Автовокзал Хмільник

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. В.Порика, 7 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04338-23029

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Хмільник — Вінниця
05:10Хмільник — Сальниця
05:10Хмільник — Вінниця
05:20Хмільник — Терешпіль
05:25Хмільник — Вінниця
05:30Хмільник — Митинці
05:30Хмільник — Уладівка
05:35Хмільник — Вінниця
05:35Хмільник — Сальниця
05:40Хмільник — Колибабинці
05:40Хмільник — Думенки
05:50Хмільник — Лисогірка
05:55Хмільник — Вінниця
06:00Хмільник — Ступник
06:05Хмільник — Тернопіль
06:15Хмільник — Вінниця
06:15Хмільник — Чеснівка
06:30Хмільник — Томашпіль
06:30Хмільник — Одеса
06:30Хмільник — Одеса
06:45Хмільник — Семки
06:45Хмільник — Вінниця
06:50Хмільник — Широка Гребля
06:50Хмільник — Вінниця
06:55Уланів — Вінниця
07:10Хмільник — Київ
07:15Хмільник — Вінниця
07:15Хмільник — Чудинівці
07:18Хмільник — Львів
07:18Хмільник — Львів
07:20Хмільник — Курилівка
07:20Хмільник — Гнатівка
07:30Хмільник — Вінниця
07:40Хмільник — Думенки
07:45Хмільник — Вінниця
08:00Хмільник — Скаржинці
08:00Хмільник — Бердичів
08:05Хмільник — Широка Гребля
08:10Хмільник — Вінниця
08:15Хмільник — Качанівка
08:35Хмільник — Вінниця
08:55Хмільник — Київ
09:00Хмільник — Качанівка
09:05Хмільник — Вінниця
09:20Хмільник — Вінниця
09:45Хмільник — Широка Гребля
09:45Хмільник — Вінниця
10:00Хмільник — Вінниця
10:10Хмільник — Уланів
10:20Хмільник — Вінниця
10:35Хмільник — Качанівка
10:40Хмільник — Вінниця
10:55Хмільник — Рибчинці
11:00Хмільник — Козятин
11:00Хмільник — Томашпіль
11:04Хмільник — Вінниця
11:35Хмільник — Вінниця
11:45Хмільник — Малин
11:45Хмільник — Качанівка
11:55Хмільник — Вінниця
12:00Хмільник — Гнатівка
12:00Хмільник — Курилівка
12:25Хмільник — Вінниця
12:30Хмільник — Крижанівка
12:30Хмільник — Чеснівка
12:35Хмільник — Хмельницький
12:40Хмільник — Вінниця
12:45Хмільник — Семки
12:45Хмільник — Широка Гребля
12:50Хмільник — Вінниця
13:05Хмільник — Вінниця
13:25Хмільник — Терешпіль
13:25Хмільник — Вінниця
13:30Хмільник — Митинці
13:30Хмільник — Бердичів
13:50Хмільник — Лип'ятин
14:00Хмільник — Вінниця
14:00Хмільник — Вінниця
14:10Хмільник — Думенки
14:26Хмільник — Лип'ятин
14:30Хмільник — Вінниця
14:45Хмільник — Качанівка
14:50Хмільник — Вінниця
15:10Хмільник — Вінниця
15:25Хмільник — Вінниця
15:40Хмільник — Широка Гребля
15:40Хмільник — Вінниця
15:45Хмільник — Семки
15:50Хмільник — Рибчинці
15:59Хмільник — Вінниця
16:00Хмільник — Курилівка
16:00Хмільник — Митинці
16:15Хмільник — Вінниця
16:30Хмільник — Скадовськ
16:35Хмільник — Козятин
16:40Хмільник — Вінниця
16:45Хмільник — Терешпіль
17:00Хмільник — Бердичів
17:10Хмільник — Вінниця
17:10Хмільник — Думенки
17:20Хмільник — Уладівка
17:45Хмільник — Качанівка
17:50Хмільник — Широка Гребля
18:05Хмільник — Вінниця
18:30Хмільник — Вінниця
19:00Хмільник — Хмельницький
19:10Хмільник — Вінниця
19:45Хмільник — Вінниця

за маршрутами автобусів

Уланів — Вінниця
06:55

Хмільник — Бердичів
08:00 13:30 17:00

Хмільник — Вінниця
05:00 05:10 05:25 05:35 05:55 06:15 06:45 06:50 07:15 07:30 07:45 08:10 08:35 09:05 09:20 09:45 10:00 10:20 10:40 11:04 11:35 11:55 12:25 12:40 12:50 13:05 13:25 14:00 14:00 14:30 14:50 15:10 15:25 15:40 15:59 16:15 16:40 17:10 18:05 18:30 19:10 19:45

Хмільник — Гнатівка
07:20 12:00

Хмільник — Думенки
05:40 07:40 14:10 17:10

Хмільник — Качанівка
08:15 09:00 10:35 11:45 14:45 17:45

Хмільник — Київ
07:10 08:55

Хмільник — Козятин
11:00 16:35

Хмільник — Колибабинці
05:40

Хмільник — Крижанівка
12:30

Хмільник — Курилівка
07:20 12:00 16:00

Хмільник — Лип'ятин
13:50 14:26

Хмільник — Лисогірка
05:50

Хмільник — Львів
07:18 07:18

Хмільник — Малин
11:45

Хмільник — Митинці
05:30 13:30 16:00

Хмільник — Одеса
06:30 06:30

Хмільник — Рибчинці
10:55 15:50

Хмільник — Сальниця
05:10 05:35

Хмільник — Семки
06:45 12:45 15:45

Хмільник — Скадовськ
16:30

Хмільник — Скаржинці
08:00

Хмільник — Ступник
06:00

Хмільник — Терешпіль
05:20 13:25 16:45

Хмільник — Тернопіль
06:05

Хмільник — Томашпіль
06:30 11:00

Хмільник — Уладівка
05:30 17:20

Хмільник — Уланів
10:10

Хмільник — Хмельницький
12:35 19:00

Хмільник — Чеснівка
06:15 12:30

Хмільник — Чудинівці
07:15

Хмільник — Широка Гребля
06:50 08:05 09:45 12:45 15:40 17:50

Інформація оновлена: 25.09.2013