Автовокзал Чаплинка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 22 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05538-21588

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

02:30Чаплинка КПП — Миколаїв
04:40Скадовка — Херсон
05:05Долинське — Херсон
05:20Чаплинка — Хлібодарівка
05:30Балтазарівка — Херсон
05:50Іванівка — Херсон
06:00Чаплинка — Шевченко
06:10Чаплинка — Долинське
06:10Шевченко — Херсон
06:15Чаплинка — Іванівка
06:30Чаплинка — Скадовка
06:30Чаплинка — Білоцерківка
06:39Іванівка — Херсон
07:06Асканія-Нова — Херсон
07:25Новотроїцьке — Херсон
07:50Чаплинка — Магдалинівка
08:10Асканія-Нова — Каховка
08:10Скадовськ — Генічеськ
08:10Маркеєв — Каховка
08:35Питомник — Херсон
09:25Балтазарівка — Херсон
09:25Балтазарівка — Херсон
10:05Чаплинка — Херсон
11:00Чаплинка — Асканія-Нова
11:05Чаплинка — Магдалинівка
11:10Чаплинка — Долинське
11:20Херсон — Генічеськ
11:30Каланчак КПП — Миколаїв
11:30Чаплинка — Іванівка
12:00Чаплинка — Хлібодарівка
12:20Шевченко — Херсон
12:25Чаплинка — Білоцерківка
12:25Чаплинка — Скадовка
12:30Чаплинка — Шевченко
13:01Херсон — Іванівка
13:05Херсон — Скадовка
13:30Асканія-Нова — Херсон
13:49Каховка — Маркеєв
13:49Каховка — Асканія-Нова
14:00Херсон — Асканія-Нова
14:25Скадовка — Херсон
15:05Херсон — Скадовка
15:30Асканія-Нова — Херсон
15:45Херсон — Балтазарівка
15:54Іванівка — Херсон
16:00Херсон — Іванівка
16:00Генічеськ — Скадовськ
17:00Генічеськ — Херсон
17:00Херсон — Новотроїцьке
17:15Каланчак КПП — Миколаїв
17:15Херсон — Долинське
17:40Херсон — Шевченко
17:40Херсон — Шевченко
18:11Херсон — Іванівка
18:40Херсон — Асканія-Нова
18:41Херсон — Балтазарівка
19:05Херсон — Балтазарівка
19:25Херсон — Асканія-Нова
19:25Херсон — Питомник
22:15Чаплинка — Мирне

за маршрутами автобусів

Іванівка — Херсон
05:50 06:39 15:54

Асканія-Нова — Каховка
08:10

Асканія-Нова — Херсон
07:06 13:30 15:30

Балтазарівка — Херсон
05:30 09:25 09:25

Генічеськ — Скадовськ
16:00

Генічеськ — Херсон
17:00

Долинське — Херсон
05:05

Каланчак КПП — Миколаїв
11:30 17:15

Каховка — Асканія-Нова
13:49

Каховка — Маркеєв
13:49

Маркеєв — Каховка
08:10

Новотроїцьке — Херсон
07:25

Питомник — Херсон
08:35

Скадовка — Херсон
04:40 14:25

Скадовськ — Генічеськ
08:10

Херсон — Іванівка
13:01 16:00 18:11

Херсон — Асканія-Нова
14:00 18:40 19:25

Херсон — Балтазарівка
15:45 18:41 19:05

Херсон — Генічеськ
11:20

Херсон — Долинське
17:15

Херсон — Новотроїцьке
17:00

Херсон — Питомник
19:25

Херсон — Скадовка
13:05 15:05

Херсон — Шевченко
17:40 17:40

Чаплинка — Іванівка
06:15 11:30

Чаплинка — Асканія-Нова
11:00

Чаплинка — Білоцерківка
06:30 12:25

Чаплинка — Долинське
06:10 11:10

Чаплинка — Магдалинівка
07:50 11:05

Чаплинка — Мирне
22:15

Чаплинка — Скадовка
06:30 12:25

Чаплинка — Херсон
10:05

Чаплинка — Хлібодарівка
05:20 12:00

Чаплинка — Шевченко
06:00 12:30

Чаплинка КПП — Миколаїв
02:30

Шевченко — Херсон
06:10 12:20

Інформація оновлена: 06.02.2017