Автовокзал Маньківка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 55 (приховати карту)

Телефон довідки: 050-4470653

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Маньківка — Черкаси
05:00Маньківка — Київ
05:00Маньківка — Багва
05:10Маньківка — Кути
05:15Маньківка — Буки
05:38Маньківка — Кривець
06:00Маньківка — Кривець
06:00Маньківка — Умань
06:10Маньківка — Черкаси
06:10Маньківка — Роги
06:20Маньківка — Красноставка
06:30Маньківка — Юрпіль
06:30Тальне — Київ
06:40Маньківка — Кищенці
06:50Умань — Черкаси
06:55Буки — Умань
07:15Маньківка — Дзензелівка
07:55Кути — Умань
08:45Маньківка — Умань
09:20Київ — Тальне
10:05Умань — Буки
10:55Маньківка — Умань
11:00Маньківка — Красноставка
11:05Маньківка — Кривець
11:20Маньківка — Дзензелівка
11:30Маньківка — Юрпіль
11:50Маньківка — Кищенці
12:00Маньківка — Дзензелівка
12:10Умань — Кути
12:20Маньківка — Роги
12:50Буки — Умань
13:00Маньківка — Красноставка
13:05Маньківка — Кривець
13:30Тальне — Київ
14:15Маньківка — Умань
14:50Київ — Тальне
15:05Умань — Буки
15:20Маньківка — Київ
16:15Маньківка — Умань
17:05Черкаси — Умань
17:15Маньківка — Роги
17:40Тальне — Київ

за маршрутами автобусів

Буки — Умань
06:55 12:50

Київ — Тальне
09:20 14:50

Кути — Умань
07:55

Маньківка — Багва
05:00

Маньківка — Буки
05:15

Маньківка — Дзензелівка
07:15 11:20 12:00

Маньківка — Кищенці
06:40 11:50

Маньківка — Київ
05:00 15:20

Маньківка — Красноставка
06:20 11:00 13:00

Маньківка — Кривець
05:38 06:00 11:05 13:05

Маньківка — Кути
05:10

Маньківка — Роги
06:10 12:20 17:15

Маньківка — Умань
06:00 08:45 10:55 14:15 16:15

Маньківка — Черкаси
05:00 06:10

Маньківка — Юрпіль
06:30 11:30

Тальне — Київ
06:30 13:30 17:40

Умань — Буки
10:05 15:05

Умань — Кути
12:10

Умань — Черкаси
06:50

Черкаси — Умань
17:05

Інформація оновлена: 14.03.2021