Автовокзал Хмельницький АС-3

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Примакова, 29 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0382-652124

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:30Хмельницький — Михиринці
04:50Хмельницький — Малі Орлинці
04:55Хмельницький — Марківці
05:00Хмельницький — Варівці
05:05Хмельницький — Педоси
05:15Хмельницький — Чухелі
05:20Хмельницький — Черепова
05:20Хмельницький — Малашівці
05:25Хмельницький — Коритна
05:25Хмельницький — Польові Гринівці
05:25Хмельницький — Жучківці
05:30Хмельницький — Женишківці
05:30Хмельницький — Городок
05:30Хмельницький — Волиця
05:30Хмельницький — Підлісний Олексинець
05:30Хмельницький — Климашівка
05:30Хмельницький — Шаровечка
05:30Хмельницький — Червоний Кут
05:35Хмельницький — Стуфченці
05:40Хмельницький — Рижулинці
05:50Хмельницький — Олешківці
05:55Хмельницький — Мочулинці
06:00Хмельницький — Хоминці
06:05Хмельницький — Водички
06:10Хмельницький — Скаржинці
06:10Хмельницький — Пашківці
06:15Хмельницький — Карпівці
06:20Хмельницький — Лапківці
06:20Хмельницький — Іванківці
06:25Хмельницький — Вищі Вовківці
06:30Хмельницький — Шумівці
06:30Хмельницький — Городок
06:30Хмельницький — Шаровечка
06:40Хмельницький — Теофіполь
06:40Хмельницький — Карпівці
06:45Хмельницький — Стуфченці
06:45Хмельницький — Андрійківці
06:45Хмельницький — Райківці
06:50Хмельницький — Олешин
06:50Хмельницький — Ставчинці
06:50Хмельницький — Буйволівці
07:00Хмельницький — Черепівка
07:00Хмельницький — Волиця
07:00Хмельницький — Крачки
07:10Хмельницький — Черепова
07:10Хмельницький — Малашівці
07:15Хмельницький — Карпівці
07:15Хмельницький — Розсоша
07:15Хмельницький — Олешин
07:15Хмельницький — Мацьківці
07:20Хмельницький — Климашівка
07:25Хмельницький — Малиничі
07:30Хмельницький — Дахнівка
07:30Хмельницький — Пашківці
07:30Хмельницький — Шаровечка
07:35Хмельницький — Карпівці
07:45Хмельницький — Малі Орлинці
07:50Хмельницький — Холодець
07:50Хмельницький — Стуфченці
07:50Хмельницький — Іванківці
07:55Хмельницький — Скаржинці
08:00Хмельницький — Карпівці
08:00Хмельницький — Шумівці
08:10Хмельницький — Варівці
08:10Хмельницький — Чорний Острів
08:15Хмельницький — Малиничі
08:20Хмельницький — Городок
08:25Хмельницький — Мацьківці
08:25Хмельницький — Олешин
08:35Хмельницький — Карпівці
08:40Хмельницький — Польові Гринівці
08:40Хмельницький — Шаровечка
08:45Хмельницький — Гвардійське
08:55Хмельницький — Рижулинці
08:55Хмельницький — Карпівці
09:00Хмельницький — Мацьківці
09:10Хмельницький — Грузевиця
09:10Хмельницький — Розсоша
09:15Хмельницький — Коритна
09:15Хмельницький — Кошелівка
09:20Хмельницький — Карпівці
09:25Хмельницький — Малиничі
09:30Хмельницький — Пашківці
09:30Хмельницький — Волочиськ
09:35Хмельницький — Стуфченці
09:35Хмельницький — Райківці
09:40Хмельницький — Лапківці
09:40Хмельницький — Жучківці
09:40Хмельницький — Олешин
09:45Хмельницький — Водички
09:50Хмельницький — Андрійківці
09:55Хмельницький — Вищі Вовківці
10:00Хмельницький — Мацьківці
10:05Хмельницький — Олешківці
10:10Хмельницький — Дзеленці
10:10Хмельницький — Волиця
10:15Хмельницький — Карпівці
10:25Хмельницький — Малашівці
10:30Хмельницький — Чорний Острів
10:30Хмельницький — Шаровечка
10:55Хмельницький — Педоси
10:55Хмельницький — Олешин
11:00Хмельницький — Черепівка
11:00Хмельницький — Шумівці
11:05Хмельницький — Малиничі
11:05Хмельницький — Карпівці
11:10Хмельницький — Райківці
11:10Хмельницький — Черепова
11:10Хмельницький — Скаржинці
11:15Хмельницький — Грузевиця
11:20Хмельницький — Лапківці
11:25Хмельницький — Мацьківці
11:30Хмельницький — Малі Орлинці
11:30Хмельницький — Варівці
11:30Хмельницький — Климашівка
11:40Хмельницький — Стуфченці
11:45Хмельницький — Ставчинці
11:45Хмельницький — Чухелі
11:50Хмельницький — Розсоша
11:55Хмельницький — Малиничі
12:00Хмельницький — Олешин
12:00Хмельницький — Шаровечка
