Автовокзал Лохвиця

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 14 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05356-31441

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:30Лохвиця — Лубни
04:45Лохвиця — Полтава
05:20Лохвиця — Полтава
05:30Лохвиця — Полтава
05:30Лохвиця — Полтава
05:40Лохвиця — Скоробагатьки
05:45Лохвиця — Полтава
05:55Лохвиця — Бодаква
06:00Лохвиця — Білогорілка
06:05Лохвиця — Гаївщина
06:15Лохвиця — Піски
06:20Лохвиця — Дібрівне
06:20Лохвиця — Мехедівка
06:30Лохвиця — Долинка
06:40Лохвиця — Бербениці
06:40Лохвиця — Венслави
06:40Лохвиця — Бербениці
06:45Лохвиця — Полтава
06:50Лохвиця — Червонозаводське
07:00Лохвиця — Свиридівка
07:00Лохвиця — Київ
07:00Лохвиця — Христанівка
07:00Лохвиця — Христанівка
07:05Лохвиця — Лубни
07:10Чорнухи — Харків
07:10Лохвиця — Лучка
08:05Лохвиця — Яхники
08:05Лохвиця — Миргород
08:10Лохвиця — Червонозаводське
08:10Лохвиця — Червонозаводське
08:30Лохвиця — Червонозаводське
08:50Лохвиця — Харків
09:00Лохвиця — Полтава
09:40Лохвиця — Лубни
10:00Лохвиця — Червонозаводське
10:15Лохвиця — Червонозаводське
10:30Лебедин — Київ
10:30Лебедин — Київ
11:00Лохвиця — Яхники
11:00Лохвиця — Гаївщина
11:00Лохвиця — Венслави
11:25Лохвиця — Червонозаводське
11:30Лохвиця — Христанівка
11:35Лохвиця — Мехедівка
11:40Лохвиця — Скоробагатьки
11:40Лохвиця — Піски
11:40Лохвиця — Бодаква
11:55Лохвиця — Червонозаводське
12:00Лохвиця — Дібрівне
12:00Лохвиця — Білогорілка
12:00Лохвиця — Долинка
12:00Лохвиця — Червонозаводське
12:00Лохвиця — Венслави
12:25Лохвиця — Червонозаводське
12:25Лохвиця — Полтава
12:25Лохвиця — Бербениці
12:25Полтава — Ромни
12:26Лохвиця — Бербениці
12:30Лохвиця — Христанівка
12:30Київ — Бєлгород (РФ)
12:35Лохвиця — Лучка
12:45Лохвиця — Полтава
13:00Лохвиця — Свиридівка
13:30Лохвиця — Полтава
13:35Гадяч — Лубни
14:10Лохвиця — Бербениці
14:10Лохвиця — Полтава
14:25Київ — Лебедин
14:35Лохвиця — Червонозаводське
14:40Лохвиця — Лубни
14:40Лохвиця — Червонозаводське
14:50Лебедин — Київ
14:50Лохвиця — Полтава
15:10Лохвиця — Київ
15:35Лубни — Гадяч
16:00Лохвиця — Миргород
16:30Київ — Лебедин
16:30Ромни — Полтава
16:40Лохвиця — Червонозаводське
17:00Лохвиця — Піски
17:00Лохвиця — Лубни

за маршрутами автобусів

Гадяч — Лубни
13:35

Київ — Бєлгород (РФ)
12:30

Київ — Лебедин
14:25 16:30

Лебедин — Київ
10:30 10:30 14:50

Лохвиця — Бербениці
06:40 06:40 12:25 12:26 14:10

Лохвиця — Бодаква
05:55 11:40

Лохвиця — Білогорілка
06:00 12:00

Лохвиця — Венслави
06:40 11:00 12:00

Лохвиця — Гаївщина
06:05 11:00

Лохвиця — Долинка
06:30 12:00

Лохвиця — Дібрівне
06:20 12:00

Лохвиця — Київ
07:00 15:10

Лохвиця — Лубни
04:30 07:05 09:40 14:40 17:00

Лохвиця — Лучка
07:10 12:35

Лохвиця — Мехедівка
06:20 11:35

Лохвиця — Миргород
08:05 16:00

Лохвиця — Полтава
04:45 05:20 05:30 05:30 05:45 06:45 09:00 12:25 12:45 13:30 14:10 14:50

Лохвиця — Піски
06:15 11:40 17:00

Лохвиця — Свиридівка
07:00 13:00

Лохвиця — Скоробагатьки
05:40 11:40

Лохвиця — Харків
08:50

Лохвиця — Христанівка
07:00 07:00 11:30 12:30

Лохвиця — Червонозаводське
06:50 08:10 08:10 08:30 10:00 10:15 11:25 11:55 12:00 12:25 14:35 14:40 16:40

Лохвиця — Яхники
08:05 11:00

Лубни — Гадяч
15:35

Полтава — Ромни
12:25

Ромни — Полтава
16:30

Чорнухи — Харків
07:10

Інформація оновлена: 26.09.2013