Автовокзал Ужгород

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Станційна, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03122-32127

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

--Бардіїв (Сло) — Ужгород
--Кошице (Сл) — Ужгород
--Відень (Ав) — Ужгород
--Відень (Ав) — Ужгород
--Бардіїв (Сло) — Ужгород
01:00Рахів — Кошице (Сл)
01:05Львів — Кошице (Сл)
03:10Плзень (Чех) — Рахів
03:10Плзень (Чех) — Рахів
04:00Відень (Ав) — Київ
04:30Ужгород — Чернівці
04:50Болград — Мілан (Іт)
05:00Ужгород — Львів
05:15Прага (Чех) — Тячів
05:20Прага (Чех) — Тячів
05:40Ужгород — Рахів
05:50Ужгород — Чоп
05:50Ліберець (Чех) — Рахів
05:50Прага (Чех) — Рахів
05:50Ліберець (Чех) — Рахів
05:50Прага (Чех) — Рахів
06:00Ужгород — Михайлівці (Сло)
06:15Ужгород — Львів
06:15Ужгород — Палло
06:15Ужгород — Чоп
06:15Ужгород — Малі Селменці
06:30Ужгород — Ярок
06:30Мукачеве — Вишнє Німецьке
06:30Ужгород — Чоп
06:30Ужгород — Міжгір'я
06:40Ужгород — Чоп
06:40Ужгород — Виноградів
06:40Ужгород — Мукачеве
06:45Ужгород — Ярок
06:50Ужгород — Чоп
06:50Ужгород — Худльово
06:55Мадрид (Іс) — Київ
06:55Ужгород — Мукачеве
07:00Мукачеве — Кошице (Сл)
07:05Ужгород — Рахів
07:05Ужгород — Чоп
07:06Ужгород — Чоп
07:10Ужгород — Мукачеве
07:15Ужгород — Худльово
07:20Ужгород — Палло
07:22Ужгород — Чоп
07:25Ужгород — Ярок
07:25Ужгород — Мукачеве
07:30Ужгород — Чоп
07:30Ужгород — Малі Геївці
07:30Ужгород — Пацканьово
07:40Ужгород — Мукачеве
07:40Ужгород — Чоп
07:40Ужгород — Кошице (Сл)
07:50Ужгород — Малі Селменці
07:55Ужгород — Мукачеве
07:55Ужгород — Чоп
07:58Ужгород — Чоп
08:00Ужгород — Малі Селменці
08:00Ужгород — Великий Бичків
08:00Ужгород — Міжгір'я
08:05Ужгород — Ярок
08:12Ужгород — Кибляри
08:15Ужгород — Берегове
08:18Ужгород — Чоп
08:20Мукачеве — Кошице (Сл)
08:20Ужгород — Чоп
08:25Ужгород — Мукачеве
08:25Ужгород — Анталовці
08:30Ужгород — Турка
08:30Ужгород — Чернівці
08:30Ужгород — Чернівці
08:30Ужгород — Малі Селменці
08:38Ужгород — Чоп
08:40Ужгород — Гайдош
08:40Прага (Чех) — Київ
08:40Ужгород — Мукачеве
08:40Прага (Чех) — Київ
08:45Ужгород — Чоп
08:45Ужгород — Березники
08:55Ужгород — Мукачеве
08:58Ужгород — Чоп
09:00Ужгород — Палло
09:00Ужгород — Івано-Франківськ
09:10Ужгород — Чоп
09:10Ужгород — Пряшів (Сло)
09:10Ужгород — Свалява
09:10Ужгород — Пацканьово
09:10Ужгород — Ратівці
09:15Ужгород — Худльово
09:15Ужгород — Малі Геївці
09:18Ужгород — Чоп
09:20Ужгород — Міжгір'я
09:20Кошице (Сл) — Рахів
09:25Ужгород — Львів
09:25Кошице (Сл) — Львів
09:27Ужгород — Мукачеве
09:30Ужгород — Санаторій Шаян
09:30Ужгород — Ярок
09:30Ужгород — Ярок
09:30Ужгород — Малі Геївці
09:35Ужгород — Відень (Ав)
09:35Ужгород — Відень (Ав)
09:35Ужгород — Виноградів
09:35Ужгород — Чоп
09:35Ужгород — Відень (Ав)
09:38Ужгород — Чоп
09:40Ужгород — Кибляри
09:42Ужгород — Мукачеве
09:45Мукачеве — Кошице (Сл)
09:45Ужгород — Малі Селменці
09:45Ужгород — Луцьк
09:55Ужгород — Сасівка
09:58Ужгород — Чоп
10:00Ужгород — Чоп
10:00Ужгород — Міжгір'я
10:00Ужгород — Мукачеве
10:05Хеб (Чех) — Колочава
10:10Ужгород — Малі Селменці
10:10Ужгород — Рахів
10:15Ужгород — Мукачеве
10:18Ужгород — Чоп
10:25Ужгород — Чоп
10:25Ужгород — Івано-Франківськ
10:30Ужгород — Мукачеве
