пол)
20:05

Запоріжжя — Прага (Чех)
18:50 18:50

Запоріжжя — Слупськ (Пол)
15:50

Збараж — Івано-Франківськ
08:10

Збараж — Поляниця (Буковель)
07:00

Збараж — Хмельницький
06:55

Зелена Гура (Пол) — Вінниця
10:40

Зелена Гура (Пол) — Запоріжжя
06:50

Злоценець (Пол) — Мелітополь
08:40

Каліш (Пол) — Умань
05:30

Кам'янець-Подільський — Вроцлав (Пол)
18:40

Кам'янець-Подільський — Львів
10:20 14:15 19:40

Кам'янець-Подільський — Познань (Пол)
16:00

Кам'янець-Подільський — Прага (Чех)
11:15

Карлові Вари — Херсон
06:30

Карлсруе (Нім) — Мелітополь
10:45

Кельн (Нім) — Мелітополь
10:45

Кельн (Нім) — Херсон
10:40 10:50 10:50

Київ — Івано-Франківськ
03:00

Київ — Городенка
04:15

Київ — Мадрид (Іс)
13:10 15:15

Київ — Уельва (Іс)
15:30

Київ — Щецин (Пол)
21:30

Клайпеда (Лит) — Херсон
09:40

Кобленц (Нім) — Херсон
09:30 12:10

Колобжег (Пол) — Білгород-Дністровський
07:30

Колобжег (Пол) — Вінниця
08:00

Косів — Москва (РФ)
14:00

Кременець — Чернівці
09:50

Липкани (Мол) — Луцьк
07:35

Липкани (Мол) — Рівне
09:50

Лодзь (Пол) — Чернівці
07:05

Луцьк — Івано-Франківськ
16:00 16:00

Луцьк — Липкани (Мол)
19:25

Львів — Городок
19:45

Львів — Гусятин
16:55

Львів — Заліщики
18:05

Львів — Кам'янець-Подільський
10:25 13:30 18:55

Львів — Тульчин
13:50

Львів — Хмільник
10:40

Львів — Хоростків
18:40

Львів — Чернівці
16:15

Львів — Чортків
20:15

Ліберець (Чех) — Вінниця
09:15

Мадрид (Іс) — Київ
12:25 17:50

Мелітополь — Ганновер (Нім)
13:00

Мелітополь — Злоценець (Пол)
13:00

Мелітополь — Карлсруе (Нім)
13:00

Мелітополь — Кельн (Нім)
13:00

Мелітополь — Хайльбронн (Нім)
13:00

Могилів-Подільський — Варшава (Пол)
21:00

Могилів-Подільський — Вроцлав (Пол)
20:00

Могилів-Подільський — Познань (Пол)
20:00

Москва (РФ) — Косів
13:40

Неаполь (Іт) — Борщів
22:40

Нова Каховка — Щецин (Пол)
09:45

Одеса — Гданськ (Пол)
18:55

Одеса — Плзень (Чех)
20:20

Одеса — Плоцьк (Пол)
06:25

Плзень (Чех) — Житомир
05:15 05:15

Плзень (Чех) — Одеса
08:55

Плзень (Чех) — Херсон
15:00

Познань (Пол) — Вінниця
11:20

Познань (Пол) — Кам'янець-Подільський
03:45

Познань (Пол) — Могилів-Подільський
01:55

Познань (Пол) — Скадовськ
02:00 02:00 02:00 02:00

Познань (Пол) — Херсон
03:25 08:00 08:00

Поляниця (Буковель) — Збараж
20:40

Почаїв — Гусятин
15:00

Почаїв — Чернівці
12:30

Прага (Чех) — Запоріжжя
04:20 04:20

Прага (Чех) — Кам'янець-Подільський
10:05

Прага (Чех) — Херсон
04:40 05:30

Прага (Чех) — Хмільник
06:40

Підволочиськ — Івано-Франківськ
10:40

Підволочиськ — Рахів
