Автовокзал Полтава АС-1

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Великотирнівська, 7 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0532-681071

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:20Дніпро — Прага (Чех)
00:20Дніпро — Прага (Чех)
01:10Покровськ — Київ
01:10Чернівці — Краснодар (РФ)
01:10Чернівці — Краснодар (РФ)
01:15Харків — Гдиня (Пол)
01:15Харків — Гдиня (Пол)
01:15Харків — Гдиня (Пол)
01:15Харків — Гдиня (Пол)
01:15Харків — Гдиня (Пол)
01:45Маріуполь — Мінськ (Біл)
01:45Херсон — Суми
01:45Маріуполь — Мінськ (Біл)
01:50Маріуполь — Щецин (Пол)
01:50Маріуполь — Щецин (Пол)
02:00Бердянськ — Київ
02:00Харків — Київ
02:10Харків — Колобжег (Пол)
02:10Харків — Колобжег (Пол)
02:30Кишинів (Мол) — Харків
02:35Запоріжжя — Щецин (Пол)
02:35Запоріжжя — Київ
03:20Маріуполь — Люблін (Пол)
03:40Мінськ (Біл) — Маріуполь
03:50Буковель — Харків
04:00Харків — Київ
04:10Полтава — Кременчук
04:40Варшава (Пол) — Сєвєродонецьк
04:40Варшава (Пол) — Сєвєродонецьк
04:40Варшава (Пол) — Сєвєродонецьк
04:55Полтава — Київ
05:00Київ — Харків
05:00Чернівці — Харків
05:10Полтава — Піщане
05:15Полтава — Світлогірське
05:20Полтава — Кременчук
05:30Полтава — Гадяч
05:35Полтава — Радивонівка
05:50Полтава — Шишаки
05:55Полтава — Київ
05:55Полтава — Шишаки
06:00Харків — Київ
06:00Латіна (Іт) — Запоріжжя
06:00Полтава — Черкаси
06:10Полтава — Гадяч
06:10Полтава — Дніпро
06:10Полтава — Миргород
06:15Полтава — Пустовари
06:25Полтава — Оржиця
06:30Полтава — Федіївка
06:30Полтава — Федіївка
06:30Полтава — Кременчук
06:35Полтава — Лохвиця
06:45Полтава — Харків
06:45Полтава — Семенівка
06:45Полтава — Кременчук
06:45Полтава — Біляки
06:50Полтава — Шишаки
07:00Полтава — Харків
07:00Харків — Кошалін (Пол)
07:00Полтава — Лохвиця
07:00Харків — Кошалін (Пол)
07:00Полтава — Лиман Перший
07:00Полтава — Київ
07:00Полтава — Дніпро
07:05Полтава — Кривий Ріг
07:05Полтава — Гадяч
07:15Полтава — Кременчук
07:15Москва (РФ) — Кропивницький
07:25Полтава — Миргород
07:30Полтава — Баранівка
07:30Полтава — Дніпро
07:30Полтава — Харків
07:40Полтава — Черкаси
07:40Полтава — Кременчук
07:46Полтава — Ромни
07:46Полтава — Ромни
07:50Полтава — Суми
07:55Полтава — Чорнухи
07:55Полтава — Київ
08:00Полтава — Дніпро
08:00Полтава — Остап'є
08:05Полтава — Черкаси
08:20Полтава — Лохвиця
08:30Сєвєродонецьк — Щецин (Пол)
08:30Сєвєродонецьк — Щецин (Пол)
08:30Полтава — Глибока Долина
08:30Сєвєродонецьк — Щецин (Пол)
08:30Полтава — Харків
08:35Полтава — Яреськи
08:40Полтава — Горошине
08:40Полтава — Гадяч
08:45Полтава — Гадяч
08:55Полтава — Щецин (Пол)
08:55Полтава — Щецин (Пол)
09:00Харків — Слупськ (Пол)
09:00Полтава — Київ
09:00Харків — Слупськ (Пол)
09:10Котельва — Кременчук
09:10Полтава — Решетилівка
09:15Харків — Познань (Пол)
09:15Харків — Познань (Пол)
09:20Полтава — Гадяч
09:20Полтава — Миргород
09:20Полтава — Дніпро
09:25Полтава — Прилуки
09:30Полтава — Кременчук
09:40Краснодар (РФ) — Чернівці
09:40Полтава — Кременчук
09:50Полтава — Гадяч
09:55Полтава — Київ
09:55Полтава — Шишаки
09:59Дніпро — Свиноуйсьце (Пол)
09:59Дніпро — Свиноуйсьце (Пол)
09:59Дніпро — Свиноуйсьце (Пол)
09:59Дніпро — Свиноуйсьце (Пол)
10:00Полтава — Кременчук
10:00Полтава — Щецин (Пол)
10:05Миргород — Мелітополь
10:05Полтава — Гребінка
10:15Дніпро — Ромни
10:25Полтава — Кременчук
10:30Полтава — Суми
10:30Полтава — Київ
10:40Полтава — Придніпрянське
10:40Полтава — Придніпрянське
10:45Полтава — Дружба
10:55Полтава — Оржиця
11:00Полтава — Миргород
11:10Полтава — Охтирка
11:10Полтава — Гадяч
11:10Полтава — Березняки
11:15Харків — Київ
11:20Полтава — Кременчук
11:30Миргород — Нікополь
11:35Полтава — Решетилівка
11:45Харків — Кропивницький
11:45Харків — Кропивницький
11:50Полтава — Лубни
11:50Полтава — Лубни
11:55Полтава — Київ
12:00Харків — Київ
12:00Полтава — Суджа
12:00Полтава — Суджа
12:00Полтава — Ромодан
12:00Кропивницький — Москва (РФ)
12:05Полтава — Лохвиця
12:10Полтава — Пустовари
12:10Полтава — Лиман Перший
