Автовокзал Вінниця АС-2 Західна

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Хмельницьке шосе, 107 (показати на мапі)

Телефон довідки: 043-2464891

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:55Вінниця — Потоки
05:10Вінниця — Шаргород
05:50Вінниця — Дашківці
05:55Вінниця — Могилів-Подільський
05:55Вінниця — Жмеринка
06:00Вінниця — Хмельницький
06:10Вінниця — Якушинці
06:10Вінниця — Дашківці
06:12Вінниця — Хмельницький
06:15Вінниця — Муровані Курилівці
06:15Вінниця — Жмеринка
06:16Вінниця — Бар
06:20Вінниця — Лисогора
06:20Вінниця — Хмільник
06:30Вінниця — Браїлів
06:35Вінниця — Жмеринка
06:35Вінниця — Якушинці
06:40Вінниця — Могилів-Подільський
06:40Вінниця — Якушинці
06:40Вінниця — Хмільник
06:40Вінниця — Літин
06:50Вінниця — Жмеринка
06:50Вінниця — Бар
06:50Вінниця — Майдан
06:50Вінниця — Якушинці
06:52Вінниця — Літин
06:55Вінниця — Шаргород
07:00Вінниця — Хмільник
07:00Вінниця — Муровані Курилівці
07:00Вінниця — Якушинці
07:00Вінниця — Муровані Курилівці
07:04Вінниця — Літин
07:05Вінниця — Хмельницький
07:10Вінниця — Лисогора
07:10Вінниця — Михайлівці
07:10Вінниця — Якушинці
07:10Вінниця — Шаргород
07:15Вінниця — Уланів
07:15Вінниця — Дашківці
07:16Вінниця — Літин
07:20Вінниця — Могилів-Подільський
07:20Вінниця — Жмеринка
07:20Вінниця — Калинівка
07:25Вінниця — Якушинці
07:25Вінниця — Хмільник
07:28Вінниця — Літин
07:30Вінниця — Браїлів
07:30Вінниця — Микулинці
07:30Вінниця — Дашківці
07:30Вінниця — Жмеринка
07:35Вінниця — Бар
07:40Вінниця — Літин
07:40Вінниця — Якушинці
07:40Вінниця — Шаргород
07:40Вінниця — Хмільник
07:45Вінниця — Сокиряни
07:50Вінниця — Якушинці
07:50Вінниця — Бар
07:50Вінниця — Якушинці
07:50Вінниця — Жмеринка
07:52Вінниця — Літин
08:00Вінниця — Хмельницький
08:00Вінниця — Жмеринка
08:00Вінниця — Хмільник
08:04Вінниця — Літин
08:05Вінниця — Муровані Курилівці
08:10Вінниця — Дашківці
08:10Вінниця — Могилів-Подільський
08:10Вінниця — Лисогора
08:12Вінниця — Жмеринка
08:15Вінниця — Хмільник
08:15Вінниця — Якушинці
08:16Вінниця — Літин
08:20Вінниця — Якушинці
08:25Вінниця — Бар
08:25Вінниця — Шаргород
08:28Вінниця — Літин
08:30Вінниця — Лисогірка
08:30Вінниця — Якушинці
08:30Вінниця — Майдан
08:30Вінниця — Товтри Санаторій
08:30Вінниця — Горбівці
08:34Вінниця — Хмільник
08:35Вінниця — Кам'янець-Подільський
08:40Вінниця — Якушинці
08:40Вінниця — Літин
08:45Вінниця — Муровані Курилівці
08:45Вінниця — Жмеринка
08:52Вінниця — Літин
08:55Вінниця — Могилів-Подільський
08:55Вінниця — Хмільник
08:55Вінниця — Бар
09:00Вінниця — Якушинці
09:00Вінниця — Жмеринка
09:00Вінниця — Яремче
09:00Вінниця — Якушинці
09:00Вінниця — Яремче
09:04Вінниця — Літин
09:10Вінниця — Лисогора
09:10Вінниця — Браїлів
09:15Вінниця — Жмеринка
09:15Вінниця — Хмільник
09:16Вінниця — Літин
09:20Вінниця — Муровані Курилівці
09:20Вінниця — Бар
09:25Вінниця — Якушинці
09:28Вінниця — Літин
09:30Вінниця — Якушинці
09:30Вінниця — Жмеринка
09:35Вінниця — Дашківці
09:35Вінниця — Хмільник
09:35Вінниця — Хмельницький
09:40Вінниця — Тиврів
09:40Вінниця — Тернопіль
09:40Вінниця — Літин
09:45Вінниця — Бар
09:45Вінниця — Могилів-Подільський
09:45Вінниця — Жмеринка
09:52Вінниця — Літин
09:55Вінниця — Бар
09:55Вінниця — Шаргород
10:00Вінниця — Якушинці
10:00Вінниця — Дашківці
10:00Вінниця — Хмільник
10:04Вінниця — Літин
10:10Вінниця — Чернівці
10:10Вінниця — Нова Ушиця
10:10Вінниця — Чернівці
10:16Вінниця — Літин
10:20Вінниця — Муровані Курилівці
10:20Вінниця — Краків (Пол)
10:20Вінниця — Прага (Чех)
10:20Вінниця — Жмеринка