08:50 08:50

Пінськ (Біл) — Чернівці
00:40 19:40 19:40

Рахів — Підволочиськ
18:40 18:40

Рівне — Івано-Франківськ
11:00 11:00

Рівне — Липкани (Мол)
17:45

Рівне — Чернівці
07:20 11:40 11:40 14:50 14:50

Салерно (Іт) — Херсон
20:25

Свиноуйсьце (Пол) — Умань
08:30

Свиноуйсьце (Пол) — Херсон
09:40

Скадовськ — Варшава (Пол)
09:30

Скадовськ — Познань (Пол)
09:30 09:30 09:30 09:30

Слупськ (Пол) — Вінниця
10:05

Слупськ (Пол) — Запоріжжя
05:10

Слупськ (Пол) — Чернівці
05:10

Теребовля — Єленя-Гура (Пол)
15:30

Тернопіль — Івано-Франківськ
05:15 06:20 07:25 10:15 12:10 12:25 12:50 14:00 16:45 17:55

Тернопіль — Авелліно (Іт)
08:00

Тернопіль — Баворів
18:30

Тернопіль — Бариш
11:40

Тернопіль — Бережани
08:00 08:20 08:45 09:15 09:40 10:15 10:50 11:30 12:00 13:10 13:40 14:10 14:40 14:45 15:15 15:45 16:20 17:10 17:45 18:30 19:00 20:05 21:00

Тернопіль — Бережанка
14:05

Тернопіль — Болязуби
18:00

Тернопіль — Борщів
07:00 09:00 12:20 15:35

Тернопіль — Броди
07:45 11:10 15:50 17:15 20:20

Тернопіль — Бучач
06:35 13:30 13:55 17:15 18:10

Тернопіль — Білий Потік
16:45

Тернопіль — Білогір'я
16:20

Тернопіль — Більче-Золоте
07:35 13:50

Тернопіль — Вараш
15:05 16:15

Тернопіль — Варшава (Пол)
04:30 06:30 17:30 17:30

Тернопіль — Велика Лука
09:00 11:50 12:55 15:35 16:35

Тернопіль — Велика Плавуча
05:30 11:05 15:10

Тернопіль — Великі Загайці
14:10 15:55

Тернопіль — Вербовець
06:00 13:50

Тернопіль — Вербівка
13:00

Тернопіль — Вибудів
06:00 11:15 16:10

Тернопіль — Владиславово (Пол)
06:45

Тернопіль — Волочиськ
18:00

Тернопіль — Вроцлав (Пол)
18:00

Тернопіль — Вінниця
10:00

Тернопіль — Годів
05:10

Тернопіль — Городенка
11:30 13:20 15:50

Тернопіль — Горохів
14:45

Тернопіль — Горошова
14:40

Тернопіль — Губин
13:50

Тернопіль — Гусятин
06:50 08:55 09:35 10:30 11:25 11:45 12:30 13:05 14:05 14:50 15:35 16:05 18:00 18:35

Тернопіль — Денисів
19:30

Тернопіль — Дичків
19:00

Тернопіль — Дмухівці
06:15 08:30 11:00 15:30 17:30 19:30

Тернопіль — Долина
06:20 14:20 16:00

Тернопіль — Драганівка
08:45 10:20 12:10 13:55 19:00

Тернопіль — Жабиня
05:00

Тернопіль — Забойки
09:10 12:35 17:15

Тернопіль — Залізці
09:40 09:50 14:30 15:10 17:45

Тернопіль — Заліщики
10:35 12:10 12:55

Тернопіль — Застав'є
19:20

Тернопіль — Збараж
08:30 09:15 11:10 11:50 14:40 15:20 16:40 17:28 18:40

Тернопіль — Зелене
05:25 12:45 16:30

Тернопіль — Золотий Потік
06:15 08:30 12:40 15:40 17:35

Тернопіль — Золочів
08:00 09:25 10:00 11:15 12:05 13:20 14:05 15:25 16:00 17:05 18:40 20:10

