Автовокзал Виноградів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Чкалова, 87 (приховати карту)

Телефон довідки: 03143-22802

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:50Виноградів — Ужгород
06:05Виноградів — Львів
06:40Виноградів — Ужгород
06:40Виноградів — Дротинці
06:50Виноградів — Іршава
07:35Виноградів — Горбки
07:45Виноградів — Великі Ком'яти
07:50Виноградів — Дюла
07:55Виноградів — Дротинці
07:55Виноградів — Хижа
08:00Виноградів — Чорний Потік
08:00Виноградів — Шаланки
08:00Виноградів — Широке
08:00Виноградів — Фертешолмаш
08:05Виноградів — Боржавське
08:25Виноградів — Ужгород
09:10Виноградів — Іршава
09:10Виноградів — Черна
09:15Мукачеве — Коломия
09:15Мукачеве — Коломия
09:40Виноградів — Ужгород
09:45Виноградів — Кушниця
10:20Виноградів — Велика Копаня
10:25Виноградів — Новоселиця
10:40Виноградів — Великі Ком'яти
10:40Виноградів — Великі Ком'яти
10:45Виноградів — Дюла
10:45Виноградів — Олешник
11:05Виноградів — Свалява
11:10Виноградів — Чепа
11:20Виноградів — Дротинці
11:45Ужгород — Чернівці
11:45Ужгород — Чернівці
11:55Виноградів — Дротинці
11:55Виноградів — Чорний Потік
11:55Виноградів — Шаланки
12:05Виноградів — Боржавське
12:05Виноградів — Хижа
12:10Виноградів — Чорний Потік
12:10Дубове — Прага (Чех)
12:10Виноградів — Затисівка
12:10Виноградів — Воловець
12:30Виноградів — Новоселиця
12:35Виноградів — Велика Копаня
12:40Виноградів — Фертешолмаш
12:40Виноградів — Затисівка
12:40Виноградів — Ужгород
12:50Виноградів — Іршава
12:55Ясіня — Ужгород
13:10Виноградів — Дротинці
13:30Ужгород — Івано-Франківськ
13:40Виноградів — Ільниця
14:20Виноградів — Великі Ком'яти
14:25Виноградів — Гудя
14:30Виноградів — Мукачеве
14:40Виноградів — Велика Копаня
14:55Виноградів — Пушкіно
15:10Виноградів — Іршава
15:10Виноградів — Затисівка
15:20Виноградів — Горбки
15:25Ужгород — Ясіня
15:25Виноградів — Дротинці
15:55Виноградів — Ужгород
16:05Виноградів — Великі Ком'яти
16:10Виноградів — Велика Копаня
16:50Виноградів — Ужгород
16:50Виноградів — Широке
16:55Виноградів — Новоселиця
17:00Виноградів — Боржавське
17:05Виноградів — Чорний Потік
17:05Виноградів — Дротинці
17:05Виноградів — Фертешолмаш
17:05Тячів — Прага (Чех)
17:05Виноградів — Дюла
17:10Виноградів — Хижа
17:10Виноградів — Шаланки
17:25Виноградів — Свалява
17:50Виноградів — Ужгород
18:05Івано-Франківськ — Ужгород
18:30Тячів — Прага (Чех)

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Ужгород
18:05

Виноградів — Ільниця
13:40

Виноградів — Іршава
06:50 09:10 12:50 15:10

Виноградів — Боржавське
08:05 12:05 17:00

Виноградів — Велика Копаня
10:20 12:35 14:40 16:10

Виноградів — Великі Ком'яти
07:45 10:40 10:40 14:20 16:05

Виноградів — Воловець
12:10

Виноградів — Горбки
07:35 15:20

Виноградів — Гудя
14:25

Виноградів — Дротинці
06:40 07:55 11:20 11:55 13:10 15:25 17:05

Виноградів — Дюла
07:50 10:45 17:05

Виноградів — Затисівка
12:10 12:40 15:10

Виноградів — Кушниця
09:45

Виноградів — Львів
06:05

Виноградів — Мукачеве
14:30

Виноградів — Новоселиця
10:25 12:30 16:55

Виноградів — Олешник
10:45

Виноградів — Пушкіно
14:55

Виноградів — Свалява
11:05 17:25

Виноградів — Ужгород
05:50 06:40 08:25 09:40 12:40 15:55 16:50 17:50

Виноградів — Фертешолмаш
08:00 12:40 17:05

Виноградів — Хижа
07:55 12:05 17:10

Виноградів — Чепа
11:10

Виноградів — Черна
09:10

Виноградів — Чорний Потік
08:00 11:55 12:10 17:05

Виноградів — Шаланки
08:00 11:55 17:10

Виноградів — Широке
08:00 16:50

Дубове — Прага (Чех)
12:10

Мукачеве — Коломия
09:15 09:15

Тячів — Прага (Чех)
17:05 18:30

Ужгород — Івано-Франківськ
13:30

Ужгород — Чернівці
11:45 11:45

Ужгород — Ясіня
15:25

Ясіня — Ужгород
12:55

Інформація оновлена: 20.11.2019