Автовокзал Маріуполь АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пр-т Леніна, 118-Б (показати на мапі)

Телефон довідки: 0629-511588

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Маріуполь — Радянська Україна
06:00Маріуполь — Кальчинівка ч/з Нікольське
06:00Маріуполь — Нікольське
06:00Маріуполь — Мангуш
06:05Маріуполь — Старий Крим
06:10Маріуполь — Білосарайська Коса
06:30Маріуполь — Радянська Україна
06:30Маріуполь — Старий Крим
06:50Маріуполь — Старий Крим
07:00Маріуполь — Кременівка
07:00Маріуполь — Старченкове ч/з Нікольське
07:00Маріуполь — Нікольське
07:00Маріуполь — Мангуш
07:10Маріуполь — Старий Крим
07:20Маріуполь — Захарівка
07:30Маріуполь — Приазовське
07:30Маріуполь — Шевченко ч/з Нікольське
07:30Маріуполь — Радянська Україна
07:30Маріуполь — Мелекине
07:30Маріуполь — Старий Крим
07:50Маріуполь — Старий Крим
08:00Маріуполь — Бойове ч/з Нікольське
08:00Маріуполь — Нікольське
08:00Маріуполь — Мангуш
08:05Маріуполь — Ялта
08:10Маріуполь — Старий Крим
08:20Маріуполь — Нікольське
08:30Маріуполь — Старий Крим
08:40Маріуполь — Нікольське
08:50Маріуполь — Старий Крим
09:00Маріуполь — Катеринівка ч/з Малоянисоль
09:00Маріуполь — Нікольське
09:00Маріуполь — Мангуш
09:10Маріуполь — Старий Крим
09:15Маріуполь — Урзуф
09:25Маріуполь — Ялта ч/з Портівське
09:30Маріуполь — Нікольське
09:30Маріуполь — Радянська Україна
09:30Маріуполь — Старий Крим
09:50Маріуполь — Старий Крим
10:00Маріуполь — Кальчинівка ч/з Нікольське
10:00Маріуполь — Нікольське
10:00Маріуполь — Мангуш
10:10Маріуполь — Старий Крим
10:20Маріуполь — Нікольське
10:30Маріуполь — Приазовське
10:30Маріуполь — Нікольське
10:30Маріуполь — Старий Крим
10:40Маріуполь — Нікольське
10:50Маріуполь — Старий Крим
11:00Маріуполь — Бойове ч/з Нікольське
11:00Маріуполь — Нікольське
11:00Маріуполь — Мангуш
11:10Маріуполь — Старий Крим
11:30Маріуполь — Шевченко ч/з Нікольське
11:30Маріуполь — Старий Крим
11:30Маріуполь — Нікольське
11:30Маріуполь — Радянська Україна
11:50Маріуполь — Старий Крим
12:00Маріуполь — Старченкове ч/з Нікольське
12:00Маріуполь — Мангуш
12:05Маріуполь — Старий Крим
12:15Маріуполь — Захарівка
12:20Маріуполь — Кременівка
12:30Маріуполь — Приазовське
12:30Маріуполь — Лугове ч/з Приазовське
12:30Маріуполь — Старий Крим
12:30Маріуполь — Нікольське
12:45Маріуполь — Ялта ч/з Портівське
12:50Маріуполь — Старий Крим
13:00Маріуполь — Катеринівка ч/з Малоянисоль
13:10Маріуполь — Старий Крим
13:20Маріуполь — Нікольське
13:30Маріуполь — Старий Крим
13:30Маріуполь — Радянська Україна
13:30Маріуполь — Урзуф
13:40Маріуполь — Нікольське
13:40Маріуполь — Білосарайська Коса
14:00Маріуполь — Кальчинівка ч/з Нікольське
14:00Маріуполь — Нікольське
14:10Маріуполь — Старий Крим
14:30Маріуполь — Приазовське
14:30Маріуполь — Бойове ч/з Нікольське
14:30Маріуполь — Нікольське
14:30Маріуполь — Старий Крим
14:30Маріуполь — Радянська Україна
14:40Маріуполь — Ялта
14:50Маріуполь — Старий Крим
15:00Маріуполь — Шевченко ч/з Нікольське
15:00Маріуполь — Нікольське
15:00Маріуполь — Мангуш
15:10Маріуполь — Мелекине
15:30Маріуполь — Старченкове ч/з Нікольське
15:30Маріуполь — Нікольське
15:30Маріуполь — Старий Крим
15:50Маріуполь — Старий Крим
16:00Маріуполь — Мангуш
16:10Маріуполь — Старий Крим
16:15Маріуполь — Захарівка
16:30Маріуполь — Радянська Україна
16:50Маріуполь — Старий Крим
17:00Маріуполь — Нікольське
17:00Маріуполь — Мангуш
17:10Маріуполь — Старий Крим
17:10Маріуполь — Білосарайська Коса
17:30Маріуполь — Приазовське
17:30Маріуполь — Нікольське
17:30Маріуполь — Радянська Україна
17:30Маріуполь — Урзуф ч/з Юр'ївка
17:50Маріуполь — Старий Крим
17:50Маріуполь — Азовське ч/з Мелекине
18:00Маріуполь — Нікольське
18:00Маріуполь — Мангуш
18:05Маріуполь — Старий Крим
18:30Маріуполь — Старий Крим
18:30Маріуполь — Радянська Україна
19:00Маріуполь — Приазовське
19:00Маріуполь — Нікольське
19:00Маріуполь — Старий Крим
19:00Маріуполь — Мангуш
19:30Маріуполь — Нікольське
19:30Маріуполь — Старий Крим
20:00Маріуполь — Нікольське
20:00Маріуполь — Радянська Україна
20:30Маріуполь — Нікольське
20:30Маріуполь — Старий Крим
21:00Маріуполь — Нікольське
21:30Маріуполь — Старий Крим

