Автовокзал Зіньків

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05353-31470

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Зіньків — Кременчук
05:20Зіньків — Шенгаріївка
05:20Зіньків — Довжик
05:40Зіньків — Дуб'яги
06:00Зіньків — Саранчівка
06:00Зіньків — Комсомльське
06:00Зіньків — Довжик
06:05Зіньків — Київ
06:05Зіньків — Сиверинівка
06:20Зіньків — Високе
06:20Гадяч — Харків
06:25Зіньків — Велика Павлівка
06:30Зіньків — Полтава
06:45Зіньків — Сиверинівка
06:45Зіньків — Власівка
06:50Зіньків — Велика Павлівка
06:50Зіньків — Лубни
06:50Зіньків — Саранчівка
06:50Зіньків — Високе
07:00Зіньків — Полтава
07:00Зіньків — Комсомльське
07:15Зіньків — Харків
08:00Шенгаріївка — Полтава
08:00Зіньків — Кременчук
09:30Зіньків — Власівка
09:55Зіньків — Велика Павлівка
10:25Зіньків — Сиверинівка
10:30Зіньків — Довжик
10:50Зіньків — Саранчівка
10:50Зіньків — Арсенівка
11:00Зіньків — Лазьки
11:00Зіньків — Комсомльське
11:00Зіньків — Високе
11:10Зіньків — Довжик
11:30Зіньків — Велика Павлівка
11:30Зіньків — Дуб'яги
11:30Зіньків — Шенгаріївка
11:40Зіньків — Новоселівка
11:40Зіньків — Новоселівка
12:00Зіньків — Дамаска
12:00Зіньків — Арсенівка
12:20Зіньків — Бірки
12:25Зіньків — Саранчівка
12:30Зіньків — Високе
13:05Зіньків — Власівка
13:20Зіньків — Шенгаріївка
13:55Зіньків — Полтава
14:20Зіньків — Комсомльське
14:30Шенгаріївка — Полтава
15:30Зіньків — Харків
15:31Зіньків — Харків
17:15Зіньків — Сиверинівка
17:35Зіньків — Полтава
18:20Зіньків — Бірки
18:25Зіньків — Полтава

за маршрутами автобусів

Гадяч — Харків
06:20

Зіньків — Арсенівка
10:50 12:00

Зіньків — Бірки
12:20 18:20

Зіньків — Велика Павлівка
06:25 06:50 09:55 11:30

Зіньків — Високе
06:20 06:50 11:00 12:30

Зіньків — Власівка
06:45 09:30 13:05

Зіньків — Дамаска
12:00

Зіньків — Довжик
05:20 06:00 10:30 11:10

Зіньків — Дуб'яги
05:40 11:30

Зіньків — Київ
06:05

Зіньків — Комсомльське
06:00 07:00 11:00 14:20

Зіньків — Кременчук
05:10 08:00

Зіньків — Лазьки
11:00

Зіньків — Лубни
06:50

Зіньків — Новоселівка
11:40 11:40

Зіньків — Полтава
06:30 07:00 13:55 17:35 18:25

Зіньків — Саранчівка
06:00 06:50 10:50 12:25

Зіньків — Сиверинівка
06:05 06:45 10:25 17:15

Зіньків — Харків
07:15 15:30 15:31

Зіньків — Шенгаріївка
05:20 11:30 13:20

Шенгаріївка — Полтава
08:00 14:30

Інформація оновлена: 26.09.2013