Автовокзал Нові Санжари

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Жовтнева, 44/5 (приховати карту)

Телефон довідки: 05344-31509

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:15Полтава — Руденківка
06:30Кунцеве — Полтава
07:00Полтава — Дніпро
07:25Полтава — Зачепилівка
07:30Полтава — Руденківка
08:30Руденківка — Полтава
08:35Полтава — Кунцеве
10:15Нові Санжари — Полтава
10:20Полтава — Руденківка
10:20Нові Санжари — Зачепилівка
10:55Зачепилівка — Полтава
11:15Кунцеве — Полтава
11:50Руденківка — Полтава
14:10Полтава — Зачепилівка
14:20Полтава — Кунцеве
15:00Кунцеве — Полтава
15:15Полтава — Руденківка
15:55Руденківка — Полтава
16:20Нові Санжари — Полтава
18:00Дніпро — Полтава
18:00Полтава — Кунцеве
18:20Полтава — Руденківка

за маршрутами автобусів

Дніпро — Полтава
18:00

Зачепилівка — Полтава
10:55

Кунцеве — Полтава
06:30 11:15 15:00

Нові Санжари — Зачепилівка
10:20

Нові Санжари — Полтава
10:15 16:20

Полтава — Дніпро
07:00

Полтава — Зачепилівка
07:25 14:10

Полтава — Кунцеве
08:35 14:20 18:00

Полтава — Руденківка
06:15 07:30 10:20 15:15 18:20

Руденківка — Полтава
08:30 11:50 15:55

Інформація оновлена: 25.11.2019