Автовокзал Буськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Львівська, 1а (показати на мапі)

Телефон довідки: 03264-21142

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Глиняни — Львів
05:55Переволочно — Львів ч/з Чаниж
06:00Буськ — Красне
06:15Бортків — Львів
06:25Гута — Львів
06:30Броди — Львів
06:35Соколя — Львів ч/з Грабова
06:40Броди — Львів ч/з Лопатин
06:45Гутисько-Тур'янське — Львів ч/з Соколівка
06:50Броди — Львів
06:50Львів — Броди
06:55Золочів — Львів
07:07Боложинів — Львів
07:20Ракобовти — Львів
07:23Львів — Золочів
07:25Броди — Львів
07:25Львів — Броди
07:25Буськ — Красне
07:32Соколя — Львів ч/з Ланерівка
07:35Броди — Львів ч/з Заболотці
07:35Львів — Утішків
07:40Нивиці — Львів
07:47Безброди — Львів
07:55Циків — Львів
07:55Львів — Глиняни
07:55Буськ — Красне
08:00Броди — Львів
08:00Львів — Броди
08:05Броди — Львів ч/з Лопатин
08:05Буськ — Красне
08:10Гутисько-Тур'янське — Львів ч/з Чаниж
08:15Львів — Переволочно ч/з Чаниж
08:15Підкамінь — Львів
08:25Соколя — Львів ч/з Яблунівка
08:25Буськ — Красне
08:30Львів — Бортків
08:30Буськ — Красне
08:35Львів — Броди
08:35Броди — Львів
08:37Утішків — Львів
08:40Львів — Гута ч/з Топорів
08:51Бортків — Львів
08:55Львів — Кременець ч/з Почаїв
09:00Рівне — Львів
09:00Львів — Гутисько-Тур'янське ч/з Ожидів
09:00Львів — Соколя ч/з Грабова
09:05Буськ — Красне
09:10Глиняни — Львів
09:13Броди — Львів
09:15Демидівка — Львів ч/з Лопатин
09:15Львів — Золочів
09:15Львів — Броди
09:20Броди — Львів ч/з Заболотці
09:25Соколівка — Львів ч/з Гутисько-Тур'янське
09:30Золочів — Львів
09:30Буськ — Красне
09:33Львів — Боложинів
09:40Броди — Львів
09:40Буськ — Красне
09:45Львів — Ракобовти
09:50Переволочно — Львів ч/з Чаниж
09:50Львів — Броди
09:55Бортків — Львів
10:00Буськ — Андріївка
10:04Львів — Соколя ч/з Ланерівка
10:05Львів — Броди ч/з Лопатин
10:05Львів — Броди
10:05Броди — Львів
10:10Львів — Циків
10:10Соколя — Львів ч/з Грабова
10:15Кременець — Львів ч/з Почаїв
10:15Львів — Броди ч/з Заболотці
10:15Буськ — Красне
10:20Львів — Гутисько-Тур'янське ч/з Чаниж
10:20Львів — Безброди
10:28Ракобовти — Львів
10:35Львів — Броди
10:37Броди — Львів
10:40Червоноград — Новоселище ч/з Золочів
10:40Боложинів — Львів
10:45Буськ — Красне
10:50Гута — Львів
10:50Львів — Соколя ч/з Яблунівка
10:53Львів — Нивиці
11:00Львів — Утішків
11:07Золочів — Львів
11:10Буськ — Андріївка
11:15Броди — Львів
11:15Львів — Броди
11:19Гутисько-Тур'янське — Львів ч/з Соколівка
11:27Львів — Бортків
11:32Соколя — Львів ч/з Ланерівка
11:35Львів — Броди ч/з Заболотці
11:35Буськ — Красне
11:40Львів — Глиняни
11:45Львів — Підкамінь
11:46Безброди — Львів
11:53Львів — Гутисько-Тур'янське ч/з Чаниж
11:55Львів — Броди
11:55Броди — Львів
12:00Утішків — Львів
12:05Буськ — Красне
12:10Львів — Золочів
12:15Соколя — Львів ч/з Яблунівка
12:25Львів — Броди ч/з Лопатин
12:30Львів — Бортків
12:30Бортків — Львів
12:35Львів — Броди
12:35Броди — Львів
12:40Циків — Львів
12:40Буськ — Красне
12:45Львів — Ракобовти
12:50Нивиці — Львів
13:00Львів — Броди
13:00Буськ — Красне
13:03Львів — Боложинів
13:04Глиняни — Львів
13:10Бортків — Львів
13:13Гутисько-Тур'янське — Львів ч/з Чаниж
13:15Львів — Гута ч/з Топорів
13:15Броди — Львів
13:18Броди — Львів ч/з Заболотці