10:35Вишнє Німецьке — Мукачеве
10:38Ужгород — Чоп
10:40Ужгород — Довге
10:45Ужгород — Мукачеве
10:45Ужгород — Рахів
10:45Ужгород — Рахів
10:50Ужгород — Чоп
10:50Ужгород — Міжгір'я
10:58Ужгород — Чоп
11:00Ужгород — Палло
11:00Ужгород — Гайдош
11:00Ужгород — Санаторій Сонячне Закарпаття
11:05Ужгород — Виноградів
11:10Ужгород — Великий Бичків
11:15Ужгород — Мукачеве
11:15Ліберець (Чех) — Львів
11:15Ліберець (Чех) — Львів
11:15Ужгород — Чоп
11:18Ужгород — Чоп
11:20Ужгород — Ратівці
11:20Ужгород — Іршава
11:25Ужгород — Хуст
11:30Ужгород — Міжгір'я
11:30Ужгород — Малі Селменці
11:30Ужгород — Анталовці
11:30Ужгород — Мукачеве
11:35Ужгород — Виноградів
11:38Ужгород — Чоп
11:40Ужгород — Рахів
11:40Ужгород — Чоп
11:40Ужгород — Кибляри
11:45Ужгород — Мукачеве
11:45Ужгород — Свалява
11:50Ужгород — Великий Раковець
11:55Ужгород — Синевир
11:55Ужгород — Синевир
11:58Ужгород — Чоп
12:00Ужгород — Пацканьово
12:00Ужгород — Мукачеве
12:05Ужгород — Чоп
12:05Ужгород — Кричово
12:10Ужгород — Ясіня
12:15Ужгород — Мукачеве
12:15Ужгород — Ярок
12:15Ужгород — Іршава
12:15Ужгород — Ірлява
12:15Ужгород — Ярок
12:18Ужгород — Чоп
12:20Ужгород — Малі Селменці
12:30Ужгород — Гайдош
12:30Ужгород — Міжгір'я
12:30Ужгород — Малі Геївці
12:30Ужгород — Свалява
12:30Ужгород — Чоп
12:30Ужгород — Хуст
12:38Ужгород — Чоп
12:40Львів — Мадрид (Іс)
12:45Ужгород — Мукачеве
12:45Ужгород — Лисичеве
12:45Ужгород — Худльово
12:50Ужгород — Рахів
12:50Ужгород — Рахів
12:55Ужгород — Чоп
12:58Ужгород — Чоп
13:00Ужгород — Свалява
13:00Ужгород — Виноградів
13:00Ужгород — Мукачеве
13:10Ужгород — Торунь
13:15Ужгород — Мукачеве
13:15Ужгород — Драгово
13:15Ужгород — Кибляри
13:18Ужгород — Чоп
13:20Ужгород — Чоп
13:20Ужгород — Свалява
13:25Ужгород — Малі Селменці
13:30Ужгород — Угля
13:30Ужгород — Угля
13:30Ужгород — Анталовці
13:35Ужгород — Львів
13:38Ужгород — Чоп
13:40Ужгород — Міжгір'я
13:45Ужгород — Усть-Чорна
13:45Ужгород — Усть-Чорна
13:45Ужгород — Чоп
13:45Ужгород — Люта
13:47Ужгород — Мукачеве
13:50Ужгород — Лисичеве
13:55Ужгород — Хуст
13:58Ужгород — Чоп
14:00Ужгород — Виноградів
14:00Ужгород — Ясіня
14:00Ужгород — Ясіня
14:00Ужгород — Бардіїв (Сло)
14:00Ужгород — Виноградів
14:00Ужгород — Міжгір'я
14:00Ужгород — Бардіїв (Сло)
14:02Ужгород — Мукачеве
14:05Салерно (Іт) — Херсон
14:05Ужгород — Ратівці
14:06Ужгород — Ратівці
14:10Ужгород — Чоп
14:15Ужгород — Свалява
14:15Ужгород — Худльово
14:17Ужгород — Мукачеве
14:18Ужгород — Чоп
14:20Ужгород — Свидник
14:20Ужгород — Рахів
14:20Ужгород — Пацканьово
14:20Ужгород — Рахів
14:25Ужгород — Іршава
14:30Ужгород — Палло
14:30Ужгород — Ярок
14:35Ужгород — Мукачеве
14:35Ужгород — Чоп
14:38Ужгород — Чоп
14:40Ужгород — Колочава
14:40Ужгород — Богдан
14:50Ужгород — Мукачеве
14:50Ужгород — Тарасівка
14:50Ужгород — Виноградів
14:50Ужгород — Тарасівка
14:50Ужгород — Кибляри
14:50Ужгород — Люта
14:50Ужгород — Михайлівці (Сло)
14:50Колочава — Хеб (Чех)
14:58Ужгород — Чоп
15:00Ужгород — Івано-Франківськ
15:00Ужгород — Ужок
15:00Ужгород — Малі Селменці
15:00Ужгород — Чоп
15:00Ужгород — Худльово
15:00Ужгород — Широкий Луг
15:00Ужгород — Кушниця
15:00Ужгород — Березники
15:00Ужгород — Широкий Луг
15:05Ужгород — Мукачеве
15:10Ужгород — Пацканьово
