Автовокзал Ужгород

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Станційна, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03122-32127

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

--Кошице (Слов) — Ужгород
--Прага (Чех) — Ужгород
05:00Ужгород — Львів
05:20Ужгород — Косівська Поляна
05:30Ужгород — Ньїредьгаза (Уг)
05:40Ужгород — Рахів
06:00Ужгород — Чоп
06:00Ужгород — Михайлівці (Слов)
06:15Ужгород — Чоп
06:25Ужгород — Мукачеве
06:25Ужгород — Палло
06:25Ужгород — Львів
06:30Ужгород — Міжгір'я
06:30Ужгород — Холмець
06:30Ужгород — Рахів
06:30Ужгород — Чоп
06:40Ужгород — Великі Лучки
06:40Ужгород — Ярок
06:40Ужгород — Мукачеве
06:40Ужгород — Чоп
06:40Ужгород — Виноградів
06:45Ужгород — Чоп
06:50Ужгород — Руські Комарівці
06:50Ужгород — Худльово
06:55Ужгород — Мукачеве
07:00Ужгород — Чоп
07:10Ужгород — Мукачеве
07:13Ужгород — Чоп
07:15Ужгород — Солотвино
07:15Ужгород — Худльово
07:19Ужгород — Чоп
07:20Ужгород — Палло
07:25Ужгород — Мукачеве
07:26Ужгород — Чоп
07:30Ужгород — Малі Селменці
07:30Ужгород — Малі Геївці
07:30Ужгород — Ярок
07:30Ужгород — Пацканьово
07:35Ужгород — Зняцево
07:39Ужгород — Чоп
07:40Ужгород — Мукачеве
07:40Ужгород — Кошице (Слов)
07:40Ужгород — Нижнє Солотвино
07:52Ужгород — Чоп
07:55Ужгород — Мукачеве
08:00Ужгород — Ярок
08:00Ужгород — Міжгір'я
08:05Ужгород — Чоп
08:10Ужгород — Мукачеве
08:10Ужгород — Анталовці
08:10Ужгород — Великий Бичків
08:12Ужгород — Кибляри
08:15Ужгород — Берегове
08:18Ужгород — Чоп
08:20Мукачеве — Кошице (Слов)
08:24Ужгород — Чоп
08:25Ужгород — Худльово
08:25Ужгород — Мукачеве
08:30Ужгород — Чернівці
08:30Ужгород — Турка
08:30Ужгород — Малі Селменці
08:30Ужгород — Чернівці
08:31Ужгород — Чоп
08:35Ужгород — Великий Бичків
08:40Ужгород — Мукачеве
08:40Ужгород — Гайдош
08:44Ужгород — Чоп
08:45Ужгород — Березники
08:50Ужгород — Ярок
08:55Ужгород — Мукачеве
08:57Ужгород — Чоп
09:00Ужгород — Івано-Франківськ
09:00Ужгород — Палло
09:00Ужгород — Ірлява
09:10Ужгород — Свалява
09:10Ужгород — Рахів
09:10Ужгород — Ратівці
09:10Ужгород — Чоп
09:10Ужгород — Пацканьово
09:15Ужгород — Худльово
09:15Ужгород — Ратівці
09:15Ужгород — Малі Геївці
09:16Ужгород — Чоп
09:20Ужгород — Міжгір'я
09:23Ужгород — Чоп
09:27Ужгород — Мукачеве
09:30Ужгород — Малі Геївці
09:30Ужгород — Шаян (санаторій)
09:30Ужгород — Ярок
09:35Ужгород — Виноградів
09:36Ужгород — Чоп
09:40Ужгород — Кибляри
09:42Ужгород — Мукачеве
09:49Ужгород — Чоп
09:55Ужгород — Чоп
09:55Ужгород — Сасівка
10:00Ужгород — Мукачеве
10:00Ужгород — Малі Селменці
10:02Ужгород — Чоп
10:10Ужгород — Рахів
10:15Ужгород — Мукачеве
10:15Ужгород — Ярок
10:15Ужгород — Чоп
10:20Ужгород — Довге
10:25Ужгород — Івано-Франківськ
10:28Ужгород — Чоп
10:30Ужгород — Мукачеве
10:40Ужгород — Міжгір'я
10:41Ужгород — Чоп
10:45Ужгород — Мукачеве
10:45Ужгород — Рахів
10:54Ужгород — Чоп
10:58Ужгород — Латірка
11:00Ужгород — Мукачеве
11:00Ужгород — Палло
11:00Ужгород — Чоп
11:00Ужгород — Малі Геївці
11:00Ужгород — Гайдош
11:00Ужгород — Сонячне Закарпаття санаторій
