Автовокзал Черкаси АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Крупської, 7 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0472-638937

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

03:30Кривий Ріг — Прага (Чех)
03:35Сєвєродонецьк — Львів
05:20Черкаси — Хацьки
05:20Черкаси — Лебедин
05:25Черкаси — Стецівка (Дамба)
05:25Черкаси — Шевченкове
05:30Черкаси — Хвильово-Сорочин
05:30Черкаси — Яснозір'я
05:30Черкаси — Бузуків
05:30Черкаси — Умань
05:35Черкаси — Хрещатик
05:35Черкаси — Мельники
05:40Черкаси — Головківка
05:40Черкаси — Матвіївка
05:40Черкаси — Золотоноша
05:45Черкаси — Благодатне
05:50Черкаси — Хацьки
05:50Черкаси — Городище
05:55Черкаси — Леськи
06:00Черкаси — Золотоноша
06:10Черкаси — Хацьки
06:10Черкаси — Леськи
06:10Черкаси — Сміла
06:15Черкаси — Золотоноша
06:15Черкаси — Лящівка
06:20Черкаси — Кам'янка
06:20Черкаси — Воронинці
06:20Черкаси — Бузуків
06:25Черкаси — Золотоноша
06:30Черкаси — Сміла
06:30Черкаси — Умань
06:30Черкаси — Жашків
06:35Черкаси — Бузуків
06:35Запоріжжя — Ужгород
06:35Запоріжжя — Слупськ (Пол)
06:40Черкаси — Мехедівка
06:40Черкаси — Леськи
06:45Черкаси — Хацьки
06:45Черкаси — Креселецьке лісництво
06:50Черкаси — Жашків
06:50Черкаси — Сміла
06:50Черкаси — Золотоноша
07:00Черкаси — Кременчук
07:00Черкаси — Комарівка
07:00Черкаси — Нечаївка-2
07:05Черкаси — Драбів
07:05Черкаси — Кривий Ріг
07:05Черкаси — Умань
07:10Черкаси — КООП Тясмин
07:15Черкаси — Вроцлав (Пол)
07:15Черкаси — Хеб (Чех)
07:15Черкаси — Золотоноша
07:15Черкаси — Сміла
07:20Черкаси — Умань
07:20Черкаси — Хацьки
07:20Черкаси — Вергуни
07:30Черкаси — Благодатне
07:35Черкаси — Леськи
07:40Черкаси — Золотоноша
07:40Черкаси — Бузуків
07:40Черкаси — Новомиргород
07:45Черкаси — Золотоноша
07:45Черкаси — Березняки
07:45Черкаси — Сагунівка
07:50Черкаси — Золотоноша
07:55Черкаси — Сміла
08:00Черкаси — Степанки
08:00Черкаси — Леськи
08:05Черкаси — Стецівка (Дамба)
08:05Черкаси — Золотоноша
08:10Черкаси — Миколаїв
08:15Черкаси — Сміла
08:15Черкаси — Крутьки
08:20Черкаси — Леськи
08:25Черкаси — Сміла
08:30Черкаси — Золотоноша
08:30Черкаси — Кам'янка
08:35Черкаси — Бузуків
08:35Черкаси — Сміла
08:40Черкаси — Умань
08:40Черкаси — Будище
08:45Черкаси — Миргород
08:50Черкаси — Хацьки
08:55Черкаси — Золотоноша
08:55Черкаси — Сміла
09:00Черкаси — Суми
09:00Черкаси — Колобжег (Пол)
09:00Черкаси — Колобжег (Пол)
09:00Черкаси — Колобжег (Пол)
09:00Черкаси — Корсунь-Шевченківський
09:00Черкаси — Ужгород
09:00Черкаси — Львів
09:00Черкаси — Гельмязів
09:10Черкаси — Біла Церква
09:15Черкаси — Сміла
09:15Черкаси — Благодатне
09:20Черкаси — Юрчиха
09:20Черкаси — Золотоноша
09:25Черкаси — Коплевате (Вергуни)
09:25Черкаси — Бузуків
09:30Черкаси — Чорнявка
09:35Черкаси — Сміла
09:35Черкаси — Хрещатик
09:40Черкаси — Леськи
09:40Черкаси — Золотоноша
09:45Черкаси — Умань
09:45Черкаси — Хацьки
09:50Черкаси — Хрестителево
09:50Канів — Дніпро
09:55Черкаси — Золотоноша
09:55Черкаси — Сміла
09:55Черкаси — Сагунівка
10:00Черкаси — Стеблев
10:00Черкаси — Кам'янка
10:05Черкаси — Бузуків
10:10Черкаси — Чубівка
10:10Черкаси — Золотоноша
10:15Кременчук — Познань (Пол)
10:15Черкаси — Безпальче
10:15Черкаси — Сміла
10:20Черкаси — Нечаївка-2
10:30Черкаси — Хацьки
10:30Черкаси — Звенигородка
10:30Черкаси — Жовніне
10:35Черкаси — Золотоноша
10:35Черкаси — Сміла
10:35Черкаси — Вінниця
10:35Черкаси — Вінниця
10:45Кривий Ріг — Щецин (Пол)
10:45Кривий Ріг — Ковель
10:45Кривий Ріг — Львів
10:45Кривий Ріг — Щецин (Пол)
10:50Кременчук — Луцьк
10:50Кременчук — Щецин (Пол)
10:50Черкаси — Благодатне
10:50Черкаси — Леськи
10:55Черкаси — Сміла
10:55Черкаси — Шрамківка
11:00Черкаси — Москаленки
11:00Луцьк — Кременчук
11:00Черкаси — Ватутіне
11:00Черкаси — Сагунівка
11:00Черкаси — Золотоноша
11:00Черкаси — Новомиргород
11:00Черкаси — Красенівка
11:10Черкаси — Хацьки
11:15Черкаси — Сміла
11:20Черкаси — Боровиця
11:25Черкаси — Золотоноша
11:30Черкаси — Леськи
11:30Черкаси — Умань
11:35Черкаси — Бузуків
11:35Черкаси — Сміла
11:35Черкаси — Хвильово-Сорочин
11:45Черкаси — Мельники
11:50Черкаси — Золотоноша
11:50Черкаси — Городище
11:55Черкаси — Сміла