10:25Вінниця — Вінниківці
10:25Вінниця — Хмільник
10:25Вінниця — Якушинці
10:28Вінниця — Літин
10:30Вінниця — Бар
10:30Вінниця — Якушинці
10:30Вінниця — Могилів-Подільський
10:40Вінниця — Літин
10:40Вінниця — Хмільник
10:45Вінниця — Жмеринка
10:45Вінниця — Попівці
10:46Вінниця — Жмеринка
10:50Вінниця — Красилів
10:50Вінниця — Бар
10:50Вінниця — Лисогора
10:52Вінниця — Літин
10:55Вінниця — Хмільник
11:00Вінниця — Могилів-Подільський
11:00Вінниця — Якушинці
11:00Вінниця — Дашківці
11:00Вінниця — Браїлів
11:05Вінниця — Шаргород
11:10Вінниця — Лисогірка
11:10Вінниця — Хмільник
11:15Вінниця — Бар
11:15Вінниця — Теси
11:15Вінниця — Жмеринка
11:15Вінниця — Якушинці
11:20Вінниця — Шаргород
11:20Вінниця — Калинівка
11:30Вінниця — Жмеринка
11:30Вінниця — Хмільник
11:35Вінниця — Могилів-Подільський
11:35Вінниця — Бар
11:40Вінниця — Уланів
11:41Вінниця — Літин
11:45Вінниця — Летичів
11:45Вінниця — Муровані Курилівці
11:50Вінниця — Лисогора
11:50Вінниця — Хмільник
11:50Вінниця — Балин
11:50Вінниця — Жмеринка
11:53Вінниця — Літин
11:55Вінниця — Лисогірка
11:55Вінниця — Муровані Курилівці
12:00Вінниця — Іскриня
12:00Вінниця — Хмільник
12:00Вінниця — Дашківці
12:05Вінниця — Якушинці
12:05Вінниця — Хмельницький
12:05Вінниця — Літин
12:10Вінниця — Лисогірка
12:10Вінниця — Жмеринка
12:17Вінниця — Літин
12:20Вінниця — Браїлів
12:20Вінниця — Бар
12:20Вінниця — Хмільник
12:20Вінниця — Могилів-Подільський
12:20Вінниця — Тиврів
12:25Вінниця — Шаргород
12:29Вінниця — Літин
12:30Вінниця — Вінниця (Аеропорт)
12:30Вінниця — Якушинці
12:30Вінниця — Тернопіль
12:30Вінниця — Дунаївці
12:30Вінниця — Муровані Курилівці
12:31Вінниця — Дунаївці
12:35Вінниця — Хмільник
12:40Вінниця — Бар
12:40Вінниця — Жмеринка
12:41Вінниця — Літин
12:45Вінниця — Майдан
12:50Вінниця — Сальниця
12:50Вінниця — Дашківці
12:50Вінниця — Гнатівка
12:53Вінниця — Літин
12:55Вінниця — Якушинці
12:55Вінниця — Шаргород
13:00Вінниця — Хмельницький
13:00Вінниця — Якушинці
13:00Вінниця — Бар
13:05Вінниця — Колибабинці
13:05Вінниця — Літин
13:05Вінниця — Могилів-Подільський
13:10Вінниця — Жмеринка
13:15Вінниця — Дашківці
13:15Вінниця — Муровані Курилівці
13:17Вінниця — Літин
13:20Вінниця — Шаргород
13:20Вінниця — Хмільник
13:25Вінниця — Бар
13:25Вінниця — Копайгород
13:29Вінниця — Літин
13:30Вінниця — Горбівці
13:30Вінниця — Микулинці
13:30Вінниця — Якушинці
13:35Вінниця — Шаргород
13:35Вінниця — Потоки
13:35Вінниця — Хмільник
13:40Вінниця — Любомирівка
13:41Вінниця — Літин
13:45Вінниця — Муровані Курилівці
13:45Вінниця — Лисогора
13:45Вінниця — Якушинці
13:45Вінниця — Жмеринка
13:50Вінниця — Могилів-Подільський
13:50Вінниця — Кам'янець-Подільський
13:53Вінниця — Літин
13:54Вінниця — Хмільник
14:00Вінниця — Жмеринка
14:00Вінниця — Шаргород
14:00Вінниця — Якушинці
14:05Вінниця — Літин
14:05Вінниця — Бар
14:10Вінниця — Хмільник
14:10Вінниця — Муровані Курилівці
14:12Вінниця — Хмельницький
14:15Вінниця — Муровані Курилівці
14:15Вінниця — Могилів-Подільський
14:17Вінниця — Літин
14:20Вінниця — Якушинці
14:20Вінниця — Дашківці
14:20Вінниця — Шаргород
14:20Вінниця — Лисогірка
14:25Вінниця — Хмільник
14:29Вінниця — Літин
14:30Вінниця — Лисогірка
14:30Вінниця — Хмельницький
14:30Вінниця — Жмеринка
14:30Вінниця — Бар
14:35Вінниця — Майдан
14:35Вінниця — Якушинці
14:40Вінниця — Муровані Курилівці
14:40Вінниця — Могилів-Подільський
14:41Вінниця — Літин
14:45Вінниця — Теси
14:50Вінниця — Старокостянтинів
14:50Вінниця — Шаргород
14:50Вінниця — Бар
14:50Вінниця — Хмільник
