Автовокзал Хмільник

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. В.Порика, 7 (приховати карту)

Телефон довідки: 04338-23029

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Хмільник — Вінниця
05:30Хмільник — Вінниця
05:55Хмільник — Вінниця
06:00Хмільник — Курилівка
06:00Хмільник — Ступник
06:05Хмільник — Тернопіль
06:15Хмільник — Вінниця
06:15Хмільник — Сміла
06:30Хмільник — Томашпіль
06:30Хмільник — Одеса
06:30Хмільник — Качанівка
06:35Хмільник — Соколова
06:45Хмільник — Семки
06:45Хмільник — Вінниця
06:50Хмільник — Вінниця
06:50Хмільник — Широка Гребля
07:00Хмільник — Прага (Чех)
07:00Уланів — Вінниця
07:10Хмільник — Київ
07:15Хмільник — Вінниця
07:18Хмільник — Львів
07:20Хмільник — Курилівка
07:25Хмільник — Качанівка
07:30Хмільник — Вінниця
07:30Хмільник — Соколова
07:45Хмільник — Вінниця
07:45Хмільник — Скарженці
07:50Хмільник — Качанівка
07:55Сальниця — Вінниця
08:00Хмільник — Бердичів
08:05Хмільник — Широка Гребля
08:10Хмільник — Вінниця
08:20Хмільник — Качанівка
08:35Кельце (Пол) — Київ
08:35Хмільник — Вінниця
08:50Хмільник — Качанівка
08:55Хмільник — Київ
09:05Хмільник — Вінниця
09:10Бердичів — Чернівці
09:10Бердичів — Чернівці
09:15Хмільник — Соколова
09:20Хмільник — Качанівка
09:25Хмільник — Вінниця
09:45Хмільник — Широка Гребля
09:45Хмільник — Вінниця
09:45Хмільник — Качанівка
10:00Хмільник — Вінниця
10:20Хмільник — Вінниця
10:30Хмільник — Чудинівці
10:35Хмільник — Качанівка
10:40Хмільник — Вінниця
10:45Хмільник — Качанівка
10:50Хмільник — Качанівка
11:00Хмільник — Терешпіль
11:00Хмільник — Томашпіль
11:04Хмільник — Вінниця
11:15Хмільник — Хутори-Кривошиїнецькі
11:30Хмільник — Качанівка
11:35Хмільник — Вінниця
11:45Хмільник — Малин
11:45Хмільник — Качанівка
11:55Хмільник — Вінниця
12:00Хмільник — Курилівка
12:12Хмільник — Вінниця
12:30Хмільник — Вінниця
12:30Хмільник — Качанівка
12:35Хмільник — Хмельницький
12:45Хмільник — Семки
12:45Хмільник — Скарженці
12:45Хмільник — Широка Гребля
12:50Хмільник — Вінниця
13:00Хмільник — Сміла
13:10Хмільник — Вінниця
13:25Хмільник — Терешпіль
13:30Хмільник — Вінниця
13:30Хмільник — Митинці
13:50Хмільник — Липятин
14:00Хмільник — Вінниця
14:00Хмільник — Вінниця
14:30Хмільник — Вінниця
14:45Хмільник — Качанівка
14:50Хмільник — Вінниця
14:50Хмільник — Київ
15:10Хмільник — Соколова
15:10Хмільник — Вінниця
15:25Чернівці — Бердичів
15:25Чернівці — Бердичів
15:30Хмільник — Вінниця
15:45Хмільник — Семки
15:45Хмільник — Качанівка
15:55Хмільник — Вінниця
16:20Хмільник — Вінниця
16:30Хмільник — Скадовськ
16:45Хмільник — Вінниця
16:45Хмільник — Терешпіль
16:45Хмільник — Широка Гребля
17:00Хмільник — Бердичів
17:05Хмільник — Вінниця
17:20Хмільник — Соколова
17:20Хмільник — Уладівка
17:30Хмільник — Вінниця
17:30Хмільник — Сулківка
17:45Хмільник — Качанівка
17:50Хмільник — Широка Гребля
18:05Хмільник — Вінниця
18:10Хмільник — Володимирівка
18:15Київ — Кам'янець-Подільский
18:30Хмільник — Вінниця
19:00Хмільник — Хмельницький
19:10Хмільник — Вінниця
19:45Хмільник — Вінниця

за маршрутами автобусів

Бердичів — Чернівці
09:10 09:10

Кельце (Пол) — Київ
08:35

Київ — Кам'янець-Подільский
18:15

Сальниця — Вінниця
07:55

Уланів — Вінниця
07:00

Хмільник — Бердичів
08:00 17:00

Хмільник — Володимирівка
18:10

Хмільник — Вінниця
05:10 05:30 05:55 06:15 06:45 06:50 07:15 07:30 07:45 08:10 08:35 09:05 09:25 09:45 10:00 10:20 10:40 11:04 11:35 11:55 12:12 12:30 12:50 13:10 13:30 14:00 14:00 14:30 14:50 15:10 15:30 15:55 16:20 16:45 17:05 17:30 18:05 18:30 19:10 19:45

Хмільник — Качанівка
06:30 07:25 07:50 08:20 08:50 09:20 09:45 10:35 10:45 10:50 11:30 11:45 12:30 14:45 15:45 17:45

Хмільник — Київ
07:10 08:55 14:50

Хмільник — Курилівка
06:00 07:20 12:00

Хмільник — Липятин
13:50

Хмільник — Львів
07:18

Хмільник — Малин
11:45

Хмільник — Митинці
13:30

Хмільник — Одеса
06:30

Хмільник — Прага (Чех)
07:00

Хмільник — Семки
06:45 12:45 15:45

Хмільник — Скадовськ
16:30

Хмільник — Скарженці
07:45 12:45

Хмільник — Сміла
06:15 13:00

Хмільник — Соколова
06:35 07:30 09:15 15:10 17:20

Хмільник — Ступник
06:00

Хмільник — Сулківка
17:30

Хмільник — Терешпіль
11:00 13:25 16:45

Хмільник — Тернопіль
06:05

Хмільник — Томашпіль
06:30 11:00

Хмільник — Уладівка
17:20

Хмільник — Хмельницький
12:35 19:00

Хмільник — Хутори-Кривошиїнецькі
11:15

Хмільник — Чудинівці
10:30

Хмільник — Широка Гребля
06:50 08:05 09:45 12:45 16:45 17:50

Чернівці — Бердичів
15:25 15:25

Інформація оновлена: 12.11.2019