Автовокзал Вінниця АС-3 Східна

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Ватутіна, 18 (показати на мапі)

Телефон довідки: 043-2270423

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:30Вінниця — Липовець
06:35Вінниця — Лісова Лисіївка
06:55Вінниця — Якимівка
07:00Вінниця — Свердлівка
07:05Вінниця — Дашів
07:15Вінниця — Погребище
07:25Вінниця — Турбів
07:30Вінниця — Оратів
07:35Вінниця — Скала
07:45Вінниця — Лісова Лисіївка
07:55Вінниця — Погребище
07:55Вінниця — Погребище
08:00Вінниця — Іллінці
08:00Вінниця — Соболівка
08:20Вінниця — Липовець
08:25Вінниця — Зозівка
08:35Вінниця — Оратів
08:55Вінниця — Костянтинівка
09:00Вінниця — Нападівка
09:05Вінниця — Дашів
09:05Вінниця — Погребище
09:20Вінниця — Нова Прилука
09:25Вінниця — Гайсин
09:52Вінниця — Липовець
10:00Вінниця — Леухи
10:00Вінниця — Погребище
10:02Вінниця — Свердлівка
10:05Вінниця — Лісова Лисіївка
10:10Вінниця — Турбів
10:20Вінниця — Соболівка
10:25Вінниця — Вербівка
10:30Вінниця — Леухи
10:35Вінниця — Погребище
10:45Вінниця — Стара Прилука
10:50Вінниця — Погребище
11:00Вінниця — Дружне
11:05Вінниця — Іллінці
11:15Вінниця — Погребище
11:25Вінниця — Оратів
11:30Вінниця — Йосипівка
11:40Вінниця — Люлинці
11:45Вінниця — Свердлівка
11:50Вінниця — Погребище
12:00Вінниця — Зозівка
12:00Вінниця — Гайсин
12:25Вінниця — Іллінці
12:30Вінниця — Оратів
12:40Вінниця — Стара Прилука
12:45Вінниця — Білки
12:45Вінниця — Київ
12:50Вінниця — Брицьке
13:00Вінниця — Лісова Лисіївка
13:10Вінниця — Соболівка
13:20Вінниця — Дашів
13:35Вінниця — Погребище
13:36Вінниця — Київ
13:55Вінниця — Костянтинівка
14:00Вінниця — Свердлівка
14:00Вінниця — Дашів
14:02Вінниця — Турбів
14:05Вінниця — Нова Прилука
14:10Вінниця — Бугаївка
14:10Вінниця — Погребище
14:10Вінниця — Погребище
14:20Вінниця — Нападівка
14:25Вінниця — Монастирище
14:50Вінниця — Скала
14:58Вінниця — Оратів
15:00Вінниця — Криштопівка
15:00Вінниця — Стара Прилука
15:10Вінниця — Погребище
15:10Вінниця — Зозівка
15:15Вінниця — Погребище
15:16Вінниця — Погребище
15:20Вінниця — Гайсин
15:25Вінниця — Йосипівка
15:40Вінниця — Погребище
15:40Вінниця — Соснівка
15:40Вінниця — Фронтівка
15:50Вінниця — Дашів
15:52Вінниця — Липовець
15:52Вінниця — Липовець
16:00Вінниця — Лісова Лисіївка
16:00Вінниця — Монастирище
16:05Вінниця — Скибенці
16:15Вінниця — Брицьке
16:20Вінниця — Юшківці
16:20Вінниця — Свердлівка
16:30Вінниця — Дружне
16:40Вінниця — Погребище
16:45Вінниця — Балабанівка
16:46Вінниця — Погребище
16:50Вінниця — Соболівка
16:50Вінниця — Вербівка
16:55Вінниця — Турбів
17:00Вінниця — Погребище
17:00Вінниця — Лісова Лисіївка
17:01Вінниця — Оратів
17:10Вінниця — Леухи
17:10Вінниця — Ліщинці
17:10Вінниця — Старостинці
17:18Вінниця — Стара Прилука
17:20Вінниця — Погребище
17:20Вінниця — Іллінці
17:20Вінниця — Липовець
17:30Вінниця — Заруддя
17:35Вінниця — Люлинці
17:50Вінниця — Гайсин
18:00Вінниця — Свердлівка
18:10Вінниця — Зозівка
18:10Вінниця — Спичинці
18:10Вінниця — Нападівка
18:20Вінниця — Погребище
18:35Вінниця — Лісова Лисіївка
18:45Вінниця — Леухи
18:50Вінниця — Юшківці
18:50Вінниця — Соболівка
18:55Вінниця — Нова Прилука
19:18Вінниця — Турбів
19:30Вінниця — Турбів
19:45Вінниця — Оратів
19:55Вінниця — Погребище

за маршрутами автобусів

Вінниця — Іллінці
08:00 11:05 12:25 17:20

Вінниця — Балабанівка
16:45

Вінниця — Брицьке
12:50 16:15

Вінниця — Бугаївка
14:10

Вінниця — Білки
12:45

Вінниця — Вербівка
10:25 16:50

Вінниця — Гайсин
09:25 12:00 15:20 17:50

Вінниця — Дашів
07:05 09:05 13:20 14:00 15:50

Вінниця — Дружне
11:00 16:30

Вінниця — Заруддя
17:30

Вінниця — Зозівка
08:25 12:00 15:10 18:10

Вінниця — Йосипівка
11:30 15:25

Вінниця — Київ
12:45 13:36

Вінниця — Костянтинівка
08:55 13:55

Вінниця — Криштопівка
15:00

Вінниця — Леухи
10:00 10:30 17:10 18:45

Вінниця — Липовець
06:30 08:20 09:52 15:52 15:52 17:20

Вінниця — Люлинці
11:40 17:35

Вінниця — Лісова Лисіївка
06:35 07:45 10:05 13:00 16:00 17:00 18:35

Вінниця — Ліщинці
17:10

Вінниця — Монастирище
14:25 16:00

Вінниця — Нападівка
09:00 14:20 18:10

Вінниця — Нова Прилука
09:20 14:05 18:55

Вінниця — Оратів
07:30 08:35 11:25 12:30 14:58 17:01 19:45

Вінниця — Погребище
07:15 07:55 07:55 09:05 10:00 10:35 10:50 11:15 11:50 13:35 14:10 14:10 15:10 15:15 15:16 15:40 16:40 16:46 17:00 17:20 18:20 19:55

Вінниця — Свердлівка
07:00 10:02 11:45 14:00 16:20 18:00

Вінниця — Скала
07:35 14:50

Вінниця — Скибенці
16:05

Вінниця — Соболівка
08:00 10:20 13:10 16:50 18:50

Вінниця — Соснівка
15:40

Вінниця — Спичинці
18:10

Вінниця — Стара Прилука
10:45 12:40 15:00 17:18

Вінниця — Старостинці
17:10

Вінниця — Турбів
07:25 10:10 14:02 16:55 19:18 19:30

Вінниця — Фронтівка
15:40

Вінниця — Юшківці
16:20 18:50

Вінниця — Якимівка
06:55

Інформація оновлена: 16.11.2019