Автовокзал Полтава АС-1

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Великотирнівська, 7 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0532-681071

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:40Дніпропетровськ — Гомель (Біл)
00:40Дніпропетровськ — Гомель (Біл)
00:40Дніпропетровськ — Гомель (Біл)
00:40Дніпропетровськ — Гомель (Біл)
00:50Київ — Донецьк
01:10Донецьк — Київ
02:00Бердянськ — Київ
02:00Бердянськ — Київ
02:20Донецьк — Київ
02:33Чернігів — Харків
02:33Чернігів — Харків
02:35Миколаїв — Суми
02:40Херсон — Суми
02:40Херсон — Суми
03:40Київ — Харків
03:45Севастополь — Київ
03:55Київ — Харків
05:10Полтава — Піщане
05:25Гомель (Біл) — Дніпропетровськ
05:25Гомель (Біл) — Дніпропетровськ
05:35Полтава — Радивонівка
05:40Полтава — Гадяч
05:50Полтава — Шишаки
05:55Полтава — Шишаки
06:00Полтава — Черкаси
06:05Полтава — Київ
06:05Полтава — Харків
06:10Полтава — Миргород
06:10Полтава — Гадяч
06:10Полтава — Дніпропетровськ
06:15Полтава — Пустовари
06:26Полтава — Миргород
06:30Полтава — Федіївка
06:30Полтава — Федіївка
06:45Полтава — Надежда
06:45Полтава — Піщане
06:45Полтава — Семенівка
06:45Полтава — Кременчук
06:45Полтава — Харків
07:00Полтава — Лохвиця
07:00Полтава — Лиман Перший
07:00Полтава — Дніпропетровськ
07:05Полтава — Гадяч
07:05Полтава — Кривий Ріг
07:15Полтава — Кременчук
07:20Полтава — Харків
07:20Полтава — Пирятин
07:25Полтава — Миргород
07:30Полтава — Дніпропетровськ
07:30Полтава — Баранівка
07:35Полтава — Кременчук
07:40Полтава — Кременчук
07:45Полтава — Ромни
07:50Полтава — Харків
07:50Полтава — Суми
07:50Полтава — Лохвиця
07:50Полтава — Харків
07:55Полтава — Чорнухи
08:00Полтава — Остап'є
08:05Полтава — Черкаси
08:20Харків — Київ
08:20Полтава — Хорол
08:30Полтава — Глибока Долина
08:30Полтава — Черкаси
08:35Полтава — Яреськи
08:40Полтава — Гадяч
08:45Комсомольськ — Харків
08:45Полтава — Гадяч
08:50Полтава — Прилуки
09:00Полтава — Горошине
09:00Миргород — Харків
09:00Полтава — Глухів
09:10Полтава — Решетилівка
09:10Котельва — Кременчук
09:20Полтава — Дніпропетровськ
09:20Полтава — Гадяч
09:20Полтава — Миргород
09:25Харків — Кременчук
09:30Полтава — Кременчук
09:31Полтава — Кременчук
09:40Полтава — Кременчук
09:45Полтава — Кременчук
09:45Харків — Київ
09:50Полтава — Гадяч
09:55Полтава — Шишаки
09:55Полтава — Семенівка
10:00Полтава — Решетилівка
10:00Полтава — Кременчук
10:05Полтава — Гребінка
10:05Миргород — Мелітополь
10:06Полтава — Гребінка
10:15Лубни — Харків
10:15Дніпропетровськ — Ромни
10:25Полтава — Кременчук
10:25Зіньків — Кременчук
10:30Полтава — Суми
10:30Полтава — Київ
10:33Полтава — Хорол
10:40Полтава — Радянське
10:45Полтава — Дружба
10:50Полтава — Кременчук
11:00Полтава — Оржиця
11:00Полтава — Миргород
11:10Полтава — Охтирка
11:10Полтава — Березняки
11:10Полтава — Гадяч
11:15Харків — Київ
11:20Полтава — Донецьк
11:20Полтава — Кременчук
11:25Полтава — Лубни
11:25Олександрія — Харків
11:30Миргород — Нікополь
11:35Полтава — Лохвиця
11:35Полтава — Решетилівка
11:45Харків — Кіровоград
12:00Полтава — Кременчук
12:05Полтава — Лохвиця
12:10Полтава — Лиман Перший
12:10Полтава — Пустовари
12:11Полтава — Кременчук
12:15Полтава — Дніпропетровськ
12:25Полтава — Чернігів
12:25Полтава — Кременчук
12:25Полтава — Чернігів
12:30Полтава — Федіївка
12:30Полтава — Федіївка
12:40Полтава — Миргород
12:40Полтава — Шилівка
12:50Полтава — Гадяч
12:50Полтава — Оржиця
12:55Полтава — Харків
13:00Полтава — Оржиця
13:00Полтава — Дніпропетровськ
13:05Харків — Київ
