Автовокзал Рава-Руська

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 22-го Січня (показати на мапі)

Телефон довідки: 03252-43463

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Карів — Львів
07:00Дев'ятир — Львів
07:45Немирів — Львів
08:30Середкевичі — Львів
09:15Клебани — Львів
09:20Львів — Карів
10:00Карів — Львів
10:25Львів — Дев'ятир
11:15Рава-Руська — Львів
11:25Львів — Середкевичі
12:10Львів — Клебани
12:15Дев'ятир — Львів
12:50Львів — Карів
13:00Середкевичі — Львів
13:40Львів — Немирів
13:45Клебани — Львів
15:00Карів — Львів
16:00Немирів — Львів
16:45Рава-Руська — Львів
16:45Львів — Дев'ятир
17:00Львів — Середкевичі
17:20Львів — Клебани
17:30Середкевичі — Львів
18:25Клебани — Львів
18:45Львів — Карів
20:00Рава-Руська — Львів
20:10Львів — Немирів
21:00Львів — Середкевичі
21:40Львів — Клебани

за маршрутами автобусів

Дев'ятир — Львів
07:00 12:15

Карів — Львів
06:00 10:00 15:00

Клебани — Львів
09:15 13:45 18:25

Львів — Дев'ятир
10:25 16:45

Львів — Карів
09:20 12:50 18:45

Львів — Клебани
12:10 17:20 21:40

Львів — Немирів
13:40 20:10

Львів — Середкевичі
11:25 17:00 21:00

Немирів — Львів
07:45 16:00

Рава-Руська — Львів
11:15 16:45 20:00

Середкевичі — Львів
08:30 13:00 17:30

Інформація оновлена: 15.04.2015