14:53Вінниця — Літин
15:00Вінниця — Хмельницький
15:00Вінниця — Дашківці
15:00Вінниця — Варшава (Пол)
15:05Вінниця — Бар
15:05Вінниця — Літин
15:05Вінниця — Муровані Курилівці
15:05Вінниця — Жмеринка
15:17Вінниця — Літин
15:18Вінниця — Хмільник
15:20Вінниця — Шаргород
15:20Вінниця — Могилів-Подільський
15:20Вінниця — Якушинці
15:25Вінниця — Попівці
15:25Вінниця — Вінниківці
15:25Вінниця — Якушинці
15:26Вінниця — Летичів
15:29Вінниця — Літин
15:30Вінниця — Браїлів
15:30Вінниця — Жмеринка
15:30Вінниця — Бар
15:35Вінниця — Жван
15:38Вінниця — Шаргород
15:40Вінниця — Хмільник
15:40Вінниця — Кудіївці
15:41Вінниця — Літин
15:45Вінниця — Любар
15:50Вінниця — Жмеринка
15:50Вінниця — Могилів-Подільський
15:50Вінниця — Муровані Курилівці
15:53Вінниця — Літин
15:55Вінниця — Шаргород
15:55Вінниця — Чемерівці
16:00Вінниця — Якушинці
16:00Вінниця — Дашківці
16:00Вінниця — Лисогора
16:05Вінниця — Літин
16:06Вінниця — Хмельницький
16:10Вінниця — Хмільник
16:10Вінниця — Шаргород
16:12Вінниця — Бар
16:15Вінниця — Якушинці
16:15Вінниця — Муровані Курилівці
16:17Вінниця — Літин
16:20Вінниця — Красилів
16:20Вінниця — Якушинці
16:25Вінниця — Жмеринка
16:25Вінниця — Уланів
16:29Вінниця — Літин
16:30Вінниця — Могилів-Подільський
16:35Вінниця — Бар
16:40Вінниця — Лисогірка
16:40Вінниця — Хмільник
16:41Вінниця — Літин
16:45Вінниця — Жмеринка
16:45Вінниця — Потоки
16:45Вінниця — Тернопіль
16:50Вінниця — Дашківці
16:52Вінниця — Могилів-Подільський
16:53Вінниця — Літин
16:55Вінниця — Хмільник
17:00Вінниця — Рівне
17:00Вінниця — Копайгород
17:00Вінниця — Лисогора
17:00Вінниця — Жмеринка
17:00Вінниця — Микулинці
17:00Вінниця — Горбівці
17:01Вінниця — Рівне
17:05Вінниця — Літин
17:05Вінниця — Якушинці
17:05Вінниця — Муровані Курилівці
17:08Вінниця — Хмільник
17:10Вінниця — Тиврів
17:10Вінниця — Летичів
17:15Вінниця — Могилів-Подільський
17:15Вінниця — Жмеринка
17:15Вінниця — Майдан
17:17Вінниця — Літин
17:25Вінниця — Якушинці
17:25Вінниця — Шаргород
17:25Вінниця — Бар
17:29Вінниця — Літин
17:30Вінниця — Хмільник
17:30Вінниця — Якушинці
17:30Вінниця — Красилів
17:30Вінниця — Жмеринка
17:40Вінниця — Нова Ушиця
17:41Вінниця — Літин
17:45Вінниця — Могилів-Подільський
17:45Вінниця — Жмеринка
17:45Вінниця — Липятин
17:50Вінниця — Калинівка
17:53Вінниця — Літин
17:55Вінниця — Якушинці
17:55Вінниця — Муровані Курилівці
17:57Вінниця — Балин
18:00Вінниця — Дашківці
18:00Вінниця — Бар
18:00Вінниця — Браїлів
18:05Вінниця — Хмільник
18:05Вінниця — Жмеринка
18:05Вінниця — Літин
18:15Вінниця — Могилів-Подільський
18:15Вінниця — Лисогора
18:17Вінниця — Літин
18:20Вінниця — Шаргород
18:20Вінниця — Якушинці
18:25Вінниця — Якушинці
18:29Вінниця — Літин
18:30Вінниця — Хмільник
18:30Вінниця — Жмеринка
18:30Вінниця — Бар
18:30Вінниця — Дашківці
18:41Вінниця — Літин
18:45Вінниця — Майдан
18:50Вінниця — Хмельницький
18:50Вінниця — Хмільник
18:50Вінниця — Жмеринка
18:53Вінниця — Літин
18:55Вінниця — Іскриня
18:55Вінниця — Дашківці
19:00Вінниця — Микулинці
19:00Вінниця — Якушинці
19:00Вінниця — Могилів-Подільський
19:05Вінниця — Літин
19:10Вінниця — Бар
19:10Вінниця — Жмеринка
19:15Вінниця — Лисогора
19:15Вінниця — Якушинці
19:17Вінниця — Літин
19:19Вінниця — Хмільник
19:29Вінниця — Літин
19:30Вінниця — Жмеринка
19:40Вінниця — Якушинці
19:41Вінниця — Літин
20:00Вінниця — Дашківці
20:05Вінниця — Літин
20:10Вінниця — Хмільник
20:15Вінниця — Лисогора
20:30Вінниця — Літин
20:30Вінниця — Жмеринка
20:35Вінниця — Якушинці
21:00Вінниця — Літин
21:00Вінниця — Жмеринка

