Автовокзал Томашпіль

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Радянська, 1-а (показати на мапі)

Телефон довідки: 04348-21557

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Тульчин — Цекинівка
05:30Томашпіль — Рожнятівка
05:30Томашпіль — Антопіль
05:30Томашпіль — Нетребівка
05:30Томашпіль — Вапнярка
05:30Стіна — Вінниця
05:30Томашпіль — Олександрівка
05:45Томашпіль — Пилипи
05:50Томашпіль — Вапнярка
06:00Томашпіль — Стіна
06:01Томашпіль — Вінниця
06:20Томашпіль — Горишківка
07:00Томашпіль — Пеньківка
07:00Томашпіль — Велика Русава
07:00Томашпіль — Вапнярка
07:00Томашпіль — Рожнятівка
07:00Томашпіль — Ракова
07:10Томашпіль — Вила
07:15Томашпіль — Вінниця
07:30Томашпіль — Олександрівка
07:45Томашпіль — Антонівка
08:30Томашпіль — Вапнярка
09:00Томашпіль — Антонівка
09:10Томашпіль — Вінниця
09:20Цекинівка — Вапнярка
09:30Томашпіль — Вила
09:40Томашпіль — Вапнярка
10:00Томашпіль — Ракова
10:00Томашпіль — Антонівка
10:20Томашпіль — Велика Русава
10:20Томашпіль — Вила
10:30Томашпіль — Рожнятівка
10:30Томашпіль — Пилипи
10:40Томашпіль — Вапнярка
11:20Томашпіль — Нетребівка
11:20Томашпіль — Рожнятівка
11:30Томашпіль — Стіна
11:30Томашпіль — Вапнярка
12:00Томашпіль — Горишківка
12:00Томашпіль — Велика Русава
12:00Томашпіль — Антонівка
12:00Томашпіль — Яланець
12:10Томашпіль — Пеньківка
12:10Томашпіль — Олександрівка
12:50Томашпіль — Вапнярка
12:50Томашпіль — Нетребівка
13:10Томашпіль — Рожнятівка
13:30Томашпіль — Вапнярка
15:02Томашпіль — Вінниця
15:45Вінниця — Стіна
16:03Томашпіль — Вінниця
16:40Томашпіль — Вапнярка

за маршрутами автобусів

Вінниця — Стіна
15:45

Стіна — Вінниця
05:30

Томашпіль — Антонівка
07:45 09:00 10:00 12:00

Томашпіль — Антопіль
05:30

Томашпіль — Вапнярка
05:30 05:50 07:00 08:30 09:40 10:40 11:30 12:50 13:30 16:40

Томашпіль — Велика Русава
07:00 10:20 12:00

Томашпіль — Вила
07:10 09:30 10:20

Томашпіль — Вінниця
06:01 07:15 09:10 15:02 16:03

Томашпіль — Горишківка
06:20 12:00

Томашпіль — Нетребівка
05:30 11:20 12:50

Томашпіль — Олександрівка
05:30 07:30 12:10

Томашпіль — Пеньківка
07:00 12:10

Томашпіль — Пилипи
05:45 10:30

Томашпіль — Ракова
07:00 10:00

Томашпіль — Рожнятівка
05:30 07:00 10:30 11:20 13:10

Томашпіль — Стіна
06:00 11:30

Томашпіль — Яланець
12:00

Тульчин — Цекинівка
05:10

Цекинівка — Вапнярка
09:20

Інформація оновлена: 25.09.2013