Автовокзал Зіньків

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05353-31470

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:45Зіньків — Дамаска
05:20Зіньків — Шенгаріївка
05:20Зіньків — Довжик
05:30Зіньків — Арсенівка
06:00Зіньків — Новоселівка
06:05Зіньків — Київ
06:19Зіньків — Високе
06:20Зіньків — Довжик
06:30Дейкалівка — Полтава
06:45Зіньків — Власівка
06:50Зіньків — Лубни
06:50Зіньків — Високе
06:50Зіньків — Саранчівка
07:00Зіньків — Полтава
07:00Зіньків — Пірки
09:30Зіньків — Власівка
10:30Зіньків — Довжик
10:50Зіньків — Арсенівка
11:00Зіньків — Високе
11:00Зіньків — Пірки
11:15Лохвиця — Харків
11:30Зіньків — Шенгаріївка
11:30Зіньків — Довжик
12:00Зіньків — Арсенівка
12:00Зіньків — Дамаска
12:25Зіньків — Саранчівка
12:30Зіньків — Високе
12:55Зіньків — Полтава
13:20Зіньків — Новоселівка
13:20Зіньків — Шенгаріївка
13:55Дейкалівка — Полтава
14:20Зіньків — Пірки
18:25Зіньків — Полтава
19:30Дейкалівка — Полтава

за маршрутами автобусів

Дейкалівка — Полтава
06:30 13:55 19:30

Зіньків — Арсенівка
05:30 10:50 12:00

Зіньків — Високе
06:19 06:50 11:00 12:30

Зіньків — Власівка
06:45 09:30

Зіньків — Дамаска
04:45 12:00

Зіньків — Довжик
05:20 06:20 10:30 11:30

Зіньків — Київ
06:05

Зіньків — Лубни
06:50

Зіньків — Новоселівка
06:00 13:20

Зіньків — Полтава
07:00 12:55 18:25

Зіньків — Пірки
07:00 11:00 14:20

Зіньків — Саранчівка
06:50 12:25

Зіньків — Шенгаріївка
05:20 11:30 13:20

Лохвиця — Харків
11:15

Інформація оновлена: 25.11.2019