Автовокзал Чечельник

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Радянська, 78 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04351-21000

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Чечельник — Берізки-Чечельницькі
05:45Чечельник — Луги
05:55Чечельник — Бондурівка
06:05Чечельник — Любомирка
06:30Чечельник — Бершадь
07:20Чечельник — Червона Гребля
07:40Чечельник — Куренівка
07:50Чечельник — Ольгопіль
10:05Чечельник — Ольгопіль
10:20Чечельник — Вербка
10:50Чечельник — Вінниця
11:00Чечельник — Берізки-Чечельницькі
11:00Чечельник — Червона Гребля
11:15Чечельник — Куренівка
12:00Чечельник — Любомирка
12:00Чечельник — Луги
12:50Чечельник — Куренівка
15:45Чечельник — Вінниця
15:45Чечельник — Вінниця
21:50Чечельник — Київ

за маршрутами автобусів

Чечельник — Бершадь
06:30

Чечельник — Берізки-Чечельницькі
05:00 11:00

Чечельник — Бондурівка
05:55

Чечельник — Вербка
10:20

Чечельник — Вінниця
10:50 15:45 15:45

Чечельник — Київ
21:50

Чечельник — Куренівка
07:40 11:15 12:50

Чечельник — Луги
05:45 12:00

Чечельник — Любомирка
06:05 12:00

Чечельник — Ольгопіль
07:50 10:05

Чечельник — Червона Гребля
07:20 11:00

Інформація оновлена: 26.09.2013