Автовокзал Великий Бичків

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Борканюка, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03132-33134

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:05Рахів — Ужгород
04:20Богдан — Ужгород
04:35Ясіня — Ужгород
04:45Середнє Водяне — Ужгород
05:02Великий Бичків — Ужгород
05:30Рахів — Ужгород
05:45Солотвино — Івано-Франківськ
06:10Рахів — Ужгород
06:25Верхнє Водяне — Ужгород
06:30Солотвине — Кам'янець-Подільський
06:30Солотвине — Кам'янець-Подільський
06:50Рахів — Ужгород
07:05Водиця — Рахів
07:12Тячів — Івано-Франківськ
07:15Плаюц — Рахів
07:27Середнє Водяне — Рахів
07:30Великий Бичків — Ужгород
07:40Ясіня — Ужгород
07:50Середнє Водяне — Хуст
07:55Середнє Водяне — Рахів
08:05Рахів — Ужгород
08:10Солотвино — Івано-Франківськ
08:35Середнє Водяне — Рахів
08:40Хуст — Івано-Франківськ
09:30Мукачеве — Рахів
09:35Рахів — Ужгород
09:40Ужгород — Чернівці
10:15Ясіня — Ужгород
10:15Мукачеве — Івано-Франківськ
10:15Мукачеве — Івано-Франківськ
10:25Коломия — Хуст
10:55Рахів — Косівська Поляна
10:55Рахів — Косівська Поляна
11:17Рахів — Водиця
11:20Ужгород — Рахів
11:30Великий Бичків — Ужгород
11:50Ужгород — Рахів
11:55Рахів — Ужгород
12:00Рахів — Плаюц
12:15Мукачеве — Коломия
12:20Коломия — Мукачеве
12:20Коломия — Мукачеве
12:28Рахів — Середнє Водяне
12:30Мукачеве — Коломия
12:30Мукачеве — Рахів
12:35Водиця — Рахів
12:45Хуст — Середнє Водяне
13:10Чернівці — Ужгород
13:20Рахів — Прага (Чех)
13:20Рахів — Ліберець (Чех)
13:35Рахів — Мукачеве
13:55Рахів — Середнє Водяне
14:05Великий Бичків — Рахів
14:05Великий Бичків — Рахів
14:09Івано-Франківськ — Мукачеве
14:09Івано-Франківськ — Мукачеве
14:20Ужгород — Рахів
14:23Ужгород — Рахів
14:30Рахів — Ужгород
14:35Рахів — Косівська Поляна
14:35Рахів — Косівська Поляна
14:45Ужгород — Чернівці
14:45Ужгород — Чернівці
15:06Рахів — Ужгород
15:15Рахів — Середнє Водяне
15:30Хуст — Коломия
15:35Чернівці — Ужгород
15:35Чернівці — Ужгород
15:55Рахів — Мукачеве
16:00Івано-Франківськ — Мукачеве
16:45Ужгород — Рахів
17:00Ужгород — Рахів
17:25Рахів — Ужгород
17:30Мукачеве — Івано-Франківськ
17:50Івано-Франківськ — Хуст
18:05Ужгород — Ясіня
18:07Рахів — Водиця
18:10Ужгород — Ясіня
18:20Ужгород — Богдан
18:55Ужгород — Рахів
19:35Ужгород — Рахів
19:35Івано-Франківськ — Солотвино
19:50Кам'янець-Подільський — Солотвине
19:50Ужгород — Рахів
20:44Івано-Франківськ — Тячів
20:45Ужгород — Рахів

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Мукачеве
14:09 14:09 16:00

Івано-Франківськ — Солотвино
19:35

Івано-Франківськ — Тячів
20:44

Івано-Франківськ — Хуст
17:50

Богдан — Ужгород
04:20

Великий Бичків — Рахів
14:05 14:05

Великий Бичків — Ужгород
05:02 07:30 11:30

Верхнє Водяне — Ужгород
06:25

Водиця — Рахів
07:05 12:35

Кам'янець-Подільський — Солотвине
19:50

Коломия — Мукачеве
12:20 12:20

Коломия — Хуст
10:25

Мукачеве — Івано-Франківськ
10:15 10:15 17:30

Мукачеве — Коломия
12:15 12:30

Мукачеве — Рахів
09:30 12:30

Плаюц — Рахів
07:15

Рахів — Водиця
11:17 18:07

Рахів — Косівська Поляна
10:55 10:55 14:35 14:35

Рахів — Ліберець (Чех)
13:20

Рахів — Мукачеве
13:35 15:55

Рахів — Плаюц
12:00

Рахів — Прага (Чех)
13:20

Рахів — Середнє Водяне
12:28 13:55 15:15

Рахів — Ужгород
04:05 05:30 06:10 06:50 08:05 09:35 11:55 14:30 15:06 17:25

Середнє Водяне — Рахів
07:27 07:55 08:35

Середнє Водяне — Ужгород
04:45

Середнє Водяне — Хуст
07:50

Солотвине — Кам'янець-Подільський
06:30 06:30

Солотвино — Івано-Франківськ
05:45 08:10

Тячів — Івано-Франківськ
07:12

Ужгород — Богдан
18:20

Ужгород — Рахів
11:20 11:50 14:20 14:23 16:45 17:00 18:55 19:35 19:50 20:45

Ужгород — Чернівці
09:40 14:45 14:45

Ужгород — Ясіня
18:05 18:10

Хуст — Івано-Франківськ
08:40

Хуст — Коломия
15:30

Хуст — Середнє Водяне
12:45

Чернівці — Ужгород
13:10 15:35 15:35

Ясіня — Ужгород
04:35 07:40 10:15

Інформація оновлена: 20.11.2019