12:00Черкаси — Степове
12:00Черкаси — Вергуни
12:05Черкаси — Бузуків
12:15Черкаси — Сагунівка
12:15Черкаси — Золотоноша
12:15Черкаси — Сміла
12:25Черкаси — Хацьки
12:30Черкаси — Леськи
12:30Кропивницький — Москва (РФ)
12:35Черкаси — Умань
12:35Черкаси — Березняки
12:35Черкаси — Чорнявка
12:35Черкаси — Сміла
12:40Черкаси — Малий Бузуків
12:40Черкаси — Золотоноша
12:50Черкаси — Воронинці
12:55Черкаси — Сміла
13:00Черкаси — Золотоноша
13:05Черкаси — Золотоноша
13:10Черкаси — Хацьки
13:10Черкаси — Комарівка
13:15Черкаси — Сміла
13:15Черкаси — Єлізаветівка
13:20Черкаси — Благодатне
13:20Черкаси — Леськи
13:20Черкаси — Ватутіне
13:30Черкаси — Юрчиха
13:30Черкаси — Золотоноша
13:35Черкаси — Сміла
13:35Черкаси — Лисянка
13:40Черкаси — Маньківка
13:40Черкаси — Хацьки
13:45Черкаси — Миргород
13:45Черкаси — Чубівка
13:50Черкаси — Умань
13:50Черкаси — Сагунівка
13:55Черкаси — Сміла
13:55Черкаси — Золотоноша
14:00Черкаси — Стецівка (Дамба)
14:05Черкаси — Степанки
14:10Черкаси — Крутьки
14:10Черкаси — Леськи
14:10Черкаси — Мехедівка
14:15Черкаси — Сміла
14:20Черкаси — Ватутіне
14:20Черкаси — Золотоноша
14:25Черкаси — Будище
14:25Черкаси — Хрещатик
14:25Черкаси — Катеринопіль
14:25Черкаси — Нечаївка-2
14:25Черкаси — Кам'янка
14:25Черкаси — Шевченкове
14:30Черкаси — Лящівка
14:30Дніпро — Канів
14:30Черкаси — Бузуків
14:30Черкаси — Кам'янка
14:35Черкаси — Сміла
14:35Черкаси — Головківка
14:35Черкаси — Матвіївка
14:45Черкаси — Леськи
14:45Черкаси — Хацьки
14:45Черкаси — Золотоноша
14:55Черкаси — Сміла
14:55Черкаси — Боровиця
15:00Черкаси — Велика Бурімка
15:00Черкаси — Жовніне
15:00Черкаси — Новомиргород
15:00Черкаси — Лебедин
15:10Черкаси — Креселецьке лісництво
15:10Черкаси — Бузуків
15:10Черкаси — Золотоноша
15:15Черкаси — Сміла
15:20Черкаси — Драбів
15:30Гдиня (Пол) — Маріуполь
15:30Черкаси — Катеринопіль
15:35Черкаси — Золотоноша
15:35Черкаси — Маньківка
15:35Черкаси — Сміла
15:40Черкаси — Хацьки
15:45Маріуполь — Гдиня (Пол)
15:45Черкаси — Леськи
15:55Черкаси — Сміла
16:00Черкаси — Березняки
16:00Черкаси — Вергуни
16:00Черкаси — Головятино
16:00Черкаси — Золотоноша
16:00Черкаси — Малий Бузуків
16:10Черкаси — Благодатне
16:15Черкаси — Пальчик
16:15Черкаси — КООП Тясмин
16:15Черкаси — Ямпіль
16:15Черкаси — Сміла
16:20Черкаси — Корсунь-Шевченківський
16:20Черкаси — Сміла
16:25Черкаси — Хрестителево
16:25Черкаси — Золотоноша
16:25Черкаси — Леськи
16:30Черкаси — Сагунівка
16:30Черкаси — Мельники
16:30Черкаси — Умань
16:30Черкаси — Чорнявка
16:30Черкаси — Хацьки
16:30Черкаси — Золотоноша
16:35Черкаси — Сміла
16:40Черкаси — Колодисте
16:40Черкаси — Городище
16:40Черкаси — Степове
16:40Черкаси — Гельмязів
16:45Черкаси — Кононівка
16:55Черкаси — Кам'янка
16:55Черкаси — Сміла
16:55Черкаси — Леськи
17:00Черкаси — Бузуків
17:00Черкаси — Ярошівка
17:00Черкаси — Стеблев
17:05Черкаси — Золотоноша
17:05Черкаси — Умань
17:10Черкаси — Яснозір'я
17:10Черкаси — Жовніне
17:10Черкаси — Ватутіне
17:10Черкаси — Сагунівка
17:15Черкаси — Красенівка
17:15Черкаси — Сміла
17:15Черкаси — Хацьки
17:20Черкаси — Золотоноша
17:30Черкаси — Бузуків
17:30Черкаси — Леськи
17:30Черкаси — Москаленки
17:35Черкаси — Хвильово-Сорочин
17:35Черкаси — Сміла
17:40Черкаси — Золотоноша
17:40Черкаси — Будище
17:45Черкаси — Хрещатик
17:45Черкаси — Чорнявка
17:50Черкаси — Степове
17:55Черкаси — Сміла
18:00Черкаси — Благодатне
18:00Черкаси — Леськи
18:00Черкаси — Новомиргород
18:00Черкаси — Катеринопіль
18:05Черкаси — Хацьки
18:05Черкаси — Золотоноша
18:10Черкаси — Сагунівка
18:10Черкаси — Нечаївка-2
18:15Черкаси — Безпальче
18:15Черкаси — Сміла
18:20Черкаси — Чорнобай
18:25Черкаси — Сагунівка
18:25Черкаси — Боровиця
18:30Черкаси — Золотоноша
18:35Черкаси — Сміла
18:45Черкаси — Хацьки
18:55Черкаси — Золотоноша
18:55Черкаси — Сміла
19:10Черкаси — Леськи
19:15Черкаси — Бузуків
19:15Черкаси — Сміла
19:20Черкаси — Сагунівка
19:20Черкаси — Золотоноша
19:30Черкаси — Вергуни
19:50Черкаси — Бузуків
19:50Черкаси — Сміла
19:55Черкаси — Сагунівка
20:00Черкаси — Леськи
20:10Черкаси — Вергуни
20:20Черкаси — Бузуків
20:30Черкаси — Сагунівка
22:05Львів — Сєвєродонецьк
22:30Черкаси — Одеса

