Автовокзал Ужгород АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Фединця, 61 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03122-37004

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:50Ужгород — Великі Лази
06:55Ужгород — Великий Березний
07:10Ужгород — Перечин
07:10Ужгород — Оріховиця
07:20Ужгород — Довге Поле
07:20Ужгород — Кам'яниця
07:25Ужгород — Великий Березний
07:30Ужгород — Анталовці
07:30Ужгород — Холмець
07:40Ужгород — Ворочево
07:45Ужгород — Великі Лази
07:50Ужгород — Великий Березний
07:50Ужгород — Кам'яниця
07:50Ужгород — Лумшори
08:20Ужгород — Кам'яниця
08:20Ужгород — Велика Добронь
08:23Ужгород — Великий Березний
08:30Ужгород — Тур'я-Бистра
08:30Ужгород — Кам'яниця
08:45Ужгород — Холмець
08:50Ужгород — Зарічово
09:00Ужгород — Оріховиця
09:00Ужгород — Великий Березний
09:00Ужгород — Чабанівка
09:10Ужгород — Великі Лази
09:20Ужгород — Перечин
09:20Ужгород — Кам'яниця
09:20Ужгород — Полянська Гута
09:30Ужгород — Великий Березний
09:50Ужгород — Руський Мочар
10:00Ужгород — Кам'яниця
10:05Ужгород — Ворочево
10:05Ужгород — Ворочево
10:15Ужгород — Великий Березний
10:20Ужгород — Кам'яниця
10:25Ужгород — Тур'я-Бистра
10:30Ужгород — Великі Лази
10:40Ужгород — Великий Березний
10:45Ужгород — Анталовці
11:00Ужгород — Кам'яниця
11:00Ужгород — Полянська Гута
11:00Ужгород — Велика Добронь
11:10Ужгород — Великий Березний
11:20Ужгород — Новоселиця
11:30Ужгород — Забрідь
11:30Ужгород — Кам'яниця
11:35Ужгород — Холмець
11:40Ужгород — Свалява
11:45Ужгород — Великий Березний
11:55Ужгород — Дубрівка
12:00Ужгород — Оріховиця
12:00Ужгород — Свалява
12:05Ужгород — Кам'яниця
12:11Ужгород — Великий Березний
12:20Ужгород — Тур'я-Бистра
12:30Ужгород — Люта
12:45Ужгород — Гута
12:45Ужгород — Великий Березний
12:45Ужгород — Великі Лази
12:50Ужгород — Вільшинки
13:00Ужгород — Великий Березний
13:00Ужгород — Довге Поле
13:00Ужгород — Вовкове
13:00Ужгород — Полянська Гута
13:00Ужгород — Гута
13:15Ужгород — Свалява
13:20Ужгород — Велика Добронь
13:28Ужгород — Великий Березний
13:35Ужгород — Чорноголова
13:40Ужгород — Кам'яниця
13:45Ужгород — Тур'я-Бистра
13:48Ужгород — Новоселиця
13:55Ужгород — Чабанівка
14:00Ужгород — Сімерки
14:00Ужгород — Лумшори
14:10Ужгород — Люта
14:10Ужгород — Велика Добронь
14:15Ужгород — Тур'я-Бистра
14:25Ужгород — Зарічово
14:25Ужгород — Великий Березний
14:30Ужгород — Кам'яниця
14:30Ужгород — Вільшинки
14:30Ужгород — Анталовці
14:40Ужгород — Перечин
14:40Ужгород — Кам'яниця
14:45Ужгород — Великі Лази
14:45Ужгород — Тур'я-Бистра
14:50Ужгород — Великий Березний
15:00Ужгород — Оріховиця
15:05Ужгород — Забрідь
15:10Ужгород — Борислав
15:10Ужгород — Тур'я-Бистра
15:15Ужгород — Великий Березний
15:20Ужгород — Зарічово
15:20Ужгород — Кам'яниця
15:20Ужгород — Оріховиця
15:30Ужгород — Велика Добронь
15:30Ужгород — Довге Поле
15:30Ужгород — Холмець
15:30Ужгород — Довге Поле
15:30Ужгород — Ужок
15:30Ужгород — Ужок
15:40Ужгород — Тур'я-Бистра
15:45Ужгород — Великий Березний
15:45Ужгород — Дубрівка
16:00Ужгород — Великі Лази
16:00Ужгород — Кам'яниця
16:00Ужгород — Гута
16:10Ужгород — Ворочево
16:10Ужгород — Великий Березний
16:10Ужгород — Ворочево
16:30Ужгород — Тур'я-Бистра
16:35Ужгород — Великий Березний
16:35Ужгород — Зарічово
16:40Ужгород — Гута
16:45Ужгород — Дубрівка
16:50Ужгород — Анталовці
16:50Ужгород — Вільшинки
16:50Ужгород — Вовкове
17:05Ужгород — Холмець
17:10Ужгород — Великий Березний
17:10Ужгород — Кам'яниця
17:10Ужгород — Великі Лази
17:15Ужгород — Полянська Гута
17:20Ужгород — Кам'яниця
17:20Ужгород — Оріховиця
17:25Ужгород — Лумшори
17:30Ужгород — Анталовці
17:30Ужгород — Довге Поле
17:40Ужгород — Великий Березний
17:45Ужгород — Тур'я-Бистра
17:45Ужгород — Дубрівка
17:50Ужгород — Кам'яниця
17:50Ужгород — Ворочево
18:00Ужгород — Свалява
18:10Ужгород — Люта
18:10Ужгород — Великі Лази
18:15Ужгород — Гута
18:20Ужгород — Гута
18:20Ужгород — Холмець
18:30Ужгород — Забрідь
18:35Ужгород — Зарічово
18:35Ужгород — Дубрівка
18:45Ужгород — Тур'я-Бистра
18:50Ужгород — Великий Березний
19:00Ужгород — Оріховиця
19:00Ужгород — Анталовці
19:00Ужгород — Кам'яниця
19:05Ужгород — Тур'я-Бистра
19:30Ужгород — Великий Березний
19:30Ужгород — Великі Лази
19:30Ужгород — Тур'я-Бистра
19:30Ужгород — Кам'яниця
19:30Ужгород — Довге Поле
19:35Ужгород — Холмець
20:00Ужгород — Анталовці
20:25Львів — Ужгород
20:30Ужгород — Полянська Гута

