Автовокзал Вінниця

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Київська, 8 (показати на мапі)

Телефон довідки: 043-2671345

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:30Київ — Сучава (Рум)
01:35Ямпіль — Київ
01:45Одеса — Львів
01:55Одеса — Чернівці
01:55Одеса — Чернівці
02:10Херсон — Познань (Пол)
02:10Хуст — Одеса
02:10Херсон — Вроцлав (Пол)
02:30Сучава (Рум) — Київ
02:40Одеса — Будапешт (Уг)
02:50Каланчак КППВ — Липкани (Мол)
02:55Вроцлав (Пол) — Київ
05:35Ченстохова (Пол) — Маріуполь
05:55Вінниця — Бершадь
06:00Вінниця — Могилів-Подільський
06:00Херсон — Гданськ (Пол)
06:00Херсон — Щецин (Пол)
06:10Вінниця — Ямпіль
06:15Мелітополь — Щецин (Пол)
06:21Вінниця — Київ
06:30Вінниця — Чечельник
06:35Вінниця — Світловодськ
06:40Вінниця — Тульчин
06:40Вінниця — Житомир
06:40Познань (Пол) — Херсон
06:40Вінниця — Ладижин
06:45Вінниця — Голубівка
06:50Вінниця — Уланів
06:50Вінниця — Ямпіль
07:00Вінниця — Київ
07:05Вінниця — Уладівка
07:05Вінниця — Умань
07:10Маріуполь — Плзень (Чех)
07:10Вінниця — Піщанка
07:15Вінниця — Ольгопіль
07:20Вінниця — Луцьк
07:25Вінниця — Калинівка
07:30Вінниця — Ямпіль
07:35Вінниця — Соболівка
07:40Вінниця — Калинівка
07:45Вінниця — Бершадь
07:50Вінниця — Кривий Ріг
07:50Вінниця — Кривий Ріг
08:00Вінниця — Калинівка
08:00Маріуполь — Плзень (Чех)
08:00Хмільник — Прага (Чех)
08:05Вінниця — Кучері
08:05Вінниця — Ладижин
08:10Вінниця — Свиноуйсьце (Пол)
08:10Вінниця — Слупськ (Пол)
08:10Вінниця — Житомир
08:15Вінниця — Чечельник
08:15Вінниця — Калинівка
08:15Вінниця — Чернівці
08:20Хмільник — Одеса
08:25Вінниця — Матяшівка
08:25Вінниця — Петрашівка
08:30Немирів — Воловодівка
08:45Вінниця — Гайсин
08:45Вінниця — Буша
08:45Вінниця — Малі Кутища
08:45Вінниця — Ямпіль
08:45Вінниця — Москва (РФ)
08:45Вінниця — Москва (РФ)
08:50Вінниця — Шляхова
08:50Познань (Пол) — Запоріжжя
09:00Маріуполь — Прага (Чех)
09:00Вінниця — Ліберець (Чех)
09:00Вінниця — Київ
09:00Маріуполь — Прага (Чех)
09:00Вінниця — Радівка
09:05Херсон — Барі (Іт)
09:05Вінниця — Піщанка
09:05Вінниця — Теплик
09:15Вінниця — Уланів
09:15Валбжих (Пол) — Дніпро
09:30Вінниця — Чернятин
09:30Вінниця — Бруслинівка
09:30Вінниця — Москва (РФ)
09:30Щецин (Пол) — Херсон
09:35Вінниця — Могилів-Подільський
09:35Вінниця — Війтівка
09:35Вінниця — Кирнасівка