12:10Хмельницький — Волочиськ
12:10Хмельницький — Райківці
12:20Хмельницький — Мацьківці
12:30Хмельницький — Марківці
12:35Хмельницький — Городок
12:40Хмельницький — Карпівці
12:50Хмельницький — Крачки
12:55Хмельницький — Стуфченці
12:55Хмельницький — Андрійківці
13:00Хмельницький — Волиця
13:00Хмельницький — Женишківці
13:00Хмельницький — Черепівка
13:00Хмельницький — Рижулинці
13:10Хмельницький — Мацьківці
13:10Хмельницький — Бережанка
13:15Хмельницький — Карпівці
13:15Хмельницький — Доброгорща
13:20Хмельницький — Малашівці
13:25Хмельницький — Вищі Вовківці
13:30Хмельницький — Шаровечка
13:30Хмельницький — Польові Гринівці
13:35Хмельницький — Пашківці
13:35Хмельницький — Водички
13:45Хмельницький — Черепова
13:50Хмельницький — Олешин
13:50Хмельницький — Буйволівці
13:55Хмельницький — Мочулинці
13:55Хмельницький — Холодець
14:00Хмельницький — Педоси
14:05Хмельницький — Городок
14:05Хмельницький — Підлісний Олексинець
14:15Хмельницький — Мацьківці
14:15Хмельницький — Жучківці
14:20Хмельницький — Карпівці
14:20Хмельницький — Скаржинці
14:25Хмельницький — Нафтулівка
14:30Хмельницький — Шумівці
14:30Хмельницький — Городок
14:30Хмельницький — Стуфченці
14:35Хмельницький — Карпівці
14:35Хмельницький — Теофіполь
14:40Хмельницький — Городок
14:45Хмельницький — Лапківці
14:50Хмельницький — Райківці
14:50Хмельницький — Розсоша
14:55Хмельницький — Карпівці
15:00Хмельницький — Хоминці
15:00Хмельницький — Шаровечка
15:00Хмельницький — Малиничі
15:00Хмельницький — Климашівка
15:05Хмельницький — Червоний Кут
15:15Хмельницький — Олешин
15:15Хмельницький — Мацьківці
15:15Хмельницький — Дахнівка
15:30Хмельницький — Малі Орлинці
15:35Хмельницький — Олешківці
15:40Хмельницький — Карпівці
15:40Хмельницький — Михиринці
15:45Хмельницький — Лапківці
15:50Хмельницький — Осташки
15:55Хмельницький — Карпівці
15:55Хмельницький — Дзеленці
16:00Хмельницький — Черепівка
16:00Хмельницький — Чорний Острів
16:00Хмельницький — Мацьківці
16:05Хмельницький — Скаржинці
16:05Хмельницький — Райківці
16:10Хмельницький — Карпівці
16:15Хмельницький — Ставчинці
16:15Хмельницький — Стуфченці
16:20Хмельницький — Шаровечка
16:30Хмельницький — Пашківці
16:30Хмельницький — Кошелівка
16:30Хмельницький — Старе Поріччя
16:30Хмельницький — Олешин
16:35Хмельницький — Малиничі
16:35Хмельницький — Городок
16:45Хмельницький — Мацьківці
16:50Хмельницький — Грузевиця
17:00Хмельницький — Варівці
17:00Хмельницький — Розсоша
17:00Хмельницький — Карпівці
17:05Хмельницький — Вищі Вовківці
17:05Хмельницький — Крачки
17:15Хмельницький — Малашівці
17:15Хмельницький — Карпівці
17:15Хмельницький — Шумівці
17:20Хмельницький — Мацьківці
17:25Хмельницький — Райківці
17:25Хмельницький — Польові Гринівці
17:30Хмельницький — Андрійківці
17:30Хмельницький — Коритна
17:30Хмельницький — Буйволівці
17:35Хмельницький — Карпівці
17:40Хмельницький — Олешин
17:45Хмельницький — Городок
17:45Хмельницький — Волиця
17:45Хмельницький — Стуфченці
17:50Хмельницький — Білогір'я
17:50Хмельницький — Климашівка
17:55Хмельницький — Черепова
17:55Хмельницький — Водички
18:00Хмельницький — Лапківці
18:00Хмельницький — Іванківці
18:00Хмельницький — Гвардійське
18:00Хмельницький — Пашківці
18:00Хмельницький — Шаровечка
18:05Хмельницький — Рижулинці
18:10Хмельницький — Малиничі
18:10Хмельницький — Черепівка
18:10Хмельницький — Марківці
18:15Хмельницький — Волочиськ
18:15Хмельницький — Жучківці
18:20Хмельницький — Карпівці
18:20Хмельницький — Мацьківці
18:25Хмельницький — Грузевиця
18:30Хмельницький — Доброгорща
18:30Хмельницький — Розсоша
18:35Хмельницький — Карпівці
18:35Хмельницький — Педоси
18:50Хмельницький — Олешин
19:00Хмельницький — Шумівці
19:00Хмельницький — Бережанка
19:05Хмельницький — Стуфченці
19:10Хмельницький — Мацьківці
19:15Хмельницький — Карпівці
19:20Хмельницький — Дзеленці
20:00Хмельницький — Карпівці
20:00Хмельницький — Чорний Острів
20:00Хмельницький — Черепівка