Тернопіль — Калагарівка
06:00

Тернопіль — Калуш
07:39 13:00 13:50

Тернопіль — Кам'янець-Подільський
07:50 09:15 13:00 14:20

Тернопіль — Київ
08:30 16:30 22:20

Тернопіль — Ковель
14:55 17:20

Тернопіль — Козова
11:00 12:45 15:55 18:10

Тернопіль — Коломия
14:10 14:10 17:00

Тернопіль — Копичинці
10:05

Тернопіль — Коропець
14:30 16:10

Тернопіль — Космирин
11:10 15:55 18:15

Тернопіль — Коцюбинці
15:05

Тернопіль — Кошилівці
07:10 16:00

Тернопіль — Красівка
18:00

Тернопіль — Кременець
07:00 07:50 08:40 09:05 09:20 09:55 10:15 10:50 11:20 11:40 12:00 12:05 12:20 12:40 13:00 13:15 13:30 13:45 14:20 14:40 15:20 15:40 16:05 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 18:00 18:30 18:50 19:35

Тернопіль — Кудринці
16:30

Тернопіль — Кулаківці
16:20

Тернопіль — Курники
08:30 11:20 13:30 16:00 18:00

Тернопіль — Ланівці
11:00 14:55 17:50

Тернопіль — Литячі
13:35

Тернопіль — Лозівка
15:25

Тернопіль — Луцьк
05:45 06:20 08:00 10:05 19:10

Тернопіль — Лучка
17:00

Тернопіль — Львів
06:00 07:20 13:50 15:00

Тернопіль — Ліщанці
15:00

Тернопіль — Магдалівка
06:05 13:30

Тернопіль — Мала Лука
09:50 19:10

Тернопіль — Мар'янівка
16:35 18:10 18:50

Тернопіль — Мельниця-Подільська
05:50 13:15 16:50 18:40

Тернопіль — Мильне
06:20 15:40

Тернопіль — Михайлівка
09:40 19:20

Тернопіль — Млинівці
14:45

Тернопіль — Монастириська
05:10 13:15 13:25 18:45

Тернопіль — Мшанець
07:25 09:30 12:15 16:00 18:30

Тернопіль — Настасів
08:10 17:15

Тернопіль — Нетерпинці
12:00 17:10

Тернопіль — Нетішин
06:45 15:00 17:35

Тернопіль — Нивра
16:15

Тернопіль — Новосілка
10:20

Тернопіль — Окопи
10:40 15:10

Тернопіль — Олишківці
14:10 18:20

Тернопіль — Оліїв
05:45 16:30

Тернопіль — Опрілівці
12:40 16:20

Тернопіль — Остап'є
06:20 10:10 15:25

Тернопіль — Плонськ (Пол)
19:30

Тернопіль — Поручин
05:20 16:45

Тернопіль — Почаїв
07:00 08:00 10:10 11:30 12:30 13:45 14:40 17:30 19:35

Тернопіль — Прага (Чех)
13:00

Тернопіль — Підволочиськ
06:20

Тернопіль — Підгайці
05:45 06:10 08:10 09:00 11:25 11:40 12:30 12:50 15:00 15:25 16:35 17:30 19:20

