Автовокзал Ужгород АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Фединця, 61 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03122-37004

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

07:10Ужгород — Перечин
07:20Ужгород — Довге Поле
07:20Ужгород — Концово
07:25Ужгород — Великий Березний
07:30Ужгород — Кам'яниця
07:30Ужгород — Анталовці
07:30Ужгород — Анталовці
07:30Ужгород — Часлівці
07:30Ужгород — Оріховиця
07:40Ужгород — Часлівці
07:40Ужгород — Ворочево
07:40Ужгород — Кам'яниця
07:45Ужгород — Великі Лази
07:50Ужгород — Лумшори
07:50Ужгород — Свалява
07:50Ужгород — Великий Березний
08:10Ужгород — Перечин
08:15Ужгород — Кам'яниця
08:23Ужгород — Великий Березний
08:25Ужгород — Концово
08:30Ужгород — Кам'яниця
08:30Ужгород — Тур'я-Бистра
08:45Ужгород — Холмець
08:45Ужгород — Турка
08:50Ужгород — Зарічово
09:00Ужгород — Великий Березний
09:00Ужгород — Оріховиця
09:00Ужгород — Часлівці
09:00Ужгород — Полянська Гута
09:00Ужгород — Кам'яниця
09:00Ужгород — Чабанівка
09:00Ужгород — Перечин
09:10Ужгород — Великі Лази
09:20Ужгород — Перечин
09:30Ужгород — Великий Березний
09:30Ужгород — Кам'яниця
09:35Ужгород — Перечин
09:50Ужгород — Руський Мочар
10:00Ужгород — Кам'яниця
10:00Ужгород — Часлівці
10:05Ужгород — Ворочево
10:05Ужгород — Ворочево
10:10Ужгород — Холмець
10:15Ужгород — Великий Березний
10:15Ужгород — Часлівці
10:25Ужгород — Тур'я-Бистра
10:30Ужгород — Чорноголова
10:30Ужгород — Кам'яниця
10:30Ужгород — Великі Лази
10:35Ужгород — Перечин
10:40Ужгород — Великий Березний
10:45Ужгород — Анталовці
11:00Ужгород — Полянська Гута
11:00Ужгород — Кам'яниця
11:00Ужгород — Часлівці
11:05Ужгород — Перечин
11:10Ужгород — Великий Березний
11:20Ужгород — Туриця
11:20Ужгород — Новоселиця
11:25Ужгород — Забрідь
11:30Ужгород — Часлівці
11:30Ужгород — Кам'яниця
11:35Ужгород — Холмець
11:40Ужгород — Часлівці
11:40Ужгород — Свалява
11:45Ужгород — Великий Березний
11:55Ужгород — Дубрівка
11:55Ужгород — Перечин
12:00Ужгород — Кам'яниця
12:00Ужгород — Свалява
12:00Ужгород — Оріховиця
12:10Ужгород — Перечин
12:11Ужгород — Великий Березний
12:20Ужгород — Тур'я-Бистра
12:30Ужгород — Гута
12:30Ужгород — Люта
12:30Ужгород — Часлівці
12:45Ужгород — Великий Березний
12:45Ужгород — Великі Лази
12:50Ужгород — Вільшинки
13:00Ужгород — Кам'яниця
13:00Ужгород — Довге Поле
13:00Ужгород — Полянська Гута
13:00Ужгород — Великий Березний
13:00Ужгород — Часлівці
13:10Ужгород — Перечин
13:15Ужгород — Часлівці
13:15Ужгород — Свалява
13:17Ужгород — Перечин
13:20Ужгород — Зарічово
13:20Ужгород — Концово
13:28Ужгород — Великий Березний
13:30Ужгород — Зарічово
13:30Ужгород — Кам'яниця
13:35Ужгород — Чорноголова
13:40Ужгород — Перечин
13:45Ужгород — Тур'я-Бистра
13:50Борислав — Ужгород
13:55Ужгород — Чабанівка
13:55Ужгород — Перечин
14:00Ужгород — Лумшори
