Автовокзал Лохвиця

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 14 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05356-31441

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:30Лохвиця — Лубни
04:35Суджа — Полтава
04:45Лохвиця — Полтава
05:20Катовіце (Пол) — Полтава
05:30Лохвиця — Полтава
05:30Лохвиця — Полтава
05:40Лохвиця — Скоробагатьки
05:45Лохвиця — Полтава
06:00Лохвиця — Білогорілка
06:20Лохвиця — Мехедівка
06:20Лохвиця — Дібрівне
06:30Лохвиця — Полтава
06:30Лохвиця — Долинка
06:40Лохвиця — Бербениці
06:40Лохвиця — Бербениці
07:00Лохвиця — Київ
07:00Лохвиця — Христанівка
07:10Чорнухи — Харків
08:00Лохвиця — Заводське
08:50Лохвиця — Харків
09:00Лохвиця — Полтава
09:40Лохвиця — Лубни
11:30Лохвиця — Христанівка
11:35Лохвиця — Мехедівка
11:40Лохвиця — Скоробагатьки
12:00Лохвиця — Білогорілка
12:00Лохвиця — Дібрівне
12:00Лохвиця — Долинка
12:20Лохвиця — Заводське
12:25Лохвиця — Бербениці
12:25Лохвиця — Бербениці
12:30Лохвиця — Христанівка
12:35Лохвиця — Полтава
13:00Лохвиця — Полтава
14:00Лохвиця — Полтава
14:10Лохвиця — Бербениці
14:30Лохвиця — Заводське
14:40Лохвиця — Лубни
14:40Лохвиця — Полтава
16:25Лохвиця — Полтава

за маршрутами автобусів

Катовіце (Пол) — Полтава
05:20

Лохвиця — Бербениці
06:40 06:40 12:25 12:25 14:10

Лохвиця — Білогорілка
06:00 12:00

Лохвиця — Долинка
06:30 12:00

Лохвиця — Дібрівне
06:20 12:00

Лохвиця — Заводське
08:00 12:20 14:30

Лохвиця — Київ
07:00

Лохвиця — Лубни
04:30 09:40 14:40

Лохвиця — Мехедівка
06:20 11:35

Лохвиця — Полтава
04:45 05:30 05:30 05:45 06:30 09:00 12:35 13:00 14:00 14:40 16:25

Лохвиця — Скоробагатьки
05:40 11:40

Лохвиця — Харків
08:50

Лохвиця — Христанівка
07:00 11:30 12:30

Суджа — Полтава
04:35

Чорнухи — Харків
07:10

Інформація оновлена: 25.11.2019