Автовокзал Томашпіль

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Радянська, 1-а (показати на мапі)

Телефон довідки: 04348-21557

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Тульчин — Цекинівка
05:30Стіна — Вінниця
05:45Томашпіль — Пилипи
05:45Томашпіль — Вінниця
05:50Томашпіль — Вапнярка
06:00Томашпіль — Стіна
06:01Томашпіль — Вінниця
06:20Томашпіль — Вапнярка
07:00Томашпіль — Велика Русава
07:00Томашпіль — Вапнярка
07:00Томашпіль — Пеньківка
07:00Томашпіль — Ракова
07:00Томашпіль — Липівка
07:00Томашпіль — Рожнятівка
07:10Томашпіль — Вила
07:15Томашпіль — Вінниця
07:45Томашпіль — Антонівка
08:25Яланець — Вінниця
08:30Томашпіль — Вапнярка
09:00Томашпіль — Антонівка
09:10Томашпіль — Вінниця
09:20Цекинівка — Вапнярка
09:30Томашпіль — Липівка
09:30Томашпіль — Вила
09:40Томашпіль — Вапнярка
10:00Томашпіль — Антонівка
10:00Томашпіль — Ракова
10:10Томашпіль — Вапнярка
10:20Томашпіль — Велика Русава
10:20Вінниця — Буша
10:30Томашпіль — Пилипи
10:40Томашпіль — Вапнярка
11:30Томашпіль — Вапнярка
11:30Томашпіль — Стіна
11:45Томашпіль — Вінниця
12:00Томашпіль — Антонівка
12:00Томашпіль — Яланець
12:10Томашпіль — Пеньківка
12:20Томашпіль — Вапнярка
12:50Томашпіль — Вапнярка
13:05Вінниця — Стіна
13:10Томашпіль — Рожнятівка
13:46Томашпіль — Вінниця
14:30Вінниця — Ямпіль
15:02Томашпіль — Вінниця
15:11Томашпіль — Вінниця
15:22Буша — Вінниця
16:03Томашпіль — Вінниця
16:40Томашпіль — Вапнярка
18:05Київ — Ямпіль

за маршрутами автобусів

Буша — Вінниця
15:22

Вінниця — Буша
10:20

Вінниця — Стіна
13:05

Вінниця — Ямпіль
14:30

Київ — Ямпіль
18:05

Стіна — Вінниця
05:30

Томашпіль — Антонівка
07:45 09:00 10:00 12:00

Томашпіль — Вапнярка
05:50 06:20 07:00 08:30 09:40 10:10 10:40 11:30 12:20 12:50 16:40

Томашпіль — Велика Русава
07:00 10:20

Томашпіль — Вила
07:10 09:30

Томашпіль — Вінниця
05:45 06:01 07:15 09:10 11:45 13:46 15:02 15:11 16:03

Томашпіль — Липівка
07:00 09:30

Томашпіль — Пеньківка
07:00 12:10

Томашпіль — Пилипи
05:45 10:30

Томашпіль — Ракова
07:00 10:00

Томашпіль — Рожнятівка
07:00 13:10

Томашпіль — Стіна
06:00 11:30

Томашпіль — Яланець
12:00

Тульчин — Цекинівка
05:10

Цекинівка — Вапнярка
09:20

Яланець — Вінниця
08:25

Інформація оновлена: 14.11.2019