Автовокзал Полтава АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Шевченка, 65 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0532-74410

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:25Полтава — Усть-Лип'янка
05:20Полтава — Чутове
05:35Полтава — Руденківка
05:40Полтава — Котельва
05:45Полтава — Старі Санжари
06:10Полтава — Котельва
06:20Полтава — Базилевщина
06:25Полтава — Терешки
06:25Полтава — Сонячне
06:35Полтава — Котельва
06:40Полтава — Зачепилівка
06:45Полтава — Терешки
06:50Полтава — Нові Санжари
06:50Полтава — Микільське
07:00Полтава — Машівка
07:00Полтава — Плоске
07:10Полтава — Головач
07:10Полтава — Котельва
07:10Полтава — Михайлівка Перша
07:40Полтава — Котельва
07:40Полтава — Кунцево
07:50Полтава — Терешки
07:55Полтава — Плоске
08:00Полтава — Терешки
08:10Полтава — Котельва
08:20Полтава — Жуки
08:30Полтава — Головач
08:40Полтава — Кустолово-Суходілка
08:50Полтава — Більськ
08:50Полтава — Терешки
08:50Полтава — Кустолово-Суходілка
09:00Полтава — Карлівка
09:05Полтава — Старі Санжари
09:10Полтава — Котельва
09:20Полтава — Павлівка
09:25Полтава — Плоске
09:25Полтава — Микільське
09:40Полтава — Головач
09:55Полтава — Машівка
10:00Полтава — Терешки
10:10Полтава — Нехвороща
10:10Полтава — Нові Санжари
10:10Полтава — Нехвороща
10:25Полтава — Карлівка
10:35Полтава — Чутове
10:35Полтава — Микільське
10:45Полтава — Мала Перещепина
10:50Полтава — Пасічне
10:50Полтава — Нові Санжари
10:50Полтава — Володимирівка
10:55Полтава — Котельва
10:55Полтава — Михайлівка Перша
11:00Полтава — Усть-Лип'янка
11:05Полтава — Плоске
11:15Полтава — Первозванівка
11:15Полтава — Канави
11:15Полтава — Канави
11:16Полтава — Нові Санжари
11:20Полтава — Терешки
11:25Полтава — Новопавлівка
11:30Полтава — Нові Санжари
11:30Полтава — Котельва
11:50Полтава — Котельва
12:00Полтава — Терешки
12:10Полтава — Чалівка
12:10Полтава — Машівка
12:15Полтава — Миронівка
12:15Полтава — Лівенське
12:20Полтава — Лиман Перший
12:25Полтава — Котельва
12:25Полтава — Микільське
12:25Полтава — Сонячне
12:30Полтава — Скибівка
12:30Полтава — Іванівка
12:30Полтава — Стовбина Долина
12:45Полтава — Терешки
12:50Полтава — Вільний Степ
12:50Полтава — Чутове
12:55Полтава — Котельва
13:00Полтава — Лисівка
13:10Полтава — Головач
13:20Полтава — Терешки
13:20Полтава — Котельва
13:26Полтава — Нові Санжари
13:30Полтава — Плоске
13:40Полтава — Микільське
13:45Полтава — Ряське
14:20Полтава — Руденківка
14:20Полтава — Котельва
14:20Полтава — Терешки
14:25Полтава — Плоске
14:30Полтава — Кустолово-Суходілка
14:35Полтава — Терешки
14:35Полтава — Карлівка
14:40Полтава — Кустолово-Суходілка
14:55Полтава — Микільське
15:05Полтава — Жуки
15:10Полтава — Котельва
15:10Полтава — Михайлівка Перша
15:15Полтава — Первозванівка
15:35Полтава — Терешки
15:40Полтава — Котельва
15:50Полтава — Стовбина Долина
16:00Полтава — Нові Санжари
16:00Полтава — Головач
16:00Полтава — Климівка
16:00Полтава — Нехвороща
16:00Полтава — Павлівка
16:00Полтава — Нехвороща
16:05Полтава — Микільське
16:10Полтава — Терешки
16:15Полтава — Новопавлівка
16:20Полтава — Лиман Перший
16:20Полтава — Старі Санжари
16:25Полтава — Нові Санжари
16:30Полтава — Плоске
16:30Полтава — Іванівка
16:45Полтава — Терешки
16:55Полтава — Сонячне
17:00Полтава — Карлівка
17:00Полтава — Котельва
17:00Полтава — Мала Перещепина
17:05Полтава — Кунцево
17:15Полтава — Машівка
17:15Полтава — Микільське
17:25Полтава — Руденківка
17:30Полтава — Терешки
17:30Полтава — Котельва
17:30Полтава — Лисівка
17:40Полтава — Лукищина
17:50Полтава — Машівка
18:00Полтава — Терешки
18:00Полтава — Котельва
18:20Полтава — Нові Санжари
18:25Полтава — Первозванівка
18:25Полтава — Микільське
18:45Полтава — Плоске
19:05Полтава — Терешки
19:20Полтава — Мала Перещепина

за маршрутами автобусів

Полтава — Іванівка
12:30 16:30

Полтава — Базилевщина
06:20

Полтава — Більськ
08:50

Полтава — Володимирівка
10:50

Полтава — Вільний Степ
12:50

Полтава — Головач
07:10 08:30 09:40 13:10 16:00

Полтава — Жуки
08:20 15:05

Полтава — Зачепилівка
06:40

Полтава — Канави
11:15 11:15

Полтава — Карлівка
09:00 10:25 14:35 17:00

Полтава — Климівка
16:00

Полтава — Котельва
05:40 06:10 06:35 07:10 07:40 08:10 09:10 10:55 11:30 11:50 12:25 12:55 13:20 14:20 15:10 15:40 17:00 17:30 18:00

Полтава — Кунцево
07:40 17:05

Полтава — Кустолово-Суходілка
08:40 08:50 14:30 14:40

Полтава — Лиман Перший
12:20 16:20

Полтава — Лисівка
13:00 17:30

Полтава — Лукищина
17:40

Полтава — Лівенське
12:15

Полтава — Мала Перещепина
10:45 17:00 19:20

Полтава — Машівка
07:00 09:55 12:10 17:15 17:50

Полтава — Микільське
06:50 09:25 10:35 12:25 13:40 14:55 16:05 17:15 18:25

Полтава — Миронівка
12:15

Полтава — Михайлівка Перша
07:10 10:55 15:10

Полтава — Нехвороща
10:10 10:10 16:00 16:00

Полтава — Новопавлівка
11:25 16:15

Полтава — Нові Санжари
06:50 10:10 10:50 11:16 11:30 13:26 16:00 16:25 18:20

Полтава — Павлівка
09:20 16:00

Полтава — Пасічне
10:50

Полтава — Первозванівка
11:15 15:15 18:25

Полтава — Плоске
07:00 07:55 09:25 11:05 13:30 14:25 16:30 18:45

Полтава — Руденківка
05:35 14:20 17:25

Полтава — Ряське
13:45

Полтава — Скибівка
12:30

Полтава — Сонячне
06:25 12:25 16:55

Полтава — Старі Санжари
05:45 09:05 16:20

Полтава — Стовбина Долина
12:30 15:50

Полтава — Терешки
06:25 06:45 07:50 08:00 08:50 10:00 11:20 12:00 12:45 13:20 14:20 14:35 15:35 16:10 16:45 17:30 18:00 19:05

Полтава — Усть-Лип'янка
04:25 11:00

Полтава — Чалівка
12:10

Полтава — Чутове
05:20 10:35 12:50

Інформація оновлена: 26.09.2013