11:05Ужгород — Виноградів
11:07Ужгород — Чоп
11:10Ужгород — Великий Бичків
11:12Ужгород — Великі Лучки
11:15Ужгород — Мукачеве
11:20Ужгород — Ратівці
11:20Ужгород — Чоп
11:20Ужгород — Ратівці
11:20Ужгород — Іршава
11:25Ужгород — Хуст
11:28Ужгород — Виноградів
11:30Ужгород — Міжгір'я
11:30Ужгород — Мукачеве
11:30Ужгород — Анталовці
11:33Ужгород — Чоп
11:40Ужгород — Кибляри
11:40Ужгород — Рахів
11:45Ужгород — Синевир
11:45Ужгород — Свалява
11:45Ужгород — Мукачеве
11:46Ужгород — Чоп
11:50Ужгород — Малі Селменці
11:50Ужгород — Великий Раковець
11:52Ужгород — Чоп
11:59Ужгород — Чоп
12:00Ужгород — Мукачеве
12:00Ужгород — Пацканьово
12:05Ужгород — Кричово
12:10Ужгород — Ясіня
12:12Ужгород — Чоп
12:15Ужгород — Ярок
12:15Ужгород — Мукачеве
12:15Ужгород — Іршава
12:15Ужгород — Ярок
12:20Ужгород — Свалява
12:20Ужгород — Ірлява
12:20Ужгород — Свалява
12:25Ужгород — Чоп
12:30Ужгород — Хуст
12:30Ужгород — Гайдош
12:30Ужгород — Міжгір'я
12:30Ужгород — Мукачеве
12:31Ужгород — Чоп
12:38Ужгород — Чоп
12:40Ужгород — Малі Селменці
12:45Ужгород — Лисичево
12:45Ужгород — Мукачеве
12:45Ужгород — Худльово
12:50Ужгород — Рахів
12:50Львів — Мадрид (Ісп)
12:51Ужгород — Чоп
13:00Ужгород — Виноградів
13:00Ужгород — Руські Комарівці
13:00Ужгород — Мукачеве
13:04Ужгород — Чоп
13:10Ужгород — Торунь
13:10Ужгород — Палло
13:15Ужгород — Кибляри
13:15Ужгород — Мукачеве
13:15Ужгород — Драгово
13:17Ужгород — Чоп
13:20Ужгород — Свалява
13:20Ужгород — Ратівці
13:30Ужгород — Чоп
13:30Ужгород — Анталовці
13:30Ужгород — Угля
13:30Ужгород — Малі Геївці
13:35Ужгород — Львів
13:36Ужгород — Чоп
13:40Ужгород — Малі Селменці
13:40Ужгород — Міжгір'я
13:43Ужгород — Чоп
13:45Ужгород — Люта
13:47Ужгород — Мукачеве
13:50Ужгород — Лисичево
13:55Ужгород — Хуст
13:55Ужгород — Зняцево
13:56Ужгород — Чоп
14:00Ужгород — Міжгір'я
14:00Ужгород — Ярок
14:00Ужгород — Виноградів
14:00Ужгород — Ясіня
14:00Ужгород — Ярок
14:02Ужгород — Мукачеве
14:06Ужгород — Ратівці
14:09Ужгород — Чоп
14:15Ужгород — Свалява
14:15Ужгород — Худльово
14:17Ужгород — Мукачеве
14:20Ужгород — Пацканьово
14:20Ужгород — Рахів
14:22Ужгород — Чоп
14:24Ужгород — Ратівці
14:25Ужгород — Борислав
14:25Ужгород — Іршава
14:28Ужгород — Чоп
14:30Ужгород — Палло
14:35Ужгород — Чоп
14:35Ужгород — Мукачеве
14:40Ужгород — Колочава
14:40Ужгород — Богдан
14:48Ужгород — Чоп
14:50Ужгород — Мукачеве
14:50Ужгород — Кушниця
14:50Ужгород — Кибляри
14:50Ужгород — Івано-Франківськ
14:50Ужгород — Тарасівка
14:50Ужгород — Михайлівці (Слов)
14:50Ужгород — Люта
14:50Ужгород — Виноградів
14:55Ужгород — Великі Лучки
15:00Ужгород — Худльово
15:00Ужгород — Широкий Луг
15:00Ужгород — Березники
15:01Ужгород — Чоп
15:05Ужгород — Мукачеве
15:05Ужгород — Копашново
15:07Ужгород — Чоп
15:10Ужгород — Ярок
15:10Ужгород — Пацканьово
15:14Ужгород — Чоп
15:20Ужгород — Малі Селменці
15:20Ужгород — Мукачеве
15:25Ужгород — Рахів
15:27Ужгород — Чоп
15:30Ужгород — Малі Геївці
15:30Ужгород — Анталовці
15:30Ужгород — Малі Геївці
15:30Ужгород — Гайдош
15:30Ужгород — Кошице (Слов)
