Автовокзал Тульчин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 15 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04335-22930

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:45Тульчин — Вінниця
04:55Тульчин — Юрківка
05:00Тульчин — Білоусівка
05:00Тульчин — Нетішин
05:10Тульчин — Одаї
05:25Тульчин — Вінниця
05:25Тульчин — Ладижин
05:30Тульчин — Холодівка
05:30Тульчин — Петрашівка
05:40Тульчин — Суворовське
05:40Тульчин — Рахни
05:40Тульчин — Гути
06:00Тульчин — Клебань
06:00Тульчин — Гути
06:01Тульчин — Вінниця
06:05Тульчин — Київ
06:06Тульчин — Київ
06:10Тульчин — Могилів-Подільський
06:10Тульчин — Шура-Копіївська
06:10Тульчин — Ладижин
06:15Тульчин — Одеса Привоз
06:20Тульчин — Зарічне
06:25Тульчин — Клебань
06:30Тульчин — Ульянівка
06:30Тульчин — Суворовське
06:30Тульчин — Ганнопіль
06:30Тульчин — Кирнасівка
06:30Тульчин — Холодівка
06:50Тульчин — Холодівка
06:50Тульчин — Тарасівка
07:00Тульчин — Бортники
07:00Тульчин — Журавлівка
07:05Тульчин — Житомир
07:15Тульчин — Кирнасівка
07:30Тульчин — Ганнопіль
07:30Тульчин — Холодівка
07:30Тульчин — Кирнасівка
07:30Тульчин — Суворовське
07:50Тульчин — Суворовське
07:50Тульчин — Холодівка
08:00Ладижин — Вапнярка
08:10Тульчин — Вінниця
08:10Тульчин — Бар
08:15Тульчин — Кирнасівка
08:15Тульчин — Одаї
08:30Тульчин — Зарічне
08:30Тульчин — Ганнопіль
08:30Тульчин — Гути
08:30Тульчин — Клебань
08:40Тульчин — Кирнасівка
09:00Тульчин — Львів
09:00Тульчин — Холодівка
09:00Тульчин — Ладижин
09:15Тульчин — Кирнасівка
09:20Тульчин — Вінниця
09:30Ольгопіль — Вінниця
09:30Тульчин — Ганнопіль
09:45Тульчин — Кирнасівка
10:00Тульчин — Холодівка
10:00Тульчин — Клебань
10:15Томашпіль — Вінниця
10:30Тульчин — Суворовське
10:30Тульчин — Ганнопіль
10:45Тульчин — Гути
10:55Тульчин — Вінниця
11:00Тульчин — Одаї
11:00Тульчин — Холодівка
11:00Тульчин — Зарічне
11:00Тульчин — Ладижин
11:00Тульчин — Бортники
11:15Тульчин — Кирнасівка
11:20Вінниця — Томашпіль
11:30Тульчин — Ганнопіль
11:30Тульчин — Білоусівка
11:40Тульчин — Вінниця
11:40Тульчин — Шура-Копіївська
11:50Тульчин — Клебань
11:50Тульчин — Гути
12:00Тульчин — Кирнасівка
12:00Тульчин — Суворовське
12:00Тульчин — Петрашівка
12:00Тульчин — Бортники
12:00Тульчин — Холодівка
12:00Тульчин — Журавлівка
12:06Тульчин — Вінниця
12:10Тульчин — Юрківка
12:15Тульчин — Кирнасівка
12:20Тульчин — Вапнярка
12:30Тульчин — Шура-Копіївська
12:30Тульчин — Ганнопіль
12:30Тульчин — Білоусівка
12:30Тульчин — Суворовське
12:45Тульчин — Київ
12:46Тульчин — Київ
13:00Тульчин — Ульянівка
13:00Тульчин — Ладижин
13:05Тульчин — Одеса Привоз
13:15Тульчин — Рахни
13:30Тульчин — Ганнопіль
13:31Тульчин — Вінниця
13:48Вінниця — Ольгопіль
14:00Ладижин — Вапнярка
14:00Тульчин — Кирнасівка
14:15Тульчин — Одаї
14:25Тульчин — Бар
14:40Тульчин — Умань
14:50Тульчин — Вінниця
14:51Тульчин — Вінниця
14:52Тульчин — Вінниця
15:00Тульчин — Зарічне
15:21Тульчин — Вінниця
16:10Тульчин — Ладижин
16:10Вінниця — Ольгопіль
16:10Тульчин — Вінниця
16:10Тульчин — Ладижин
16:31Тульчин — Вінниця
16:45Вінниця — Шляхова
16:50Тульчин — Рахни
17:15Тульчин — Клебань
17:15Тульчин — Зарічне
17:15Тульчин — Гути
17:15Тульчин — Суворовське
17:15Тульчин — Одаї
17:20Тульчин — Холодівка
17:30Тульчин — Тарасівка
17:30Тульчин — Ганнопіль
18:11Тульчин — Вінниця

за маршрутами автобусів

Вінниця — Ольгопіль
13:48 16:10

Вінниця — Томашпіль
11:20

Вінниця — Шляхова
16:45

Ладижин — Вапнярка
08:00 14:00

Ольгопіль — Вінниця
09:30

Томашпіль — Вінниця
10:15

Тульчин — Бар
08:10 14:25

Тульчин — Бортники
07:00 11:00 12:00

Тульчин — Білоусівка
05:00 11:30 12:30

Тульчин — Вапнярка
12:20

Тульчин — Вінниця
04:45 05:25 06:01 08:10 09:20 10:55 11:40 12:06 13:31 14:50 14:51 14:52 15:21 16:10 16:31 18:11

Тульчин — Ганнопіль
06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 17:30

Тульчин — Гути
05:40 06:00 08:30 10:45 11:50 17:15

Тульчин — Житомир
07:05

Тульчин — Журавлівка
07:00 12:00

Тульчин — Зарічне
06:20 08:30 11:00 15:00 17:15

Тульчин — Кирнасівка
06:30 07:15 07:30 08:15 08:40 09:15 09:45 11:15 12:00 12:15 14:00

Тульчин — Київ
06:05 06:06 12:45 12:46

Тульчин — Клебань
06:00 06:25 08:30 10:00 11:50 17:15

Тульчин — Ладижин
05:25 06:10 09:00 11:00 13:00 16:10 16:10

Тульчин — Львів
09:00

Тульчин — Могилів-Подільський
06:10

Тульчин — Нетішин
05:00

Тульчин — Одаї
05:10 08:15 11:00 14:15 17:15

Тульчин — Одеса Привоз
06:15 13:05

Тульчин — Петрашівка
05:30 12:00

Тульчин — Рахни
05:40 13:15 16:50

Тульчин — Суворовське
05:40 06:30 07:30 07:50 10:30 12:00 12:30 17:15

Тульчин — Тарасівка
06:50 17:30

Тульчин — Ульянівка
06:30 13:00

Тульчин — Умань
14:40

Тульчин — Холодівка
05:30 06:30 06:50 07:30 07:50 09:00 10:00 11:00 12:00 17:20

Тульчин — Шура-Копіївська
06:10 11:40 12:30

Тульчин — Юрківка
04:55 12:10

Інформація оновлена: 25.09.2013