Автовокзал Маньківка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 55 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-4470653

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Маньківка — Багва
05:00Маньківка — Київ
05:00Маньківка — Черкаси
05:10Маньківка — Кути
05:15Маньківка — Буки
05:38Маньківка — Кривець
06:00Маньківка — Умань
06:00Маньківка — Кривець
06:10Маньківка — Черкаси
06:10Маньківка — Роги
06:10Маньківка — Черкаси
06:15Тальне — Київ
06:20Маньківка — Красноставка
06:30Маньківка — Юрпіль
06:40Маньківка — Кищенці
06:50Умань — Черкаси
06:55Буки — Умань
07:10Маньківка — Київ
07:15Маньківка — Дзензелівка
07:55Багва — Умань
08:45Маньківка — Умань
10:05Умань — Буки
10:50Маньківка — Умань
11:00Маньківка — Красноставка
11:05Маньківка — Кривець
11:20Маньківка — Дзензелівка
11:25Київ — Тальне
11:30Маньківка — Юрпіль
11:30Черкаси — Умань
11:50Маньківка — Кищенці
12:00Маньківка — Дзензелівка
12:10Умань — Багва
12:20Маньківка — Роги
12:40Умань — Черкаси
12:50Буки — Умань
13:00Маньківка — Красноставка
13:00Черкаси — Христинівка
13:05Маньківка — Кривець
14:00Маньківка — Умань
15:05Умань — Буки
15:20Маньківка — Київ
16:00Маньківка — Умань
17:00Тальне — Київ
17:05Черкаси — Умань

за маршрутами автобусів

Багва — Умань
07:55

Буки — Умань
06:55 12:50

Київ — Тальне
11:25

Маньківка — Багва
05:00

Маньківка — Буки
05:15

Маньківка — Дзензелівка
07:15 11:20 12:00

Маньківка — Кищенці
06:40 11:50

Маньківка — Київ
05:00 07:10 15:20

Маньківка — Красноставка
06:20 11:00 13:00

Маньківка — Кривець
05:38 06:00 11:05 13:05

Маньківка — Кути
05:10

Маньківка — Роги
06:10 12:20

Маньківка — Умань
06:00 08:45 10:50 14:00 16:00

Маньківка — Черкаси
05:00 06:10 06:10

Маньківка — Юрпіль
06:30 11:30

Тальне — Київ
06:15 17:00

Умань — Багва
12:10

Умань — Буки
10:05 15:05

Умань — Черкаси
06:50 12:40

Черкаси — Умань
11:30 17:05

Черкаси — Христинівка
13:00

Інформація оновлена: 07.02.2017