13:20Буськ — Андріївка
13:30Львів — Броди
13:35Броди — Львів ч/з Лопатин
13:44Ракобовти — Львів
13:48Львів — Соколя ч/з Ланерівка
13:50Львів — Гутисько-Тур'янське
13:55Броди — Львів
13:55Буськ — Красне
13:58Боложинів — Львів
14:00Львів — Броди
14:05Львів — Безброди
14:10Золочів — Львів
14:10Львів — Утішків
14:15Львів — Броди
14:30Броди — Львів
14:35Львів — Броди
14:35Львів — Соколя ч/з Яблунівка
14:35Броди — Львів ч/з Заболотці
14:40Соколівка — Львів ч/з Гутисько-Тур'янське
14:40Буськ — Красне
14:47Львів — Бортків
14:50Львів — Гутисько-Тур'янське ч/з Ожидів
15:00Утішків — Львів
15:00Буськ — Красне
15:05Львів — Рівне ч/з Броди
15:10Львів — Глиняни
15:15Гута — Львів
15:15Броди — Львів
15:15Львів — Броди
15:21Львів — Нивиці
15:30Львів — Циків
15:30Львів — Броди ч/з Заболотці
15:32Безброди — Львів
15:35Підкамінь — Львів
15:40Соколя — Львів ч/з Ланерівка
15:40Буськ — Красне
15:42Новоселище — Червоноград ч/з Кам'янка-Бузька
15:42Львів — Гутисько-Тур'янське ч/з Чаниж
15:44Львів — Бортків
15:55Броди — Львів
15:55Львів — Броди
15:57Бортків — Львів
15:59Львів — Ракобовти
16:10Переволочно — Львів ч/з Чаниж
16:15Соколя — Львів ч/з Яблунівка
16:15Львів — Броди ч/з Лопатин
16:20Броди — Львів ч/з Лопатин
16:20Буськ — Красне
16:25Львів — Броди
16:25Кременець — Львів ч/з Почаїв
16:30Львів — Демидівка ч/з Лопатин
16:30Львів — Боложинів
16:30Золочів — Львів
16:35Броди — Львів
16:35Львів — Кременець ч/з Почаїв
16:35Львів — Соколя ч/з Грабова
16:35Львів — Золочів
16:45Ракобовти — Львів
16:55Глиняни — Львів
16:55Львів — Броди ч/з Заболотці
16:57Броди — Львів
17:00Львів — Гутисько-Тур'янське ч/з Чаниж
17:00Буськ — Андріївка
17:06Бортків — Львів
17:10Львів — Утішків
17:15Броди — Львів
17:20Львів — Броди
17:20Гутисько-Тур'янське — Львів ч/з Ожидів
17:20Буськ — Красне
17:35Львів — Безброди
17:39Циків — Львів
17:50Утішків — Львів
17:52Гутисько-Тур'янське — Львів ч/з Чаниж
17:55Броди — Львів
17:55Львів — Броди
17:57Львів — Соколя ч/з Яблунівка
18:00Буськ — Красне
18:05Львів — Гута ч/з Топорів
18:10Львів — Бортків
18:15Львів — Підкамінь
18:15Боложинів — Львів
18:22Соколя — Львів ч/з Грабова
18:25Безброди — Львів
18:27Нивиці — Львів
18:30Броди — Львів ч/з Заболотці
18:30Львів — Соколя ч/з Ланерівка
18:35Броди — Львів
18:35Львів — Броди
18:40Буськ — Красне
18:45Львів — Переволочно ч/з Чаниж
18:50Львів — Золочів
19:00Львів — Броди ч/з Лопатин
19:08Львів — Ракобовти
19:10Буськ — Красне
19:15Броди — Львів
19:15Львів — Броди
19:19Бортків — Львів
19:25Львів — Глиняни
19:35Соколівка — Львів ч/з Гутисько-Тур'янське
19:35Львів — Броди
19:40Золочів — Львів
19:42Львів — Бортків
19:49Львів — Гутисько-Тур'янське ч/з Ожидів
19:55Броди — Львів
19:55Львів — Броди
19:55Буськ — Красне
20:00Львів — Нивиці
20:00Соколя — Львів ч/з Яблунівка
20:05Львів — Утішків
20:10Львів — Циків
20:20Львів — Гутисько-Тур'янське ч/з Чаниж
20:25Львів — Броди
20:33Львів — Боложинів
20:35Броди — Львів
20:45Львів — Броди ч/з Заболотці
20:49Львів — Безброди
20:50Львів — Соколя ч/з Грабова
20:50Утішків — Львів
21:10Золочів — Львів
21:20Броди — Львів
21:24Львів — Соколя ч/з Яблунівка
21:25Львів — Броди
21:38Львів — Бортків
21:50Львів — Гутисько-Тур'янське ч/з Чаниж
22:10Львів — Золочів
22:10Безброди — Буськ