за маршрутами автобусів

Вінниця — Варшава (Пол)
15:00

Вінниця — Краків (Пол)
10:20

Вінниця — Іскриня
12:00 18:55

Вінниця — Балин
11:50 17:57

Вінниця — Бар
06:16 06:50 07:35 07:50 08:25 08:55 09:20 09:45 09:55 10:30 10:50 11:15 11:35 12:20 12:40 13:00 13:25 14:05 14:30 14:50 15:05 15:30 16:12 16:35 17:25 18:00 18:30 19:10

Вінниця — Браїлів
06:30 07:30 09:10 11:00 12:20 15:30 18:00

Вінниця — Вінниківці
10:25 15:25

Вінниця — Вінниця (Аеропорт)
12:30

Вінниця — Гнатівка
12:50

Вінниця — Горбівці
08:30 13:30 17:00

Вінниця — Дашківці
05:50 06:10 07:15 07:30 08:10 09:35 10:00 11:00 12:00 12:50 13:15 14:20 15:00 16:00 16:50 18:00 18:30 18:55 20:00

Вінниця — Дунаївці
12:30 12:31

Вінниця — Жван
15:35

Вінниця — Жмеринка
05:55 06:15 06:35 06:50 07:20 07:30 07:50 08:00 08:12 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:20 10:45 10:46 11:15 11:30 11:50 12:10 12:40 13:10 13:45 14:00 14:30 15:05 15:30 15:50 16:25 16:45 17:00 17:15 17:30 17:45 18:05 18:30 18:50 19:10 19:30 20:30 21:00