за маршрутами автобусів

Львів — Ужгород
20:25

Ужгород — Анталовці
07:30 10:45 14:30 16:50 17:30 19:00 20:00

Ужгород — Борислав
15:10

Ужгород — Велика Добронь
08:20 11:00 13:20 14:10 15:30

Ужгород — Великий Березний
06:55 07:25 07:50 08:23 09:00 09:30 10:15 10:40 11:10 11:45 12:11 12:45 13:00 13:28 14:25 14:50 15:15 15:45 16:10 16:35 17:10 17:40 18:50 19:30

Ужгород — Великі Лази
06:50 07:45 09:10 10:30 12:45 14:45 16:00 17:10 18:10 19:30

Ужгород — Вовкове
13:00 16:50

Ужгород — Ворочево
07:40 10:05 10:05 16:10 16:10 17:50

Ужгород — Вільшинки
12:50 14:30 16:50

Ужгород — Гута
12:45 13:00 16:00 16:40 18:15 18:20

Ужгород — Довге Поле
07:20 13:00 15:30 15:30 17:30 19:30

Ужгород — Дубрівка
11:55 15:45 16:45 17:45 18:35

Ужгород — Забрідь
11:30 15:05 18:30

Ужгород — Зарічово
08:50 14:25 15:20 16:35 18:35

Ужгород — Кам'яниця
07:20 07:50 08:20 08:30 09:20 10:00 10:20 11:00 11:30 12:05 13:40 14:30 14:40 15:20 16:00 17:10 17:20 17:50 19:00 19:30

Ужгород — Лумшори
07:50 14:00 17:25

Ужгород — Люта
12:30 14:10 18:10

Ужгород — Новоселиця
11:20 13:48

Ужгород — Оріховиця
07:10 09:00 12:00 15:00 15:20 17:20 19:00

Ужгород — Перечин
07:10 09:20 14:40

Ужгород — Полянська Гута
09:20 11:00 13:00 17:15 20:30

Ужгород — Руський Мочар
09:50

Ужгород — Свалява
11:40 12:00 13:15 18:00

Ужгород — Сімерки
14:00

Ужгород — Тур'я-Бистра
08:30 10:25 12:20 13:45 14:15 14:45 15:10 15:40 16:30 17:45 18:45 19:05 19:30

Ужгород — Ужок
15:30 15:30

Ужгород — Холмець
07:30 08:45 11:35 15:30 17:05 18:20 19:35

Ужгород — Чабанівка
09:00 13:55

Ужгород — Чорноголова
13:35

Інформація оновлена: 22.11.2019