Автовокзал Великий Бичків

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Борканюка, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03132-33134

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:05Рахів — Ужгород
04:20Богдан — Ужгород
04:35Ясіня — Ужгород
04:45Середнє Водяне — Ужгород
05:00Великий Бичків — Ужгород
05:30Рахів — Ужгород
05:45Солотвино — Івано-Франківськ
05:50Київ — Вишково
05:50Київ — Вишково
06:10Рахів — Ужгород
06:25Верхнє Водяне — Ужгород
06:30Солотвине — Кам'янець-Подільський
06:50Косівська Поляна — Ужгород
07:02Плаюц — Рахів
07:05Водиця — Рахів
07:10Рахів — Ужгород
07:12Тячів — Івано-Франківськ
07:27Середнє Водяне — Рахів
07:40Ясіня — Ужгород
07:50Середнє Водяне — Хуст
07:55Середнє Водяне — Рахів
08:00Водиця — Рахів
08:05Рахів — Ужгород
08:10Солотвино — Івано-Франківськ
08:25Кобилецька Поляна — Рахів
08:35Середнє Водяне — Рахів
08:40Хуст — Івано-Франківськ
08:55Мукачеве — Рахів
09:00Рахів — Ужгород
09:15Ужгород — Косівська Поляна
09:15Стримба — Рахів
09:35Рахів — Ужгород
09:43Хуст — Чернівці
10:05Косівська Поляна — Ужгород
10:15Мукачеве — Івано-Франківськ
10:15Мукачеве — Івано-Франківськ
10:15Ясіня — Ужгород
10:20Ужгород — Рахів
10:25Коломия — Хуст
10:55Рахів — Косівська Поляна
11:17Рахів — Водиця
11:20Ужгород — Рахів
11:30Великий Бичків — Ужгород
11:55Рахів — Ужгород
12:00Рахів — Плаюц
12:20Мукачеве — Рахів
12:20Коломия — Мукачеве
12:20Коломия — Мукачеве
12:28Рахів — Середнє Водяне
12:30Мукачеве — Коломия
12:30Мукачеве — Коломия
12:35Водиця — Рахів
12:40Рахів — Ужгород
12:45Хуст — Середнє Водяне
13:15Рахів — Водиця
13:20Хуст — Одеса
13:20Великий Бичків — Ужгород
13:40Рахів — Мукачеве
13:55Рахів — Середнє Водяне
14:05Рахів — Кобилецька Поляна
14:09Івано-Франківськ — Мукачеве
14:09Івано-Франківськ — Мукачеве
14:20Ужгород — Рахів
14:23Ужгород — Рахів
14:30Рахів — Косівська Поляна
14:30Рахів — Ужгород
14:45Чернівці — Хуст
15:00Рахів — Прага (Чех)
15:05Ужгород — Чернівці
15:05Ужгород — Чернівці
15:15Рахів — Середнє Водяне
15:30Хуст — Коломия
15:35Чернівці — Ужгород
15:35Чернівці — Ужгород
15:40Рахів — Стримба
15:45Кобилецька Поляна — Рахів
15:55Рахів — Мукачеве
16:00Івано-Франківськ — Мукачеве
16:00Вишково — Київ
16:00Вишково — Київ
16:42Рахів — Косівська Поляна
16:45Ужгород — Рахів
17:00Ужгород — Рахів
17:25Рахів — Ужгород
17:30Мукачеве — Івано-Франківськ
17:50Івано-Франківськ — Хуст
18:05Ужгород — Ясіня
18:07Рахів — Водиця
18:10Ужгород — Ясіня
18:20Ужгород — Богдан
18:55Ужгород — Рахів
19:35Ужгород — Рахів
19:35Рахів — Кобилецька Поляна
19:35Івано-Франківськ — Солотвино
19:50Ужгород — Рахів
20:44Івано-Франківськ — Тячів
20:45Ужгород — Рахів

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Мукачеве
14:09 14:09 16:00

Івано-Франківськ — Солотвино
19:35

Івано-Франківськ — Тячів
20:44

Івано-Франківськ — Хуст
17:50

Богдан — Ужгород
04:20

Великий Бичків — Ужгород
05:00 11:30 13:20

Верхнє Водяне — Ужгород
06:25

Вишково — Київ
16:00 16:00

Водиця — Рахів
07:05 08:00 12:35

Київ — Вишково
05:50 05:50

Кобилецька Поляна — Рахів
08:25 15:45

Коломия — Мукачеве
12:20 12:20

Коломия — Хуст
10:25

Косівська Поляна — Ужгород
06:50 10:05

Мукачеве — Івано-Франківськ
10:15 10:15 17:30

Мукачеве — Коломия
12:30 12:30

Мукачеве — Рахів
08:55 12:20

Плаюц — Рахів
07:02

Рахів — Водиця
11:17 13:15 18:07

Рахів — Кобилецька Поляна
14:05 19:35

Рахів — Косівська Поляна
10:55 14:30 16:42

Рахів — Мукачеве
13:40 15:55

Рахів — Плаюц
12:00

Рахів — Прага (Чех)
15:00

Рахів — Середнє Водяне
12:28 13:55 15:15

Рахів — Стримба
15:40

Рахів — Ужгород
04:05 05:30 06:10 07:10 08:05 09:00 09:35 11:55 12:40 14:30 17:25

Середнє Водяне — Рахів
07:27 07:55 08:35

Середнє Водяне — Ужгород
04:45

Середнє Водяне — Хуст
07:50

Солотвине — Кам'янець-Подільський
06:30

Солотвино — Івано-Франківськ
05:45 08:10

Стримба — Рахів
09:15

Тячів — Івано-Франківськ
07:12

Ужгород — Богдан
18:20

Ужгород — Косівська Поляна
09:15

Ужгород — Рахів
10:20 11:20 14:20 14:23 16:45 17:00 18:55 19:35 19:50 20:45

Ужгород — Чернівці
15:05 15:05

Ужгород — Ясіня
18:05 18:10

Хуст — Івано-Франківськ
08:40

Хуст — Коломия
15:30

Хуст — Одеса
13:20

Хуст — Середнє Водяне
12:45

Хуст — Чернівці
09:43

Чернівці — Ужгород
15:35 15:35

Чернівці — Хуст
14:45

Ясіня — Ужгород
04:35 07:40 10:15

Інформація оновлена: 25.09.2013