09:40Вінниця — Калинівка
09:50Вінниця — Дружне
09:50Херсон — Щецин (Пол)
09:50Вінниця — Соболівка
09:50Вінниця — Ямпіль
09:50Вінниця — Іллінці
09:55Вінниця — Ямпіль
10:00Вінниця — Уланів
10:05Вінниця — Бережани
10:10Вінниця — Крижопіль
10:15Вінниця — Ямпіль
10:15Вінниця — Шепіївка
10:20Вінниця — Ладижин
10:20Вінниця — Бершадь
10:20Могилів-Подільський — Житомир
10:30Вінниця — Гущинці
10:30Генічеськ — Познань (Пол)
10:35Умань — Житомир
10:35Херсон — Щецин (Пол)
10:35Херсон — Щецин (Пол)
10:35Вінниця — Черкаси
10:35Вінниця — Калинівка
10:35Вінниця — Черкаси
10:40Вінниця — Ямпіль
10:50Вінниця — Стіна
10:50Вінниця — Калинівка
10:50Вінниця — Ободівка
10:55Вінниця — Кучері
11:00Вінниця — Михайлівка
11:00Вінниця — Хмільник
11:00Вінниця — Житомир
11:00Вінниця — Єленя-Гура (Пол)
11:05Вінниця — Теплик
11:15Вінниця — Калинівка
11:15Чернігів — Кишинів (Мол)
11:15Вінниця — Тульчин
11:20Вінниця — Городківка
11:25Вінниця — Бершадь
11:30Херсон — Колобжег (Пол)
11:30Вінниця — Сокиринці
11:30Вінниця — Голубівка
11:30Вінниця — Довжок
11:30Вінниця — Щецин (Пол)
11:30Вінниця — Біла Церква
11:30Херсон — Слупськ (Пол)
11:35Вінниця — Гранів
11:35Вінниця — Томашпіль
11:40Вінниця — Калинівка
11:45Вінниця — Чернівці
11:50Вінниця — Іванів
11:50Вінниця — Соболівка
11:50Вінниця — Крижопіль
11:55Вінниця — Ладижин
12:00Вінниця — Зяньківці
12:00Вінниця — Житомир
12:10Вінниця — Велика Кісниця
12:10Вінниця — Ольгопіль
12:10Вінниця — Велика Мочулка
12:10Вінниця — Калинівка
12:20Вінниця — Калинівка
12:20Вінниця — Глибочок
12:25Вінниця — Піщанка
12:30Умань — Некрасове
12:35Щецин (Пол) — Мелітополь
12:35Вінниця — Джуринці
12:35Херсон — Зелена-Гура (Пол)
12:35Херсон — Зелена-Гура (Пол)
12:40Вінниця — Теплик
12:42Вінниця — Калинівка
12:45Вінниця — Тульчин
12:45Могилів-Подільський — Київ
12:45Вінниця — Ямпіль
12:50Вінниця — Білий Камінь
12:50Умань — Каліш (Пол)
12:50Вінниця — Ладижин
12:55Вінниця — Калинівка
13:00Вінниця — Никифорівці
13:00Херсон — Гдиня (Пол)
13:00Херсон — Познань (Пол)
13:00Вінниця — Малин
13:05Вінниця — Шляхова
13:05Львів — Москва (РФ)
13:05Вінниця — Іванів
13:05Вінниця — Бершадь
13:10Вінниця — Умань
13:10Вінниця — Городківка
13:15Вінниця — Бабчинці
13:15Вінниця — Калинівка
13:20Херсон — Прага (Чех)
13:20Вінниця — Цекинівка
13:20Вінниця — Вища Кропивна
