Автовокзал Чаплинка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 22 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05538-21588

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:40Скадовка — Херсон
05:05Долинське — Херсон
05:20Чаплинка — Хлібодарівка
05:30Балтазарівка — Херсон
05:50Іванівка — Херсон
06:00Чаплинка — Іванівка
06:10Шевченко — Херсон
06:10Чаплинка — Долинське
06:39Іванівка — Херсон
07:06Асканія-Нова — Херсон
07:25Новотроїцьке — Херсон
08:10Скадовськ — Генічеськ
08:10Асканія-Нова — Каховка
08:35Питомник — Херсон
09:25Балтазарівка — Херсон
09:25Балтазарівка — Херсон
10:05Чаплинка — Херсон
10:35Каховка — Каланчак КПП
10:45Чаплинка — Балтазарівка
11:00Чаплинка — Асканія-Нова
11:10Чаплинка — Долинське
11:30Херсон — Генічеськ
11:35Чаплинка — Магдалинівка
12:00Чаплинка — Хлібодарівка
12:20Шевченко — Херсон
12:30Чаплинка — Іванівка
12:30Чаплинка — Першокостянтинівка
12:55Чаплинка — Шевченко
13:01Херсон — Іванівка
13:05Херсон — Скадовка
13:30Асканія-Нова — Херсон
13:49Каховка — Асканія-Нова
13:50Каланчак КПП — Каховка
14:00Херсон — Асканія-Нова
14:25Скадовка — Херсон
14:40Чаплинка — Балтазарівка
14:40Чаплинка — Білоцерківка
15:05Херсон — Скадовка
15:30Асканія-Нова — Херсон
15:45Херсон — Балтазарівка
15:54Іванівка — Херсон
16:00Генічеськ — Скадовськ
16:00Херсон — Іванівка
17:00Херсон — Новотроїцьке
17:05Генічеськ — Херсон
17:15Херсон — Долинське
17:40Херсон — Шевченко
17:40Херсон — Шевченко
18:11Херсон — Іванівка
18:40Херсон — Асканія-Нова
18:41Херсон — Балтазарівка
19:05Херсон — Балтазарівка
19:25Херсон — Асканія-Нова
19:25Херсон — Питомник
22:15Чаплинка — Мирне

за маршрутами автобусів

Іванівка — Херсон
05:50 06:39 15:54

Асканія-Нова — Каховка
08:10

Асканія-Нова — Херсон
07:06 13:30 15:30

Балтазарівка — Херсон
05:30 09:25 09:25

Генічеськ — Скадовськ
16:00

Генічеськ — Херсон
17:05

Долинське — Херсон
05:05

Каланчак КПП — Каховка
13:50

Каховка — Асканія-Нова
13:49

Каховка — Каланчак КПП
10:35

Новотроїцьке — Херсон
07:25

Питомник — Херсон
08:35

Скадовка — Херсон
04:40 14:25

Скадовськ — Генічеськ
08:10

Херсон — Іванівка
13:01 16:00 18:11

Херсон — Асканія-Нова
14:00 18:40 19:25

Херсон — Балтазарівка
15:45 18:41 19:05

Херсон — Генічеськ
11:30

Херсон — Долинське
17:15

Херсон — Новотроїцьке
17:00

Херсон — Питомник
19:25

Херсон — Скадовка
13:05 15:05

Херсон — Шевченко
17:40 17:40

Чаплинка — Іванівка
06:00 12:30

Чаплинка — Асканія-Нова
11:00

Чаплинка — Балтазарівка
10:45 14:40

Чаплинка — Білоцерківка
14:40

Чаплинка — Долинське
06:10 11:10

Чаплинка — Магдалинівка
11:35

Чаплинка — Мирне
22:15

Чаплинка — Першокостянтинівка
12:30

Чаплинка — Херсон
10:05

Чаплинка — Хлібодарівка
05:20 12:00

Чаплинка — Шевченко
12:55

Шевченко — Херсон
06:10 12:20

Інформація оновлена: 19.02.2020