12:15Полтава — Дніпро
12:25Полтава — Шишаки
12:25Полтава — Чернігів
12:25Полтава — Чернігів
12:25Полтава — Кременчук
12:30Полтава — Федіївка
12:30Полтава — Федіївка
12:40Харків — Кишинів (Мол)
12:40Полтава — Шилівка
12:40Полтава — Миргород
12:50Полтава — Гадяч
12:50Полтава — Баранівка
12:50Полтава — Оржиця
12:55Полтава — Радивонівка
13:00Полтава — Дніпро
13:00Полтава — Оржиця
13:05Харків — Київ
13:05Полтава — Остап'є
13:10Полтава — Яреськи
13:10Полтава — Гадяч
13:15Полтава — Світлогірське
13:15Полтава — Градизьк
13:15Полтава — Малинівка
13:16Полтава — Малинівка
13:20Полтава — Миргород
13:20Полтава — Хорол
13:20Полтава — Зачепилівка
13:30Харків — Познань (Пол)
13:30Харків — Познань (Пол)
13:30Полтава — Олександрія
13:30Харків — Познань (Пол)
13:30Харків — Познань (Пол)
13:35Полтава — Гадяч
13:40Полтава — Кегичівка
13:40Полтава — Мушти
13:45Полтава — Новооріхівка
13:50Полтава — Семенівка
13:50Полтава — Кам'янське
13:50Кобеляки — Короп
13:55Полтава — Київ
14:00Полтава — Миргород
14:00Полтава — Лебедин
14:00Полтава — Лебедин
14:10Полтава — Висока Вакулівка
14:10Полтава — Висока Вакулівка
14:15Полтава — Кременчук
14:20Полтава — Катовіце (Пол)
14:20Мелітополь — Миргород
14:30Харків — Ченстохова (Пол)
14:30Київ — Єсентуки (РФ)
14:30Полтава — Лохвиця
14:30Полтава — Миргород
14:30Київ — Єсентуки (РФ)
14:30Харків — Варшава (Пол)
14:30Полтава — Лохвиця
14:30Харків — Варшава (Пол)
14:35Полтава — Решетилівка
14:40Полтава — Москва (РФ)
14:40Полтава — Москва (РФ)
14:40Нікополь — Миргород
14:40Полтава — Оболонь
14:45Полтава — Шишаки
14:50Полтава — Шишаки
14:50Полтава — Гадяч
14:58Полтава — Оржиця
15:00Полтава — Київ
15:00Полтава — Прилуки
15:05Полтава — Гадяч
15:05Полтава — Радивонівка
15:10Полтава — Піщане
15:10Полтава — Лохвиця
15:10Полтава — Глобине
15:10Полтава — Лохвиця
15:10Полтава — Кривий Ріг
15:15Кременчук — Котельва
15:15Суми — Запоріжжя
15:20Полтава — Миргород
15:20Полтава — Суми
15:30Полтава — Решетилівка
15:30Київ — Харків
15:30Полтава — Кременчук
15:40Полтава — Лохвиця
15:45Полтава — Остап'є
15:50Полтава — Пирятин
15:50Кропивницький — Харків
15:50Полтава — Миргород
15:50Полтава — Конотоп
15:50Кропивницький — Харків
15:55Полтава — Київ
16:00Полтава — Харків
16:10Полтава — Федіївка
16:10Полтава — Федіївка
16:15Полтава — Березняки
16:15Полтава — Гадяч
16:15Полтава — Градизьк
16:15Лебедин — Дніпро
16:20Полтава — Хорол
16:30Полтава — Шишаки
16:40Полтава — Решетилівка
16:40Кропивницький — Москва (РФ)
16:55Запоріжжя — Вроцлав (Пол)
17:00Сєвєродонецьк — Варшава (Пол)
17:00Запоріжжя — Латіна (Іт)
17:00Сєвєродонецьк — Варшава (Пол)
17:00Запоріжжя — Латіна (Іт)
17:00Полтава — Миргород
17:00Полтава — Київ
17:00Сєвєродонецьк — Варшава (Пол)
17:00Полтава — Харків
17:00Сєвєродонецьк — Варшава (Пол)
17:00Сєвєродонецьк — Варшава (Пол)
17:00Полтава — Гадяч
17:00Сєвєродонецьк — Варшава (Пол)
17:10Полтава — Пустовари
17:10Харків — Чернівці
17:10Полтава — Мушти
17:20Полтава — Семенівка
17:20Полтава — Дружба
17:21Полтава — Дружба
17:21Полтава — Малинівка
17:30Полтава — Гадяч
17:35Полтава — Лубни
17:45Полтава — Шилівка
17:45Полтава — Шилівка
17:50Полтава — Придніпрянське
18:00Полтава — Київ
18:00Харків — Буковель
18:00Полтава — Суми
18:00Полтава — Суми
18:00Полтава — Лохвиця
18:05Полтава — Яреськи
18:10Полтава — Решетилівка
18:20Суми — Херсон
18:30Ромни — Дніпро
18:30Полтава — Охтирка
18:30Полтава — Лубни
18:35Дніпро — Краснодар (РФ)
18:35Дніпро — Краснодар (РФ)
18:55Запоріжжя — Суми
19:00Київ — Волгоград (РФ)
19:00Київ — Харків
19:00Полтава — Київ
19:05Полтава — Лохвиця
19:15Київ — Харків
19:20Полтава — Миргород
19:20Полтава — Решетилівка
19:55Полтава — Київ
20:45Короп — Кобеляки
20:55Полтава — Київ
21:20Люблін (Пол) — Маріуполь
21:35Київ — Станиця Луганська
22:00Київ — Харків
22:00Полтава — Київ
22:20Київ — Бердянськ
22:40Щецин (Пол) — Маріуполь
22:55Полтава — Київ
23:00Харків — Київ
23:15Станиця Луганська — Київ
23:35Київ — Покровськ
23:59Київ — Харків

