Автовокзал Нові Санжари

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Жовтнева, 44/5 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05344-31509

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:10Нові Санжари — Старі Санжари
06:15Полтава — Руденківка
07:00Пасічне — Полтава
07:05Полтава — Дніпропетровськ
07:10Фрунзе — Полтава
07:25Полтава — Зачепилівка
07:30Полтава — Руденківка
07:45Канави — Полтава
07:55Полтава — Дніпропетровськ
08:00Лівенське — Полтава
08:10Нові Санжари — Коби
08:30Руденківка — Полтава
08:35Полтава — Кунцево
09:00Нові Санжари — Полтава
09:00Полтава — Білики
09:05Дніпропетровськ — Полтава
09:45Нові Санжари — Кунцево
09:45Нові Санжари — Кунцево
10:10Білики — Полтава
10:15Нові Санжари — Полтава
10:20Полтава — Руденківка
10:20Нові Санжари — Зачепилівка
10:25Дніпропетровськ — Полтава
10:33Полтава — Кременчук
10:35Дніпропетровськ — Полтава
10:55Зачепилівка — Полтава
11:00Нові Санжари — Пологи
11:50Руденківка — Полтава
12:15Полтава — Канави
12:25Нові Санжари — Старі Санжари
12:27Миргород — Нікополь
13:00Полтава — Дніпропетровськ
13:20Нові Санжари — Лівенське
13:20Нові Санжари — Лівенське
13:23Нікополь — Миргород
13:40Полтава — Дніпропетровськ
14:00Полтава — Вільний Степ
14:01Нові Санжари — Вільний Степ
14:05Нехвороща — Полтава
14:10Полтава — Зачепилівка
14:20Полтава — Кунцево
14:30Нові Санжари — Коби
14:45Полтава — Дніпропетровськ
15:00Канави — Полтава
15:10Нові Санжари — Полтава
15:15Полтава — Руденківка
15:55Руденківка — Полтава
16:20Дніпропетровськ — Полтава
16:20Нові Санжари — Полтава
16:30Лівенське — Полтава
17:10Фрунзе — Полтава
17:55Полтава — Канави
18:00Дніпропетровськ — Полтава
18:00Полтава — Кунцево
18:20Полтава — Руденківка
18:25Пасічне — Полтава

за маршрутами автобусів

Білики — Полтава
10:10

Дніпропетровськ — Полтава
09:05 10:25 10:35 16:20 18:00

Зачепилівка — Полтава
10:55

Канави — Полтава
07:45 15:00

Лівенське — Полтава
08:00 16:30

Миргород — Нікополь
12:27

Нехвороща — Полтава
14:05

Нові Санжари — Вільний Степ
14:01

Нові Санжари — Зачепилівка
10:20

Нові Санжари — Коби
08:10 14:30

Нові Санжари — Кунцево
09:45 09:45

Нові Санжари — Лівенське
13:20 13:20

Нові Санжари — Пологи
11:00

Нові Санжари — Полтава
09:00 10:15 15:10 16:20

Нові Санжари — Старі Санжари
06:10 12:25

Нікополь — Миргород
13:23

Пасічне — Полтава
07:00 18:25

Полтава — Білики
09:00

Полтава — Вільний Степ
14:00

Полтава — Дніпропетровськ
07:05 07:55 13:00 13:40 14:45

Полтава — Зачепилівка
07:25 14:10

Полтава — Канави
12:15 17:55

Полтава — Кременчук
10:33

Полтава — Кунцево
08:35 14:20 18:00

Полтава — Руденківка
06:15 07:30 10:20 15:15 18:20

Руденківка — Полтава
08:30 11:50 15:55

Фрунзе — Полтава
07:10 17:10

Інформація оновлена: 26.09.2013