за маршрутами автобусів

Хмельницький — Іванківці
06:20 07:50 18:00

Хмельницький — Андрійківці
06:45 09:50 12:55 17:30

Хмельницький — Бережанка
13:10 19:00

Хмельницький — Буйволівці
06:50 13:50 17:30

Хмельницький — Білогір'я
17:50

Хмельницький — Варівці
05:00 08:10 11:30 17:00

Хмельницький — Вищі Вовківці
06:25 09:55 13:25 17:05

Хмельницький — Водички
06:05 09:45 13:35 17:55

Хмельницький — Волиця
05:30 07:00 10:10 13:00 17:45

Хмельницький — Волочиськ
09:30 12:10 18:15

Хмельницький — Гвардійське
08:45 18:00

Хмельницький — Городок
05:30 06:30 08:20 12:35 14:05 14:30 14:40 16:35 17:45

Хмельницький — Грузевиця
09:10 11:15 16:50 18:25

Хмельницький — Дахнівка
07:30 15:15

Хмельницький — Дзеленці
10:10 15:55 19:20

Хмельницький — Доброгорща
13:15 18:30

Хмельницький — Женишківці
05:30 13:00

Хмельницький — Жучківці
05:25 09:40 14:15 18:15

Хмельницький — Карпівці
06:15 06:40 07:15 07:35 08:00 08:35 08:55 09:20 10:15 11:05 12:40 13:15 14:20 14:35 14:55 15:40 15:55 16:10 17:00 17:15 17:35 18:20 18:35 19:15 20:00

Хмельницький — Климашівка
05:30 07:20 11:30 15:00 17:50

Хмельницький — Коритна
05:25 09:15 17:30

Хмельницький — Кошелівка
09:15 16:30

Хмельницький — Крачки
07:00 12:50 17:05

Хмельницький — Лапківці
06:20 09:40 11:20 14:45 15:45 18:00

Хмельницький — Малашівці
05:20 07:10 10:25 13:20 17:15

Хмельницький — Малиничі
07:25 08:15 09:25 11:05 11:55 15:00 16:35 18:10

Хмельницький — Малі Орлинці
04:50 07:45 11:30 15:30

Хмельницький — Марківці
04:55 12:30 18:10

Хмельницький — Мацьківці
07:15 08:25 09:00 10:00 11:25 12:20 13:10 14:15 15:15 16:00 16:45 17:20 18:20 19:10

Хмельницький — Михиринці
04:30 15:40

Хмельницький — Мочулинці
05:55 13:55

Хмельницький — Нафтулівка
14:25

Хмельницький — Олешин
06:50 07:15 08:25 09:40 10:55 12:00 13:50 15:15 16:30 17:40 18:50

Хмельницький — Олешківці
05:50 10:05 15:35

Хмельницький — Осташки
15:50

Хмельницький — Пашківці
06:10 07:30 09:30 13:35 16:30 18:00

Хмельницький — Педоси
05:05 10:55 14:00 18:35

Хмельницький — Польові Гринівці
05:25 08:40 13:30 17:25

Хмельницький — Підлісний Олексинець
05:30 14:05

Хмельницький — Райківці
06:45 09:35 11:10 12:10 14:50 16:05 17:25

Хмельницький — Рижулинці
05:40 08:55 13:00 18:05

Хмельницький — Розсоша
07:15 09:10 11:50 14:50 17:00 18:30

Хмельницький — Скаржинці
06:10 07:55 11:10 14:20 16:05

Хмельницький — Ставчинці
06:50 11:45 16:15

Хмельницький — Старе Поріччя
16:30

Хмельницький — Стуфченці
05:35 06:45 07:50 09:35 11:40 12:55 14:30 16:15 17:45 19:05

Хмельницький — Теофіполь
06:40 14:35

Хмельницький — Холодець
07:50 13:55

Хмельницький — Хоминці
06:00 15:00

Хмельницький — Червоний Кут
05:30 15:05

Хмельницький — Черепова
05:20 07:10 11:10 13:45 17:55

Хмельницький — Черепівка
07:00 11:00 13:00 16:00 18:10 20:00

Хмельницький — Чорний Острів
08:10 10:30 16:00 20:00

Хмельницький — Чухелі
05:15 11:45

Хмельницький — Шаровечка
05:30 06:30 07:30 08:40 10:30 12:00 13:30 15:00 16:20 18:00

Хмельницький — Шумівці
06:30 08:00 11:00 14:30 17:15 19:00

Інформація оновлена: 25.09.2013