13:25Вінниця — Томашпіль
13:25Вінниця — Тульчин
13:25Вінниця — Радівка
13:30Познань (Пол) — Генічеськ
13:30Щецин (Пол) — Херсон
13:30Вінниця — Ладижин
13:30Щецин (Пол) — Маріуполь
13:30Черкаси — Хеб (Чех)
13:35Вінниця — Матяшівка
13:40Вінниця — Бершадь
13:40Херсон — Прага (Чех)
13:45Вінниця — Городківка
13:45Вінниця — Гайсин
13:50Вінниця — Іллінці
13:50Вінниця — Київ
13:55Вінниця — Демівка
14:00Вінниця — Уланів
14:00Клайпеда (Лит) — Херсон
14:00Вінниця — Моївка
14:00Чернівці — Краснодар (РФ)
14:05Вінниця — Калинівка
14:10Вінниця — Вила
14:10Вінниця — Умань
14:10Вінниця — Супрунів
14:15Вінниця — Житомир
14:15Вінниця — Бершадь
14:20Вінниця — Ямпіль
14:20Чернівці — Санкт-Петербург (РФ)
14:20Вінниця — Хмільник
14:25Вінниця — Ямпіль
14:25Вінниця — Соболівка
14:25Вінниця — Ладижин
14:26Вінниця — Калинівка
14:30Вінниця — Ольгопіль
14:30Вінниця — Гущинці
14:30Вінниця — Кучері
14:35Вінниця — Рівне
14:35Вінниця — Варшава (Пол)
14:35Вінниця — Варшава (Пол)
14:45Вінниця — Вільшанка
14:45Вінниця — Бережани
14:50Кам'янець-Подільський — Київ
14:50Київ — Могилів-Подільський
14:50Вінниця — Бершадь
14:50Кам'янець-Подільський — Київ
14:55Вінниця — Умань
15:00Вінниця — Калинівка
15:00Вінниця — Шляхова
15:00Бургас (Бол) — Запоріжжя
15:00Вінниця — Валбжих (Пол)
15:00Вінниця — Ямпіль
15:00Вінниця — Ямпіль
15:04Вінниця — Стіна
15:05Вінниця — Ладижин
15:05Вінниця — Новгород-Волинський
15:05Вінниця — Новгород-Волинський
15:05Вінниця — Василівка
15:10Вінниця — Петрашівка
15:15Вінниця — Бабчинці
15:15Вінниця — Подільськ
15:15Вінниця — Іванів
15:20Некрасове — Умань
15:25Вінниця — Піщанка
15:30Запоріжжя — Зелена-Гура (Пол)
15:30Вінниця — Калинівка
15:35Вінниця — Крижопіль
15:35Вінниця — Бершадь
15:40Вінниця — Голубівка
15:50Вінниця — Калинівка
15:50Вінниця — Кирнасівка
15:50Вінниця — Київ
15:50Вінниця — Рожнятівка
16:00Вінниця — Ямпіль
16:00Вінниця — Теплик
16:00Вінниця — Радівка
16:05Вінниця — Коростень
16:10Нетішин — Тульчин
16:10Вінниця — Красносілка
16:15Вінниця — Ямпіль
16:20Вінниця — Уланів
16:20Хмельницький — Гайсин
16:25Вінниця — Уладівка
16:30Сучава (Рум) — Запоріжжя
16:30Київ — Щецин (Пол)
16:30Херсон — Плзень (Чех)
16:30Херсон — Піла (Пол)
16:30Немирів — Воловодівка
16:30Херсон — Гдиня (Пол)
16:30Херсон — Мендзихуд (Пол)
16:30Черкаси — Колобжег (Пол)
16:30Херсон — Гдиня (Пол)