13:10Полтава — Гадяч
13:10Полтава — Яреськи
13:15Кіровоград — Суми
13:15Кіровоград — Суми
13:15Полтава — Чапаєвка
13:15Полтава — Світлогірське
13:20Полтава — Миргород
13:20Полтава — Хорол
13:20Полтава — Зачепилівка
13:25Полтава — Харків
13:25Київ — Бердянськ
13:30Полтава — Олександрія
13:30Харків — Канів
13:30Харків — Канів
13:35Полтава — Гадяч
13:40Полтава — Кегичівка
13:40Полтава — Мушти
13:45Полтава — Новооріхівка
13:50Кобеляки — Короп
13:50Полтава — Семенівка
13:50Полтава — Дніпродзержинськ
13:55Канів — Харків
13:55Канів — Харків
14:00Полтава — Дніпропетровськ
14:00Полтава — Київ
14:00Полтава — Лебедин
14:00Полтава — Лебедин
14:00Полтава — Миргород
14:10Полтава — Висока Вакулівка
14:10Полтава — Суми
14:15Полтава — Глобине
14:15Полтава — Кременчук
14:20Полтава — Кобеляки
14:20Мелітополь — Миргород
14:30Полтава — Лохвиця
14:30Полтава — Лохвиця
14:30Полтава — Миргород
14:35Полтава — Решетилівка
14:40Нікополь — Миргород
14:40Полтава — Оболонь
14:40Полтава — Кременчук
14:45Полтава — Шишаки
14:50Полтава — Гадяч
14:50Полтава — Шишаки
14:50Суми — Кривий Ріг
14:50Полтава — Харків
14:50Полтава — Пирятин
14:55Полтава — Оржиця
14:55Харків — Київ
14:58Полтава — Оржиця
15:00Полтава — Прилуки
15:00Полтава — Глобине
15:05Полтава — Гадяч
15:10Полтава — Глобине
15:10Полтава — Піщане
15:10Харків — Кишинів (Мол)
15:10Полтава — Лохвиця
15:10Полтава — Кривий Ріг
15:10Дніпропетровськ — Лебедин
15:15Кременчук — Котельва
15:20Полтава — Суми
15:20Полтава — Городище
15:30Київ — Харків
15:30Полтава — Кременчук
15:40Полтава — Лохвиця
15:40Полтава — Миргород
15:45Полтава — Остап'є
15:50Кіровоград — Харків
15:50Полтава — Миргород
15:50Полтава — Кременчук
15:50Полтава — Пирятин
15:50Полтава — Конотоп
16:00Суми — Кіровоград
16:00Суми — Кіровоград
16:10Полтава — Федіївка
16:10Полтава — Федіївка
16:15Лебедин — Дніпропетровськ
16:15Полтава — Березняки
16:20Полтава — Миргород
16:20Полтава — Хорол
16:25Полтава — Піщане
16:25Полтава — Надежда
16:25Кривий Ріг — Суми
16:25Кривий Ріг — Суми
16:25Київ — Харків
16:30Полтава — Київ
16:50Полтава — Великі Сорочинці
17:00Полтава — Гадяч
17:00Полтава — Миргород
17:05Харків — Комсомольськ
17:10Харків — Чернівці
17:10Полтава — Пустовари
17:10Полтава — Мушти
17:10Полтава — Решетилівка
17:20Полтава — Наріжжя
17:20Полтава — Кременчук
17:20Полтава — Семенівка
17:25Кременчук — Зіньків
17:30Полтава — Гадяч
17:30Полтава — Великі Сорочинці
17:31Полтава — Манжелiя
17:35Полтава — Лубни
17:40Бердянськ — Київ
17:45Полтава — Шилівка
17:50Полтава — Радянське
18:00Харків — Миргород
18:00Полтава — Лохвиця
18:05Полтава — Яреськи
18:10Полтава — Кишинів (Мол)
18:10Полтава — Хорол
18:10Київ — Волгоград (РФ)
18:10Київ — Волгоград (РФ)
18:10Полтава — Кишинів (Мол)
18:10Полтава — Решетилівка
18:10Київ — Волгоград (РФ)
18:10Київ — Волгоград (РФ)
18:15Полтава — Шишаки
18:20Полтава — Миргород
18:21Полтава — Лубни
18:30Полтава — Охтирка
18:40Кременчук — Харків
18:40Харків — Київ
18:45Суми — Херсон
18:45Суми — Херсон
18:55Запоріжжя — Суми
19:01Полтава — Гадяч
19:05Полтава — Лохвиця
19:15Полтава — Хорол
19:15Київ — Харків
19:20Полтава — Миргород
19:20Харків — Лубни
19:20Полтава — Решетилівка
19:35Київ — Харків
19:55Харків — Олександрія
20:35Полтава — Зіньків
21:25Харків — Чернігів
21:30Київ — Донецьк
21:35Кишинів (Мол) — Харків
22:05Донецьк — Київ
22:20Київ — Бердянськ
22:20Київ — Бердянськ
23:30Суми — Миколаїв
23:35Київ — Севастополь
23:35Київ — Донецьк
23:40Київ — Луганськ
23:40Київ — Луганськ
23:55Харків — Київ

