Автовокзал Вижниця

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Об'їздна, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03730-21432

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Вижниця — Чернівці
05:40Вижниця — Чернівці
05:45Вижниця — Чернівці
05:50Вижниця — Кам'янець-Подільський
05:55Вижниця — Чернівці
06:00Яблуниця — Чернівці
06:00Яблуниця — Чернівці
06:10Путила — Чернівці
06:15Вижниця — Вали
06:30Вижниця — Чернівці
06:30Вижниця — Косів
06:30Вижниця — Чернівці
06:30Вижниця — Яблуниця
06:50Вижниця — Коритне
06:55Вижниця — Чернівці
06:55Путила — Чернівці
06:55Чернівці — Москва (РФ)
07:00Вижниця — Бережниця
07:00Вижниця — Чернівці
07:00Вижниця — Середній Майдан
07:05Вижниця — Мілієве
07:10Вижниця — Путила
07:15Вижниця — Чернівці
07:25Вижниця — Черешенька
07:25Путила — Чернівці
07:30Вижниця — Чернівці
07:40Вижниця — Чернівці
07:45Вижниця — Іспас
07:50Вижниця — Естакада
08:05Вижниця — Чернівці
08:05Вижниця — Чернівці
08:20Шепіт — Чернівці
08:30Вижниця — Чернівці
08:30Вижниця — Естакада
08:30Вижниця — Путила
08:55Вижниця — Чернівці
09:05Путила — Чернівці
09:10Вижниця — Чернівці
09:10Путила — Чернівці
09:30Вижниця — Івано-Франківськ
09:30Вижниця — Чернівці
09:30Вижниця — Естакада
09:30Вижниця — Путила
09:50Вижниця — Чернівці
09:50Чернівці — Путила
10:00Путила — Чернівці
10:10Вижниця — Косів
10:15Путила — Чернівці
10:25Вижниця — Чернівці
10:30Вижниця — Путила
10:35Вижниця — Чернівці
11:00Вижниця — Чернівці
11:00Чернівці — Путила
11:10Вижниця — Косів
11:25Вижниця — Чернівці
11:30Вижниця — Путила
11:30Вижниця — Львів
11:30Вижниця — Львів
11:40Вижниця — Чернівці
11:45Вижниця — Чернівці
11:55Вижниця — Коритне
12:10Вижниця — Косів
12:10Вижниця — Чернівці
12:15Вижниця — Путила
12:20Путила — Чернівці
12:30Вижниця — Середній Майдан
12:45Вижниця — Чернівці
13:00Вижниця — Бережниця
13:00Вижниця — Вовчинець
13:10Вижниця — Чернівці
13:10Чернівці — Путила
13:15Путила — Чернівці
13:30Вижниця — Бережонка
14:00Вижниця — Чернівці
14:00Чернівці — Путила
14:20Вижниця — Чернівці
14:30Вижниця — Яблуниця
14:30Вижниця — Чернівці
15:00Вижниця — Шепіт
15:00Вижниця — Косів
15:00Вижниця — Чернівці
15:05Чернівці — Путила
15:10Вижниця — Чернівці
15:30Вижниця — Чернівці
15:30Вижниця — Естакада
15:40Вижниця — Путила
15:55Вижниця — Чернівці
16:20Чернівці — Яблуниця
16:20Чернівці — Яблуниця
16:20Вижниця — Чернівці
16:30Вижниця — Чернівці
16:45Вижниця — Чернівці
16:50Чернівці — Путила
16:58Верховина — Київ
16:58Верховина — Київ
17:00Чернівці — Шепіт
17:10Вижниця — Іспас
17:15Вижниця — Чернівці
17:25Вижниця — Чернівці
17:30Вижниця — Естакада
17:35Чернівці — Путила
17:45Вижниця — Чернівці
18:10Чернівці — Путила
18:10Вижниця — Черешенька
18:10Вижниця — Іспас
18:10Вижниця — Бережниця
18:20Вижниця — Косів
18:30Вижниця — Чернівці
19:00Путила — Чернівці
19:10Чернівці — Путила
20:05Чернівці — Путила

за маршрутами автобусів

Верховина — Київ
16:58 16:58

Вижниця — Івано-Франківськ
09:30

Вижниця — Іспас
07:45 17:10 18:10

Вижниця — Бережниця
07:00 13:00 18:10

Вижниця — Бережонка
13:30

Вижниця — Вали
06:15

Вижниця — Вовчинець
13:00

Вижниця — Естакада
07:50 08:30 09:30 15:30 17:30

Вижниця — Кам'янець-Подільський
05:50

Вижниця — Коритне
06:50 11:55

Вижниця — Косів
06:30 10:10 11:10 12:10 15:00 18:20

Вижниця — Львів
11:30 11:30

Вижниця — Мілієве
07:05

Вижниця — Путила
07:10 08:30 09:30 10:30 11:30 12:15 15:40

Вижниця — Середній Майдан
07:00 12:30

Вижниця — Черешенька
07:25 18:10

Вижниця — Чернівці
05:20 05:40 05:45 05:55 06:30 06:30 06:55 07:00 07:15 07:30 07:40 08:05 08:05 08:30 08:55 09:10 09:30 09:50 10:25 10:35 11:00 11:25 11:40 11:45 12:10 12:45 13:10 14:00 14:20 14:30 15:00 15:10 15:30 15:55 16:20 16:30 16:45 17:15 17:25 17:45 18:30

Вижниця — Шепіт
15:00

Вижниця — Яблуниця
06:30 14:30

Путила — Чернівці
06:10 06:55 07:25 09:05 09:10 10:00 10:15 12:20 13:15 19:00

Чернівці — Москва (РФ)
06:55

Чернівці — Путила
09:50 11:00 13:10 14:00 15:05 16:50 17:35 18:10 19:10 20:05

Чернівці — Шепіт
17:00

Чернівці — Яблуниця
16:20 16:20

Шепіт — Чернівці
08:20

Яблуниця — Чернівці
06:00 06:00

Інформація оновлена: 06.02.2017