16:30Херсон — Згожелець (Пол)
16:30Черкаси — Колобжег (Пол)
16:30Черкаси — Хеб (Чех)
16:30Херсон — Щецин (Пол)
16:30Херсон — Закопане (Пол)
16:30Вінниця — Бершадь
16:30Херсон — Устка (Пол)
16:30Вінниця — Чернятин
16:31Вінниця — Ямпіль
16:35Вінниця — Борівка
16:40Вінниця — Калинівка
16:40Вінниця — Піщанка
16:45Вінниця — Іллінці
16:50Вінниця — Ольгопіль
16:50Вінниця — Яланець
16:50Вінниця — Вроцлав (Пол)
16:50Вінниця — Вроцлав (Пол)
16:55Вінниця — Ладижин
16:55Маріуполь — Ченстохова (Пол)
16:55Вінниця — Житомир
17:00Вінниця — Михайлівка
17:00Вінниця — Малі Кутища
17:00Вінниця — Київ
17:01Вінниця — Джуринці
17:05Вінниця — Біла Церква
17:10Вінниця — Кучері
17:10Вінниця — Соболівка
17:15Вінниця — Гущинці
17:15Дніпро — Познань (Пол)
17:15Дніпро — Валбжих (Пол)
17:20Вінниця — Ямпіль
17:21Вінниця — Слобідка
17:25Липкани (Мол) — Каланчак КППВ
17:25Вінниця — Крижопіль
17:26Вінниця — Немирів
17:30Вінниця — Никифорівці
17:30Вінниця — Бершадь
17:30Вінниця — Калинівка
17:30Вінниця — Чернівці
17:30Житомир — Умань
17:40Вінниця — Дружне
17:40Вінниця — Зяньківці
17:45Вінниця — Бруслинівка
17:50Вінниця — Калинівка
17:55Вінниця — Тульчин
18:00Вінниця — Піщанка
18:00Вінниця — Хмільник
18:00Вінниця — Теплик
18:00Вінниця — Піщанка
18:05Вінниця — Хмільник
18:06Вінниця — Томашпіль
18:10Вінниця — Гранів
18:10Вінниця — Могилів-Подільський
18:15Вінниця — Томашпіль
18:15Вінниця — Шепіївка
18:20Вінниця — Житомир
18:25Вінниця — Ямпіль
18:25Вінниця — Бережани
18:30Вінниця — Бершадь
18:31Вінниця — Петрашівка
18:40Житомир — Могилів-Подільський
19:00Вінниця — Уладівка
19:10Гданськ (Пол) — Херсон
19:30Вінниця — Матяшівка
19:35Кишинів (Мол) — Чернігів
19:40Скадовськ — Щецин (Пол)
19:40Скадовськ — Свиноуйсьце (Пол)
19:40Скадовськ — Слупськ (Пол)
19:40Скадовськ — Щецин (Пол)
19:40Скадовськ — Колобжег (Пол)
19:45Вінниця — Бершадь
20:10Щецин (Пол) — Херсон
20:25Херсон — Варшава (Пол)
20:30Київ — Ямпіль
20:35Вінниця — Калинівка
20:50Залізний Порт — Краків (Пол)
20:50Краснодар (РФ) — Чернівці
20:50Плзень (Чех) — Херсон
21:00Вінниця — Калинівка
21:05Колобжег (Пол) — Черкаси
21:50Київ — Вроцлав (Пол)
22:15Херсон — Познань (Пол)
22:20Запоріжжя — Сучава (Рум)
22:30Запоріжжя — Бургас (Бол)
22:50Львів — Одеса
23:10Чернівці — Одеса
23:10Чернівці — Одеса
23:40Будапешт (Уг) — Одеса

