Автовокзал Тернопіль АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Білогірська, 1 (приховати карту)

Телефон довідки: 0352-527929

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:50Тернопіль — Іванівка
05:55Тернопіль — Кретівці
05:55Тернопіль — Довжанка
05:55Тернопіль — Заздрість
06:00Тернопіль — Папірня
06:00Тернопіль — Маловоди
06:10Тернопіль — Збараж
06:10Тернопіль — Великий Говилів
06:15Тернопіль — Домаморич
06:20Тернопіль — Пізнанка
06:20Тернопіль — Ласківці
06:25Тернопіль — Козова
06:25Тернопіль — Кальне
06:25Тернопіль — Жеребки
06:30Тернопіль — Глещава
06:30Тернопіль — Теребовля
06:35Тернопіль — Підволочиськ
06:40Тернопіль — Довжанка
06:40Тернопіль — Конюхи
06:45Тернопіль — Токи
06:50Тернопіль — Голотки
06:50Тернопіль — Теребовля
07:00Тернопіль — Домаморич
07:00Тернопіль — Піщане
07:10Тернопіль — Бзовиця
07:15Тернопіль — Козівка
07:15Тернопіль — Підволочиськ
07:15Тернопіль — Ласківці
07:30Тернопіль — Довжанка
07:30Тернопіль — Збараж
07:30Тернопіль — Покропивна
07:35Тернопіль — Мар'янівка
07:35Тернопіль — Домаморич
07:40Тернопіль — Скоморохи
07:50Тернопіль — Зборів
07:50Тернопіль — Киданів
07:50Тернопіль — Забойки
07:50Тернопіль — Ланівці
07:50Тернопіль — Підволочиськ
08:00Тернопіль — Збараж
08:05Тернопіль — Збараж
08:10Тернопіль — Домаморич
08:10Тернопіль — Збараж
08:15Тернопіль — Денисів
08:20Тернопіль — Борщівка
08:25Тернопіль — Жеребки
08:25Тернопіль — Дворіччя
08:25Тернопіль — Годів
08:30Тернопіль — Довжанка
08:35Тернопіль — Теребовля
08:40Тернопіль — Мусорівці
08:45Тернопіль — Бенева
08:55Тернопіль — Заздрість
08:55Тернопіль — Козівка
08:55Тернопіль — Домаморич
08:55Тернопіль — Дичків
09:00Тернопіль — Зборів
09:00Тернопіль — Башуки
09:00Тернопіль — Дичків
09:05Тернопіль — Кретівці
09:10Тернопіль — Хмелиська
09:10Тернопіль — Іванівка
09:15Тернопіль — Лозівка
09:20Тернопіль — Скоморохи
09:20Тернопіль — Ілавче
09:20Тернопіль — Зарваниця
09:30Тернопіль — Домаморич
09:30Тернопіль — Баворів
09:30Тернопіль — Чумалі
09:40Тернопіль — Кальне
09:45Тернопіль — Настасів
09:45Тернопіль — Ласківці
09:50Тернопіль — Красівка
09:55Тернопіль — Підволочиськ
10:00Тернопіль — Багатківці
10:00Тернопіль — Нестерівці
10:05Тернопіль — Гумниська
10:05Тернопіль — Дичків
10:10Тернопіль — Глещава
10:10Тернопіль — Теребовля
10:15Тернопіль — Збараж
10:20Тернопіль — Манаїв
10:20Тернопіль — Великий Ходачків
10:20Тернопіль — Збараж
10:20Тернопіль — Великий Говилів
10:20Тернопіль — Манаїв
10:30Тернопіль — Жеребки
10:30Тернопіль — Баворів
10:30Тернопіль — Ланівці
10:30Тернопіль — Домаморич
10:35Тернопіль — Мар'янівка
10:40Тернопіль — Зборів
10:40Тернопіль — Ласківці
10:45Тернопіль — Денисів
10:50Тернопіль — Щаснівка
10:50Тернопіль — Лучка
10:55Тернопіль — Забойки
10:55Тернопіль — Романівка
11:00Тернопіль — Красна
11:00Тернопіль — Домаморич
11:00Тернопіль — Теребовля
11:00Тернопіль — Киданці
11:20Тернопіль — Добромірка
11:20Тернопіль — Гвардійське
11:20Тернопіль — Зборів
11:30Тернопіль — Чернилівка
11:30Тернопіль — Баворів
11:40Тернопіль — Малі Вікнини
11:40Тернопіль — Дичків
11:45Тернопіль — Ланівці
11:45Тернопіль — Зборів
11:50Тернопіль — Фащівка
11:55Тернопіль — Козова
12:00Тернопіль — Кобиловолоки
12:00Тернопіль — Настасів
12:05Тернопіль — Підволочиськ
12:10Тернопіль — Залізці
12:10Тернопіль — Глинна
12:10Тернопіль — Довжанка
12:15Тернопіль — Нестерівці
12:15Тернопіль — Лошнів
12:15Тернопіль — Теребовля
12:20Тернопіль — Жабиня
12:20Тернопіль — Увисла
12:25Тернопіль — Папірня
12:25Тернопіль — Мала Березовиця
12:30Тернопіль — Домаморич
12:30Тернопіль — Лучка
12:30Тернопіль — Баворів
12:40Тернопіль — Підволочиськ
12:45Тернопіль — Хоростків
12:50Тернопіль — Манаїв
12:50Тернопіль — Великий Ходачків
12:50Тернопіль — Мусорівці
12:50Тернопіль — Манаїв
12:50Тернопіль — Козівка
13:00Тернопіль — Дворіччя
13:00Тернопіль — Пізнанка