14:00Ужгород — Сімерки
14:00Ужгород — Кам'яниця
14:10Ужгород — Люта
14:10Ужгород — Велика Добронь
14:15Ужгород — Тур'я-Бистра
14:20Ужгород — Кам'яниця
14:20Ужгород — Анталовці
14:25Ужгород — Зарічово
14:25Ужгород — Концово
14:30Ужгород — Анталовці
14:30Ужгород — Вільшинки
14:30Ужгород — Часлівці
14:30Ужгород — Великий Березний
14:40Ужгород — Кам'яниця
14:40Ужгород — Смереково
14:45Ужгород — Тур'я-Бистра
14:45Ужгород — Великі Лази
14:50Ужгород — Довге Поле
14:50Ужгород — Великий Березний
15:00Ужгород — Забрідь
15:00Ужгород — Кам'яниця
15:00Ужгород — Оріховиця
15:10Ужгород — Порошково
15:10Ужгород — Борислав
15:15Ужгород — Люта
15:15Ужгород — Часлівці
15:20Ужгород — Довге Поле
15:20Ужгород — Кам'яниця
15:30Ужгород — Велика Добронь
15:30Ужгород — Ужок
15:30Ужгород — Холмець
15:30Ужгород — Перечин
15:30Ужгород — Часлівці
15:40Ужгород — Кам'яниця
15:40Ужгород — Тур'я-Бистра
15:45Ужгород — Дубрівка
15:45Ужгород — Великий Березний
15:55Ужгород — Перечин
16:00Ужгород — Часлівці
16:00Ужгород — Свалява
16:00Ужгород — Кам'яниця
16:00Ужгород — Великі Лази
16:10Ужгород — Великий Березний
16:10Ужгород — Довге Поле
16:10Ужгород — Ворочево
16:10Ужгород — Ворочево
16:20Ужгород — Концово
16:25Ужгород — Гута
16:25Ужгород — Перечин
16:30Ужгород — Тур'я-Бистра
16:35Ужгород — Зарічово
16:35Ужгород — Великий Березний
16:40Ужгород — Кам'яниця
16:45Ужгород — Дубрівка
16:50Ужгород — Анталовці
16:50Ужгород — Вільшинки
17:00Ужгород — Тихий
17:00Ужгород — Часлівці
17:00Ужгород — Оріховиця
17:00Ужгород — Кам'яниця
17:10Ужгород — Великі Лази
17:10Ужгород — Перечин
17:10Ужгород — Великий Березний
17:15Ужгород — Полянська Гута
17:15Ужгород — Вовкове
17:20Ужгород — Кам'яниця
17:20Ужгород — Перечин
17:20Ужгород — Концово
17:25Ужгород — Лумшори
17:30Ужгород — Анталовці
17:30Ужгород — Часлівці
17:30Ужгород — Довге Поле
17:40Ужгород — Кам'яниця
17:40Ужгород — Великий Березний
17:45Ужгород — Тур'я-Бистра
17:45Ужгород — Дубрівка
17:45Ужгород — Часлівці
17:50Ужгород — Ворочево
18:00Ужгород — Часлівці
18:00Ужгород — Свалява
18:00Ужгород — Гута
18:10Ужгород — Холмець
18:10Ужгород — Великі Лази
18:10Ужгород — Люта
18:15Ужгород — Зарічово
18:20Ужгород — Перечин
18:30Ужгород — Анталовці
18:30Ужгород — Забрідь
18:30Ужгород — Кам'яниця
18:30Ужгород — Туриця
18:35Ужгород — Дубрівка
18:40Ужгород — Оріховиця
18:40Ужгород — Перечин
18:45Ужгород — Тур'я-Бистра
18:45Ужгород — Чорноголова
18:50Ужгород — Великий Березний
18:50Ужгород — Часлівці
19:00Ужгород — Часлівці
19:00Ужгород — Кам'яниця
19:05Ужгород — Порошково
19:10Ужгород — Зарічово
19:25Ужгород — Холмець
19:30Ужгород — Довге Поле
19:30Ужгород — Кам'яниця
19:30Ужгород — Тур'я-Бистра
19:30Ужгород — Великі Лази
19:30Ужгород — Великий Березний
20:00Ужгород — Тур'ї Ремети
20:15Ужгород — Анталовці
20:25Львів — Ужгород
20:30Ужгород — Полянська Гута