15:30Ужгород — Колочава
15:35Ужгород — Мукачеве
15:35Ужгород — Зняцево
15:40Ужгород — Чоп
15:40Ужгород — Середнє Водяне
15:40Ужгород — Свалява
15:40Ужгород — Великі Лучки
15:45Ужгород — Хуст
15:45Ужгород — Берегове
15:50Ужгород — Мукачеве
15:50Ужгород — Рахів
15:53Ужгород — Чоп
16:00Ужгород — Руські Комарівці
16:00Ужгород — Пряшів (Слов)
16:00Ужгород — Кибляри
16:00Ужгород — Міжгір'я
16:00Ужгород — Палло
16:05Ужгород — Верхній Студений
16:05Ужгород — Мукачеве
16:06Ужгород — Чоп
16:10Ужгород — Чорнотисів
16:12Ужгород — Чоп
16:15Ужгород — Лопухів
16:19Ужгород — Чоп
16:20Ужгород — Ярок
16:20Ужгород — Мукачеве
16:20Ужгород — Липча
16:20Ужгород — Ярок
16:25Ужгород — Гайдош
16:30Ужгород — Ратівці
16:30Ужгород — Міжгір'я
16:32Ужгород — Чоп
16:35Ужгород — Мукачеве
16:40Ужгород — Малі Селменці
16:40Ужгород — Худльово
16:40Ужгород — Виноградів
16:45Ужгород — Сонячне Закарпаття санаторій
16:45Ужгород — Рахів
16:45Ужгород — Чоп
16:50Ужгород — Мукачеве
16:50Ужгород — Пацканьово
16:58Ужгород — Чоп
17:00Ужгород — Руські Комарівці
17:04Ужгород — Чоп
17:05Ужгород — Мукачеве
17:10Ужгород — Довге
17:10Ужгород — Нижнє Солотвино
17:11Ужгород — Чоп
17:15Ужгород — Ірлява
17:15Ужгород — Свалява
17:20Ужгород — Ясіня
17:20Ужгород — Верхня Солотвина
17:20Ужгород — Мукачеве
17:24Ужгород — Чоп
17:25Ужгород — Зняцево
17:30Ужгород — Палло
17:30Ужгород — Львів
17:30Ужгород — Ратівці
17:35Ужгород — Мукачеве
17:35Ужгород — Шаян (санаторій)
17:37Ужгород — Чоп
17:40Ужгород — Ярок
17:40Ужгород — Кибляри
17:40Ужгород — Міжгір'я
17:43Ужгород — Чоп
17:45Ужгород — Прага (Чех)
17:50Ужгород — Мукачеве
17:50Ужгород — Малі Геївці
17:50Ужгород — Гайдош
17:50Ужгород — Рахів
17:50Ужгород — Рахів
17:50Ужгород — Чоп
18:00Ужгород — Великий Раковець
18:00Ужгород — Малі Селменці
18:00Ужгород — Худльово
18:00Ужгород — Пацканьово
18:00Ужгород — Свалява
18:00Ужгород — Свалява
18:03Ужгород — Чоп
18:10Ужгород — Мукачеве
18:15Мукачеве — Прага (Чех)
18:15Ужгород — Верхнє Водяне
18:16Ужгород — Чоп
18:20Ужгород — Великі Лучки
18:22Ужгород — Чоп
18:29Ужгород — Чоп
18:30Ужгород — Палло
18:30Ужгород — Мукачеве
18:30Ужгород — Анталовці
18:42Ужгород — Чоп
18:50Ужгород — Мукачеве
18:55Ужгород — Кибляри
19:00Ужгород — Ратівці
19:00Ужгород — Свалява
19:00Ужгород — Косівська Поляна
19:00Ужгород — Малі Селменці
19:00Ужгород — Худльово
19:00Ужгород — Ярок
19:00Ужгород — Чоп
19:10Ужгород — Мукачеве
19:10Ужгород — Пацканьово
19:15Ужгород — Нижнє Солотвино
19:20Ужгород — Чоп
19:20Ужгород — Зняцево
19:25Ужгород — Анталовці
19:30Ужгород — Кибляри
19:30Ужгород — Іршава
19:30Ужгород — Мукачеве
19:35Ужгород — Чоп
19:35Одеса — Барі (Іт)
19:45Рахів — Прага (Чех)
19:55Ужгород — Мукачеве
20:00Ужгород — Ірлява
20:00Ужгород — Чернівці
20:00Ужгород — Ярок
20:00Ужгород — Чернівці
20:00Ужгород — Малі Селменці
20:10Ужгород — Чоп
20:20Ужгород — Мукачеве
20:30Ужгород — Ярок
20:35Ужгород — Чоп
20:40Кошице (Слов) — Мукачеве
21:30Київ — Відень (Ав)
21:30Ужгород — Луцьк
21:30Ужгород — Мукачеве
21:45Київ — Мадрид (Ісп)