13:00Тернопіль — Скоморохи
13:00Тернопіль — Домаморич
13:00Тернопіль — Кретівці
13:00Тернопіль — Збараж
13:05Тернопіль — Розгадів
13:05Тернопіль — Дичків
13:05Тернопіль — Михайлівка
13:10Тернопіль — Ласківці
13:15Тернопіль — Зборів
13:15Тернопіль — Чумалі
13:15Тернопіль — Дичків
13:15Тернопіль — Хоростків
13:20Тернопіль — Бзовиця
13:20Тернопіль — Великий Говилів
13:20Тернопіль — Киданів
13:30Тернопіль — Конюхи
13:30Тернопіль — Довжанка
13:30Тернопіль — Баворів
13:30Тернопіль — Мар'янівка
13:30Тернопіль — Збараж
13:35Тернопіль — Красівка
13:40Тернопіль — Іванівка
13:40Тернопіль — Підволочиськ
13:40Тернопіль — Глещава
13:45Тернопіль — Денисів
13:45Тернопіль — Підволочиськ
13:45Тернопіль — Зборів
13:50Тернопіль — Теребовля
13:55Тернопіль — Жеребки
14:00Тернопіль — Конюхи
14:00Тернопіль — Настасів
14:00Тернопіль — Збараж
14:05Тернопіль — Застав'є
14:05Тернопіль — Ласківці
14:20Тернопіль — Покропивна
14:20Тернопіль — Домаморич
14:20Тернопіль — Щаснівка
14:25Тернопіль — Кальне
14:30Тернопіль — Заздрість
14:35Тернопіль — Забойки
14:35Тернопіль — Мар'янівка
14:40Тернопіль — Скоморохи
14:40Тернопіль — Романівка
14:50Тернопіль — Красівка
14:50Тернопіль — Зарваниця
14:50Тернопіль — Домаморич
14:50Тернопіль — Підволочиськ
14:50Тернопіль — Лучка
15:00Тернопіль — Ласківці
15:00Тернопіль — Лошнів
15:00Тернопіль — Ілавче
15:00Тернопіль — Годів
15:00Тернопіль — Нестерівці
15:00Тернопіль — Підволочиськ
15:00Тернопіль — Скалат
15:10Тернопіль — Ланівці
15:15Тернопіль — Баворів
15:20Тернопіль — Дичків
15:20Тернопіль — Зборів
15:20Тернопіль — Збараж
15:20Тернопіль — Дворіччя
15:25Тернопіль — Великий Ходачків
15:30Тернопіль — Козівка
15:30Тернопіль — Жабиня
15:35Тернопіль — Збараж
15:40Тернопіль — Дичків
15:40Тернопіль — Збараж
15:45Тернопіль — Мар'янівка
15:50Тернопіль — Драганівка
15:50Тернопіль — Бережани
15:55Тернопіль — Настасів
15:55Тернопіль — Ласківці
16:00Тернопіль — Довжанка
16:00Тернопіль — Денисів
16:00Тернопіль — Підволочиськ
16:00Тернопіль — Баворів
16:00Тернопіль — Добромірка
16:00Тернопіль — Домаморич
16:05Тернопіль — Теребовля
16:05Тернопіль — Манаїв
16:05Тернопіль — Козова
16:10Тернопіль — Гумниська
16:15Тернопіль — Пізнанка
16:15Тернопіль — Підволочиськ
16:25Тернопіль — Забойки
16:25Тернопіль — Конюхи
16:25Тернопіль — Кобиловолоки
16:30Тернопіль — Башуки
16:30Тернопіль — Домаморич
16:30Тернопіль — Маловоди
16:30Тернопіль — Красівка
16:35Тернопіль — Глещава
16:40Тернопіль — Щаснівка
16:45Тернопіль — Багатківці
16:45Тернопіль — Баворів
16:50Тернопіль — Хоми
16:55Тернопіль — Залізці
17:00Тернопіль — Буданів
17:00Тернопіль — Ланівці
17:00Тернопіль — Красна
17:00Тернопіль — Скоморохи
17:00Тернопіль — Папірня
17:00Тернопіль — Розгадів
17:00Тернопіль — Дичків
17:05Тернопіль — Великий Ходачків
17:10Тернопіль — Козівка
17:10Тернопіль — Мусорівці
17:10Тернопіль — Малі Вікнини
17:10Тернопіль — Чернилівка
17:10Тернопіль — Різдвяни
17:20Тернопіль — Зборів
17:20Тернопіль — Хоростків
17:20Тернопіль — Домаморич
17:25Тернопіль — Гвардійське
17:25Тернопіль — Багатківці
17:30Тернопіль — Підволочиськ
17:30Тернопіль — Зборів
17:30Тернопіль — Хоростків
17:30Тернопіль — Лошнів
17:30Тернопіль — Застав'є
17:30Тернопіль — Довжанка
17:40Тернопіль — Чумалі
17:40Тернопіль — Кретівці
17:45Тернопіль — Драганівка
17:45Тернопіль — Денисів
17:50Тернопіль — Ілавче
17:50Тернопіль — Розгадів
17:50Тернопіль — Збараж
17:50Тернопіль — Домаморич
17:55Тернопіль — Заздрість
17:55Тернопіль — Хмелиська
18:00Тернопіль — Підволочиськ
18:00Тернопіль — Нестерівці
18:05Тернопіль — Глинна
18:10Тернопіль — Жеребки
18:20Тернопіль — Кальне
18:20Тернопіль — Гвардійське
18:20Тернопіль — Зборів
18:30Тернопіль — Збараж
18:30Тернопіль — Дворіччя
18:30Тернопіль — Забойки
18:40Тернопіль — Домаморич
18:45Тернопіль — Довжанка
19:00Тернопіль — Борщівка
19:10Тернопіль — Зборів