за маршрутами автобусів

Будапешт (Уг) — Одеса
23:40

Бургас (Бол) — Запоріжжя
15:00

Валбжих (Пол) — Дніпро
09:15

Вроцлав (Пол) — Київ
02:55

Вінниця — Єленя-Гура (Пол)
11:00

Вінниця — Іванів
11:50 13:05 15:15

Вінниця — Іллінці
09:50 13:50 16:45

Вінниця — Бабчинці
13:15 15:15

Вінниця — Бережани
10:05 14:45 18:25

Вінниця — Бершадь
05:55 07:45 10:20 11:25 13:05 13:40 14:15 14:50 15:35 16:30 17:30 18:30 19:45

Вінниця — Борівка
16:35

Вінниця — Бруслинівка
09:30 17:45

Вінниця — Буша
08:45

Вінниця — Біла Церква
11:30 17:05

Вінниця — Білий Камінь
12:50

Вінниця — Валбжих (Пол)
15:00

Вінниця — Варшава (Пол)
14:35 14:35

Вінниця — Василівка
15:05

Вінниця — Велика Кісниця
12:10

Вінниця — Велика Мочулка
12:10

Вінниця — Вила
14:10

Вінниця — Вища Кропивна
13:20

Вінниця — Вроцлав (Пол)
16:50 16:50

Вінниця — Війтівка
09:35

Вінниця — Вільшанка
14:45

Вінниця — Гайсин
08:45 13:45

Вінниця — Глибочок
12:20

Вінниця — Голубівка
06:45 11:30 15:40

Вінниця — Городківка
11:20 13:10 13:45

Вінниця — Гранів
11:35 18:10

Вінниця — Гущинці
10:30 14:30 17:15

Вінниця — Демівка
13:55

Вінниця — Джуринці
12:35 17:01

Вінниця — Довжок
11:30

Вінниця — Дружне
09:50 17:40

Вінниця — Житомир
06:40 08:10 11:00 12:00 14:15 16:55 18:20

Вінниця — Зяньківці
12:00 17:40

Вінниця — Калинівка
07:25 07:40 08:00 08:15 09:40 10:35 10:50 11:15 11:40 12:10 12:20 12:42 12:55 13:15 14:05 14:26 15:00 15:30 15:50 16:40 17:30 17:50 20:35 21:00

Вінниця — Кирнасівка
09:35 15:50

Вінниця — Київ
06:21 07:00 09:00 13:50 15:50 17:00

Вінниця — Коростень
16:05

Вінниця — Красносілка
16:10

Вінниця — Кривий Ріг
07:50 07:50

Вінниця — Крижопіль
10:10 11:50 15:35 17:25

Вінниця — Кучері
08:05 10:55 14:30 17:10

Вінниця — Ладижин
06:40 08:05 10:20 11:55 12:50 13:30 14:25 15:05 16:55

Вінниця — Луцьк
07:20

Вінниця — Ліберець (Чех)
09:00

Вінниця — Малин
13:00

Вінниця — Малі Кутища
08:45 17:00

Вінниця — Матяшівка
08:25 13:35 19:30

Вінниця — Михайлівка
11:00 17:00

Вінниця — Могилів-Подільський
06:00 09:35 18:10

Вінниця — Москва (РФ)
08:45 08:45 09:30

Вінниця — Моївка
14:00

Вінниця — Немирів
17:26

Вінниця — Никифорівці
13:00 17:30

Вінниця — Новгород-Волинський
15:05 15:05

Вінниця — Ободівка
10:50

Вінниця — Ольгопіль
07:15 12:10 14:30 16:50

Вінниця — Петрашівка
08:25 15:10 18:31

Вінниця — Подільськ
15:15

Вінниця — Піщанка
07:10 09:05 12:25 15:25 16:40 18:00 18:00

Вінниця — Радівка
09:00 13:25 16:00

Вінниця — Рожнятівка
15:50

Вінниця — Рівне
14:35

Вінниця — Свиноуйсьце (Пол)
08:10

Вінниця — Світловодськ
06:35

Вінниця — Слобідка
17:21

Вінниця — Слупськ (Пол)
08:10

Вінниця — Соболівка
07:35 09:50 11:50 14:25 17:10

Вінниця — Сокиринці
11:30

Вінниця — Стіна
10:50 15:04

Вінниця — Супрунів
14:10

Вінниця — Теплик
09:05 11:05 12:40 16:00 18:00

Вінниця — Томашпіль
11:35 13:25 18:06 18:15

Вінниця — Тульчин
06:40 11:15 12:45 13:25 17:55

Вінниця — Уладівка
07:05 16:25 19:00

Вінниця — Уланів
06:50 09:15 10:00 14:00 16:20

Вінниця — Умань
07:05 13:10 14:10 14:55

Вінниця — Хмільник
11:00 14:20 18:00 18:05

Вінниця — Цекинівка
13:20

Вінниця — Черкаси
10:35 10:35

Вінниця — Чернятин
09:30 16:30

Вінниця — Чернівці
08:15 11:45 17:30

Вінниця — Чечельник
06:30 08:15

Вінниця — Шепіївка
10:15 18:15

Вінниця — Шляхова
08:50 13:05 15:00

Вінниця — Щецин (Пол)
11:30

Вінниця — Яланець
16:50

Вінниця — Ямпіль
06:10 06:50 07:30 08:45 09:50 09:55 10:15 10:40 12:45 14:20 14:25 15:00 15:00 16:00 16:15 16:31 17:20 18:25