Тернопіль — Раковець
12:00 15:25

Тернопіль — Ренів
07:35

Тернопіль — Решнівка
13:40

Тернопіль — Рим (Іт)
07:00

Тернопіль — Рівне
07:30 10:35 13:20 14:00 15:30 18:15

Тернопіль — Саджівка
08:25 15:15 19:30

Тернопіль — Самбір
11:35

Тернопіль — Сатанів
12:10

Тернопіль — Свершківці
13:10

Тернопіль — Світязь
12:50

Тернопіль — Сков'ятин
11:45

Тернопіль — Скоморохи
19:30

Тернопіль — Слобідка
13:40

Тернопіль — Сновидів
14:45

Тернопіль — Снятин
15:35

Тернопіль — Старий Нижбірок
13:35

Тернопіль — Старокостянтинів
15:30

Тернопіль — Стрий
13:25

Тернопіль — Таурів
06:10 12:15 16:30

Тернопіль — Теофіполь
12:15 17:40

Тернопіль — Теребовля
18:45 19:30 19:50

Тернопіль — Трускавець
07:05 14:50

Тернопіль — Устечко
14:35

Тернопіль — Хатки
07:05 14:00 18:35

Тернопіль — Хмельницький
11:30 13:05 14:30 16:45 17:15 19:30

Тернопіль — Хмільник
14:05

Тернопіль — Целіїв
09:35 16:05

Тернопіль — Червоноград
08:50 13:50

Тернопіль — Чернівці
06:35 08:25

Тернопіль — Черче
10:25 17:25

Тернопіль — Чортків
06:20 07:15 07:55 08:40 09:05 09:30 09:55 11:00 11:10 11:20 12:40 13:25 14:20 14:25 14:45 15:15 15:40 17:20 18:30 19:00

Тернопіль — Шацьк
14:45

Тернопіль — Шепетівка
12:35

Тернопіль — Шумськ
07:05 09:30 10:55 11:25 13:30 14:00 14:25 15:25 16:40 17:30

Тернопіль — Яремче
15:05

Трускавець — Хмельницький
12:20

Тульчин — Львів
16:15

Уельва (Іс) — Київ
15:00

Умань — Каліш (Пол)
17:20

Умань — Свиноуйсьце (Пол)
19:00

Устка (Пол) — Генічеськ
07:30

Фрайбург (Нім) — Херсон
11:50

Хайльбронн (Нім) — Мелітополь
10:45

Хеб (Чех) — Чернівці
09:45

Херсон — Барі (Іт)
11:35

Херсон — Бонн (Нім)
11:45

Херсон — Варшава (Пол)
00:35 00:35 08:40

Херсон — Гданськ (Пол)
11:50 18:40

Херсон — Гдиня (Пол)
09:35 21:00 21:35

Херсон — Карлові Вари
12:40

Херсон — Кельн (Нім)
10:50 10:50 10:50

Херсон — Клайпеда (Лит)
11:05

Херсон — Кобленц (Нім)
17:00 17:05

Херсон — Плзень (Чех)
21:00

Херсон — Познань (Пол)
02:20

Херсон — Прага (Чех)
17:50 19:00

Херсон — Салерно (Іт)
10:25

Херсон — Свиноуйсьце (Пол)
14:30

Херсон — Фрайбург (Нім)
17:05

Херсон — Щецин (Пол)
13:25 14:50 14:50 15:40 19:50

Хмельницький — Збараж
17:15

Хмельницький — Золотий Потік
16:30

Хмельницький — Хуст
14:40

Хмельницький — Яремче
11:00

Хмільник — Львів
13:05

Хмільник — Прага (Чех)
13:45

Хоростків — Львів
10:10

Хуст — Хмельницький
17:40

Чернівці — Вроцлав (Пол)
17:30

Чернівці — Кременець
22:05

Чернівці — Лодзь (Пол)
19:40

Чернівці — Львів
18:25

Чернівці — Москва (РФ)
12:40

Чернівці — Почаїв
12:55

Чернівці — Пінськ (Біл)
01:10 08:10 08:10

Чернівці — Рівне
12:05 12:05 15:15 15:15 20:20

Чернівці — Слупськ (Пол)
15:35

Чернівці — Хеб (Чех)
15:00

Чортків — Львів
11:45

Щецин (Пол) — Вінниця
10:30

Щецин (Пол) — Дніпро
02:35

Щецин (Пол) — Київ
20:25

Щецин (Пол) — Нова Каховка
04:00

Щецин (Пол) — Херсон
07:00 07:00 07:00 09:10 14:40

Яремче — Вінниця
15:00 15:00

Яремче — Хмельницький
14:30

Інформація оновлена: 02.12.2019