за маршрутами автобусів

Борислав — Ужгород
13:50

Львів — Ужгород
20:25

Ужгород — Анталовці
07:30 07:30 10:45 14:20 14:30 16:50 17:30 18:30 20:15

Ужгород — Борислав
15:10

Ужгород — Велика Добронь
14:10 15:30

Ужгород — Великий Березний
07:25 07:50 08:23 09:00 09:30 10:15 10:40 11:10 11:45 12:11 12:45 13:00 13:28 14:30 14:50 15:45 16:10 16:35 17:10 17:40 18:50 19:30

Ужгород — Великі Лази
07:45 09:10 10:30 12:45 14:45 16:00 17:10 18:10 19:30

Ужгород — Вовкове
17:15

Ужгород — Ворочево
07:40 10:05 10:05 16:10 16:10 17:50

Ужгород — Вільшинки
12:50 14:30 16:50

Ужгород — Гута
12:30 16:25 18:00

Ужгород — Довге Поле
07:20 13:00 14:50 15:20 16:10 17:30 19:30

Ужгород — Дубрівка
11:55 15:45 16:45 17:45 18:35

Ужгород — Забрідь
11:25 15:00 18:30

Ужгород — Зарічово
08:50 13:20 13:30 14:25 16:35 18:15 19:10

Ужгород — Кам'яниця
07:30 07:40 08:15 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 13:00 13:30 14:00 14:20 14:40 15:00 15:20 15:40 16:00 16:40 17:00 17:20 17:40 18:30 19:00 19:30

Ужгород — Концово
07:20 08:25 13:20 14:25 16:20 17:20

Ужгород — Лумшори
07:50 14:00 17:25

Ужгород — Люта
12:30 14:10 15:15 18:10

Ужгород — Новоселиця
11:20

Ужгород — Оріховиця
07:30 09:00 12:00 15:00 17:00 18:40

Ужгород — Перечин
07:10 08:10 09:00 09:20 09:35 10:35 11:05 11:55 12:10 13:10 13:17 13:40 13:55 15:30 15:55 16:25 17:10 17:20 18:20 18:40

Ужгород — Полянська Гута
09:00 11:00 13:00 17:15 20:30

Ужгород — Порошково
15:10 19:05

Ужгород — Руський Мочар
09:50

Ужгород — Свалява
07:50 11:40 12:00 13:15 16:00 18:00

Ужгород — Смереково
14:40

Ужгород — Сімерки
14:00

Ужгород — Тихий
17:00

Ужгород — Тур'я-Бистра
08:30 10:25 12:20 13:45 14:15 14:45 15:40 16:30 17:45 18:45 19:30

Ужгород — Тур'ї Ремети
20:00

Ужгород — Туриця
11:20 18:30

Ужгород — Турка
08:45

Ужгород — Ужок
15:30

Ужгород — Холмець
08:45 10:10 11:35 15:30 18:10 19:25

Ужгород — Чабанівка
09:00 13:55

Ужгород — Часлівці
07:30 07:40 09:00 10:00 10:15 11:00 11:30 11:40 12:30 13:00 13:15 14:30 15:15 15:30 16:00 17:00 17:30 17:45 18:00 18:50 19:00

Ужгород — Чорноголова
10:30 13:35 18:45

Інформація оновлена: 25.09.2013