за маршрутами автобусів

Тернопіль — Іванівка
05:50 09:10 13:40

Тернопіль — Ілавче
09:20 15:00 17:50

Тернопіль — Баворів
09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 15:15 16:00 16:45

Тернопіль — Багатківці
10:00 16:45 17:25

Тернопіль — Башуки
09:00 16:30

Тернопіль — Бенева
08:45

Тернопіль — Бережани
15:50

Тернопіль — Бзовиця
07:10 13:20

Тернопіль — Борщівка
08:20 19:00

Тернопіль — Буданів
17:00

Тернопіль — Великий Говилів
06:10 10:20 13:20

Тернопіль — Великий Ходачків
10:20 12:50 15:25 17:05

Тернопіль — Гвардійське
11:20 17:25 18:20

Тернопіль — Глещава
06:30 10:10 13:40 16:35

Тернопіль — Глинна
12:10 18:05

Тернопіль — Годів
08:25 15:00

Тернопіль — Голотки
06:50

Тернопіль — Гумниська
10:05 16:10

Тернопіль — Дворіччя
08:25 13:00 15:20 18:30

Тернопіль — Денисів
08:15 10:45 13:45 16:00 17:45

Тернопіль — Дичків
08:55 09:00 10:05 11:40 13:05 13:15 15:20 15:40 17:00

Тернопіль — Добромірка
11:20 16:00

Тернопіль — Довжанка
05:55 06:40 07:30 08:30 12:10 13:30 16:00 17:30 18:45

Тернопіль — Домаморич
06:15 07:00 07:35 08:10 08:55 09:30 10:30 11:00 12:30 13:00 14:20 14:50 16:00 16:30 17:20 17:50 18:40

