Автовокзал Вінниця АС-3 Східна

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Ватутіна, 18 (показати на мапі)

Телефон довідки: 043-2270423

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:10Вінниця — Лозувата
06:35Вінниця — Лісова Лисіївка
06:55Вінниця — Якимівка
07:00Вінниця — Свердлівка
07:05Вінниця — Дашів
07:15Вінниця — Погребище
07:30Вінниця — Оратів
07:35Вінниця — Скала
07:45Вінниця — Лісова Лисіївка
07:55Вінниця — Погребище
07:55Вінниця — Погребище
08:00Вінниця — Іллінці
08:00Вінниця — Дачі (Турбівський)
08:00Вінниця — Соболівка
08:20Вінниця — Липовець
08:25Вінниця — Зозівка
08:30Вінниця — Київ
08:35Вінниця — Оратів
09:00Вінниця — Костянтинівка
09:00Вінниця — Нападівка
09:05Вінниця — Дашів
09:05Вінниця — Погребище
09:30Вінниця — Козятин
09:31Вінниця — Погребище
09:35Вінниця — Гайсин
09:50Вінниця — Леухи
09:52Вінниця — Липовець
10:00Вінниця — Погребище
10:02Вінниця — Свердлівка
10:05Вінниця — Лісова Лисіївка
10:10Вінниця — Балабанівка
10:15Вінниця — Шендерівка
10:20Вінниця — Соболівка
10:25Вінниця — Вербівка
10:30Вінниця — Леухи
10:35Вінниця — Погребище
10:45Вінниця — Стара Прилука
10:50Вінниця — Погребище
11:00Вінниця — Дружне
11:05Вінниця — Іллінці
11:15Вінниця — Погребище
11:25Вінниця — Оратів
11:30Вінниця — Йосипівка
11:40Вінниця — Люлинці
11:45Вінниця — Свердлівка
11:50Вінниця — Лозувата
11:50Вінниця — Погребище
12:00Вінниця — Гайсин
12:00Вінниця — Зозівка
12:10Вінниця — Нова Прилука
12:20Вінниця — Іллінці
12:30Вінниця — Оратів
12:40Вінниця — Стара Прилука
12:45Вінниця — Білки
12:45Вінниця — Київ
12:50Вінниця — Брицьке
13:00Вінниця — Лісова Лисіївка
13:00Вінниця — Костянтинівка
13:10Вінниця — Соболівка
13:20Вінниця — Дашів
13:35Вінниця — Київ
13:35Вінниця — Погребище
14:00Вінниця — Свердлівка
14:00Вінниця — Дашів
14:10Вінниця — Погребище
14:10Вінниця — Бугаївка
14:10Вінниця — Погребище
14:20Вінниця — Нападівка
14:25Вінниця — Монастирище
14:30Вінниця — Шендерівка
14:50Вінниця — Скала
14:58Вінниця — Оратів
15:00Вінниця — Стара Прилука
15:00Вінниця — Криштопівка
15:05Вінниця — Лозувата
15:10Вінниця — Зозівка
15:10Вінниця — Погребище Друге
15:15Вінниця — Погребище
15:20Вінниця — Гайсин
15:25Вінниця — Йосипівка
15:30Вінниця — Нова Прилука
15:40Вінниця — Фронтівка
15:45Вінниця — Петрівка
15:50Вінниця — Дашів
15:52Вінниця — Брицьке
16:00Вінниця — Монастирище
16:00Вінниця — Лісова Лисіївка
16:05Вінниця — Скибинці
16:15Вінниця — Липовець
16:20Вінниця — Юшківці
16:20Вінниця — Свердлівка
16:30Вінниця — Дружне
16:40Вінниця — Погребище
16:45Вінниця — Балабанівка
16:46Вінниця — Погребище
16:50Вінниця — Соболівка
16:50Вінниця — Вербівка
17:00Вінниця — Погребище
17:00Вінниця — Леухи
17:00Вінниця — Лісова Лисіївка
17:10Вінниця — Ліщинці
17:10Вінниця — Старостинці
17:18Вінниця — Стара Прилука
17:20Вінниця — Іллінці
17:20Вінниця — Погребище
17:25Вінниця — Дачі (Турбівський)
17:30Вінниця — Козятин
17:30Вінниця — Заруддя
17:35Вінниця — Погребище
17:40Вінниця — Нова Прилука
17:45Вінниця — Гайсин
18:00Вінниця — Свердлівка
18:05Вінниця — Костянтинівка
18:10Вінниця — Зозівка
18:10Вінниця — Нападівка
18:10Вінниця — Спичинці
18:20Вінниця — Погребище
18:35Вінниця — Лісова Лисіївка
18:40Вінниця — Свердлівка
18:45Вінниця — Леухи
18:50Вінниця — Юшківці
18:50Вінниця — Соболівка
19:30Вінниця — Турбів
19:45Вінниця — Оратів
19:55Вінниця — Погребище

за маршрутами автобусів

Вінниця — Іллінці
08:00 11:05 12:20 17:20

Вінниця — Балабанівка
10:10 16:45

Вінниця — Брицьке
12:50 15:52

Вінниця — Бугаївка
14:10

Вінниця — Білки
12:45

Вінниця — Вербівка
10:25 16:50

Вінниця — Гайсин
09:35 12:00 15:20 17:45

Вінниця — Дачі (Турбівський)
08:00 17:25

Вінниця — Дашів
07:05 09:05 13:20 14:00 15:50

Вінниця — Дружне
11:00 16:30

Вінниця — Заруддя
17:30

Вінниця — Зозівка
08:25 12:00 15:10 18:10

Вінниця — Йосипівка
11:30 15:25

Вінниця — Київ
08:30 12:45 13:35

Вінниця — Козятин
09:30 17:30

Вінниця — Костянтинівка
09:00 13:00 18:05

Вінниця — Криштопівка
15:00

Вінниця — Леухи
09:50 10:30 17:00 18:45

Вінниця — Липовець
08:20 09:52 16:15

Вінниця — Лозувата
06:10 11:50 15:05

Вінниця — Люлинці
11:40

Вінниця — Лісова Лисіївка
06:35 07:45 10:05 13:00 16:00 17:00 18:35

Вінниця — Ліщинці
17:10

Вінниця — Монастирище
14:25 16:00

Вінниця — Нападівка
09:00 14:20 18:10

Вінниця — Нова Прилука
12:10 15:30 17:40

Вінниця — Оратів
07:30 08:35 11:25 12:30 14:58 19:45

Вінниця — Петрівка
15:45

Вінниця — Погребище
07:15 07:55 07:55 09:05 09:31 10:00 10:35 10:50 11:15 11:50 13:35 14:10 14:10 15:15 16:40 16:46 17:00 17:20 17:35 18:20 19:55

Вінниця — Погребище Друге
15:10

Вінниця — Свердлівка
07:00 10:02 11:45 14:00 16:20 18:00 18:40

Вінниця — Скала
07:35 14:50

Вінниця — Скибинці
16:05

Вінниця — Соболівка
08:00 10:20 13:10 16:50 18:50

Вінниця — Спичинці
18:10

Вінниця — Стара Прилука
10:45 12:40 15:00 17:18

Вінниця — Старостинці
17:10

Вінниця — Турбів
19:30

Вінниця — Фронтівка
15:40

Вінниця — Шендерівка
10:15 14:30

Вінниця — Юшківці
16:20 18:50

Вінниця — Якимівка
06:55

Інформація оновлена: 25.09.2013