Автовокзал Ямпіль

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Жовтнева, 52 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04346-21348

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Ямпіль — Вінниця
05:10Ямпіль — Велика Кісниця
05:20Ямпіль — Вінниця
05:30Ямпіль — Вітрівка
05:40Ямпіль — Безводне
05:40Довжок — Вінниця
05:45Ямпіль — Вапнярка
05:45Ямпіль — Велика Кісниця
05:45Ямпіль — Ратуш
05:45Ямпіль — Придністрянське
05:45Ямпіль — Цекинівка
05:45Ямпіль — Качківка
05:50Ямпіль — Михайлівка
05:50Ямпіль — Буша
05:50Ямпіль — Підлісівка
06:00Ямпіль — Писарівка
06:15Ямпіль — Пороги
06:20Велика Кісниця — Вінниця
06:20Велика Кісниця — Вінниця
06:35Ямпіль — Могилів-Подільський
07:00Ямпіль — Вінниця
07:10Ямпіль — Бар
07:30Ямпіль — Гальжбіївка
08:00Ямпіль — Вінниця
08:50Ямпіль — Вінниця
09:00Ямпіль — Вінниця
10:05Ямпіль — Вінниця
10:40Ямпіль — Вінниця
11:20Ямпіль — Гальжбіївка
11:20Ямпіль — Пороги
11:30Ямпіль — Вінниця
11:30Ямпіль — Підлісівка
11:30Ямпіль — Качківка
11:30Ямпіль — Писарівка
11:40Ямпіль — Вітрівка
11:55Ямпіль — Вінниця
12:10Ямпіль — Цекинівка
12:10Ямпіль — Велика Кісниця
12:10Ямпіль — Безводне
12:10Ямпіль — Придністрянське
12:10Ямпіль — Буша
12:30Ямпіль — Київ
12:30Ямпіль — Михайлівка
12:30Ямпіль — Ратуш
13:20Ямпіль — Могилів-Подільський
13:20Ямпіль — Вінниця
13:40Ямпіль — Вінниця
14:25Ямпіль — Вінниця
14:25Буша — Вінниця
15:00Ямпіль — Вінниця
15:30Ямпіль — Вінниця
16:00Ямпіль — Вінниця
17:25Ямпіль — Вінниця
18:10Ямпіль — Вітрівка
18:10Ямпіль — Качківка
18:10Ямпіль — Придністрянське
19:00Ямпіль — Вінниця
20:30Ямпіль — Вапнярка
21:15Ямпіль — Київ

за маршрутами автобусів

Буша — Вінниця
14:25

Велика Кісниця — Вінниця
06:20 06:20

Довжок — Вінниця
05:40

Ямпіль — Бар
07:10

Ямпіль — Безводне
05:40 12:10

Ямпіль — Буша
05:50 12:10

Ямпіль — Вапнярка
05:45 20:30

Ямпіль — Велика Кісниця
05:10 05:45 12:10

Ямпіль — Вінниця
05:00 05:20 07:00 08:00 08:50 09:00 10:05 10:40 11:30 11:55 13:20 13:40 14:25 15:00 15:30 16:00 17:25 19:00

Ямпіль — Вітрівка
05:30 11:40 18:10

Ямпіль — Гальжбіївка
07:30 11:20

Ямпіль — Качківка
05:45 11:30 18:10

Ямпіль — Київ
12:30 21:15

Ямпіль — Михайлівка
05:50 12:30

Ямпіль — Могилів-Подільський
06:35 13:20

Ямпіль — Писарівка
06:00 11:30

Ямпіль — Пороги
06:15 11:20

Ямпіль — Придністрянське
05:45 12:10 18:10

Ямпіль — Підлісівка
05:50 11:30

Ямпіль — Ратуш
05:45 12:30

Ямпіль — Цекинівка
05:45 12:10

Інформація оновлена: 12.11.2019