Автовокзал Вінниця

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Київська, 8 (показати на мапі)

Телефон довідки: 043-2671345

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

01:15Київ — Кишинів (Мол)
01:55Одеса — Чернівці
01:55Одеса — Чернівці
03:05Київ — Могилів-Подільський
03:40Скадовськ — Познань (Пол)
05:00Скадовськ — Познань (Пол)
05:00Скадовськ — Познань (Пол)
05:00Скадовськ — Варшава (Пол)
05:20Вінниця — Тростянчик
05:40Вінниця — Умань
05:55Вінниця — Бершадь
06:00Вінниця — Могилів-Подільський
06:15Вінниця — Колобжег (Пол)
06:21Вінниця — Київ
06:25Вінниця — Іллінці
06:30Вінниця — Чечельник
06:30Познань (Пол) — Скадовськ
06:30Вінниця — Голинчинці
06:35Вінниця — Світловодськ
06:40Вінниця — Ладижин
06:40Вінниця — Тульчин
06:40Вінниця — Житомир
06:45Вінниця — Миколаїв
06:45Вінниця — Голубівка
06:50Вінниця — Уланів
06:50Вінниця — Уланів
06:50Вінниця — Ямпіль
07:00Вінниця — Київ
07:05Вінниця — Умань
07:05Вінниця — Уладівка
07:10Вінниця — Піщанка
07:15Вінниця — Ольгопіль
07:20Вінниця — Луцьк
07:25Вінниця — Калинівка
07:30Вінниця — Ямпіль
07:35Вінниця — Соболівка
07:40Вінниця — Калинівка
07:45Вінниця — Бершадь
07:50Вінниця — Кривий Ріг
07:50Вінниця — Кривий Ріг
07:55Вінниця — Тульчин
08:00Вінниця — Калинівка
08:05Вінниця — Кучері
08:05Вінниця — Ладижин
08:10Вінниця — Житомир
08:15Вінниця — Калинівка
08:15Вінниця — Чернівці
08:15Вінниця — Чечельник
08:20Хмільник — Одеса
08:20Хмільник — Одеса
08:20Вінниця — Іванів
08:25Вінниця — Петрашівка
08:25Вінниця — Матяшівка
08:30Вінниця — Москва (РФ)
08:30Хмільник — Прага (Чех)
08:45Вінниця — Малі Кутища
08:45Вінниця — Гайсин
08:45Вінниця — Буша
08:45Вінниця — Ямпіль
08:50Вінниця — Генічеськ
08:50Вінниця — Шляхова
09:00Вінниця — Ліберець (Чех)
09:00Вінниця — Радівка
09:00Житомир — Прага (Чех)
09:00Житомир — Плзень (Чех)
09:00Вінниця — Київ
09:05Вінниця — Теплик
09:05Вінниця — Піщанка
09:10Вінниця — Москва (РФ)
09:15Вінниця — Уланів
09:20Тульчин — Житомир
09:20Вінниця — Томашпіль
09:30Вінниця — Чернятин
09:30Вінниця — Бруслинівка
09:30Щецин (Пол) — Херсон
09:30Щецин (Пол) — Херсон
09:30Херсон — Свиноуйсьце (Пол)
09:35Вінниця — Томашпіль
09:35Вінниця — Кирнасівка
09:35Вінниця — Війтівка
09:35Вінниця — Могилів-Подільський
09:40Вінниця — Калинівка
09:50Білгород-Дністровський — Колобжег (Пол)
09:50Херсон — Щецин (Пол)
09:50Херсон — Слупськ (Пол)
09:50Вінниця — Дружне
09:50Вінниця — Ямпіль
09:50Вінниця — Соболівка
09:50Херсон — Щецин (Пол)
09:50Херсон — Щецин (Пол)
09:50Вінниця — Іллінці
09:55Вінниця — Ямпіль
10:00Вінниця — Уланів
10:05Вінниця — Бережани
10:10Вінниця — Крижопіль
10:15Вінниця — Ямпіль
10:15Вінниця — Шепіївка
10:20Вінниця — Бершадь
10:20Вінниця — Ладижин
10:20Могилів-Подільський — Житомир
10:30Вінниця — Гущинці
10:35Вінниця — Черкаси
10:35Вінниця — Черкаси
10:35Вінниця — Калинівка
10:40Вінниця — Ямпіль
10:50Вінниця — Ободівка