15:10Ужгород — Копашнево
15:10Ужгород — Копашнево
15:18Ужгород — Чоп
15:20Ужгород — Ярок
15:20Ужгород — Мукачеве
15:20Ужгород — Пряшів (Сло)
15:25Ужгород — Чоп
15:25Ужгород — Рахів
15:25Ужгород — Рахів
15:30Ужгород — Малі Геївці
15:30Ужгород — Колочава
15:30Ужгород — Анталовці
15:30Ужгород — Гайдош
15:38Ужгород — Чоп
15:40Мукачеве — Вишнє Німецьке
15:40Ужгород — Середнє Водяне
15:45Ужгород — Берегове
15:45Ужгород — Хуст
15:50Ужгород — Рахів
15:50Ужгород — Рахів
15:50Ужгород — Ірлява
15:50Ужгород — Мукачеве
15:50Ужгород — Чоп
15:55Ужгород — Свалява
15:58Ужгород — Чоп
16:00Ужгород — Міжгір'я
16:00Ужгород — Кибляри
16:00Ужгород — Бориспіль
16:00Ужгород — Палло
16:00Ужгород — Бориспіль
16:00Ужгород — Ярок
16:05Ужгород — Мукачеве
16:10Ужгород — Палло
16:10Мукачеве — Кошице (Сл)
16:10Ужгород — Чорнотисів
16:15Ужгород — Чоп
16:15Ужгород — Лопухів
16:18Ужгород — Чоп
16:20Ужгород — Мукачеве
16:20Ужгород — Липча
16:20Ужгород — Малі Селменці
16:25Ужгород — Гайдош
16:30Ужгород — Ратівці
16:30Ужгород — Міжгір'я
16:35Ужгород — Мукачеве
16:38Ужгород — Чоп
16:40Ужгород — Виноградів
16:40Ужгород — Худльово
16:40Ужгород — Чоп
16:45Ужгород — Рахів
16:50Ужгород — Пацканьово
16:58Ужгород — Чоп
17:00Ужгород — Малі Селменці
17:05Ужгород — Мукачеве
17:05Херсон — Салерно (Іт)
17:05Ужгород — Чоп
17:10Ужгород — Довге
17:15Ужгород — Свалява
17:18Ужгород — Чоп
17:20Ужгород — Ясіня
17:20Ужгород — Палло
17:20Ужгород — Мукачеве
17:30Ужгород — Ірлява
17:30Ужгород — Чоп
17:30Ужгород — Ярок
17:35Ужгород — Ратівці
17:35Ужгород — Санаторій Шаян
17:35Ужгород — Мукачеве
17:38Ужгород — Чоп
17:40Ужгород — Кибляри
17:40Ужгород — Малі Селменці
17:40Ужгород — Міжгір'я
17:50Ужгород — Малі Геївці
17:50Ужгород — Мукачеве
17:50Ужгород — Гайдош
17:50Ужгород — Рахів
17:55Ужгород — Чоп
17:58Ужгород — Чоп
18:00Ужгород — Пацканьово
18:00Ужгород — Великий Раковець
18:00Ужгород — Ярок
18:00Кошице (Сл) — Мукачеве
18:00Ужгород — Свалява
18:00Львів — Плзень (Чех)
18:00Мукачеве — Кошице (Сл)
18:10Ужгород — Мукачеве
18:10Рахів — Прага (Чех)
18:10Рахів — Ліберець (Чех)
18:15Ужгород — Верхнє Водяне
18:18Ужгород — Чоп
18:20Ужгород — Чоп
18:20Ужгород — Палло
18:30Ужгород — Анталовці
18:30Ужгород — Палло
18:30Ужгород — Мукачеве
18:40Ужгород — Чоп
18:45Ужгород — Чоп
18:50Ужгород — Мукачеве
18:55Ужгород — Кибляри
19:00Ужгород — Свалява
19:00Ужгород — Худльово
19:00Ужгород — Ярок
19:00Ужгород — Міжгір'я
19:05Ужгород — Чоп
19:05Ужгород — Ратівці
19:10Київ — Уельва (Іс)
19:10Ужгород — Мукачеве
19:15Ужгород — Чоп
19:25Ужгород — Анталовці
19:30Ужгород — Мукачеве
19:30Ужгород — Іршава
19:30Ужгород — Мукачеве
19:30Ужгород — Кибляри
19:40Ужгород — Чоп
19:40Кошице (Сл) — Мукачеве
19:50Ужгород — Чоп
19:50Ужгород — Малі Селменці
19:55Ужгород — Мукачеве
20:00Ужгород — Чернівці
20:00Ужгород — Ярок
20:00Тячів — Прага (Чех)
20:00Ужгород — Чернівці
20:20Ужгород — Чоп
20:30Львів — Ліберець (Чех)
20:30Ужгород — Ярок
21:00Київ — Відень (Ав)
21:00Київ — Прага (Чех)
21:15Тячів — Прага (Чех)
21:30Ужгород — Луцьк
21:30Ужгород — Мукачеве
21:45Київ — Мадрид (Іс)
22:00Львів — Ліберець (Чех)
22:00Вінниця — Ліберець (Чех)
22:00Львів — Ліберець (Чех)
22:05Вишнє Німецьке — Мукачеве
22:30Київ — Неаполь (Іт)