за маршрутами автобусів

Київ — Відень (Ав)
21:30

Київ — Мадрид (Ісп)
21:45

Кошице (Слов) — Мукачеве
20:40

Кошице (Слов) — Ужгород
--

Львів — Мадрид (Ісп)
12:50

Мукачеве — Кошице (Слов)
08:20

Мукачеве — Прага (Чех)
18:15

Одеса — Барі (Іт)
19:35

Прага (Чех) — Ужгород
--

Рахів — Прага (Чех)
19:45

Ужгород — Івано-Франківськ
09:00 10:25 14:50

Ужгород — Ірлява
09:00 12:20 17:15 20:00

Ужгород — Іршава
11:20 12:15 14:25 19:30

Ужгород — Анталовці
08:10 11:30 13:30 15:30 18:30 19:25

Ужгород — Берегове
08:15 15:45

Ужгород — Березники
08:45 15:00

Ужгород — Богдан
14:40

Ужгород — Борислав
14:25

Ужгород — Великий Бичків
08:10 08:35 11:10

Ужгород — Великий Раковець
11:50 18:00

Ужгород — Великі Лучки
06:40 11:12 14:55 15:40 18:20

Ужгород — Верхня Солотвина
17:20

Ужгород — Верхнє Водяне
18:15

Ужгород — Верхній Студений
16:05

Ужгород — Виноградів
06:40 09:35 11:05 11:28 13:00 14:00 14:50 16:40

Ужгород — Гайдош
08:40 11:00 12:30 15:30 16:25 17:50

Ужгород — Довге
10:20 17:10

Ужгород — Драгово
13:15

Ужгород — Зняцево
07:35 13:55 15:35 17:25 19:20

Ужгород — Кибляри
08:12 09:40 11:40 13:15 14:50 16:00 17:40 18:55 19:30

Ужгород — Колочава
14:40 15:30

Ужгород — Копашново
15:05

Ужгород — Косівська Поляна
05:20 19:00

Ужгород — Кошице (Слов)
07:40 15:30

Ужгород — Кричово
12:05

Ужгород — Кушниця
14:50

Ужгород — Латірка
10:58

Ужгород — Липча
16:20

Ужгород — Лисичево
12:45 13:50

Ужгород — Лопухів
16:15

Ужгород — Луцьк
21:30

Ужгород — Львів
05:00 06:25 13:35 17:30

Ужгород — Люта
13:45 14:50

Ужгород — Малі Геївці
07:30 09:15 09:30 11:00 13:30 15:30 15:30 17:50

Ужгород — Малі Селменці
07:30 08:30 10:00 11:50 12:40 13:40 15:20 16:40 18:00 19:00 20:00