10:50Вінниця — Стіна
10:50Вінниця — Калинівка
10:55Вінниця — Кучері
11:00Вінниця — Михайлівка
11:00Вінниця — Житомир
11:00Вінниця — Хмільник
11:05Вінниця — Теплик
11:15Вінниця — Калинівка
11:15Вінниця — Тульчин
11:20Вінниця — Городківка
11:25Вінниця — Бершадь
11:30Вінниця — Слупськ (Пол)
11:30Вінниця — Познань (Пол)
11:30Вінниця — Сокиринці
11:30Вінниця — Зелена-Гура (Пол)
11:30Вінниця — Біла Церква
11:30Вінниця — Голубівка
11:30Вінниця — Довжок
11:35Вінниця — Гранів
11:35Вінниця — Томашпіль
11:40Вінниця — Калинівка
11:45Вінниця — Чернівці
11:50Вінниця — Крижопіль
11:50Вінниця — Соболівка
11:50Вінниця — Іванів
11:55Вінниця — Ладижин
12:00Вінниця — Житомир
12:00Вінниця — Зяньківці
12:10Вінниця — Велика Кісниця
12:10Вінниця — Ольгопіль
12:10Вінниця — Велика Мочулка
12:10Вінниця — Калинівка
12:20Вінниця — Глибочок
12:20Тернопіль — Херсон
12:20Вінниця — Калинівка
12:25Вінниця — Піщанка
12:30Гожув-Велькопольский (Пол) — Запоріжжя
12:35Дніпро — Зелена-Гура (Пол)
12:35Вінниця — Джуринці
12:40Вінниця — Теплик
12:42Вінниця — Калинівка
12:45Вінниця — Тульчин
12:45Вінниця — Ямпіль
12:50Вінниця — Могилів-Подільський
12:50Умань — Каліш (Пол)
12:50Вінниця — Білий Камінь
12:50Вінниця — Ладижин
12:50Умань — Каліш (Пол)
12:55Вінниця — Калинівка
13:00Вінниця — Малин
13:00Вінниця — Голинчинці
13:00Вінниця — Никифорівці
13:05Вінниця — Бершадь
13:05Вінниця — Шляхова
13:05Вінниця — Іванів
13:10Вінниця — Умань
13:10Вінниця — Городківка
13:15Вінниця — Калинівка
13:15Вінниця — Бабчинці
13:20Вінниця — Цекинівка
13:20Вінниця — Вища Кропивна
13:25Вінниця — Тульчин
13:25Вінниця — Томашпіль
13:25Вінниця — Радівка
13:30Вінниця — Ладижин
13:30Вінниця — Тростянчик
13:35Вінниця — Матяшівка
13:35Вінниця — Піщанка
13:40Вінниця — Бершадь
13:45Вінниця — Гайсин
13:45Вінниця — Городківка
13:50Вінниця — Київ
13:50Вінниця — Іллінці
13:55Вінниця — Демівка
14:00Вінниця — Теплик
14:00Вінниця — Моївка
14:00Чернівці — Краснодар (РФ)
14:00Умань — Свиноуйсьце (Пол)
14:00Вінниця — Уланів
14:00Вінниця — Щецин (Пол)
14:00Вінниця — Орлівка
14:05Вінниця — Калинівка
14:10Вінниця — Умань
14:10Вінниця — Супрунів
14:10Вінниця — Вила
14:15Вінниця — Житомир
14:15Вінниця — Бершадь
14:20Чернівці — Москва (РФ)
14:20Вінниця — Ямпіль
14:20Вінниця — Хмільник
14:25Вінниця — Соболівка
14:25Вінниця — Ладижин
14:25Вінниця — Ямпіль
14:26Вінниця — Калинівка
14:30Вінниця — Ольгопіль
14:30Херсон — Прага (Чех)
14:30Чернівці — Москва (РФ)
14:30Вінниця — Кучері
14:30Вінниця — Гущинці
14:35Вінниця — Рівне
14:35Вінниця — Варшава (Пол)
14:35Вінниця — Тростянчик
14:35Вінниця — Моївка
14:45Вінниця — Крижопіль
14:45Вінниця — Вільшанка
14:45Вінниця — Бережани
14:46Вінниця — Ямпіль
14:50Кам'янець-Подільський — Київ
14:50Вінниця — Бершадь
14:50Київ — Могилів-Подільський
14:50Кам'янець-Подільський — Київ
14:51Вінниця — Тульчин
14:55Вінниця — Умань