за маршрутами автобусів

Гдиня (Пол) — Маріуполь
15:30

Дніпро — Канів
14:30

Запоріжжя — Слупськ (Пол)
06:35

Запоріжжя — Ужгород
06:35

Канів — Дніпро
09:50

Кременчук — Луцьк
10:50

Кременчук — Познань (Пол)
10:15

Кременчук — Щецин (Пол)
10:50

Кривий Ріг — Ковель
10:45

Кривий Ріг — Львів
10:45

Кривий Ріг — Прага (Чех)
03:30

Кривий Ріг — Щецин (Пол)
10:45 10:45

Кропивницький — Москва (РФ)
12:30

Луцьк — Кременчук
11:00

Львів — Сєвєродонецьк
22:05

Маріуполь — Гдиня (Пол)
15:45

Сєвєродонецьк — Львів
03:35

Черкаси — Єлізаветівка
13:15

Черкаси — Безпальче
10:15 18:15

Черкаси — Березняки
07:45 12:35 16:00

Черкаси — Благодатне
05:45 07:30 09:15 10:50 13:20 16:10 18:00

Черкаси — Боровиця
11:20 14:55 18:25

Черкаси — Будище
08:40 14:25 17:40

Черкаси — Бузуків
05:30 06:20 06:35 07:40 08:35 09:25 10:05 11:35 12:05 14:30 15:10 17:00 17:30 19:15 19:50 20:20