за маршрутами автобусів

Бердянськ — Київ
02:00 02:00 17:40

Гомель (Біл) — Дніпропетровськ
05:25 05:25

Дніпропетровськ — Гомель (Біл)
00:40 00:40 00:40 00:40

Дніпропетровськ — Лебедин
15:10

Дніпропетровськ — Ромни
10:15

Донецьк — Київ
01:10 02:20 22:05

Запоріжжя — Суми
18:55

Зіньків — Кременчук
10:25

Канів — Харків
13:55 13:55

Кишинів (Мол) — Харків
21:35

Київ — Бердянськ
13:25 22:20 22:20

Київ — Волгоград (РФ)
18:10 18:10 18:10 18:10

Київ — Донецьк
00:50 21:30 23:35

Київ — Луганськ
23:40 23:40

Київ — Севастополь
23:35

Київ — Харків
03:40 03:55 15:30 16:25 19:15 19:35

Кобеляки — Короп
13:50

Комсомольськ — Харків
08:45

Котельва — Кременчук
09:10

Кременчук — Зіньків
17:25

Кременчук — Котельва
15:15

Кременчук — Харків
18:40

Кривий Ріг — Суми
16:25 16:25

Кіровоград — Суми
13:15 13:15

Кіровоград — Харків
15:50

Лебедин — Дніпропетровськ
16:15

Лубни — Харків
10:15

Мелітополь — Миргород
14:20

Миколаїв — Суми
02:35

Миргород — Мелітополь
10:05

Миргород — Нікополь
11:30

Миргород — Харків
09:00

Нікополь — Миргород
14:40

Олександрія — Харків
11:25

Полтава — Баранівка
07:30

Полтава — Березняки
11:10 16:15

Полтава — Великі Сорочинці
16:50 17:30

Полтава — Висока Вакулівка
14:10

Полтава — Гадяч
05:40 06:10 07:05 08:40 08:45 09:20 09:50 11:10 12:50 13:10 13:35 14:50 15:05 17:00 17:30 19:01