Гданськ (Пол) — Херсон
19:10

Генічеськ — Познань (Пол)
10:30

Дніпро — Валбжих (Пол)
17:15

Дніпро — Познань (Пол)
17:15

Житомир — Могилів-Подільський
18:40

Житомир — Умань
17:30

Залізний Порт — Краків (Пол)
20:50

Запоріжжя — Бургас (Бол)
22:30

Запоріжжя — Зелена-Гура (Пол)
15:30

Запоріжжя — Сучава (Рум)
22:20

Каланчак КППВ — Липкани (Мол)
02:50

Кам'янець-Подільський — Київ
14:50 14:50

Кишинів (Мол) — Чернігів
19:35

Київ — Вроцлав (Пол)
21:50

Київ — Могилів-Подільський
14:50

Київ — Сучава (Рум)
00:30

Київ — Щецин (Пол)
16:30

Київ — Ямпіль
20:30

Клайпеда (Лит) — Херсон
14:00

Колобжег (Пол) — Черкаси
21:05

Краснодар (РФ) — Чернівці
20:50

Липкани (Мол) — Каланчак КППВ
17:25

Львів — Москва (РФ)
13:05

Львів — Одеса
22:50

Маріуполь — Плзень (Чех)
07:10 08:00

Маріуполь — Прага (Чех)
09:00 09:00

Маріуполь — Ченстохова (Пол)
16:55

Мелітополь — Щецин (Пол)
06:15

Могилів-Подільський — Житомир
10:20

Могилів-Подільський — Київ
12:45

Некрасове — Умань
15:20

Немирів — Воловодівка
08:30 16:30

Нетішин — Тульчин
16:10

Одеса — Будапешт (Уг)
02:40

Одеса — Львів
01:45

Одеса — Чернівці
01:55 01:55

Плзень (Чех) — Херсон
20:50

Познань (Пол) — Генічеськ
13:30

Познань (Пол) — Запоріжжя
08:50

Познань (Пол) — Херсон
06:40

Скадовськ — Колобжег (Пол)
19:40

Скадовськ — Свиноуйсьце (Пол)
19:40

Скадовськ — Слупськ (Пол)
19:40

Скадовськ — Щецин (Пол)
19:40 19:40

Сучава (Рум) — Запоріжжя
16:30

Сучава (Рум) — Київ
02:30

Умань — Житомир
10:35

Умань — Каліш (Пол)
12:50

Умань — Некрасове
12:30

Херсон — Барі (Іт)
09:05

Херсон — Варшава (Пол)
20:25

Херсон — Вроцлав (Пол)
02:10

Херсон — Гданськ (Пол)
06:00

Херсон — Гдиня (Пол)
13:00 16:30 16:30

Херсон — Закопане (Пол)
16:30

Херсон — Згожелець (Пол)
16:30

Херсон — Зелена-Гура (Пол)
12:35 12:35

Херсон — Колобжег (Пол)
11:30

Херсон — Мендзихуд (Пол)
16:30

Херсон — Плзень (Чех)
16:30

Херсон — Познань (Пол)
02:10 13:00 22:15

Херсон — Прага (Чех)
13:20 13:40

Херсон — Піла (Пол)
16:30

Херсон — Слупськ (Пол)
11:30

Херсон — Устка (Пол)
16:30

Херсон — Щецин (Пол)
06:00 09:50 10:35 10:35 16:30

Хмельницький — Гайсин
16:20

Хмільник — Одеса
08:20

Хмільник — Прага (Чех)
08:00

Хуст — Одеса
02:10

Ченстохова (Пол) — Маріуполь
05:35

Черкаси — Колобжег (Пол)
16:30 16:30

Черкаси — Хеб (Чех)
13:30 16:30

Чернівці — Краснодар (РФ)
14:00

Чернівці — Одеса
23:10 23:10

Чернівці — Санкт-Петербург (РФ)
14:20

Чернігів — Кишинів (Мол)
11:15

Щецин (Пол) — Маріуполь
13:30

Щецин (Пол) — Мелітополь
12:35

Щецин (Пол) — Херсон
09:30 13:30 20:10

Ямпіль — Київ
01:35

Інформація оновлена: 07.11.2021