Автовокзал Шпола

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Червоноармійська, 64 (приховати карту)

Телефон довідки: 04741-52513

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Шпола — Журавка
05:40Шпола — Веселий Кут
05:40Шпола — Мар'янівка
05:45Шпола — Терешки
06:00Шпола — Топильна
06:00Шпола — Соболівка
06:00Шпола — Єгорівка
06:00Шпола — Маслове
06:05Шпола — Київ
06:09Катеринопіль — Черкаси
06:30Шпола — Скотареве
06:30Шпола — Станіславчик
06:50Катеринопіль — Київ
06:52Черкаси — Лебедин
07:00Черкаси — Умань
07:00Звенигородка — Черкаси
07:15Шпола — Мар'янівка
07:15Шпола — Бурти
07:30Мала Виска — Київ
07:45Шпола — Терешки
07:55Лебедин — Черкаси
07:55Ватутіне — Черкаси
08:00Звенигородка — Черкаси
08:10Черкаси — Умань
08:15Катеринопіль — Черкаси
08:15Запоріжжя — Ужгород
08:15Запоріжжя — Слупськ (Пол)
08:20Шпола — Станіславчик
08:25Шпола — Київ
08:25Маньківка — Черкаси
08:35Черкаси — Жашків
08:40Черкаси — Хеб (Чех)
08:50Черкаси — Умань
08:55Умань — Черкаси
09:15Черкаси — Умань
09:30Шпола — Терешки
10:05Шпола — Київ
10:25Черкаси — Умань
10:30Шпола — Мар'янівка
10:55Новоархангельськ — Черкаси
10:55Черкаси — Колобжег (Пол)
10:55Черкаси — Колобжег (Пол)
10:55Черкаси — Колобжег (Пол)
10:55Черкаси — Ужгород
10:55Черкаси — Львів
11:00Шпола — Топильна
11:00Шпола — Лебедин
11:10Шпола — Київ
11:20Шпола — Журавка
11:20Київ — Мала Виска
11:30Шпола — Єгорівка
11:30Умань — Черкаси
11:35Київ — Новомиргород
11:40Шпола — Маслове
12:10Шпола — Соболівка
12:15Шпола — Бурти
12:25Монастирище — Черкаси
12:25Черкаси — Ватутіне
12:30Шпола — Веселий Кут
12:30Шпола — Станіславчик
12:30Монастирище — Черкаси
12:40Черкаси — Вінниця
12:40Черкаси — Вінниця
13:00Шпола — Журавка
13:10Черкаси — Монастирище
13:15Звенигородка — Черкаси
13:21Ярошівка — Черкаси
13:30Шпола — Станіславчик
13:30Умань — Черкаси
13:45Звенигородка — Черкаси
13:46Черкаси — Умань
14:35Звенигородка — Черкаси
14:43Ямпіль — Черкаси
14:44Черкаси — Звенигородка
14:50Умань — Черкаси
15:15Звенигородка — Черкаси
15:30Умань — Черкаси
15:46Черкаси — Катеринопіль
15:55Черкаси — Ватутіне
16:05Шпола — Київ
16:15Мала Виска — Київ
16:20Черкаси — Монастирище
16:25Черкаси — Звенигородка
16:25Умань — Черкаси
16:40Черкаси — Умань
16:42Черкаси — Лебедин
16:52Черкаси — Катеринопіль
16:55Черкаси — Маньківка
17:10Шпола — Маслове
17:15Черкаси — Звенигородка
17:15Новомиргород — Київ
17:27Черкаси — Монастирище
17:30Шпола — Веселий Кут
17:30Шпола — Скотареве
17:30Вінниця — Черкаси
17:30Вінниця — Черкаси
17:35Черкаси — Монастирище
17:40Шпола — Журавка
17:43Черкаси — Пальчик
17:43Черкаси — Ямпіль
17:50Жашків — Черкаси
17:50Лебедин — Черкаси

за маршрутами автобусів

Ватутіне — Черкаси
07:55

Вінниця — Черкаси
17:30 17:30

Жашків — Черкаси
17:50

Запоріжжя — Слупськ (Пол)
08:15

Запоріжжя — Ужгород
08:15

Звенигородка — Черкаси
07:00 08:00 13:15 13:45 14:35 15:15

Катеринопіль — Київ
06:50

Катеринопіль — Черкаси
06:09 08:15

Київ — Мала Виска
11:20

Київ — Новомиргород
11:35

Лебедин — Черкаси
07:55 17:50

Мала Виска — Київ
07:30 16:15

Маньківка — Черкаси
08:25

Монастирище — Черкаси
12:25 12:30

Новоархангельськ — Черкаси
10:55

Новомиргород — Київ
17:15

Умань — Черкаси
08:55 11:30 13:30 14:50 15:30 16:25

Черкаси — Ватутіне
12:25 15:55

Черкаси — Вінниця
12:40 12:40

Черкаси — Жашків
08:35

Черкаси — Звенигородка
14:44 16:25 17:15

Черкаси — Катеринопіль
15:46 16:52

Черкаси — Колобжег (Пол)
10:55 10:55 10:55

Черкаси — Лебедин
06:52 16:42

Черкаси — Львів
10:55

Черкаси — Маньківка
16:55

Черкаси — Монастирище
13:10 16:20 17:27 17:35

Черкаси — Пальчик
17:43

Черкаси — Ужгород
10:55

Черкаси — Умань
07:00 08:10 08:50 09:15 10:25 13:46 16:40

Черкаси — Хеб (Чех)
08:40

Черкаси — Ямпіль
17:43

Шпола — Єгорівка
06:00 11:30

Шпола — Бурти
07:15 12:15

Шпола — Веселий Кут
05:40 12:30 17:30

Шпола — Журавка
05:40 11:20 13:00 17:40

Шпола — Київ
06:05 08:25 10:05 11:10 16:05

Шпола — Лебедин
11:00

Шпола — Мар'янівка
05:40 07:15 10:30

Шпола — Маслове
06:00 11:40 17:10

Шпола — Скотареве
06:30 17:30

Шпола — Соболівка
06:00 12:10

Шпола — Станіславчик
06:30 08:20 12:30 13:30

Шпола — Терешки
05:45 07:45 09:30

Шпола — Топильна
06:00 11:00

Ямпіль — Черкаси
14:43

Ярошівка — Черкаси
13:21

Інформація оновлена: 14.03.2021