Полтава — Глибока Долина
08:30

Полтава — Глобине
14:15 15:00 15:10

Полтава — Глухів
09:00

Полтава — Городище
15:20

Полтава — Горошине
09:00

Полтава — Гребінка
10:05 10:06

Полтава — Дніпродзержинськ
13:50

Полтава — Дніпропетровськ
06:10 07:00 07:30 09:20 12:15 13:00 14:00

Полтава — Донецьк
11:20

Полтава — Дружба
10:45

Полтава — Зачепилівка
13:20

Полтава — Зіньків
20:35

Полтава — Кегичівка
13:40

Полтава — Кишинів (Мол)
18:10 18:10

Полтава — Київ
06:05 10:30 14:00 16:30

Полтава — Кобеляки
14:20

Полтава — Конотоп
15:50

Полтава — Кременчук
06:45 07:15 07:35 07:40 09:30 09:31 09:40 09:45 10:00 10:25 10:50 11:20 12:00 12:11 12:25 14:15 14:40 15:30 15:50 17:20

Полтава — Кривий Ріг
07:05 15:10

Полтава — Лебедин
14:00 14:00

Полтава — Лиман Перший
07:00 12:10

Полтава — Лохвиця
07:00 07:50 11:35 12:05 14:30 14:30 15:10 15:40 18:00 19:05

Полтава — Лубни
11:25 17:35 18:21

Полтава — Манжелiя
17:31

Полтава — Миргород
06:10 06:26 07:25 09:20 11:00 12:40 13:20 14:00 14:30 15:40 15:50 16:20 17:00 18:20 19:20

Полтава — Мушти
13:40 17:10

Полтава — Надежда
06:45 16:25

Полтава — Наріжжя
17:20

Полтава — Новооріхівка
13:45

Полтава — Оболонь
14:40

Полтава — Олександрія
13:30

Полтава — Оржиця
11:00 12:50 13:00 14:55 14:58

Полтава — Остап'є
08:00 15:45

Полтава — Охтирка
11:10 18:30

Полтава — Пирятин
07:20 14:50 15:50

Полтава — Прилуки
08:50 15:00

Полтава — Пустовари
06:15 12:10 17:10

Полтава — Піщане
05:10 06:45 15:10 16:25

Полтава — Радивонівка
05:35

Полтава — Радянське
10:40 17:50

Полтава — Решетилівка
09:10 10:00 11:35 14:35 17:10 18:10 19:20

Полтава — Ромни
07:45

Полтава — Світлогірське
13:15

Полтава — Семенівка
06:45 09:55 13:50 17:20

Полтава — Суми
07:50 10:30 14:10 15:20

Полтава — Федіївка
06:30 06:30 12:30 12:30 16:10 16:10

Полтава — Харків
06:05 06:45 07:20 07:50 07:50 12:55 13:25 14:50

Полтава — Хорол
08:20 10:33 13:20 16:20 18:10 19:15

Полтава — Чапаєвка
13:15

Полтава — Черкаси
06:00 08:05 08:30

Полтава — Чернігів
12:25 12:25

Полтава — Чорнухи
07:55

Полтава — Шилівка
12:40 17:45

Полтава — Шишаки
05:50 05:55 09:55 14:45 14:50 18:15

Полтава — Яреськи
08:35 13:10 18:05

Севастополь — Київ
03:45

Суми — Кривий Ріг
14:50

Суми — Кіровоград
16:00 16:00

Суми — Миколаїв
23:30

Суми — Херсон
18:45 18:45

Харків — Канів
13:30 13:30

Харків — Кишинів (Мол)
15:10

Харків — Київ
08:20 09:45 11:15 13:05 14:55 18:40 23:55

Харків — Комсомольськ
17:05

Харків — Кременчук
09:25

Харків — Кіровоград
11:45

Харків — Лубни
19:20

Харків — Миргород
18:00

Харків — Олександрія
19:55

Харків — Чернівці
17:10

Харків — Чернігів
21:25

Херсон — Суми
02:40 02:40

Чернігів — Харків
02:33 02:33

Інформація оновлена: 26.09.2013