за маршрутами автобусів

Бердянськ — Київ
02:00

Буковель — Харків
03:50

Варшава (Пол) — Сєвєродонецьк
04:40 04:40 04:40

Дніпро — Краснодар (РФ)
18:35 18:35

Дніпро — Прага (Чех)
00:20 00:20

Дніпро — Ромни
10:15

Дніпро — Свиноуйсьце (Пол)
09:59 09:59 09:59 09:59

Запоріжжя — Вроцлав (Пол)
16:55

Запоріжжя — Київ
02:35

Запоріжжя — Латіна (Іт)
17:00 17:00

Запоріжжя — Суми
18:55

Запоріжжя — Щецин (Пол)
02:35

Кишинів (Мол) — Харків
02:30

Київ — Єсентуки (РФ)
14:30 14:30

Київ — Бердянськ
22:20

Київ — Волгоград (РФ)
19:00

Київ — Покровськ
23:35

Київ — Станиця Луганська
21:35

Київ — Харків
05:00 15:30 19:00 19:15 22:00 23:59

Кобеляки — Короп
13:50

Короп — Кобеляки
20:45

Котельва — Кременчук
09:10

Краснодар (РФ) — Чернівці
09:40

Кременчук — Котельва
15:15

Кропивницький — Москва (РФ)
12:00 16:40

Кропивницький — Харків
15:50 15:50

Латіна (Іт) — Запоріжжя
06:00

Лебедин — Дніпро
16:15

Люблін (Пол) — Маріуполь
21:20

Маріуполь — Люблін (Пол)
03:20

Маріуполь — Мінськ (Біл)
01:45 01:45

Маріуполь — Щецин (Пол)
01:50 01:50

Мелітополь — Миргород
14:20

Миргород — Мелітополь
10:05

Миргород — Нікополь
11:30

Москва (РФ) — Кропивницький
07:15

Мінськ (Біл) — Маріуполь
03:40

Нікополь — Миргород
14:40

Покровськ — Київ
01:10

Полтава — Баранівка
07:30 12:50

Полтава — Березняки
11:10 16:15

Полтава — Біляки
06:45

Полтава — Висока Вакулівка
14:10 14:10

Полтава — Гадяч
05:30 06:10 07:05 08:40 08:45 09:20 09:50 11:10 12:50 13:10 13:35 14:50 15:05 16:15 17:00 17:30

