Автовокзал Ямпіль

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Жовтнева, 52 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04346-21348

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Ямпіль — Вінниця
05:10Ямпіль — Велика Кісниця
05:20Ямпіль — Вінниця
05:30Ямпіль — Вітрівка
05:30Ямпіль — Довжок
05:40Ямпіль — Безводне
05:45Ямпіль — Качківка
05:45Ямпіль — Вапнярка
05:45Ямпіль — Велика Кісниця
05:45Ямпіль — Цекинівка
05:45Ямпіль — Придністрянське
05:45Ямпіль — Ратуш
05:50Ямпіль — Михайлівка
05:50Ямпіль — Буша
06:00Ямпіль — Писарівка
06:00Ямпіль — Могилів-Подільський
06:00Ямпіль — Тростянець
07:00Ямпіль — Вінниця
07:50Ямпіль — Біла
07:55Ямпіль — Русава
08:00Ямпіль — Вінниця
08:45Ямпіль — Русава
08:50Ямпіль — Вінниця
09:00Ямпіль — Вінниця
10:05Ямпіль — Вінниця
10:30Ямпіль — Русава
10:40Ямпіль — Вінниця
11:00Ямпіль — Могилів-Подільський
11:00Ямпіль — Клембівка
11:20Ямпіль — Біла
11:30Ямпіль — Писарівка
11:30Ямпіль — Буша
11:30Ямпіль — Качківка
11:30Ямпіль — Вінниця
11:40Ямпіль — Вітрівка
11:50Ямпіль — Довжок
11:55Ямпіль — Вінниця
12:10Ямпіль — Придністрянське
12:10Ямпіль — Безводне
12:10Ямпіль — Цекинівка
12:10Ямпіль — Велика Кісниця
12:30Ямпіль — Ратуш
12:30Ямпіль — Михайлівка
12:30Ямпіль — Тростянець
12:55Ямпіль — Клембівка
13:00Ямпіль — Вінниця
13:20Ямпіль — Могилів-Подільський
13:20Ямпіль — Вінниця
13:40Ямпіль — Вінниця
14:00Ямпіль — Бершадь
14:25Ямпіль — Вінниця
15:00Ямпіль — Вінниця
16:00Ямпіль — Вінниця
17:25Ямпіль — Вінниця
18:10Ямпіль — Довжок
18:10Ямпіль — Буша
18:10Ямпіль — Вітрівка
18:10Ямпіль — Придністрянське
18:20Ямпіль — Тростянець
19:00Ямпіль — Вінниця
20:30Ямпіль — Вапнярка
20:40Ямпіль — Вапнярка
21:15Ямпіль — Київ
21:25Ямпіль — Київ

за маршрутами автобусів

Ямпіль — Безводне
05:40 12:10

Ямпіль — Бершадь
14:00

Ямпіль — Буша
05:50 11:30 18:10

Ямпіль — Біла
07:50 11:20

Ямпіль — Вапнярка
05:45 20:30 20:40

Ямпіль — Велика Кісниця
05:10 05:45 12:10

Ямпіль — Вінниця
05:00 05:20 07:00 08:00 08:50 09:00 10:05 10:40 11:30 11:55 13:00 13:20 13:40 14:25 15:00 16:00 17:25 19:00

Ямпіль — Вітрівка
05:30 11:40 18:10

Ямпіль — Довжок
05:30 11:50 18:10

Ямпіль — Качківка
05:45 11:30

Ямпіль — Київ
21:15 21:25

Ямпіль — Клембівка
11:00 12:55

Ямпіль — Михайлівка
05:50 12:30

Ямпіль — Могилів-Подільський
06:00 11:00 13:20

Ямпіль — Писарівка
06:00 11:30

Ямпіль — Придністрянське
05:45 12:10 18:10

Ямпіль — Ратуш
05:45 12:30

Ямпіль — Русава
07:55 08:45 10:30

Ямпіль — Тростянець
06:00 12:30 18:20

Ямпіль — Цекинівка
05:45 12:10

Інформація оновлена: 26.09.2013