за маршрутами автобусів

Бардіїв (Сло) — Ужгород
-- --

Болград — Мілан (Іт)
04:50

Вишнє Німецьке — Мукачеве
10:35 22:05

Відень (Ав) — Київ
04:00

Відень (Ав) — Ужгород
-- --

Вінниця — Ліберець (Чех)
22:00

Київ — Відень (Ав)
21:00

Київ — Мадрид (Іс)
21:45

Київ — Неаполь (Іт)
22:30

Київ — Прага (Чех)
21:00

Київ — Уельва (Іс)
19:10

Колочава — Хеб (Чех)
14:50

Кошице (Сл) — Львів
09:25

Кошице (Сл) — Мукачеве
18:00 19:40

Кошице (Сл) — Рахів
09:20

Кошице (Сл) — Ужгород
--

Львів — Кошице (Сл)
01:05

Львів — Ліберець (Чех)
20:30 22:00 22:00

Львів — Мадрид (Іс)
12:40

Львів — Плзень (Чех)
18:00

Ліберець (Чех) — Львів
11:15 11:15

Ліберець (Чех) — Рахів
05:50 05:50

Мадрид (Іс) — Київ
06:55

Мукачеве — Вишнє Німецьке
06:30 15:40

Мукачеве — Кошице (Сл)
07:00 08:20 09:45 16:10 18:00

Плзень (Чех) — Рахів
03:10 03:10

Прага (Чех) — Київ
08:40 08:40

Прага (Чех) — Рахів
05:50 05:50

Прага (Чех) — Тячів
05:15 05:20

Рахів — Кошице (Сл)
01:00

Рахів — Ліберець (Чех)
18:10

Рахів — Прага (Чех)
18:10

Салерно (Іт) — Херсон
14:05

Тячів — Прага (Чех)
20:00 21:15

Ужгород — Івано-Франківськ
09:00 10:25 15:00

Ужгород — Ірлява
12:15 15:50 17:30

Ужгород — Іршава
11:20 12:15 14:25 19:30

Ужгород — Анталовці
08:25 11:30 13:30 15:30 18:30 19:25

Ужгород — Бардіїв (Сло)
14:00 14:00

Ужгород — Берегове
08:15 15:45

Ужгород — Березники
08:45 15:00

Ужгород — Богдан
14:40

Ужгород — Бориспіль
16:00 16:00

Ужгород — Великий Бичків
08:00 11:10

Ужгород — Великий Раковець
11:50 18:00

Ужгород — Верхнє Водяне
18:15

Ужгород — Виноградів
06:40 09:35 11:05 11:35 13:00 14:00 14:00 14:50 16:40

Ужгород — Відень (Ав)
09:35 09:35 09:35

Ужгород — Гайдош
08:40 11:00 12:30 15:30 16:25 17:50

Ужгород — Довге
10:40 17:10

Ужгород — Драгово
13:15

Ужгород — Кибляри
08:12 09:40 11:40 13:15 14:50 16:00 17:40 18:55 19:30

Ужгород — Колочава
14:40 15:30

Ужгород — Копашнево
15:10 15:10

Ужгород — Кошице (Сл)
07:40

Ужгород — Кричово
12:05

Ужгород — Кушниця
15:00

Ужгород — Липча
16:20

Ужгород — Лисичеве
12:45 13:50

Ужгород — Лопухів
16:15

Ужгород — Луцьк
09:45 21:30

Ужгород — Львів
05:00 06:15 09:25 13:35

Ужгород — Люта
13:45 14:50

Ужгород — Малі Геївці
07:30 09:15 09:30 12:30 15:30 17:50

Ужгород — Малі Селменці