15:00Вінниця — Валбжих (Пол)
15:00Вінниця — Калинівка
15:00Вінниця — Ямпіль
15:00Вінниця — Ямпіль
15:00Вінниця — Шляхова
15:04Вінниця — Стіна
15:05Вінниця — Новгород-Волинський
15:05Вінниця — Ладижин
15:05Вінниця — Новгород-Волинський
15:05Вінниця — Василівка
15:10Вінниця — Петрашівка
15:15Вінниця — Москва (РФ)
15:15Вінниця — Іванів
15:15Вінниця — Подільськ
15:15Вінниця — Бабчинці
15:20Вінниця — Степашки
15:25Вінниця — Піщанка
15:30Херсон — Свиноуйсьце (Пол)
15:30Вінниця — Калинівка
15:30Херсон — Щецин (Пол)
15:30Вінниця — Джулинка
15:35Вінниця — Житомир
15:35Вінниця — Крижопіль
15:35Вінниця — Бершадь
15:38Вінниця — Рожнятівка
15:40Вінниця — Ладижин
15:40Вінниця — Голубівка
15:45Вінниця — Умань
15:50Вінниця — Київ
15:50Вінниця — Калинівка
15:50Вінниця — Кирнасівка
15:55Вінниця — Кодима
16:00Вінниця — Ямпіль
16:00Вінниця — Теплик
16:00Вінниця — Радівка
16:05Вінниця — Коростень
16:10Вінниця — Красносілка
16:15Вінниця — Ямпіль
16:20Хмельницький — Гайсин
16:20Вінниця — Уланів
16:25Вінниця — Ямпіль
16:25Вінниця — Ямпіль
16:25Вінниця — Уладівка
16:30Вінниця — Чернятин
16:30Херсон — Гдиня (Пол)
16:30Київ — Щецин (Пол)
16:30Вінниця — Бершадь
16:31Вінниця — Ямпіль
16:35Вінниця — Борівка
16:35Вінниця — Комарівка
16:40Вінниця — Піщанка
16:40Вінниця — Калинівка
16:40Вінниця — Піщанка
16:45Вінниця — Іллінці
16:50Вінниця — Яланець
16:50Вінниця — Вроцлав (Пол)
16:50Вінниця — Ольгопіль
16:50Вінниця — Вроцлав (Пол)
16:55Вінниця — Ладижин
16:55Вінниця — Житомир
17:00Вінниця — Малі Кутища
17:00Вінниця — Київ
17:00Вінниця — Михайлівка
17:00Житомир — Тульчин
17:01Вінниця — Джуринці
17:05Вінниця — Біла Церква
17:10Вінниця — Кучері
17:10Вінниця — Соболівка
17:15Вінниця — Гущинці
17:20Вінниця — Ямпіль
17:21Вінниця — Слобідка
17:25Вінниця — Крижопіль
17:25Вінниця — Вільнюс (Лит)
17:26Вінниця — Немирів
17:30Вінниця — Бершадь
17:30Вінниця — Калинівка
17:30Вінниця — Никифорівці
17:30Вінниця — Чернівці
17:35Сучава (Рум) — Херсон
17:35Сучава (Рум) — Херсон
17:40Вінниця — Зяньківці
17:40Вінниця — Дружне
17:45Вінниця — Бруслинівка
17:50Вінниця — Калинівка
17:55Вінниця — Тульчин
18:00Вінниця — Піщанка
18:00Вінниця — Піщанка
18:00Вінниця — Теплик
18:00Вінниця — Хмільник
18:01Вінниця — Піщанка
18:05Вінниця — Хмільник
18:06Вінниця — Томашпіль
18:10Вінниця — Гранів
18:10Вінниця — Могилів-Подільський
18:15Вінниця — Шепіївка
18:15Вінниця — Томашпіль
18:20Вінниця — Житомир
18:25Хмільник — Скадовськ
18:25Вінниця — Бережани
18:25Вінниця — Ямпіль
18:30Вінниця — Бершадь
18:31Вінниця — Петрашівка
18:40Житомир — Могилів-Подільський
19:00Вінниця — Уладівка
19:05Вінниця — Житомир
19:30Вінниця — Матяшівка
19:45Вінниця — Бершадь
20:10Вінниця — Калинівка
20:35Вінниця — Калинівка
20:50Краснодар (РФ) — Чернівці
21:00Вінниця — Калинівка
22:15Херсон — Познань (Пол)
22:25Могилів-Подільський — Київ
23:10Чернівці — Одеса
23:10Чернівці — Одеса

