Автовокзал Хорол АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: с. Глибока Долина, вул. Глибокодолинська, 27 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05362-33582

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

01:15Харків — Київ
02:20Луганськ — Київ
02:25Київ — Харків
02:30Київ — Харків
02:35Дніпропетровськ — Гомель (Біл)
02:35Дніпропетровськ — Гомель (Біл)
02:35Дніпропетровськ — Гомель (Біл)
02:35Дніпропетровськ — Гомель (Біл)
03:15Харків — Київ
03:25Гомель (Біл) — Дніпропетровськ
03:25Гомель (Біл) — Дніпропетровськ
05:50Лубни — Полтава
05:55Полтава — Київ
06:30Хорол — Полтава
06:45Пирятин — Полтава
06:50Миргород — Черкаси
06:55Оболонь — Київ
07:05Новооріхівка — Полтава
07:35Семенівка — Полтава
07:45Кременчук — Пирятин
07:50Полтава — Київ
07:55Лубни — Харків
08:05Лубни — Полтава
08:30Лубни — Дніпропетровськ
08:30Лохвиця — Полтава
08:35Полтава — Київ
09:00Полтава — Пирятин
09:15Пирятин — Полтава
09:40Миргород — Кривий Ріг
09:50Комсомольськ — Миргород
10:00Полтава — Чорнухи
10:00Київ — Полтава
10:09Полтава — Черкаси
10:20Полтава — Горошине
10:20Оболонь — Полтава
10:25Полтава — Київ
10:30Полтава — Прилуки
10:30Лубни — Полтава
10:45Оржиця — Полтава
10:50Харків — Київ
10:55Прилуки — Полтава
11:06Київ — Харків
11:10Пирятин — Кременчук
11:30Канів — Харків
11:30Канів — Харків
11:35Полтава — Гребінка
11:36Канів — Харків
11:40Київ — Харків
11:55Городище — Полтава
12:00Полтава — Київ
12:00Полтава — Гребінка
12:03Полтава — Київ
12:25Дніпродзержинськ — Миргород
12:25Хорол — Полтава
12:35Полтава — Оржиця
12:35Черкаси — Миргород
12:55Лубни — Полтава
13:00Харків — Київ
13:05Полтава — Лубни
13:20Полтава — Лубни
13:20Полтава — Лубни
13:47Київ — Полтава
14:15Полтава — Чернігів
14:15Полтава — Чернігів
14:15Миргород — Комсомольськ
14:30Хорол — Полтава
14:30Полтава — Оржиця
14:45Київ — Харків
14:50Полтава — Кременчук
14:50Полтава — Чапаєвка
15:15Пирятин — Полтава
15:20Полтава — Новооріхівка
15:25Миргород — Дніпродзержинськ
15:25Полтава — Київ
15:30Полтава — Київ
15:34Харків — Канів
15:35Харків — Канів
15:40Горошине — Полтава
15:40Кременчук — Пирятин
15:45Київ — Полтава
15:50Лубни — Полтава
15:50Київ — Харків
15:50Лубни — Полтава
15:55Харків — Київ
16:00Дніпропетровськ — Лубни
16:05Кобеляки — Короп
16:10Полтава — Лохвиця
16:15Миргород — Київ
16:20Полтава — Оболонь
16:40Чорнухи — Полтава
16:40Полтава — Пирятин
17:10Оржиця — Полтава
17:12Чапаєвка — Полтава
17:20Черкаси — Миргород
17:20Полтава — Прилуки
17:24Полтава — Городище
17:25Київ — Харків
17:25Кривий Ріг — Миргород
17:35Полтава — Пирятин
17:35Полтава — Пирятин
17:45Гребінка — Полтава
18:10Прилуки — Полтава
18:10Київ — Полтава
18:45Короп — Кобеляки
18:51Черкаси — Полтава
19:05Київ — Полтава
19:05Київ — Харків
19:10Полтава — Лубни
19:20Київ — Полтава
19:20Пирятин — Кременчук
19:50Полтава — Лубни
19:50Харків — Київ
20:00Чернігів — Полтава
20:00Чернігів — Полтава
20:50Київ — Луганськ
21:07Харків — Лубни
21:11Київ — Оболонь

за маршрутами автобусів

Гомель (Біл) — Дніпропетровськ
03:25 03:25

Городище — Полтава
11:55

Горошине — Полтава
15:40

Гребінка — Полтава
17:45

Дніпродзержинськ — Миргород
12:25

Дніпропетровськ — Гомель (Біл)
02:35 02:35 02:35 02:35

Дніпропетровськ — Лубни
16:00

Канів — Харків
11:30 11:30 11:36

Київ — Луганськ
20:50

Київ — Оболонь
21:11

Київ — Полтава
10:00 13:47 15:45 18:10 19:05 19:20

Київ — Харків
02:25 02:30 11:06 11:40 14:45 15:50 17:25 19:05

Кобеляки — Короп
16:05

Комсомольськ — Миргород
09:50

Короп — Кобеляки
18:45

Кременчук — Пирятин
07:45 15:40

Кривий Ріг — Миргород
17:25

Лохвиця — Полтава
08:30

Лубни — Дніпропетровськ
08:30

Лубни — Полтава
05:50 08:05 10:30 12:55 15:50 15:50

Лубни — Харків
07:55

Луганськ — Київ
02:20

Миргород — Дніпродзержинськ
15:25

Миргород — Київ
16:15

Миргород — Комсомольськ
14:15

Миргород — Кривий Ріг
09:40

Миргород — Черкаси
06:50

Новооріхівка — Полтава
07:05

Оболонь — Київ
06:55

Оболонь — Полтава
10:20

Оржиця — Полтава
10:45 17:10

Пирятин — Кременчук
11:10 19:20

Пирятин — Полтава
06:45 09:15 15:15

Полтава — Городище
17:24

Полтава — Горошине
10:20

Полтава — Гребінка
11:35 12:00

Полтава — Київ
05:55 07:50 08:35 10:25 12:00 12:03 15:25 15:30

Полтава — Кременчук
14:50

Полтава — Лохвиця
16:10

Полтава — Лубни
13:05 13:20 13:20 19:10 19:50

Полтава — Новооріхівка
15:20

Полтава — Оболонь
16:20

Полтава — Оржиця
12:35 14:30

Полтава — Пирятин
09:00 16:40 17:35 17:35

Полтава — Прилуки
10:30 17:20

Полтава — Чапаєвка
14:50

Полтава — Черкаси
10:09

Полтава — Чернігів
14:15 14:15

Полтава — Чорнухи
10:00

Прилуки — Полтава
10:55 18:10

Семенівка — Полтава
07:35

Харків — Канів
15:34 15:35

Харків — Київ
01:15 03:15 10:50 13:00 15:55 19:50

Харків — Лубни
21:07

Хорол — Полтава
06:30 12:25 14:30

Чапаєвка — Полтава
17:12

Черкаси — Миргород
12:35 17:20

Черкаси — Полтава
18:51

Чернігів — Полтава
20:00 20:00

Чорнухи — Полтава
16:40

Інформація оновлена: 26.09.2013