Вінниця — Калинівка
07:20 11:20 17:50

Вінниця — Кам'янець-Подільський
08:35 13:50

Вінниця — Колибабинці
13:05

Вінниця — Копайгород
13:25 17:00

Вінниця — Красилів
10:50 16:20 17:30

Вінниця — Кудіївці
15:40

Вінниця — Летичів
11:45 15:26 17:10

Вінниця — Липятин
17:45

Вінниця — Лисогора
06:20 07:10 08:10 09:10 10:50 11:50 13:45 16:00 17:00 18:15 19:15 20:15

Вінниця — Лисогірка
08:30 11:10 11:55 12:10 14:20 14:30 16:40

Вінниця — Любар
15:45

Вінниця — Любомирівка
13:40

Вінниця — Літин
06:40 06:52 07:04 07:16 07:28 07:40 07:52 08:04 08:16 08:28 08:40 08:52 09:04 09:16 09:28 09:40 09:52 10:04 10:16 10:28 10:40 10:52 11:41 11:53 12:05 12:17 12:29 12:41 12:53 13:05 13:17 13:29 13:41 13:53 14:05 14:17 14:29 14:41 14:53 15:05 15:17 15:29 15:41 15:53 16:05 16:17 16:29 16:41 16:53 17:05 17:17 17:29 17:41 17:53 18:05 18:17 18:29 18:41 18:53 19:05 19:17 19:29 19:41 20:05 20:30 21:00

Вінниця — Майдан
06:50 08:30 12:45 14:35 17:15 18:45

Вінниця — Микулинці
07:30 13:30 17:00 19:00

Вінниця — Михайлівці
07:10

Вінниця — Могилів-Подільський
05:55 06:40 07:20 08:10 08:55 09:45 10:30 11:00 11:35 12:20 13:05 13:50 14:15 14:40 15:20 15:50 16:30 16:52 17:15 17:45 18:15 19:00

Вінниця — Муровані Курилівці
06:15 07:00 07:00 08:05 08:45 09:20 10:20 11:45 11:55 12:30 13:15 13:45 14:10 14:15 14:40 15:05 15:50 16:15 17:05 17:55

Вінниця — Нова Ушиця
10:10 17:40

Вінниця — Попівці
10:45 15:25

Вінниця — Потоки
04:55 13:35 16:45

Вінниця — Прага (Чех)
10:20

Вінниця — Рівне
17:00 17:01

Вінниця — Сальниця
12:50

Вінниця — Сокиряни
07:45

Вінниця — Старокостянтинів
14:50

Вінниця — Тернопіль
09:40 12:30 16:45

Вінниця — Теси
11:15 14:45

Вінниця — Тиврів
09:40 12:20 17:10

Вінниця — Товтри Санаторій
08:30

Вінниця — Уланів
07:15 11:40 16:25

Вінниця — Хмельницький
06:00 06:12 07:05 08:00 09:35 12:05 13:00 14:12 14:30 15:00 16:06 18:50

Вінниця — Хмільник
06:20 06:40 07:00 07:25 07:40 08:00 08:15 08:34 08:55 09:15 09:35 10:00 10:25 10:40 10:55 11:10 11:30 11:50 12:00 12:20 12:35 13:20 13:35 13:54 14:10 14:25 14:50 15:18 15:40 16:10 16:40 16:55 17:08 17:30 18:05 18:30 18:50 19:19 20:10

Вінниця — Чемерівці
15:55

Вінниця — Чернівці
10:10 10:10

Вінниця — Шаргород
05:10 06:55 07:10 07:40 08:25 09:55 11:05 11:20 12:25 12:55 13:20 13:35 14:00 14:20 14:50 15:20 15:38 15:55 16:10 17:25 18:20

Вінниця — Якушинці
06:10 06:35 06:40 06:50 07:00 07:10 07:25 07:40 07:50 07:50 08:15 08:20 08:30 08:40 09:00 09:00 09:25 09:30 10:00 10:25 10:30 11:00 11:15 12:05 12:30 12:55 13:00 13:30 13:45 14:00 14:20 14:35 15:20 15:25 16:00 16:15 16:20 17:05 17:25 17:30 17:55 18:20 18:25 19:00 19:15 19:40 20:35

Вінниця — Яремче
09:00 09:00

Інформація оновлена: 25.09.2013