за маршрутами автобусів

Білгород-Дністровський — Колобжег (Пол)
09:50

Вінниця — Іванів
08:20 11:50 13:05 15:15

Вінниця — Іллінці
06:25 09:50 13:50 16:45

Вінниця — Бабчинці
13:15 15:15

Вінниця — Бережани
10:05 14:45 18:25

Вінниця — Бершадь
05:55 07:45 10:20 11:25 13:05 13:40 14:15 14:50 15:35 16:30 17:30 18:30 19:45

Вінниця — Борівка
16:35

Вінниця — Бруслинівка
09:30 17:45

Вінниця — Буша
08:45

Вінниця — Біла Церква
11:30 17:05

Вінниця — Білий Камінь
12:50

Вінниця — Валбжих (Пол)
15:00

Вінниця — Варшава (Пол)
14:35

Вінниця — Василівка
15:05

Вінниця — Велика Кісниця
12:10

Вінниця — Велика Мочулка
12:10

Вінниця — Вила
14:10

Вінниця — Вища Кропивна
13:20

Вінниця — Вроцлав (Пол)
16:50 16:50

Вінниця — Війтівка
09:35

Вінниця — Вільнюс (Лит)
17:25

Вінниця — Вільшанка
14:45

Вінниця — Гайсин
08:45 13:45

Вінниця — Генічеськ
08:50

Вінниця — Глибочок
12:20

Вінниця — Голинчинці
06:30 13:00

Вінниця — Голубівка
06:45 11:30 15:40

Вінниця — Городківка
11:20 13:10 13:45

Вінниця — Гранів
11:35 18:10

Вінниця — Гущинці
10:30 14:30 17:15

Вінниця — Демівка
13:55

Вінниця — Джулинка
15:30

Вінниця — Джуринці
12:35 17:01

Вінниця — Довжок
11:30

Вінниця — Дружне
09:50 17:40

Вінниця — Житомир
06:40 08:10 11:00 12:00 14:15 15:35 16:55 18:20 19:05

Вінниця — Зелена-Гура (Пол)
11:30

Вінниця — Зяньківці
12:00 17:40

Вінниця — Калинівка
07:25 07:40 08:00 08:15 09:40 10:35 10:50 11:15 11:40 12:10 12:20 12:42 12:55 13:15 14:05 14:26 15:00 15:30 15:50 16:40 17:30 17:50 20:10 20:35 21:00

