Автовокзал Харків АС-6

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пр-т. Московський, 299-А (показати на мапі)

Телефон довідки: 057-7558139

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Харків — Тернова ч/з Зелений Колодязь
06:30Харків — Мала Рогань
06:35Харків — Мартове
07:00Харків — Новопокровка
07:10Харків — Валуйки (Чт-Нд)
07:20Харків — Тернова ч/з Зелений Колодязь
07:30Харків — Куп'янськ
07:30Харків — Новий Бурлук
07:35Харків — Свердловськ ч/з Бахмут
07:35Харків — Малинівка
07:40Харків — Сєвєродонецьк
07:50Харків — Мала Рогань
08:00Харків — Великий Бурлук
08:00Харків — Старобільськ ч/з Білокуракине
08:00Харків — Новопокровка
08:20Харків — Вільхуватка
08:25Харків — Куп'янськ
08:25Харків — Тернова ч/з Зелений Колодязь
08:30Харків — Мала Рогань
08:30Харків — Малинівка
08:35Харків — Краматорськ
08:40Харків — Артемівка
09:00Харків — Новопокровка
09:00Харків — ТЦ "1-й кілометр"
09:10Харків — Мартове
09:12Харків — Дворічна
09:20Харків — Мала Рогань
09:30Харків — Борова (Сб)
09:30Харків — Малинівка
09:30Харків — Тернова ч/з Зелений Колодязь
09:40Харків — Ізюм
09:45Харків — Чистякове (Торез) ч/з Бахмут
09:50Харків — Печеніги
10:00Харків — Мала Рогань
10:00Харків — Новопокровка
10:10Харків — Андріївка
10:10Харків — Куп'янськ
10:20Харків — Красноармійськ
10:30Харків — Краснодар (РФ)
10:45Харків — Печеніги ч/з П'ятницьке (Пт,Нд)
11:00Харків — Ізюм
11:00Харків — Тернова ч/з Зелений Колодязь
11:00Харків — Новопокровка
11:00Харків — ТЦ "1-й кілометр"
11:20Харків — Куп'янськ
11:35Харків — Новий Бурлук
11:40Харків — Мала Рогань
11:45Харків — Краматорськ
12:00Харків — Мартове
12:00Харків — Малинівка
12:00Харків — Новопокровка
12:10Харків — Куп'янськ
12:20Харків — Борова (кр Сб)
12:20Харків — Мала Рогань
12:20Харків — Тернова ч/з Зелений Колодязь
12:30Харків — Великий Бурлук
12:30Харків — Ізюм
13:00Харків — Барвінкове
13:00Харків — Куп'янськ
13:00Харків — Мала Рогань
13:00Харків — Новопокровка
13:10Харків — Малинівка
13:20Харків — Слов'янськ
13:35Харків — Мартове
13:40Харків — Мала Рогань
13:40Харків — Тернова ч/з Зелений Колодязь
13:45Харків — Дворічна
13:55Харків — Великий Бурлук
14:00Харків — Новопокровка
14:02Харків — Барвінкове
14:25Харків — Краматорськ
14:27Харків — Куп'янськ
14:30Харків — Мала Рогань
14:40Харків — Стаханов ч/з Бахмут (Артемівськ)
14:45Харків — Печеніги (Вт)
14:50Харків — Тернова ч/з Зелений Колодязь
15:00Харків — Петрівське
15:00Харків — Малинівка
15:00Харків — Новопокровка
15:10Харків — Вільхуватка
15:10Харків — Дворічна
15:10Харків — Мала Рогань
15:15Харків — Борова (Пт)
15:30Харків — Барвінкове
15:30Харків — Великий Бурлук (кр Пн,Пт)
15:30Харків — Великий Бурлук ч/з Гнилиця (Пн,Пт)
15:35Харків — Красноармійськ
15:40Харків — Мала Рогань
16:00Харків — Артемівка
16:00Харків — Малинівка
16:00Харків — Новопокровка
16:05Харків — Куп'янськ
16:20Харків — Ізюм
16:20Харків — Мала Рогань
16:30Харків — Тернова ч/з Зелений Колодязь
16:35Харків — Мартове
16:40Харків — Ставрополь (РФ) (Ср,Пт,Нд)
16:40Харків — Куп'янськ
16:40Харків — Печеніги ч/з П'ятницьке (Пт,Нд)
16:50Харків — Юрченкове (Пт)
16:50Харків — Мала Рогань
16:55Харків — Барвінкове
17:10Харків — Новий Бурлук
17:10Харків — Костянтинівка
17:20Харків — Ізюм (кр Нд)
17:22Харків — Дворічна
17:30Харків — Борова
17:30Харків — Мала Рогань
17:40Харків — Андріївка (Пт,Нд)
17:40Харків — Великий Бурлук (кр Пт,Нд)
17:40Харків — Шевченкове (Нд)
17:50Харків — Барвінкове
17:50Харків — Тернова ч/з Зелений Колодязь
18:00Харків — Краматорськ
18:00Харків — Новопокровка
18:05Харків — Печеніги (Нд)
18:10Харків — Куп'янськ
18:20Харків — Ізюм (Пт,Нд)
18:20Харків — Мартове
18:20Харків — Мала Рогань
18:35Харків — Слов'янськ
18:38Харків — Ківшарівка (Пт)
18:40Харків — Ізюм (Нд)
19:00Харків — Малинівка
19:00Харків — Новопокровка
19:10Харків — Борова (Пт,Нд)
19:10Харків — Куп'янськ (Нд)
19:10Харків — Мала Рогань
19:20Харків — Куп'янськ
19:25Харків — Артемівка (Нд)
19:30Харків — Барвінкове
19:30Харків — Тернова ч/з Зелений Колодязь
19:50Харків — Печеніги
20:00Харків — Великий Бурлук
20:00Харків — Мала Рогань
20:00Харків — Малинівка
20:00Харків — Новопокровка
20:20Харків — Куп'янськ
20:30Харків — Тернова ч/з Зелений Колодязь
20:30Харків — Новопокровка
20:50Харків — Мала Рогань (кр Сб-Нд)
21:40Харків — Маріуполь
21:40Харків — Мала Рогань

