Автовокзал Шахтарськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Крупська, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06255-42011

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Шахтарськ — Олександрівка КПП
05:25Гірне — Олександрівка КПП
05:37Зугрес — КПП Майорськ
05:55Чистякове (Торез) — КПП Новотроїцьке
06:10Шахтарськ — Благодатне
06:15Сніжне — КПП Майорськ
06:15Шахтарськ — Донецьк
06:20Шахтарськ — Таганрог (РФ)
06:30Сніжне — Олександрівка КПП
06:40Шахтарськ — Донецьк
06:40Шахтарськ — Хрестівка (Кіровське)
06:45Сніжне — КПП Майорськ
06:55Сніжне — КПП Новотроїцьке
07:00Шахтарськ — Чистякове (Торез)
07:05Шахтарськ — Донецьк
07:10Шахтарськ — Хрестівка (Кіровське)
07:30Шахтарськ — Донецьк
07:30Шахтарськ — Хрестівка (Кіровське)
07:40Донецьк — Москва (РФ)
07:40Ясинувата — Ростов-на-Дону (РФ)
07:40Шахтарськ — Чистякове (Торез)
07:50Донецьк — Луганськ
07:55Шахтарськ — Донецьк
08:00Шахтарськ — Амвросіївка
08:15Шахтарськ — Чистякове (Торез)
08:20Шахтарськ — Донецьк
08:20Шахтарськ — Хрестівка (Кіровське)
08:45Шахтарськ — Донецьк
08:50Сніжне — Олександрівка КПП
08:50Шахтарськ — Хрестівка (Кіровське)
09:00Шахтарськ — Чистякове (Торез)
09:20Донецьк — Санкт-Петербург (РФ)
09:20Шахтарськ — Хрестівка (Кіровське)
09:20Донецьк — Санкт-Петербург (РФ)
09:25Шахтарськ — Донецьк
09:50Шахтарськ — Чистякове (Торез)
10:10Донецьк — Москва (РФ)
10:10Шахтарськ — Хрестівка (Кіровське)
10:30Донецьк — Москва (РФ)
10:45Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
10:50Шахтарськ — Чистякове (Торез)
11:00Шахтарськ — Донецьк
11:00Шахтарськ — Хрестівка (Кіровське)
11:20Шахтарськ — Хрестівка (Кіровське)
11:30Шахтарськ — Чистякове (Торез)
11:30Шахтарськ — Донецьк
11:30Шахтарськ — Амвросіївка
12:00Шахтарськ — Донецьк
12:10Шахтарськ — Хрестівка (Кіровське)
12:16Шахтарськ — Чистякове (Торез)
12:30Шахтарськ — Донецьк
12:50Шахтарськ — Хрестівка (Кіровське)
12:50Шахтарськ — Чистякове (Торез)
13:00Шахтарськ — Донецьк
13:00Горлівка — Ростов-на-Дону (РФ)
13:20КПП Новотроїцьке — Чистякове (Торез)
13:30Шахтарськ — Чистякове (Торез)
13:30Шахтарськ — Донецьк
13:40Шахтарськ — Хрестівка (Кіровське)
14:00Шахтарськ — Донецьк
14:20Шахтарськ — Чистякове (Торез)
14:30Шахтарськ — Хрестівка (Кіровське)
14:30Шахтарськ — Амвросіївка
14:30Шахтарськ — Донецьк
15:00Шахтарськ — Чистякове (Торез)
15:05Горлівка — Москва (РФ)
15:30Шахтарськ — Донецьк
15:30Шахтарськ — Хрестівка (Кіровське)
16:10Шахтарськ — Хрестівка (Кіровське)
16:15Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
16:45Шахтарськ — Донецьк
16:50Шахтарськ — Хрестівка (Кіровське)

за маршрутами автобусів

Горлівка — Москва (РФ)
15:05

Горлівка — Ростов-на-Дону (РФ)
13:00

Гірне — Олександрівка КПП
05:25

Донецьк — Луганськ
07:50

Донецьк — Москва (РФ)
07:40 10:10 10:30

Донецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
10:45 16:15

Донецьк — Санкт-Петербург (РФ)
09:20 09:20

Зугрес — КПП Майорськ
05:37

КПП Новотроїцьке — Чистякове (Торез)
13:20

Сніжне — КПП Майорськ
06:15 06:45

Сніжне — КПП Новотроїцьке
06:55

Сніжне — Олександрівка КПП
06:30 08:50

Чистякове (Торез) — КПП Новотроїцьке
05:55

Шахтарськ — Амвросіївка
08:00 11:30 14:30

Шахтарськ — Благодатне
06:10

Шахтарськ — Донецьк
06:15 06:40 07:05 07:30 07:55 08:20 08:45 09:25 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:30 16:45

Шахтарськ — Олександрівка КПП
05:20

Шахтарськ — Таганрог (РФ)
06:20

Шахтарськ — Хрестівка (Кіровське)
06:40 07:10 07:30 08:20 08:50 09:20 10:10 11:00 11:20 12:10 12:50 13:40 14:30 15:30 16:10 16:50

Шахтарськ — Чистякове (Торез)
07:00 07:40 08:15 09:00 09:50 10:50 11:30 12:16 12:50 13:30 14:20 15:00

Ясинувата — Ростов-на-Дону (РФ)
07:40

Інформація оновлена: 31.12.2019