Вінниця — Кирнасівка
09:35 15:50

Вінниця — Київ
06:21 07:00 09:00 13:50 15:50 17:00

Вінниця — Кодима
15:55

Вінниця — Колобжег (Пол)
06:15

Вінниця — Комарівка
16:35

Вінниця — Коростень
16:05

Вінниця — Красносілка
16:10

Вінниця — Кривий Ріг
07:50 07:50

Вінниця — Крижопіль
10:10 11:50 14:45 15:35 17:25

Вінниця — Кучері
08:05 10:55 14:30 17:10

Вінниця — Ладижин
06:40 08:05 10:20 11:55 12:50 13:30 14:25 15:05 15:40 16:55

Вінниця — Луцьк
07:20

Вінниця — Ліберець (Чех)
09:00

Вінниця — Малин
13:00

Вінниця — Малі Кутища
08:45 17:00

Вінниця — Матяшівка
08:25 13:35 19:30

Вінниця — Миколаїв
06:45

Вінниця — Михайлівка
11:00 17:00

Вінниця — Могилів-Подільський
06:00 09:35 12:50 18:10

Вінниця — Москва (РФ)
08:30 09:10 15:15

Вінниця — Моївка
14:00 14:35

Вінниця — Немирів
17:26

Вінниця — Никифорівці
13:00 17:30

Вінниця — Новгород-Волинський
15:05 15:05

Вінниця — Ободівка
10:50

Вінниця — Ольгопіль
07:15 12:10 14:30 16:50

Вінниця — Орлівка
14:00

Вінниця — Петрашівка
08:25 15:10 18:31

Вінниця — Подільськ
15:15

Вінниця — Познань (Пол)
11:30

Вінниця — Піщанка
07:10 09:05 12:25 13:35 15:25 16:40 16:40 18:00 18:00 18:01

Вінниця — Радівка
09:00 13:25 16:00

Вінниця — Рожнятівка
15:38

Вінниця — Рівне
14:35

Вінниця — Світловодськ
06:35

Вінниця — Слобідка
17:21

Вінниця — Слупськ (Пол)
11:30

Вінниця — Соболівка
07:35 09:50 11:50 14:25 17:10

Вінниця — Сокиринці
11:30

Вінниця — Степашки
15:20

Вінниця — Стіна
10:50 15:04

Вінниця — Супрунів
14:10

Вінниця — Теплик
09:05 11:05 12:40 14:00 16:00 18:00

Вінниця — Томашпіль
09:20 09:35 11:35 13:25 18:06 18:15

Вінниця — Тростянчик
05:20 13:30 14:35

Вінниця — Тульчин
06:40 07:55 11:15 12:45 13:25 14:51 17:55

Вінниця — Уладівка
07:05 16:25 19:00

Вінниця — Уланів
06:50 06:50 09:15 10:00 14:00 16:20

Вінниця — Умань
05:40 07:05 13:10 14:10 14:55 15:45

Вінниця — Хмільник
11:00 14:20 18:00 18:05

Вінниця — Цекинівка
13:20

Вінниця — Черкаси
10:35 10:35

Вінниця — Чернятин
09:30 16:30

Вінниця — Чернівці
08:15 11:45 17:30

Вінниця — Чечельник
06:30 08:15

Вінниця — Шепіївка
10:15 18:15

Вінниця — Шляхова
08:50 13:05 15:00

Вінниця — Щецин (Пол)
14:00

Вінниця — Яланець
16:50

Вінниця — Ямпіль
06:50 07:30 08:45 09:50 09:55 10:15 10:40 12:45 14:20 14:25 14:46 15:00 15:00 16:00 16:15 16:25 16:25 16:31 17:20 18:25

Гожув-Велькопольский (Пол) — Запоріжжя
12:30

Дніпро — Зелена-Гура (Пол)
12:35

Житомир — Могилів-Подільський
18:40

Житомир — Плзень (Чех)
09:00

Житомир — Прага (Чех)
09:00

Житомир — Тульчин
17:00

Кам'янець-Подільський — Київ
14:50 14:50

Київ — Кишинів (Мол)
01:15

Київ — Могилів-Подільський
03:05 14:50

Київ — Щецин (Пол)
16:30

Краснодар (РФ) — Чернівці
20:50

Могилів-Подільський — Житомир
10:20

Могилів-Подільський — Київ
22:25

Одеса — Чернівці
01:55 01:55

Познань (Пол) — Скадовськ
06:30

Скадовськ — Варшава (Пол)
05:00

Скадовськ — Познань (Пол)
03:40 05:00 05:00

Сучава (Рум) — Херсон
17:35 17:35

Тернопіль — Херсон
12:20

Тульчин — Житомир
09:20

Умань — Каліш (Пол)
12:50 12:50

Умань — Свиноуйсьце (Пол)
14:00

Херсон — Гдиня (Пол)
16:30

Херсон — Познань (Пол)
22:15

Херсон — Прага (Чех)
14:30

Херсон — Свиноуйсьце (Пол)
09:30 15:30

Херсон — Слупськ (Пол)
09:50

Херсон — Щецин (Пол)
09:50 09:50 09:50 15:30

Хмельницький — Гайсин
16:20

Хмільник — Одеса
08:20 08:20

Хмільник — Прага (Чех)
08:30

Хмільник — Скадовськ
18:25

Чернівці — Краснодар (РФ)
14:00

Чернівці — Москва (РФ)
14:20 14:30

Чернівці — Одеса
23:10 23:10

Щецин (Пол) — Херсон
09:30 09:30

Інформація оновлена: 16.11.2019