Автовокзал Красне

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Привокзальна, 20а (показати на мапі)

Телефон довідки: 03264-22503

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Глиняни — Львів
05:55Бортків — Львів
06:15Красне — Золочів ч/з Бортків
06:30Красне — Буськ
06:30Золочів — Львів
06:34Буськ — Безброди
07:10Красне — Андріївка
07:24Безброди — Львів
07:31Буськ — Золочів
07:35Циків — Львів
07:40Красне — Буськ
07:40Красне — Золочів ч/з Петричі
07:50Андріївка — Буськ
07:58Глиняни — Золочів
08:00Львів — Глиняни
08:10Красне — Буськ
08:15Красне — Буськ
08:30Бортків — Львів
08:40Красне — Буськ
08:40Львів — Бортків
08:51Глиняни — Львів
09:07Золочів — Львів
09:10Красне — Буськ
09:25Львів — Золочів
09:35Красне — Буськ
09:35Бортків — Львів
09:45Красне — Буськ
10:00Красне — Буськ
10:15Буськ — Андріївка
10:17Львів — Циків
10:30Красне — Буськ
10:30Львів — Безброди
10:30Красне — Золочів ч/з Петричі
10:45Андріївка — Буськ
10:50Червоноград — Новоселище
10:51Золочів — Львів
11:10Золочів — Глиняни
11:15Красне — Буськ
11:25Безброди — Львів
11:30Буськ — Андріївка
11:36Львів — Бортків
11:50Красне — Буськ
11:50Львів — Глиняни
11:55Андріївка — Буськ
12:00Глиняни — Золочів
12:15Бортків — Львів
12:20Львів — Золочів
12:20Циків — Львів
12:32Львів — Бортків
12:35Красне — Буськ
12:40Глиняни — Львів
12:55Красне — Буськ
13:02Бортків — Львів
13:34Львів — Золочів
13:40Красне — Буськ
13:46Золочів — Львів
14:12Красне — Золочів ч/з Петричі
14:14Львів — Безброди
14:15Красне — Буськ
14:15Буськ — Андріївка
14:15Золочів — Глиняни
14:20Красне — Золочів ч/з Бортків
14:45Андріївка — Буськ
15:00Львів — Бортків
15:05Глиняни — Золочів
15:11Безброди — Львів
15:15Красне — Буськ
15:20Новоселище — Червоноград
15:35Бортків — Львів
15:35Львів — Глиняни
15:37Львів — Циків
15:54Львів — Бортків
16:00Красне — Буськ
16:08Золочів — Львів
16:25Красне — Буськ
16:35Красне — Буськ
16:35Глиняни — Львів
16:42Бортків — Львів
16:43Львів — Золочів
17:19Циків — Львів
17:40Красне — Буськ
17:43Львів — Безброди
17:45Буськ — Андріївка
17:45Красне — Золочів ч/з Петричі
18:05Золочів — Глиняни
18:14Безброди — Львів
18:15Красне — Буськ
18:20Львів — Бортків
18:55Красне — Буськ
19:02Бортків — Львів
19:05Львів — Золочів
19:15Красне — Буськ
19:15Глиняни — Золочів
19:17Золочів — Львів
19:20Красне — Андріївка
19:35Львів — Глиняни
19:50Львів — Бортків
20:17Львів — Циків
20:49Золочів — Львів
20:57Львів — Безброди
21:46Львів — Бортків
22:00Красне — Буськ
22:03Безброди — Буськ
22:15Львів — Золочів

за маршрутами автобусів

Андріївка — Буськ
07:50 10:45 11:55 14:45

Безброди — Буськ
22:03

Безброди — Львів
07:24 11:25 15:11 18:14

Бортків — Львів
05:55 08:30 09:35 12:15 13:02 15:35 16:42 19:02

Буськ — Андріївка
10:15 11:30 14:15 17:45

Буськ — Безброди
06:34

Буськ — Золочів
07:31

Глиняни — Золочів
07:58 12:00 15:05 19:15

Глиняни — Львів
05:20 08:51 12:40 16:35

Золочів — Глиняни
11:10 14:15 18:05

Золочів — Львів
06:30 09:07 10:51 13:46 16:08 19:17 20:49

Красне — Андріївка
07:10 19:20

Красне — Буськ
06:30 07:40 08:10 08:15 08:40 09:10 09:35 09:45 10:00 10:30 11:15 11:50 12:35 12:55 13:40 14:15 15:15 16:00 16:25 16:35 17:40 18:15 18:55 19:15 22:00

Красне — Золочів ч/з Бортків
06:15 14:20

Красне — Золочів ч/з Петричі
07:40 10:30 14:12 17:45

Львів — Безброди
10:30 14:14 17:43 20:57

Львів — Бортків
08:40 11:36 12:32 15:00 15:54 18:20 19:50 21:46

Львів — Глиняни
08:00 11:50 15:35 19:35

Львів — Золочів
09:25 12:20 13:34 16:43 19:05 22:15

Львів — Циків
10:17 15:37 20:17

Новоселище — Червоноград
15:20

Циків — Львів
07:35 12:20 17:19

Червоноград — Новоселище
10:50

Інформація оновлена: 19.12.2013