за маршрутами автобусів

Маріуполь — Азовське ч/з Мелекине
17:50

Маріуполь — Бойове ч/з Нікольське
08:00 11:00 14:30

Маріуполь — Білосарайська Коса
06:10 13:40 17:10

Маріуполь — Захарівка
07:20 12:15 16:15

Маріуполь — Кальчинівка ч/з Нікольське
06:00 10:00 14:00

Маріуполь — Катеринівка ч/з Малоянисоль
09:00 13:00

Маріуполь — Кременівка
07:00 12:20

Маріуполь — Лугове ч/з Приазовське
12:30

Маріуполь — Мангуш
06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00

Маріуполь — Мелекине
07:30 15:10

Маріуполь — Нікольське
06:00 07:00 08:00 08:20 08:40 09:00 09:30 10:00 10:20 10:30 10:40 11:00 11:30 12:30 13:20 13:40 14:00 14:30 15:00 15:30 17:00 17:30 18:00 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00

Маріуполь — Приазовське
07:30 10:30 12:30 14:30 17:30 19:00

Маріуполь — Радянська Україна
05:30 06:30 07:30 09:30 11:30 13:30 14:30 16:30 17:30 18:30 20:00

Маріуполь — Старий Крим
06:05 06:30 06:50 07:10 07:30 07:50 08:10 08:30 08:50 09:10 09:30 09:50 10:10 10:30 10:50 11:10 11:30 11:50 12:05 12:30 12:50 13:10 13:30 14:10 14:30 14:50 15:30 15:50 16:10 16:50 17:10 17:50 18:05 18:30 19:00 19:30 20:30 21:30

Маріуполь — Старченкове ч/з Нікольське
07:00 12:00 15:30

Маріуполь — Урзуф
09:15 13:30

Маріуполь — Урзуф ч/з Юр'ївка
17:30

Маріуполь — Шевченко ч/з Нікольське
07:30 11:30 15:00

Маріуполь — Ялта
08:05 14:40

Маріуполь — Ялта ч/з Портівське
09:25 12:45

Інформація оновлена: 29.07.2016