06:15 07:50 08:00 08:30 09:45 10:10 11:30 12:20 13:25 15:00 16:20 17:00 17:40 19:50

Ужгород — Михайлівці (Сло)
06:00 14:50

Ужгород — Мукачеве
06:40 06:55 07:10 07:25 07:40 07:55 08:25 08:40 08:55 09:27 09:42 10:00 10:15 10:30 10:45 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:45 13:00 13:15 13:47 14:02 14:17 14:35 14:50 15:05 15:20 15:50 16:05 16:20 16:35 17:05 17:20 17:35 17:50 18:10 18:30 18:50 19:10 19:30 19:30 19:55 21:30

Ужгород — Міжгір'я
06:30 08:00 09:20 10:00 10:50 11:30 12:30 13:40 14:00 16:00 16:30 17:40 19:00

Ужгород — Палло
06:15 07:20 09:00 11:00 14:30 16:00 16:10 17:20 18:20 18:30

Ужгород — Пацканьово
07:30 09:10 12:00 14:20 15:10 16:50 18:00

Ужгород — Пряшів (Сло)
09:10 15:20

Ужгород — Ратівці
09:10 11:20 14:05 14:06 16:30 17:35 19:05

Ужгород — Рахів
05:40 07:05 10:10 10:45 10:45 11:40 12:50 12:50 14:20 14:20 15:25 15:25 15:50 15:50 16:45 17:50

Ужгород — Санаторій Сонячне Закарпаття
11:00

Ужгород — Санаторій Шаян
09:30 17:35

Ужгород — Сасівка
09:55

Ужгород — Свалява
09:10 11:45 12:30 13:00 13:20 14:15 15:55 17:15 18:00 19:00

Ужгород — Свидник
14:20

Ужгород — Середнє Водяне
15:40

Ужгород — Синевир
11:55 11:55

Ужгород — Тарасівка
14:50 14:50

Ужгород — Торунь
13:10

Ужгород — Турка
08:30

Ужгород — Угля
13:30 13:30

Ужгород — Ужок
15:00

Ужгород — Усть-Чорна
13:45 13:45

Ужгород — Худльово
06:50 07:15 09:15 12:45 14:15 15:00 16:40 19:00

Ужгород — Хуст
11:25 12:30 13:55 15:45

Ужгород — Чернівці
04:30 08:30 08:30 20:00 20:00

Ужгород — Чоп
05:50 06:15 06:30 06:40 06:50 07:05 07:06 07:22 07:30 07:40 07:55 07:58 08:18 08:20 08:38 08:45 08:58 09:10 09:18 09:35 09:38 09:58 10:00 10:18 10:25 10:38 10:50 10:58 11:15 11:18 11:38 11:40 11:58 12:05 12:18 12:30 12:38 12:55 12:58 13:18 13:20 13:38 13:45 13:58 14:10 14:18 14:35 14:38 14:58 15:00 15:18 15:25 15:38 15:50 15:58 16:15 16:18 16:38 16:40 16:58 17:05 17:18 17:30 17:38 17:55 17:58 18:18 18:20 18:40 18:45 19:05 19:15 19:40 19:50 20:20

Ужгород — Чорнотисів
16:10

Ужгород — Широкий Луг
15:00 15:00

Ужгород — Ярок
06:30 06:45 07:25 08:05 09:30 09:30 12:15 12:15 14:30 15:20 16:00 17:30 18:00 19:00 20:00 20:30

Ужгород — Ясіня
12:10 14:00 14:00 17:20

Хеб (Чех) — Колочава
10:05

Херсон — Салерно (Іт)
17:05

Інформація оновлена: 22.11.2019