за маршрутами автобусів

Харків — Ізюм
09:40 11:00 12:30 16:20 17:20(кр Нд) 18:20(Пт,Нд) 18:40(Нд)

Харків — Андріївка
10:10 17:40(Пт,Нд)

Харків — Артемівка
08:40 16:00 19:25(Нд)

Харків — Барвінкове
13:00 14:02 15:30 16:55 17:50 19:30

Харків — Борова
09:30(Сб) 12:20(кр Сб) 15:15(Пт) 17:30 19:10(Пт,Нд)

Харків — Валуйки
07:10(Чт-Нд)

Харків — Великий Бурлук
08:00 12:30 13:55 15:30(кр Пн,Пт) 17:40(кр Пт,Нд) 20:00

Харків — Великий Бурлук ч/з Гнилиця
15:30(Пн,Пт)

Харків — Вільхуватка
08:20 15:10

Харків — Дворічна
09:12 13:45 15:10 17:22

Харків — Костянтинівка
17:10

Харків — Краматорськ
08:35 11:45 14:25 18:00

Харків — Красноармійськ
10:20 15:35

Харків — Краснодар (РФ)
10:30

Харків — Куп'янськ
07:30 08:25 10:10 11:20 12:10 13:00 14:27 16:05 16:40 18:10 19:10(Нд) 19:20 20:20

Харків — Ківшарівка
18:38(Пт)

Харків — Мала Рогань
06:30 07:50 08:30 09:20 10:00 11:40 12:20 13:00 13:40 14:30 15:10 15:40 16:20 16:50 17:30 18:20 19:10 20:00 20:50(кр Сб-Нд) 21:40

Харків — Малинівка
07:35 08:30 09:30 12:00 13:10 15:00 16:00 19:00 20:00

Харків — Мартове
06:35 09:10 12:00 13:35 16:35 18:20

Харків — Маріуполь
21:40

Харків — Новий Бурлук
07:30 11:35 17:10

Харків — Новопокровка
07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 18:00 19:00 20:00 20:30

Харків — Петрівське
15:00

Харків — Печеніги
09:50 14:45(Вт) 18:05(Нд) 19:50

Харків — Печеніги ч/з П'ятницьке
10:45(Пт,Нд) 16:40(Пт,Нд)

Харків — Свердловськ ч/з Бахмут
07:35

Харків — Слов'янськ
13:20 18:35

Харків — Ставрополь (РФ)
16:40(Ср,Пт,Нд)

Харків — Старобільськ ч/з Білокуракине
08:00

Харків — Стаханов ч/з Бахмут (Артемівськ)
14:40

Харків — Сєвєродонецьк
07:40

Харків — ТЦ "1-й кілометр"
09:00 11:00

Харків — Тернова ч/з Зелений Колодязь
06:00 07:20 08:25 09:30 11:00 12:20 13:40 14:50 16:30 17:50 19:30 20:30

Харків — Чистякове (Торез) ч/з Бахмут
09:45

Харків — Шевченкове
17:40(Нд)

Харків — Юрченкове
16:50(Пт)

Інформація оновлена: 03.09.2016