за маршрутами автобусів

Безброди — Буськ
22:10

Безброди — Львів
07:47 11:46 15:32 18:25

Боложинів — Львів
07:07 10:40 13:58 18:15

Бортків — Львів
06:15 08:51 09:55 12:30 13:10 15:57 17:06 19:19

Броди — Львів
06:30 06:50 07:25 08:00 08:35 09:13 09:40 10:05 10:37 11:15 11:55 12:35 13:15 13:55 14:30 15:15 15:55 16:35 16:57 17:15 17:55 18:35 19:15 19:55 20:35 21:20

Броди — Львів ч/з Заболотці
07:35 09:20 13:18 14:35 18:30

Броди — Львів ч/з Лопатин
06:40 08:05 13:35 16:20

Буськ — Андріївка
10:00 11:10 13:20 17:00

Буськ — Красне
06:00 07:25 07:55 08:05 08:25 08:30 09:05 09:30 09:40 10:15 10:45 11:35 12:05 12:40 13:00 13:55 14:40 15:00 15:40 16:20 17:20 18:00 18:40 19:10 19:55

Глиняни — Львів
05:40 09:10 13:04 16:55

Гута — Львів
06:25 10:50 15:15

Гутисько-Тур'янське — Львів ч/з Ожидів
17:20

Гутисько-Тур'янське — Львів ч/з Соколівка
06:45 11:19

Гутисько-Тур'янське — Львів ч/з Чаниж
08:10 13:13 17:52

Демидівка — Львів ч/з Лопатин
09:15

Золочів — Львів
06:55 09:30 11:07 14:10 16:30 19:40 21:10

Кременець — Львів ч/з Почаїв
10:15 16:25

Львів — Безброди
10:20 14:05 17:35 20:49

Львів — Боложинів
09:33 13:03 16:30 20:33

Львів — Бортків
08:30 11:27 12:30 14:47 15:44 18:10 19:42 21:38

Львів — Броди
06:50 07:25 08:00 08:35 09:15 09:50 10:05 10:35 11:15 11:55 12:35 13:00 13:30 14:00 14:15 14:35 15:15 15:55 16:25 17:20 17:55 18:35 19:15 19:35 19:55 20:25 21:25

Львів — Броди ч/з Заболотці
10:15 11:35 15:30 16:55 20:45

Львів — Броди ч/з Лопатин
10:05 12:25 16:15 19:00

Львів — Глиняни
07:55 11:40 15:10 19:25

Львів — Гута ч/з Топорів
08:40 13:15 18:05

Львів — Гутисько-Тур'янське
13:50

Львів — Гутисько-Тур'янське ч/з Ожидів
09:00 14:50 19:49

Львів — Гутисько-Тур'янське ч/з Чаниж
10:20 11:53 15:42 17:00 20:20 21:50

Львів — Демидівка ч/з Лопатин
16:30

Львів — Золочів
07:23 09:15 12:10 16:35 18:50 22:10

Львів — Кременець ч/з Почаїв
08:55 16:35

Львів — Нивиці
10:53 15:21 20:00

Львів — Переволочно ч/з Чаниж
08:15 18:45

Львів — Підкамінь
11:45 18:15

Львів — Ракобовти
09:45 12:45 15:59 19:08

Львів — Рівне ч/з Броди
15:05

Львів — Соколя ч/з Грабова
09:00 16:35 20:50

Львів — Соколя ч/з Ланерівка
10:04 13:48 18:30

Львів — Соколя ч/з Яблунівка
10:50 14:35 17:57 21:24

Львів — Утішків
07:35 11:00 14:10 17:10 20:05

Львів — Циків
10:10 15:30 20:10

Нивиці — Львів
07:40 12:50 18:27

Новоселище — Червоноград ч/з Кам'янка-Бузька
15:42

Переволочно — Львів ч/з Чаниж
05:55 09:50 16:10

Підкамінь — Львів
08:15 15:35

Ракобовти — Львів
07:20 10:28 13:44 16:45

Рівне — Львів
09:00

Соколя — Львів ч/з Грабова
06:35 10:10 18:22

Соколя — Львів ч/з Ланерівка
07:32 11:32 15:40

Соколя — Львів ч/з Яблунівка
08:25 12:15 16:15 20:00

Соколівка — Львів ч/з Гутисько-Тур'янське
09:25 14:40 19:35

Утішків — Львів
08:37 12:00 15:00 17:50 20:50

Циків — Львів
07:55 12:40 17:39

Червоноград — Новоселище ч/з Золочів
10:40

Інформація оновлена: 19.12.2013