Тернопіль — Драганівка
15:50 17:45

Тернопіль — Жабиня
12:20 15:30

Тернопіль — Жеребки
06:25 08:25 10:30 13:55 18:10

Тернопіль — Забойки
07:50 10:55 14:35 16:25 18:30

Тернопіль — Заздрість
05:55 08:55 14:30 17:55

Тернопіль — Залізці
12:10 16:55

Тернопіль — Зарваниця
09:20 14:50

Тернопіль — Застав'є
14:05 17:30

Тернопіль — Збараж
06:10 07:30 08:00 08:05 08:10 10:15 10:20 13:00 13:30 14:00 15:20 15:35 15:40 17:50 18:30

Тернопіль — Зборів
07:50 09:00 10:40 11:20 11:45 13:15 13:45 15:20 17:20 17:30 18:20 19:10

Тернопіль — Кальне
06:25 09:40 14:25 18:20

Тернопіль — Киданці
11:00

Тернопіль — Киданів
07:50 13:20

Тернопіль — Кобиловолоки
12:00 16:25

Тернопіль — Козова
06:25 11:55 16:05

Тернопіль — Козівка
07:15 08:55 12:50 15:30 17:10

Тернопіль — Конюхи
06:40 13:30 14:00 16:25

Тернопіль — Красна
11:00 17:00

Тернопіль — Красівка
09:50 13:35 14:50 16:30

Тернопіль — Кретівці
05:55 09:05 13:00 17:40

Тернопіль — Ланівці
07:50 10:30 11:45 15:10 17:00

Тернопіль — Ласківці
06:20 07:15 09:45 10:40 13:10 14:05 15:00 15:55

Тернопіль — Лозівка
09:15

Тернопіль — Лошнів
12:15 15:00 17:30

Тернопіль — Лучка
10:50 12:30 14:50

Тернопіль — Мала Березовиця
12:25

Тернопіль — Маловоди
06:00 16:30

Тернопіль — Малі Вікнини
11:40 17:10

Тернопіль — Манаїв
10:20 10:20 12:50 12:50 16:05

Тернопіль — Мар'янівка
07:35 10:35 13:30 14:35 15:45

Тернопіль — Михайлівка
13:05

Тернопіль — Мусорівці
08:40 12:50 17:10

Тернопіль — Настасів
09:45 12:00 14:00 15:55

Тернопіль — Нестерівці
10:00 12:15 15:00 18:00

Тернопіль — Папірня
06:00 12:25 17:00

Тернопіль — Покропивна
07:30 14:20

Тернопіль — Підволочиськ
06:35 07:15 07:50 09:55 12:05 12:40 13:40 13:45 14:50 15:00 16:00 16:15 17:30 18:00

Тернопіль — Пізнанка
06:20 13:00 16:15

Тернопіль — Піщане
07:00

Тернопіль — Розгадів
13:05 17:00 17:50

Тернопіль — Романівка
10:55 14:40

Тернопіль — Різдвяни
17:10

Тернопіль — Скалат
15:00

Тернопіль — Скоморохи
07:40 09:20 13:00 14:40 17:00

Тернопіль — Теребовля
06:30 06:50 08:35 10:10 11:00 12:15 13:50 16:05

Тернопіль — Токи
06:45

Тернопіль — Увисла
12:20

Тернопіль — Фащівка
11:50

Тернопіль — Хмелиська
09:10 17:55

Тернопіль — Хоми
16:50

Тернопіль — Хоростків
12:45 13:15 17:20 17:30

Тернопіль — Чернилівка
11:30 17:10

Тернопіль — Чумалі
09:30 13:15 17:40

Тернопіль — Щаснівка
10:50 14:20 16:40

Інформація оновлена: 03.12.2019