Черкаси — Біла Церква
09:10

Черкаси — Ватутіне
11:00 13:20 14:20 17:10

Черкаси — Велика Бурімка
15:00

Черкаси — Вергуни
07:20 12:00 16:00 19:30 20:10

Черкаси — Воронинці
06:20 12:50

Черкаси — Вроцлав (Пол)
07:15

Черкаси — Вінниця
10:35 10:35

Черкаси — Гельмязів
09:00 16:40

Черкаси — Головківка
05:40 14:35

Черкаси — Головятино
16:00

Черкаси — Городище
05:50 11:50 16:40

Черкаси — Драбів
07:05 15:20

Черкаси — Жашків
06:30 06:50

Черкаси — Жовніне
10:30 15:00 17:10

Черкаси — Звенигородка
10:30

Черкаси — Золотоноша
05:40 06:00 06:15 06:25 06:50 07:15 07:40 07:45 07:50 08:05 08:30 08:55 09:20 09:40 09:55 10:10 10:35 11:00 11:25 11:50 12:15 12:40 13:00 13:05 13:30 13:55 14:20 14:45 15:10 15:35 16:00 16:25 16:30 17:05 17:20 17:40 18:05 18:30 18:55 19:20

Черкаси — КООП Тясмин
07:10 16:15

Черкаси — Кам'янка
06:20 08:30 10:00 14:25 14:30 16:55

Черкаси — Катеринопіль
14:25 15:30 18:00

Черкаси — Колобжег (Пол)
09:00 09:00 09:00

Черкаси — Колодисте
16:40

Черкаси — Комарівка
07:00 13:10

Черкаси — Кононівка
16:45

Черкаси — Коплевате (Вергуни)
09:25

Черкаси — Корсунь-Шевченківський
09:00 16:20

Черкаси — Красенівка
11:00 17:15

Черкаси — Кременчук
07:00

Черкаси — Креселецьке лісництво
06:45 15:10

Черкаси — Кривий Ріг
07:05

Черкаси — Крутьки
08:15 14:10

Черкаси — Лебедин
05:20 15:00

Черкаси — Леськи
05:55 06:10 06:40 07:35 08:00 08:20 09:40 10:50 11:30 12:30 13:20 14:10 14:45 15:45 16:25 16:55 17:30 18:00 19:10 20:00

Черкаси — Лисянка
13:35

Черкаси — Львів
09:00

Черкаси — Лящівка
06:15 14:30

Черкаси — Малий Бузуків
12:40 16:00

Черкаси — Маньківка
13:40 15:35

Черкаси — Матвіївка
05:40 14:35

Черкаси — Мельники
05:35 11:45 16:30

Черкаси — Мехедівка
06:40 14:10

Черкаси — Миколаїв
08:10

Черкаси — Миргород
08:45 13:45

Черкаси — Москаленки
11:00 17:30

Черкаси — Нечаївка-2
07:00 10:20 14:25 18:10

Черкаси — Новомиргород
07:40 11:00 15:00 18:00

Черкаси — Одеса
22:30

Черкаси — Пальчик
16:15

Черкаси — Сагунівка
07:45 09:55 11:00 12:15 13:50 16:30 17:10 18:10 18:25 19:20 19:55 20:30

Черкаси — Сміла
06:10 06:30 06:50 07:15 07:55 08:15 08:25 08:35 08:55 09:15 09:35 09:55 10:15 10:35 10:55 11:15 11:35 11:55 12:15 12:35 12:55 13:15 13:35 13:55 14:15 14:35 14:55 15:15 15:35 15:55 16:15 16:20 16:35 16:55 17:15 17:35 17:55 18:15 18:35 18:55 19:15 19:50

Черкаси — Стеблев
10:00 17:00

Черкаси — Степанки
08:00 14:05

Черкаси — Степове
12:00 16:40 17:50

Черкаси — Стецівка (Дамба)
05:25 08:05 14:00

Черкаси — Суми
09:00

Черкаси — Ужгород
09:00

Черкаси — Умань
05:30 06:30 07:05 07:20 08:40 09:45 11:30 12:35 13:50 16:30 17:05

Черкаси — Хацьки
05:20 05:50 06:10 06:45 07:20 08:50 09:45 10:30 11:10 12:25 13:10 13:40 14:45 15:40 16:30 17:15 18:05 18:45

Черкаси — Хвильово-Сорочин
05:30 11:35 17:35

Черкаси — Хеб (Чех)
07:15

Черкаси — Хрестителево
09:50 16:25

Черкаси — Хрещатик
05:35 09:35 14:25 17:45

Черкаси — Чорнобай
18:20

Черкаси — Чорнявка
09:30 12:35 16:30 17:45

Черкаси — Чубівка
10:10 13:45

Черкаси — Шевченкове
05:25 14:25

Черкаси — Шрамківка
10:55

Черкаси — Юрчиха
09:20 13:30

Черкаси — Ямпіль
16:15

Черкаси — Ярошівка
17:00

Черкаси — Яснозір'я
05:30 17:10

Інформація оновлена: 14.03.2021