Ужгород — Михайлівці (Слов)
06:00 14:50

Ужгород — Мукачеве
06:25 06:40 06:55 07:10 07:25 07:40 07:55 08:10 08:25 08:40 08:55 09:27 09:42 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:47 14:02 14:17 14:35 14:50 15:05 15:20 15:35 15:50 16:05 16:20 16:35 16:50 17:05 17:20 17:35 17:50 18:10 18:30 18:50 19:10 19:30 19:55 20:20 21:30

Ужгород — Міжгір'я
06:30 08:00 09:20 10:40 11:30 12:30 13:40 14:00 16:00 16:30 17:40

Ужгород — Нижнє Солотвино
07:40 17:10 19:15

Ужгород — Ньїредьгаза (Уг)
05:30

Ужгород — Палло
06:25 07:20 09:00 11:00 13:10 14:30 16:00 17:30 18:30

Ужгород — Пацканьово
07:30 09:10 12:00 14:20 15:10 16:50 18:00 19:10

Ужгород — Прага (Чех)
17:45

Ужгород — Пряшів (Слов)
16:00

Ужгород — Ратівці
09:10 09:15 11:20 11:20 13:20 14:06 14:24 16:30 17:30 19:00

Ужгород — Рахів
05:40 06:30 09:10 10:10 10:45 11:40 12:50 14:20 15:25 15:50 16:45 17:50 17:50

Ужгород — Руські Комарівці
06:50 13:00 16:00 17:00

Ужгород — Сасівка
09:55

Ужгород — Свалява
09:10 11:45 12:20 12:20 13:20 14:15 15:40 17:15 18:00 18:00 19:00

Ужгород — Середнє Водяне
15:40

Ужгород — Синевир
11:45

Ужгород — Солотвино
07:15

Ужгород — Сонячне Закарпаття санаторій
11:00 16:45

Ужгород — Тарасівка
14:50

Ужгород — Торунь
13:10

Ужгород — Турка
08:30

Ужгород — Угля
13:30

Ужгород — Холмець
06:30

Ужгород — Худльово
06:50 07:15 08:25 09:15 12:45 14:15 15:00 16:40 18:00 19:00

Ужгород — Хуст
11:25 12:30 13:55 15:45

Ужгород — Чернівці
08:30 08:30 20:00 20:00

Ужгород — Чоп
06:00 06:15 06:30 06:40 06:45 07:00 07:13 07:19 07:26 07:39 07:52 08:05 08:18 08:24 08:31 08:44 08:57 09:10 09:16 09:23 09:36 09:49 09:55 10:02 10:15 10:28 10:41 10:54 11:00 11:07 11:20 11:33 11:46 11:52 11:59 12:12 12:25 12:31 12:38 12:51 13:04 13:17 13:30 13:36 13:43 13:56 14:09 14:22 14:28 14:35 14:48 15:01 15:07 15:14 15:27 15:40 15:53 16:06 16:12 16:19 16:32 16:45 16:58 17:04 17:11 17:24 17:37 17:43 17:50 18:03 18:16 18:22 18:29 18:42 19:00 19:20 19:35 20:10 20:35

Ужгород — Чорнотисів
16:10

Ужгород — Шаян (санаторій)
09:30 17:35

Ужгород — Широкий Луг
15:00

Ужгород — Ярок
06:40 07:30 08:00 08:50 09:30 10:15 12:15 12:15 14:00 14:00 15:10 16:20 16:20 17:40 19:00 20:00 20:30

Ужгород — Ясіня
12:10 14:00 17:20

Інформація оновлена: 25.09.2013