Полтава — Глибока Долина
08:30

Полтава — Глобине
15:10

Полтава — Горошине
08:40

Полтава — Градизьк
13:15 16:15

Полтава — Гребінка
10:05

Полтава — Дніпро
06:10 07:00 07:30 08:00 09:20 12:15 13:00

Полтава — Дружба
10:45 17:20 17:21

Полтава — Зачепилівка
13:20

Полтава — Кам'янське
13:50

Полтава — Катовіце (Пол)
14:20

Полтава — Кегичівка
13:40

Полтава — Київ
04:55 05:55 07:00 07:55 09:00 09:55 10:30 11:55 13:55 15:00 15:55 17:00 18:00 19:00 19:55 20:55 22:00 22:55

Полтава — Конотоп
15:50

Полтава — Кременчук
04:10 05:20 06:30 06:45 07:15 07:40 09:30 09:40 10:00 10:25 11:20 12:25 14:15 15:30

Полтава — Кривий Ріг
07:05 15:10

Полтава — Лебедин
14:00 14:00

Полтава — Лиман Перший
07:00 12:10

Полтава — Лохвиця
06:35 07:00 08:20 12:05 14:30 14:30 15:10 15:10 15:40 18:00 19:05

Полтава — Лубни
11:50 11:50 17:35 18:30

Полтава — Малинівка
13:15 13:16 17:21

Полтава — Миргород
06:10 07:25 09:20 11:00 12:40 13:20 14:00 14:30 15:20 15:50 17:00 19:20

Полтава — Москва (РФ)
14:40 14:40

Полтава — Мушти
13:40 17:10

Полтава — Новооріхівка
13:45

Полтава — Оболонь
14:40

Полтава — Олександрія
13:30

Полтава — Оржиця
06:25 10:55 12:50 13:00 14:58

Полтава — Остап'є
08:00 13:05 15:45

Полтава — Охтирка
11:10 18:30

Полтава — Пирятин
15:50

Полтава — Придніпрянське
10:40 10:40 17:50

Полтава — Прилуки
09:25 15:00

Полтава — Пустовари
06:15 12:10 17:10

Полтава — Піщане
05:10 15:10

Полтава — Радивонівка
05:35 12:55 15:05

Полтава — Решетилівка
09:10 11:35 14:35 15:30 16:40 18:10 19:20

Полтава — Ромни
07:46 07:46

Полтава — Ромодан
12:00

Полтава — Світлогірське
05:15 13:15

Полтава — Семенівка
06:45 13:50 17:20

Полтава — Суджа
12:00 12:00

Полтава — Суми
07:50 10:30 15:20 18:00 18:00

Полтава — Федіївка
06:30 06:30 12:30 12:30 16:10 16:10

Полтава — Харків
06:45 07:00 07:30 08:30 16:00 17:00

Полтава — Хорол
13:20 16:20

Полтава — Черкаси
06:00 07:40 08:05

Полтава — Чернігів
12:25 12:25

Полтава — Чорнухи
07:55

Полтава — Шилівка
12:40 17:45 17:45

Полтава — Шишаки
05:50 05:55 06:50 09:55 12:25 14:45 14:50 16:30

Полтава — Щецин (Пол)
08:55 08:55 10:00

Полтава — Яреськи
08:35 13:10 18:05

Ромни — Дніпро
18:30

Станиця Луганська — Київ
23:15

Суми — Запоріжжя
15:15

Суми — Херсон
18:20

Сєвєродонецьк — Варшава (Пол)
17:00 17:00 17:00 17:00 17:00 17:00

Сєвєродонецьк — Щецин (Пол)
08:30 08:30 08:30

Харків — Буковель
18:00

Харків — Варшава (Пол)
14:30 14:30

Харків — Гдиня (Пол)
01:15 01:15 01:15 01:15 01:15

Харків — Кишинів (Мол)
12:40

Харків — Київ
02:00 04:00 06:00 11:15 12:00 13:05 23:00

Харків — Колобжег (Пол)
02:10 02:10

Харків — Кошалін (Пол)
07:00 07:00

Харків — Кропивницький
11:45 11:45

Харків — Познань (Пол)
09:15 09:15 13:30 13:30 13:30 13:30

Харків — Слупськ (Пол)
09:00 09:00

Харків — Ченстохова (Пол)
14:30

Харків — Чернівці
17:10

Херсон — Суми
01:45

Чернівці — Краснодар (РФ)
01:10 01:10

Чернівці — Харків
05:00

Щецин (Пол) — Маріуполь
22:40

Інформація оновлена: 25.11.2019